Сторінок:
Actions
  • #31 від Outlander 06 May 2018
  • Зауважу ще одну річ-  Світлана , яка грає роль гниди, звичайно, за легендою, мала бути порохоботом
    За легендою там усі і порохоботи, і патріоти - і Слав, і Йож. Тільки чомусь форум під їхнім керівництвом перетворився на розсадник зрадофілії, а до дня Незалежності амністовували кубанця і іншу наволоч. Такі от дивні "порохоботи".
  • #32 від WestNik 06 May 2018
  • Зауважу ще одну річ-  Світлана , яка грає роль гниди, звичайно, за легендою, мала бути порохоботом
    За легендою там усі і порохоботи, і патріоти - і Слав, і Йож. Тільки чомусь форум під їхнім керівництвом перетворився на розсадник зрадофілії, а до дня Незалежності амністовували кубанця і іншу наволоч. Такі от дивні "порохоботи".

    Не знаю

    За моєю легендою Слав- чоловік, якого використали для легітимізації кацапського форуму як патріотичного

    Він має залежність, і цим успішно маніпулюють

    Але це моя версія
  • #33 від Nik02121971 06 May 2018
  • Не знаю, звідки Гео Ваш оптимізм

    Фуп кінцево виявив себе як кацапська площадка

    Новий адмін, командупен Слава, вся ця бізнес- концепція УП

    100%, там главбендершу треба торбити  :moskali:

    Хоча, Слав таки якимось чином може попробувати віджати форум, але що потім з ним робити, коли він залишатиметься частиною УПячки, він напевне і сам не знає.

    Єдине, що може на фупі Слав - це несвідомо, сподіваюся, допомагати кацапам

    Навіть не може , а міг

    Після того відео це все в минулому- він кинув тінь на святая святих

    що там про жабу та гадюку сказано?

    Слав мене радісно банив коли я плющив дуру, банив за проукраїнські висловлювання,
    чітко підтримував політику перетворення ФУПу у срач на дебільних темах, спроба
    обговорювати серйозні речі моментально засералась ботами та уродами, яких ніхто не банив
    і не заважав перетворювати у срач

    ось така політика, зайдіть зараз і подивіться перелік тем на головній ФУПу, реально читати не має чого,
    а спілкування через пару постів закидають дебільними срачами, в мене ігнор лист більше 20 ніків, у деяких темах по 2-3 сторінки підряд ігнорований і так по колу.

  • #34 від Nik02121971 06 May 2018
  • Зауважу ще одну річ-  Світлана , яка грає роль гниди, звичайно, за легендою, мала бути порохоботом
    За легендою там усі і порохоботи, і патріоти - і Слав, і Йож. Тільки чомусь форум під їхнім керівництвом перетворився на розсадник зрадофілії, а до дня Незалежності амністовували кубанця і іншу наволоч. Такі от дивні "порохоботи".

    просто і радісно вбили цікавий форум
  • #35 від WestNik 06 May 2018
  • Не знаю, звідки Гео Ваш оптимізм

    Фуп кінцево виявив себе як кацапська площадка

    Новий адмін, командупен Слава, вся ця бізнес- концепція УП

    100%, там главбендершу треба торбити  :moskali:

    Хоча, Слав таки якимось чином може попробувати віджати форум, але що потім з ним робити, коли він залишатиметься частиною УПячки, він напевне і сам не знає.

    Єдине, що може на фупі Слав - це несвідомо, сподіваюся, допомагати кацапам

    Навіть не може , а міг

    Після того відео це все в минулому- він кинув тінь на святая святих

    що там про жабу та гадюку сказано?

    Слав мене радісно банив коли я плющив дуру, банив за проукраїнські висловлювання,
    чітко підтримував політику перетворення ФУПу у срач на дебільних темах, спроба
    обговорювати серйозні речі моментально засералась ботами та уродами, яких ніхто не банив
    і не заважав перетворювати у срач

    ось така політика, зайдіть зараз і подивіться перелік тем на головній ФУПу, реально читати не має чого,
    а спілкування через пару постів закидають дебільними срачами, в мене ігнор лист більше 20 ніків, у деяких темах по 2-3 сторінки підряд ігнорований і так по колу.

    З тих уривків , які я чув, Слав ніколи не мав вирішального впливу на фуп

    І, якщо з тих же уривків, судити про його реальні справи, то він 100 % не заслуговує ставати в один ряд з Світланою
  • #36 від WestNik 06 May 2018
  • Як на мене, в цій історії дуркуватість Слава ніяк не мала б порівнюватись із хуйлоботством УП

    Це гріхи зовсім різного порядку
  • #37 від Nik02121971 06 May 2018
  • Як на мене, в цій історії дуркуватість Слава ніяк не мала б порівнюватись із хуйлоботством УП

    Це гріхи зовсім різного порядку

    ми з п. Славом з одного міста і міста маленького, де всі знайомі з всіма максимум через 2х людей. Тому я можу стверджувати, що п. Слав і дуркуватість - це з різних світів. Всі хто про нього давав відгуки, стверджували, що це дуже розумна і практична людина. Тому в дуркуватість не вірю, вірю, що не вийшло щось, от і почалось, що і чому, не розумію, можливо п. Слав хотів отримати повний контроль над ФУПом, можилво хотів більше впливати на редакційну політику, не знаю. Хуйлоборства у Слава не має, але і від позиції українського патріота він дуже далекий.
  • #38 від Слав 06 May 2018
  • Передайте привіт люксембурга он же дімснет
    Спитайте света його в темну юзала?
    Чи за долю малую?
  • #39 від Nik02121971 06 May 2018
  • до п. Слава

    є потреба дописати на ФУПі
    пишіть в цю гілку з відповідною поміткою

    даю обіцянку опублікувати все, що Ви будете вважати за потрібне
    без обмежень і не зважаючи на можливі наслідки
  • #40 від Слав 06 May 2018
  • Не знаю, звідки Гео Ваш оптимізм

    Фуп кінцево виявив себе як кацапська площадка

    Новий адмін, командупен Слава, вся ця бізнес- концепція УП

    100%, там главбендершу треба торбити  :moskali:

    Хоча, Слав таки якимось чином може попробувати віджати форум, але що потім з ним робити, коли він залишатиметься частиною УПячки, він напевне і сам не знає.

    Єдине, що може на фупі Слав - це несвідомо, сподіваюся, допомагати кацапам

    Навіть не може , а міг

    Після того відео це все в минулому- він кинув тінь на святая святих

    що там про жабу та гадюку сказано?

    Слав мене радісно банив коли я плющив дуру, банив за проукраїнські висловлювання,
    чітко підтримував політику перетворення ФУПу у срач на дебільних темах, спроба
    обговорювати серйозні речі моментально засералась ботами та уродами, яких ніхто не банив
    і не заважав перетворювати у срач

    ось така політика, зайдіть зараз і подивіться перелік тем на головній ФУПу, реально читати не має чого,
    а спілкування через пару постів закидають дебільними срачами, в мене ігнор лист більше 20 ніків, у деяких темах по 2-3 сторінки підряд ігнорований і так по колу.

    Я тебе не банив
  • #41 від WestNik 06 May 2018
  • Як на мене, в цій історії дуркуватість Слава ніяк не мала б порівнюватись із хуйлоботством УП

    Це гріхи зовсім різного порядку

    ми з п. Славом з одного міста і міста маленького, де всі знайомі з всіма максимум через 2х людей. Тому я можу стверджувати, що п. Слав і дуркуватість - це з різних світів. Всі хто про нього давав відгуки, стверджували, що це дуже розумна і практична людина. Тому в дуркуватість не вірю, вірю, що не вийшло щось, от і почалось, що і чому, не розумію, можливо п. Слав хотів отримати повний контроль над ФУПом, можилво хотів більше впливати на редакційну політику, не знаю. Хуйлоборства у Слава не має, але і від позиції українського патріота він дуже далекий.

    У Слава залежність

    УП його наркодилер

    Це не має прямого стосунку до розуму
  • #42 від Слав 06 May 2018
  • Так залежність
    Светка хо їла продати. Дозу)))
  • #43 від WestNik 06 May 2018
  • Задам вчергове питання:

    Слав, погоджуєшся, що УП - кацапський ресурс ?
  • #44 від WestNik 06 May 2018
  • Так залежність
    Светка хо їла продати. Дозу)))

    Найголовніший крок, мабуть- визнати для себе це

    Вітаю в клубі залежних !
  • #45 від WestNik 06 May 2018
  • Хоч в твому випадку порвати з фупом піздєц важко, але раджу- зроби свій ресурс

    І запропонуй сформувати юзерам зрозумілу політику
  • #46 від Outlander 06 May 2018
  • За моєю легендою Слав- чоловік, якого використали для легітимізації кацапського форуму як патріотичного

    Він має залежність, і цим успішно маніпулюють

    Але це моя версія
    На мою думку все набагато простіше: одній потрібні були гроші, іншому можливість постити свої бетонні бздури в кількості за яку його на будь-якому форумі б забанили за флуд і банхамер щоб анигілювати усіх кому програвав у суперечках і хто йому просто не подобався.
    Це тривало досить довго, але й усе прекрасне має свій кінець (С).
    А для легитимізації ФУПу як патріотичного Слав і правда зробив багато. Навіть тут він захищав дімців і Хер Фатерів як проукраїнськи думаючих аналітиків.  :gigi:
  • #47 від Слав 06 May 2018
  • https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1003187.0

    Спитайте цього гввнюка чи була а нього якась доля з триста штук
    Чи його в темну юзали

    Можна скопіювати пост)))
  • #48 від Nik02121971 06 May 2018
  • https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1003187.0

    Спитайте цього гввнюка чи була а нього якась доля з триста штук
    Чи його в темну юзали

    Можна скопіювати пост)))

    значить за Вашої участі банили чи з вашого відома

    питання передав
  • #49 від Слав 06 May 2018
  • Блять це не для червячка а люксембурга дімснета
  • #50 від Дрейк 06 May 2018
  • Слав, пока ты в отпуске побудь тут модером :)
  • #51 від Слав 06 May 2018
  • Тролиш)))
  • #52 від Дрейк 06 May 2018
  • Тролиш)))

    Боже упаси! У тебя уже права прописаны. Посмотри внимательно :)
  • #53 від Слав 06 May 2018


  • Спитайте цього гввнюка про докази
  • #54 від RG 06 May 2018
  • В Ліпєцького підараса на форумі якийсь тотальний кал булькає   :moskali: :moskali:

    Ельгідери, хозяїни, і прочі ольгінські сілентії вже котрий рік завтра скидають Пороха   :moskali:

    Сам Ліпєцкій і той другий мудило роблять вигляд, що вони неіпацця ресурсом рулять  :weep: 
  • #55 від RG 06 May 2018
  • На хвупі масон зображає квадратні очі і пищить 'я нє такая, я жду трамвая'  :smilie5:
  • #56 від Слав 06 May 2018
  • Масон пісдить светка його юзала як лоха щоб бабло зняти
  • #57 від RG 06 May 2018
  • Масон пісдить светка його юзала як лоха щоб бабло зняти

    В долю не брала ?
  • #58 від Aelit 06 May 2018
  • приємно не помилятись в "людях") правило що "люди" є ще гірші гіршого - ніж ти собі про них допускаєш - спрацювало і  тут. свєта виявилась справжньою українкою - аби гроші гріха не буде нацарювати сто рублів\тристатисяч і втекти. мало того що крисила бабки скрізь де могла ( і від трнополянина і від ольондри) так ще й шантажувала їх обох)) ( впринципі шантажом промишляв  - пробував - і трнополянин так що свєта тут не оригінальна)) , але невеличкий плюсік трнополянина що він не крисив, цей аспект людської підлості мені особливо огидний ) ) але за великим рахунком все нормально. який народ такий й обер"політішер"форум))) інакше просто не могло бути. модерування на укрфорума відсутнє - модерування згідно правил - що й є оним за дефініцією - натомість є цензурування відповідно до свого , підкреслю, українського, світогляду. в принципі пояснити можна  і все. светі потрібні були бабки - і оскільки українці створювати блага не дуже створені для - а токмо для кидання тирення піління шахраювання безпринципності  етс -  то вона й діяла і діє відповідно до панукраїнської парадигми. все нормально) це Україна. з допапуасним ввп і оверзімбвабвійською продажністю. цеєвропа)*
    ну а суперечки між форумами хто з них най най - марні - тест на підмахування пидродержаві у співпокриванні вбивць небесної сотні успішно пройшли всі )  те що покрвиання вбивць  є співучастю у вбивстві - цеєвропейців мало обхоить . для них це норма. і всім пох що то був теракт і отже вони є співтерористами. їм це норма. і всім пох що то було в день початку окупації криму і отже всі вони є колаборантами - для них і це норма. це все нормально відповідно до української парадигми - аби гроші гріха не буде нацарювати сто рублів і втекти)))

    "Слава Україні"

    зи. зараз мене відправлять в вічнийбан- цензура нового глобальмодератора. героям слава)) щасти вам. цеєвроепйці -співвбивці небесної сотні . надіюсь що в 2019 році ви таки оберете ще раз пидру вроттердамьского президентом. піздєц найкращий коли тотальний .
    бувайте )*



  • #59 від Stan 06 May 2018
  • Тролиш)))

    Боже упаси! У тебя уже права прописаны. Посмотри внимательно :)

    перша серія - "Слав купує ФУП" здобула значну популярність
    вангую масу криків на тему "Слав купує СУП"

     :smilie5:
  • #60 від RG 06 May 2018
  • ...

    О, який жирний зрадойоб заплив  :weep:
Сторінок:
Actions