Автор Тема: Симферополь сегодня  (Прочитано 36436 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Симферополь сегодня
« Reply #90 : Квітня 01, 2014, 03:02:40 15:02 »
А я вірю. Крим буде з Україною, тільки не зараз, а через кілька років.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Симферополь сегодня
« Reply #91 : Квітня 01, 2014, 03:16:09 15:16 »
Поржал:
Цитувати
Депутатов Государственной Думы РФ от правящей партии "Единая Россия" хотят обязать отдыхать в Крыму. Об этом пишет российская "Независимая газета" со ссылкой на свои источники в нижней палате парламента.
Предложение к коллегам по партии отдыхать в Крыму на заседании фракции огласил секретарь президиума генсовета «Единой России» Сергей Неверов. Он объявил депутатам, что будет отдыхать там с семьей, и предложил другим последовать его примеру. «Мы запускаем информационную кампанию под рабочим названием «Мы в Крым! Кто с нами?» – подтвердила «НГ» депутат Госдумы от ЕР Ольга Баталина. По ее словам, россиянам будут рассказывать о том, как хорошо отдыхать на полуострове.
«Коль скоро мы имели непосредственное отношение к присоединению Крыма, было бы правильно туда поехать, – заявила «НГ» депутат Госдумы от «Единой России», сопредседатель Центрального штаба Общероссийского народного фронта (ОНФ) Ольга Тимофеева. – Я уже договорилась отправиться туда с друзьями».
Иточники «НГ» в Госдуме рассказывают, что отнюдь не все депутаты настроены столь оптимистично: «Дано негласное указание минимум одну-две недели отпуска провести в Крыму». Депутат от ЕР Борис Резник пояснил «НГ», что он запланировал отпуск в другом месте и в Крым не поедет: «Не хочу нарушать планы семьи. Поедем на реку Амур».

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
Re: Симферополь сегодня
« Reply #92 : Квітня 01, 2014, 03:58:34 15:58 »

В ніч з 18 на 19 лютого на вулиці вийшли тисячі львів"ян і розгромили всі органи влади- міліцію, сбу, прокуратуру, і намертво заблокували військові частини. У Києві- самі знаєте, що у Києві, з голими руками на кулі. Харків, Дніпро, Запоріжжя вийшли.
Так що кримчанам ніхто нічого не винен. Свободу на тарілці ніхто не принесе.

Ще раз кажу, там проукраїнських сил найменше в Україні, може, ще Луганськ, десь, близько, тому результат при вторгненні РФ був прогнозований.
І що значить не винен? Якщо Крим був потрібен Українї, то саме Україна і винна...ну, а, якщо - ні, то тут таки не має ради.

Це неправильна постановка питання. Не Крим повинен бути потрібний Україні, а навпаки- Україна Криму. Як має бути потрібна Україна галичанам, киянам, луганчанам і донеччанам. Невже Ви не бачите, що це основа основ?
Крім того, мова йде про пасивність ДО вторгнення, а не після. Ще починаючи з листопада 2013. Пасивність і позиція, що хтось подасть, плюс неадеквати типу Фаріон- от і маємо те, що маємо.

п.с. Це ніяким чином не стосується форумних кримчан, яких я дуже люблю і поважаю. Готова допомогти у Львові всім, що буде в моїх силах. Єдине, що я б хотіла їх попросити- терпіння, і берегти себе. Крим повернеться в Україну, потрібен тільки час. І коли цей час настане- ви, дорогі друзі, маєте бути живими і здоровими. Чекати недовго, повірте.

Мають самі захотіти. Як би Україна не дозволила віджати Крим, то вони б ненавиділи її ще більше. Мають на своїй шкурі відчути ціну за свою зраду. В тому числі мої родичі. Хай заберуть у них санаторії, заправки, тисячі гектарів землі...мені пох! бо вони були ЗА, хоч і не голосували! Тепер мене з ними нічого не зв"язує.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Симферополь сегодня
« Reply #93 : Квітня 01, 2014, 04:02:20 16:02 »

В ніч з 18 на 19 лютого на вулиці вийшли тисячі львів"ян і розгромили всі органи влади- міліцію, сбу, прокуратуру, і намертво заблокували військові частини. У Києві- самі знаєте, що у Києві, з голими руками на кулі. Харків, Дніпро, Запоріжжя вийшли.
Так що кримчанам ніхто нічого не винен. Свободу на тарілці ніхто не принесе.

Ще раз кажу, там проукраїнських сил найменше в Україні, може, ще Луганськ, десь, близько, тому результат при вторгненні РФ був прогнозований.
І що значить не винен? Якщо Крим був потрібен Українї, то саме Україна і винна...ну, а, якщо - ні, то тут таки не має ради.

Це неправильна постановка питання. Не Крим повинен бути потрібний Україні, а навпаки- Україна Криму. Як має бути потрібна Україна галичанам, киянам, луганчанам і донеччанам. Невже Ви не бачите, що це основа основ?
Крім того, мова йде про пасивність ДО вторгнення, а не після. Ще починаючи з листопада 2013. Пасивність і позиція, що хтось подасть, плюс неадеквати типу Фаріон- от і маємо те, що маємо.

п.с. Це ніяким чином не стосується форумних кримчан, яких я дуже люблю і поважаю. Готова допомогти у Львові всім, що буде в моїх силах. Єдине, що я б хотіла їх попросити- терпіння, і берегти себе. Крим повернеться в Україну, потрібен тільки час. І коли цей час настане- ви, дорогі друзі, маєте бути живими і здоровими. Чекати недовго, повірте.

Мають самі захотіти. Як би Україна не дозволила віджати Крим, то вони б ненавиділи її ще більше. Мають на своїй шкурі відчути ціну за свою зраду. В тому числі мої родичі. Хай заберуть у них санаторії, заправки, тисячі гектарів землі...мені пох! бо вони були ЗА, хоч і не голосували! Тепер мене з ними нічого не зв"язує.
Таки да!  :smiley24:
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: Симферополь сегодня
« Reply #94 : Квітня 01, 2014, 04:08:13 16:08 »

Це неправильна постановка питання. Не Крим повинен бути потрібний Україні, а навпаки- Україна Криму. Як має бути потрібна Україна галичанам, киянам, луганчанам і донеччанам. Невже Ви не бачите, що це основа основ?
Крім того, мова йде про пасивність ДО вторгнення, а не після. Ще починаючи з листопада 2013. Пасивність і позиція, що хтось подасть, плюс неадеквати типу Фаріон- от і маємо те, що маємо.


Не можу погодитись. Щодо Криму це правильна постановка питання.
За Крим могла боротись тільки сама Україна (якщо Крим їй був потрібен), а не кримчани, бо в масі своїй вони таки хотіли чи то в Росію, чи то в СРСР.
Всі їхні вибори демонстрували саме це.

Тому і спротив там могли здійснювати виключно кримські татари, але вони у явній меншості...поки що.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Симферополь сегодня
« Reply #95 : Квітня 01, 2014, 04:22:35 16:22 »

Це неправильна постановка питання. Не Крим повинен бути потрібний Україні, а навпаки- Україна Криму. Як має бути потрібна Україна галичанам, киянам, луганчанам і донеччанам. Невже Ви не бачите, що це основа основ?
Крім того, мова йде про пасивність ДО вторгнення, а не після. Ще починаючи з листопада 2013. Пасивність і позиція, що хтось подасть, плюс неадеквати типу Фаріон- от і маємо те, що маємо.


Не можу погодитись. Щодо Криму це правильна постановка питання.
За Крим могла боротись тільки сама Україна (якщо Крим їй був потрібен), а не кримчани, бо в масі своїй вони таки хотіли чи то в Росію, чи то в СРСР.
Всі їхні вибори демонстрували саме це.

Тому і спротив там могли здійснювати виключно кримські татари, але вони у явній меншості...поки що.
Логика железная:вы хотите жить в совке а тут приходят и предлагают вам какую-то непонятную демократию.Это надо быть полным идиотом чтобы положить жизнь за людей которые себя без совка не мыслят.Кто бы нас после этого умным назвал?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: Симферополь сегодня
« Reply #96 : Квітня 01, 2014, 08:05:07 20:05 »

Логика железная:вы хотите жить в совке а тут приходят и предлагают вам какую-то непонятную демократию.Это надо быть полным идиотом чтобы положить жизнь за людей которые себя без совка не мыслят.Кто бы нас после этого умным назвал?

Тому я і не критикувала нашу владу, коли майже всі їх "чихвостили", що вони не використовують силу для захисту своєї території.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Симферополь сегодня
« Reply #97 : Квітня 01, 2014, 08:20:54 20:20 »

Логика железная:вы хотите жить в совке а тут приходят и предлагают вам какую-то непонятную демократию.Это надо быть полным идиотом чтобы положить жизнь за людей которые себя без совка не мыслят.Кто бы нас после этого умным назвал?

Тому я і не критикувала нашу владу, коли майже всі їх "чихвостили", що вони не використовують силу для захисту своєї території.
Ну а чего ее критиковать за неисполнение своих прямых обязанностей... Каждый народ достоин своей власти!
sine ira et studio

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Симферополь сегодня
« Reply #98 : Квітня 01, 2014, 08:31:07 20:31 »
Крымчане, мне вас не жаль :smilie7:

Но я вас люблю  :smilie7:

У вас всё получится, а мы поможем, если купите лотерею, как в том анекдоте  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Симферополь сегодня
« Reply #99 : Квітня 01, 2014, 08:45:09 20:45 »
Крымчане, мне вас не жаль :smilie7:

Но я вас люблю  :smilie7:

У вас всё получится, а мы поможем, если купите лотерею, как в том анекдоте  :smilie7:
:smiley24:

Offline SlavRedko

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 424
Re: Симферополь сегодня
« Reply #100 : Квітня 01, 2014, 08:56:39 20:56 »
В чем вина Украины по отношению к крымчанам? Да в том же что и по отношению к львовянам, одесситам, харьковчанам, полтавчанам,... [список включает все 26 областей и город-герой Киев]
За 23 года независимости одно коррумпированное правительство сменялось другим, еще более коррумпированным.
За 23 года независимости была развалена не только армия но и вся правоохранительная и судебная система.
За 23 года независимости пол страны стало принадлежать 50 феодалам.
За 23 года независимости уровень жизни украинцев опустился ниже всех в Европе.
За 23 года независимости в центре Европы появилось Сомали

Но сейчас у Украины появился маленький шанс стать нормальной страной. Шанс маленький, но он есть.
Крымчане решили не ждать или этот шанс реализуется.
Ну так нечего на них пенять. Нужно пожелать им счастливой жизни в их новой родине и  помочь тем ктo хочет вернуться в Украину.
А самим попытаться реализовать этот шанс. Выиграть экономическое соревнование у ФашеРаши а не военное.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2364
  • Стать: Чоловіча
Re: Симферополь сегодня
« Reply #101 : Квітня 04, 2014, 01:34:39 13:34 »





Offline GarryN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 168
Re: Симферополь сегодня
« Reply #102 : Квітня 04, 2014, 01:42:09 13:42 »
не видать фотге

Offline Луша

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
Re: Симферополь сегодня
« Reply #103 : Квітня 04, 2014, 01:46:05 13:46 »

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2364
  • Стать: Чоловіча
Re: Симферополь сегодня
« Reply #104 : Квітня 04, 2014, 01:47:46 13:47 »
Спасибо.

С телефона крайне неудобно размещать.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Симферополь сегодня
« Reply #105 : Квітня 04, 2014, 01:48:53 13:48 »
підозрюю, що скоро в Криму заборонят продаж синьої і жовтої фарби.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Симферополь сегодня
« Reply #106 : Квітня 04, 2014, 01:51:04 13:51 »
Не можу погодитись. Щодо Криму це правильна постановка питання.
За Крим могла боротись тільки сама Україна (якщо Крим їй був потрібен), а не кримчани, бо в масі своїй вони таки хотіли чи то в Росію, чи то в СРСР.
Всі їхні вибори демонстрували саме це.
Вот именно! Украина должна была бороться 23 года, чтобы крымчане почувствовали себя украинцами. Не смогла, или не захотела. И жители - тоже к этому никак не стремились, все пели по вечерам "А я в Россию, домой хочу..."

А ТЕПЕРЬ такой чемодан без ручки Украине нахер не нужен, зачем земля, жители которой себя чувствуют порабощенными? Поплыли в Россию? Ну и плывите себе ихтиандры хуевы  :moskali:
« Останнє редагування: Квітня 04, 2014, 01:55:05 13:55 від Александр 1-й »

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Симферополь сегодня
« Reply #107 : Квітня 04, 2014, 01:51:34 13:51 »
Профі, за фотки красно дякую.
Але таке враження від них, хай би їх не було взагалі. Якийсь дитячий... неясно навіть шо саме... Навіщо, хто...

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Симферополь сегодня
« Reply #108 : Квітня 04, 2014, 01:53:01 13:53 »
Так шо, это теперь на пляж надо с пачпортом ходить а то какому-нибудь чечену или казаку не понравится моя славянская внешность и потом этот паспорт целый день стеречь чтобы местные гопники не стырили?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Симферополь сегодня
« Reply #109 : Квітня 04, 2014, 01:57:55 13:57 »
Так шо, это теперь на пляж надо с пачпортом ходить а то какому-нибудь чечену или казаку не понравится моя славянская внешность и потом этот паспорт целый день стеречь чтобы местные гопники не стырили?

це вже деталі.
ні пляжі, ні готелі ні дороги Кримові вже не потрібне, бо їздити в цю жопу, крім екстремалів, мало хто наважиться
жити буде набагато дорожче і х**овіше ніж в УА чи РУ
так що населення поступово повтікає - хто в УА, хто в РУ, залежно від уподобань.
лишиться війскова база(-и) (що Путіну ІМХО і було потрбіно) і майже безлюдні території навколо

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Симферополь сегодня
« Reply #110 : Квітня 04, 2014, 02:02:15 14:02 »
Так шо, это теперь на пляж надо с пачпортом ходить а то какому-нибудь чечену или казаку не понравится моя славянская внешность и потом этот паспорт целый день стеречь чтобы местные гопники не стырили?

це вже деталі.
ні пляжі, ні готелі ні дороги Кримові вже не потрібне, бо їздити в цю жопу, крім екстремалів, мало хто наважиться
жити буде набагато дорожче і х**овіше ніж в УА чи РУ
так що населення поступово повтікає - хто в УА, хто в РУ, залежно від уподобань.
лишиться війскова база(-и) (що Путіну ІМХО і було потрбіно) і майже безлюдні території навколо
Та я уже забыл когда в последний раз там и был а теперь и подавно туда ни ногой.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Симферополь сегодня
« Reply #111 : Квітня 04, 2014, 02:08:27 14:08 »
Профі, за фотки красно дякую.
Але таке враження від них, хай би їх не було взагалі. Якийсь дитячий... неясно навіть шо саме... Навіщо, хто...

та...що вже зараз малювати синьо-жовті стрічки
після бійки кулаками не махають  :shuffle:

якщо би в КРиму більшість людей була за УА, то ІМХО якось би опиралися окупації, повстали би, попросили УА ро допомогу чи щось таке.

А то, ті 15% які за УА і тихо малюють синьо=жовті смужки, погоду не визначають.  Хоча, точних цифр ми, скоріш за все , вж не взнаемо

Який смисл було укр. армії (навіть якби вона була боєготова на той момент 1-7 березня) проливати кров і нести силою Україну, демократію і європу туди де білшість від України люто пирскають отрутою і хочуть СССР, Путіна і олівє на халяву

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Симферополь сегодня
« Reply #112 : Квітня 04, 2014, 02:26:17 14:26 »
Профі, за фотки красно дякую.
Але таке враження від них, хай би їх не було взагалі. Якийсь дитячий... неясно навіть шо саме... Навіщо, хто...

та...що вже зараз малювати синьо-жовті стрічки
після бійки кулаками не махають  :shuffle:

якщо би в КРиму більшість людей була за УА, то ІМХО якось би опиралися окупації, повстали би, попросили УА ро допомогу чи щось таке.

А то, ті 15% які за УА і тихо малюють синьо=жовті смужки, погоду не визначають.  Хоча, точних цифр ми, скоріш за все , вж не взнаемо

Який смисл було укр. армії (навіть якби вона була боєготова на той момент 1-7 березня) проливати кров і нести силою Україну, демократію і європу туди де білшість від України люто пирскають отрутою і хочуть СССР, Путіна і олівє на халяву
Вы оливье не трогайте.Это-святое!!! :Hochu_pyva:(читать:хочу оливье) :smiley14:
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Симферополь сегодня
« Reply #113 : Квітня 04, 2014, 02:26:57 14:26 »
А олів'є халявного як раз більше й не буде...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Симферополь сегодня
« Reply #114 : Квітня 04, 2014, 02:35:42 14:35 »
Профі, за фотки красно дякую.
Але таке враження від них, хай би їх не було взагалі. Якийсь дитячий... неясно навіть шо саме... Навіщо, хто...

та...що вже зараз малювати синьо-жовті стрічки
після бійки кулаками не махають  :shuffle:

якщо би в КРиму більшість людей була за УА, то ІМХО якось би опиралися окупації, повстали би, попросили УА ро допомогу чи щось таке.

А то, ті 15% які за УА і тихо малюють синьо=жовті смужки, погоду не визначають.  Хоча, точних цифр ми, скоріш за все , вж не взнаемо

Який смисл було укр. армії (навіть якби вона була боєготова на той момент 1-7 березня) проливати кров і нести силою Україну, демократію і європу туди де білшість від України люто пирскають отрутою і хочуть СССР, Путіна і олівє на халяву

Есть сейчас смысл в желто-голубых полосках и больший, чем может показаться на первый взгляд.
Во-первых, оккупанты будут нервничать и нервничать сильно, зная, что есть какие-то подпольщики, которые это рисуют.
Во-вторых - это большая моральная поддержка для тех местных жителей, которые выступают за украинское будущее. Понимать, что ты не одинок, в такой ситуации очень важно. Такой знак подействует значительно сильнее, чем сто пятьдесят уверений Турчинова, что Украина вас не оставит.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2364
  • Стать: Чоловіча
Re: Симферополь сегодня
« Reply #115 : Квітня 04, 2014, 02:41:33 14:41 »

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Симферополь сегодня
« Reply #116 : Квітня 04, 2014, 02:42:45 14:42 »
У РФ нет ни малейших шансов удержать за собой Крым.

Он и Украине не нужен, если подумать, но мы примем назад с благодарностью, т.к. за наших граждан отвечаем.

Пересадка чужого отрезанного пальца себе на жопу не может закончится нормально. 

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Симферополь сегодня
« Reply #117 : Квітня 04, 2014, 02:44:36 14:44 »
не видать фотге








А почему на машинах до сих пор украинские номера..нипарядок..Заменить немедленно :weep:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Симферополь сегодня
« Reply #118 : Квітня 04, 2014, 02:45:39 14:45 »

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: Симферополь сегодня
« Reply #119 : Квітня 04, 2014, 02:45:44 14:45 »
Пойди выйди. Денег заработаешь. Могу кинуть список яхт которые надо выгнать  в море.

а не можна переоформити яхту, як вимагають окупанти, а потім втекти і знов переоформити, мотивуючи це тиском з боку окупантів?

ПС: все ж закон про окуповані території потрібен, як повітря, особливо тим, хто там залишається, але не йде на співпрацю із рашистами. Таких людей потрібно всіляко захищати.