Автор Тема: Братание началось  (Прочитано 40643 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Братание началось
« : Грудня 12, 2014, 07:54:55 19:54 »
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Братание началось
« Reply #1 : Грудня 12, 2014, 08:13:47 20:13 »
Рано или поздно это должно было начаться.

 

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Братание началось
« Reply #2 : Грудня 12, 2014, 08:26:23 20:26 »
Якось не однозначно сприйняв це відео...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Братание началось
« Reply #3 : Грудня 12, 2014, 08:26:52 20:26 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...

Offline Egvein

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Братание началось
« Reply #4 : Грудня 12, 2014, 08:28:47 20:28 »
В фейсбуке уже вовсю обсуждают, пишут, что это реально комбат, из 93-й:
Andriy Tsaplienko Это не фейк. Купол, и.о. комбат 93. Корреспондент Интера Вениамин Трубачев подтвердждает. Он писал с ним интервью накануне этой встречи.

Offline Egvein

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Братание началось
« Reply #5 : Грудня 12, 2014, 08:29:54 20:29 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...
Ну, враховуючи, що то Лайноньюз зняли, хз, як було насправді...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Братание началось
« Reply #6 : Грудня 12, 2014, 08:30:32 20:30 »
Маячня якась  :Sho_za:

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Братание началось
« Reply #7 : Грудня 12, 2014, 08:31:12 20:31 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...
Все завистит от того, что комбату от них было нужно.
Ник зарезервирован

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Братание началось
« Reply #8 : Грудня 12, 2014, 08:32:17 20:32 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...
Ну, враховуючи, що то Лайноньюз зняли, хз, як було насправді...
Нє, ну зачекайте, ці слова, це рукостискання, ще й по ініціативі цього ж комбата, це ж не фейк, видно ж на відео.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Братание началось
« Reply #9 : Грудня 12, 2014, 08:33:57 20:33 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...

Дорога Шавлія, я сама намагаюсь це зрозуміті  :smiley15: Тільки ось не можу :smilie2:

Можливо хтось розтлумачить, як розуміти це відео ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Братание началось
« Reply #10 : Грудня 12, 2014, 08:37:31 20:37 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...

Дорога Шавлія, я сама намагаюсь це зрозуміті  :smiley15: Тільки ось не можу :smilie2:


Можливо хтось розтлумачить, як розуміти це відео ?

Отож... :Razom: я не одна така...
СУПчики, хоч якісь версії будуть, а то так якось паршиво після того відео... :shuffle: :smilie2:

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Братание началось
« Reply #11 : Грудня 12, 2014, 08:40:31 20:40 »
"Братская война, которая никому не нужна", "я очень рад, что мы познакомились",  "мы еще мировую будем праздновать", "это все в верхах", "я считаю, что мы должны мириться", рукопожаття моторолі...і це все каже командир батальону ЗСУ... :smilie10:

Поясніть мені хтось, це все нормально?..може я щось не розумію?...

Дорога Шавлія, я сама намагаюсь це зрозуміті  :smiley15: Тільки ось не можу :smilie2:


Можливо хтось розтлумачить, як розуміти це відео ?

Отож... :Razom: я не одна така...
СУПчики, хоч якісь версії будуть, а то так якось паршиво після того відео... :shuffle: :smilie2:

І мені також. Гидко стало  :consul :fp

P.S.  Орли і соколи не братаються з падальщиками -грифами.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Братание началось
« Reply #12 : Грудня 12, 2014, 08:40:42 20:40 »
Мені здається, що за такі рукопотискання з ворогом та подібні словесни вислови з комбата потрібно знімати погони, в кращому випадку просто прибрати з позиції в тил.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Братание началось
« Reply #13 : Грудня 12, 2014, 08:42:01 20:42 »
Мої враження . Комбат не зрадник , воїн , порядна людина ,  буде стояти до кінця і до кінця робити свою роботу . Проблема : типовий українець -  " розпустив соплі " на сентиментах . В бою не має шансів проти німця , англійця , шотландця , шведа . Комбат , stiff upper lip , " матері його ковінька " ( с ) на сентиментальному  носі своєму зарубай .

ПС . Панєнки , я дохідливо пояснив ?  :gigi:
« Останнє редагування: Грудня 12, 2014, 08:44:58 20:44 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Братание началось
« Reply #14 : Грудня 12, 2014, 08:42:50 20:42 »
не дивився аби не знудило
але ви ж знаєте краще поганий мир аніж добра війна

Offline Egvein

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Братание началось
« Reply #15 : Грудня 12, 2014, 08:44:25 20:44 »

Василий Головещенко
3 хв. ·
Видео братания с моторолой!!!
Ну во первых, всем ФСБучным обливателям говном пожелаю : идите ...и скучайте !
Позывной "Купол" это уважаемый человек , комбат 95, мой друг, и мы довольно долго работали плечом к плечу !
79 и 95 выполнили задачу в порту и в плане замены пошли работать по другим задачам, на данном этапе 95 находится в одном районе, 79 работает по последующей задаче во втором районе ! Можно сказать,там где закипает!
Так что я,как добрый тролль заявляю: на видео человек который представился Куполом не есть таковым ! ЭТО НЕ КУПОЛ !!! 95 в районе аэропорта нет !!! И те кто служит,служил и работал с Куполом, это подтвердит !!!
Человека на видео я не знаю, и этот видос реально не зачёт и полное гавно, и удивительно что там не было наших журналистов!!!
Больше не скажу ничего,так как меня там небыло и глазами я не видел!!! и кажется наигранно, мы на камазах ещё и в кузове не ездим на боевые плюс у нас одни уралы !!!
а хотелось бы пообщаться конечно!
По поводу трупов в холодильнике, это тела сепаров,так как мы их туда закрыли плюс там ещё были несколько рук и пальцев. А на форме у них ленточки были на плечах! Закрыли из за того,что уебаны своих не забирают а закапать их в бетоне невозможно,а тела разлагаются!
А по поводу ситуации в порту, на данном этапе виноват только командующий АТО , генерал Пушняков !
Слышал я даже такую фразу " мне похуй ВАШ аэропорт" получается что он наш, а не общая задача !!!!
А я раньше ещё говорил ,верните Воробьева ! а всем по барабану, а он прислушивается к командирам ! И это факт
Волну поднимать не надо, разберемся!
Проигранный бой, не проигранная война!(информационный тоже)
десантные 79, 95, 81, готовы и умеют работать по защите родины!!!
Мы победим
Плюс Плюс

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Братание началось
« Reply #16 : Грудня 12, 2014, 08:45:04 20:45 »
не дивився аби не знудило
але ви ж знаєте краще поганий мир аніж добра війна
згоден!, тоже не дивився..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46608
  • Never give in!
Re: Братание началось
« Reply #17 : Грудня 12, 2014, 08:45:56 20:45 »
Це типовий класичний хахлізм.
Хахол одразу всрався від зустрічі віч-на-віч з кацапом.
Тепер вам нарешті зрозуміло, чому кацапи тримають хахлів на короткому повідку?  :lol: :lol: :lol:
 
If you are going through hell, keep going.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Братание началось
« Reply #18 : Грудня 12, 2014, 08:47:35 20:47 »

Василий Головещенко
3 хв. ·
Видео братания с моторолой!!!
Ну во первых, всем ФСБучным обливателям говном пожелаю : идите ...и скучайте !
Позывной "Купол" это уважаемый человек , комбат 95, мой друг, и мы довольно долго работали плечом к плечу !
79 и 95 выполнили задачу в порту и в плане замены пошли работать по другим задачам, на данном этапе 95 находится в одном районе, 79 работает по последующей задаче во втором районе ! Можно сказать,там где закипает!
Так что я,как добрый тролль заявляю: на видео человек который представился Куполом не есть таковым ! ЭТО НЕ КУПОЛ !!! 95 в районе аэропорта нет !!! И те кто служит,служил и работал с Куполом, это подтвердит !!!
Человека на видео я не знаю, и этот видос реально не зачёт и полное гавно, и удивительно что там не было наших журналистов!!!


О, дякую дуже! :smilie1:
Нарешті спростування...а то вже пішла і в фейсбук, нічого не знайшла.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Братание началось
« Reply #19 : Грудня 12, 2014, 08:47:41 20:47 »
Позывной Маршал
2 мин. ·

Видео братания с моторолой!!!

Ну во первых, всем ФСБучным обливателям говном пожелаю : идите ...и скучайте !

Позывной "Купол" это уважаемый человек , комбат 95, мой друг, и мы довольно долго работали плечом к плечу !
79 и 95 выполнили задачу в порту и в плане замены пошли работать по другим задачам, на данном этапе 95 находится в одном районе, 79 работает по последующей задаче во втором районе ! Можно сказать,там где закипает!

Так что я,как добрый тролль заявляю: на видео человек который представился Куполом не есть таковым ! ЭТО НЕ КУПОЛ !!! 95 в районе аэропорта нет !!! И те кто служит,служил и работал с Куполом, это подтвердит !!!

Человека на видео я не знаю, и этот видос реально не зачёт и полное гавно, и удивительно что там не было наших журналистов!!!

Больше не скажу ничего,так как меня там небыло и глазами я не видел!!! и кажется наигранно, мы на камазах ещё и в кузове не ездим на боевые плюс у нас одни уралы !!!
а хотелось бы пообщаться конечно!

По поводу трупов в холодильнике, это тела сепаров,так как мы их туда закрыли плюс там ещё были несколько рук и пальцев. А на форме у них ленточки были на плечах! Закрыли из за того,что уебаны своих не забирают а закапать их в бетоне невозможно,а тела разлагаются!

А по поводу ситуации в порту, на данном этапе виноват только командующий АТО , генерал Пушняков !
Слышал я даже такую фразу " мне похуй ВАШ аэропорт" получается что он наш, а не общая задача !!!!
А я раньше ещё говорил ,верните Воробьева ! а всем по барабану, а он прислушивается к командирам ! И это факт

Волну поднимать не надо, разберемся!

Проигранный бой, не проигранная война!(информационный тоже)
десантные 79, 95, 81, готовы и умеют работать по защите родины!!!
Мы победим

Плюс Плюс

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Братание началось
« Reply #20 : Грудня 12, 2014, 08:51:45 20:51 »
Важко щось коментувати. Якби там не було кореспондентів, то можна було б списати на "військову хитрість"щоб виконати задачу. Але ж  було зрозуміло, що це потрапить в ефір. Якщо це все реально так і було, то це просто паплюжить пам"ять загиблих воїнів, вони захищали країну, а не гинули "за тих, хто в верхах". Огидно.   
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46608
  • Never give in!
Re: Братание началось
« Reply #21 : Грудня 12, 2014, 08:53:47 20:53 »
Батальйон «ОУН»
56 mins ·

Заявляю офіційно. Я командир батальйону ОУН Микола Коханівський (Буревій) ні в якій мірі не підтримую цього ганебного акту одного з командирів 93 бригади. У Мотороли немає своєї землі в Україні, саме Моторола винний у смерті десятків українських війскових, винний у тортурах і знущаннях над солдатами й добровольцями, які попали в полон до терористів. Це був найзручніший момент аби розрахуватись з покидьком. На жаль замість кулі сєпар отримав потискання руки і "наше радушіє". Бат. ОУН послідовно виступає за продовження війни до повної перемоги, та повернення всіх Українських земель. Ми засуджуємо подібні ганебні "заходи заради миру". Зараз коли на Кавказі, по суті, відкривається другий фронт проти Московскої імперії, в Україні згортаються бойові дії. Це і є зрадлива здача нашої землі, зрада героїв Кавказу, які піднялись на борню з кремлем, плювок в обличя всім вбитим, покаліченим, замордованим українським героям цієї війни. Отже: ми категорично проти того, аби залишати аеропорт, Піски й решту населених пунктів під Донецьком, які контролюються ЗСУ. Ми проти припинення вогню й згортання АТО. Чудово усвідомлючи, що в цій війні ми є невеликий підрозділ, готові битися до повної перемоги, або й до кінця, яким би він не був. Звертаємось до президента та Генштабу: Негайно припиніть цю ганьбу, яку ви називаєте "перемир`ям".

http://patrioty.org.ua/kiborg-kombat-vsu-poznayomivsya-z-m…/
If you are going through hell, keep going.

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Re: Братание началось
« Reply #22 : Грудня 12, 2014, 08:54:59 20:54 »
Если бы  Киборги встретили козламордого, то уложили бы вместе с кормами от Лайфньюз. Зачем дурь тащить на форум?

Offline init

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 77
Re: Братание началось
« Reply #23 : Грудня 12, 2014, 08:55:52 20:55 »
В фейсбуке уже вовсю обсуждают, пишут, что это реально комбат, из 93-й:
Andriy Tsaplienko Это не фейк. Купол, и.о. комбат 93. Корреспондент Интера Вениамин Трубачев подтвердждает. Он писал с ним интервью накануне этой встречи.
Щодо версії з 93, бо вище вже спростування про 95. Щойно опосередковано вийшов на зв’язок з одним з офіцерів 93. Він персонажа на відео старттопіку в обличчя не знає. Завтра покаже відео в бригаді.

Це твердження цього пана офіцера, маю честь бути з ним знайомим:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Братание началось
« Reply #24 : Грудня 12, 2014, 08:56:17 20:56 »
Забанити ватного ТС за тягання сюди ворожих фейків місяця на три.  :smilie9:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Братание началось
« Reply #25 : Грудня 12, 2014, 08:56:20 20:56 »
Ну щоб аж так , то я не передбачив . Маю на увазі lifenews . я думав вони просто порізали там дещо,  дещо змонтували , але щоб наняли актора грати Купола .... Ну що сказати , молодці , я повірив що це комбат , але  це була остання ваша найобка .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Egvein

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Братание началось
« Reply #26 : Грудня 12, 2014, 08:59:11 20:59 »

Щодо версії з 93, бо вище вже спростування про 95. Щойно опосередковано вийшов на зв’язок з одним з офіцерів 93. Він персонажа на відео старттопіку в обличчя не знає. Завтра покаже відео в бригаді.

Це твердження цього пана офіцера, маю честь бути з ним знайомим:


Передавайте пану офіцеру вітання і подяку, за все, що він робить!

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Братание началось
« Reply #27 : Грудня 12, 2014, 08:59:23 20:59 »
Ось якими мають бути новини про кіборгів  :smiley16:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Братание началось
« Reply #28 : Грудня 12, 2014, 09:00:15 21:00 »
похоже на то, что вас, зрителей, готовят к сливу донаэропорта :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline init

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 77
Re: Братание началось
« Reply #29 : Грудня 12, 2014, 09:00:59 21:00 »
Передавайте пану офіцеру вітання і подяку, за все, що він робить!
Обов’язково.