Сторінок:
Actions
  • #121 від Capitain Cubs 28 Jun 2018
  • :rotate:
    Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

    Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
    Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
    Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

    Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

    Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa
  • #122 від RG 28 Jun 2018

  • цитата

    Re: На СУПі шукають модераторів
    Purgen
    cьогодні в 18:53
    IP/Host: ---.d-net.kiev.ua

    RG там это наш бывший RiG?
    тогда в жопу такой форум.
    тупее дятла еще нужно поискать
    .

    видишь как ты дискредитируешь СУП своим унылым долбежом?

     :weep:

    Пургєн - підарас макакський.

    Це добре, що його пукан дотепер болить від моєї писанини :smilie5:

  • #123 від ксeня 28 Jun 2018
  • :rotate:
    Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

    Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
    Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
    Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

    Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

    Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

    Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.
  • #124 від Geo 28 Jun 2018
  • Хозяйка мусорной свалки обиделась, что я назвал УПячку - УПячкой, а хозяйку во всем обвиняю. Это можно и тут прочитать, и на ФУПе я это писал. Елена Юрьевна Чистова потребовала нерушимых доказательств в стиле почтальона Печкина: "а докУмент у вас есть?". Сделала это, как всегда таким тоном, что она училка, а я - школота.

    И тут Остапа ПОНЕСЛО. (с)  :smilie9:
  • #125 від Geo 28 Jun 2018
  • Еще и возмутилась, КАК, КТО...мог меня, говна такого... выбрать ПРЕЗИДЕНТОМ. Тут ОСТАПА еще больше ПОНЕСЛО.

    Это капец. Алена решила меня причесать....Она меня может только грохнуть, причесать меня нельзя. Я ей об этом в ветке написал. Ты смотри, красапупица какая....
  • #126 від Capitain Cubs 28 Jun 2018
  • :rotate:
    Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

    Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
    Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
    Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

    Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

    Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

    Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

    Удмуртка ніколи не позіционувала себе як журналістку така ж барига , як славко або я, тільки барига від журналістики.
    Нехай буде не культурний, а "вєжлівий слог".
     :weep:
  • #127 від Capitain Cubs 28 Jun 2018
  • Еще и возмутилась, КАК, КТО...мог меня, говна такого... выбрать ПРЕЗИДЕНТОМ. Тут ОСТАПА еще больше ПОНЕСЛО.

    Это капец. Алена решила меня причесать....Она меня может только грохнуть, причесать меня нельзя. Я ей об этом в ветке написал. Ты смотри, красапупица какая....

    Вийшов на капище. Побалакав із скіфською бабою.
     :weep:
  • #128 від Geo 28 Jun 2018
  • А шакалья набежало...секунд за 8...Наползло со всех щелей всяких глистов...А потом оказалось...что это даже КаменЦЫ (Каменец)...возобновили там свою деятельность. Я сказал, что там только Штабса не хватает для полного комплекта кацапских упырей. А может он уже там. Короче...там цирк на дроті. Не надо было мне в личку писать и отчитывать меня, как школоту. Пусть своих журналюг отчитывает. Они ей там купу бабла должны...

    ТиммиАпостолМс опять взялся за старое...Опять начал гундосить, что я - это не я. Что я так написать не мог. Что я - не такой хам, гад и сволочь, как я. И тоже выгреб. Я его обещал тут заигнорить на СУПе, что и сделал. А то он там перед Аленой расшестерился сильно.
  • #129 від ксeня 28 Jun 2018
  • Хозяйка мусорной свалки обиделась, что я назвал УПячку - УПячкой, а хозяйку во всем обвиняю. Это можно и тут прочитать, и на ФУПе я это писал. Елена Юрьевна Чистова потребовала нерушимых доказательств в стиле почтальона Печкина: "а докУмент у вас есть?". Сделала это, как всегда таким тоном, что она училка, а я - школота.

    И тут Остапа ПОНЕСЛО. (с)  :smilie9:

    Примітивна людина, примітивна реакція. Я думала колись, що в неї трохи більше звивин.
  • #130 від Capitain Cubs 28 Jun 2018
  • Гео, ти ж мене відмовляв, аби я її не опускав.
    Мовляв, небезпечно. А сам поліз :weep:
    Тіко зауваж, мені реально похуй, бо я і не такого смаженого вовка бачив. І не одне замовлення пережив.
    А ти у Києві. Подумай!©  :weep:
  • #131 від ксeня 28 Jun 2018
  • :rotate:
    Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

    Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
    Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
    Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

    Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

    Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

    Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

    Удмуртка ніколи не позіционувала себе як журналістку така ж барига , як славко або я, тільки барига від журналістики.
    Нехай буде не культурний, а "вєжлівий слог".
     :weep:

    так, так.. " вєжлівиє люді", я це вже чула.
  • #132 від Geo 28 Jun 2018
  • Гео, ти ж мене відмовляв, аби я її не опускав.
    Мовляв, небезпечно. А сам поліз :weep:
    Тіко зауваж, мені реально похуй, бо я і не такого смаженого вовка бачив. І не одне замовлення пережив.
    А ти у Києві. Подумай!©  :weep:

    Я молча эту хуйню терпеть не собираюсь. Тем более, что все это - правда. Алена на москалье работает конкретно. И уж точно с 2008 года. А сейчс вообще все слила с потрохами медведчуковско-юльковским. Практически кровавой кацапне. И не ОНА будет меня вычитывать в этой жизни. НЕ ОНА это точно.
  • #133 від RG 28 Jun 2018
  • Кацапка за гнапа/гнуса там дупу рве   :weep:
  • #134 від ксeня 28 Jun 2018
  • І, до речі, чому не позиціонувала? Та в кожному відкритому листі від тої всієї медіапиздоти її прізвище.
  • #135 від Geo 28 Jun 2018
  • Их там перекорежило от тех двух МОИХ ссылок и ветку быстро опустили на 5 страницу. Я об этом написал. Притулу это взбесило. Я им ватный праздник испортил с Сенцовым.
  • #136 від ксeня 28 Jun 2018
  • Их там перекорежило от тех двух МОИХ ссылок и ветку быстро опустили на 5 страницу. Я об этом написал. Притулу это взбесило. Я им ватный праздник испортил с Сенцовым.

    Так, вийшло дуже ефективно.
  • #137 від com 28 Jun 2018
  • Створив тему
    СУП шукає модераторів
    Теми вже немає. Ні в смітнику, ніде.
  • #138 від RG 28 Jun 2018
  • Створив тему
    СУП шукає модераторів
    Теми вже немає. Ні в смітнику, ніде.

    Удиуртка, мабудь, від злоби слиною захлинулась  :weep: 
  • #139 від Roland Deschain 28 Jun 2018
  • А шакалья набежало...секунд за 8...Наползло со всех щелей всяких глистов...А потом оказалось...что это даже КаменЦЫ (Каменец)...возобновили там свою деятельность. Я сказал, что там только Штабса не хватает для полного комплекта кацапских упырей. А может он уже там. Короче...там цирк на дроті. Не надо было мне в личку писать и отчитывать меня, как школоту. Пусть своих журналюг отчитывает. Они ей там купу бабла должны...

    ТиммиАпостолМс опять взялся за старое...Опять начал гундосить, что я - это не я. Что я так написать не мог. Что я - не такой хам, гад и сволочь, как я. И тоже выгреб. Я его обещал тут заигнорить на СУПе, что и сделал. А то он там перед Аленой расшестерился сильно.

    Та там капец сколько жополизов набежало! Скоро по-большому сходить не сможет :smilie5:  Особенно юльки стараются, кстати :at
  • #140 від Бувалий 29 Jun 2018
  • Створив тему
    СУП шукає модераторів
    Теми вже немає.
    Ні в смітнику, ніде.
    Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
     :smilie7:
  • #141 від Бувалий 29 Jun 2018
  • Перечитала я правила СУПа и обнаружила там такое
    7. В нестандартних, спірних та невизначених ситуаціях, модератор приймає рішення на власний розсуд.
    Посему моющее средство  на "мій розсуд" и по многочисленным просьбам жителей этого ресурса идет с этого ресураса на хуй
    :smiley24:
    Краще пiздно, нiж нiколи.
    Аелiт - це зрадофiльський бот-спамер, який працюе, наче прога, яку зупинити не можна.
    Здаеться, це й не людина, а якiйсь, вибачте, Па-Рашний вiрус, якiй автоматично вмикався, коли йшла реакцiя на його пости.
    Дякую, панi Дрейк.
     :smilie7:
  • #142 від bоrderlander 29 Jun 2018

  • цитата

    Re: На СУПі шукають модераторів
    Purgen
    cьогодні в 18:53
    IP/Host: ---.d-net.kiev.ua

    RG там это наш бывший RiG?
    тогда в жопу такой форум.
    тупее дятла еще нужно поискать
    .

    видишь как ты дискредитируешь СУП своим унылым долбежом?
    Якщо для тебе Пурген - авторитет, то тобі явно нема чого тут робити. Ти б ще Гаранта та Штабс Капітана мнєнія сюди притягнув  :lol:
  • #143 від bоrderlander 29 Jun 2018
  • :rotate:
    Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

    Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
    Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
    Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

    Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

    Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

    Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

    Удмуртка ніколи не позіционувала себе як журналістку така ж барига , як славко або я, тільки барига від журналістики.
    Нехай буде не культурний, а "вєжлівий слог".
     :weep:
    "Вєжлівий слог" кАзльони - суцільне хамство. Будь-яка критика політичної діяльності її банди - одразу місячний бан, а ефесбешна пропаганда Люксотенебрісів та Туїв - це своюода слова  :lol:
  • #144 від bоrderlander 29 Jun 2018
  • Все таки цікава мені позиція адміністраторів СУПу стосовно гівнокарми на форумі. Я кілька днів майже не писав, а мінуси й далі капають  :lol:.

    Чупа-Чупсе, я так розумію, що для тебе ця карма - річ принципова. Якщо так, то мабуть мені з моїми сотнями мінусів пора збирати манатки та забиратись з твого форуму. Залишайся тут з кармадрочерами.
  • #145 від invariant 29 Jun 2018
  • Та не переймайтесь. То, може, гоми всілякі, дофіга їх тут було...
  • #146 від bоrderlander 29 Jun 2018
  • Та не переймайтесь. То, може, гоми всілякі, дофіга їх тут було...
    Ну для чогось адміністрація форуму цю фічу тримає ось в такому вигляді як зараз. Мабудь однодумців шукає. І її однодумці оці гоми.
  • #147 від div 29 Jun 2018
  • Та не переймайтесь. То, може, гоми всілякі, дофіга їх тут було...
    Ну для чогось адміністрація форуму цю фічу тримає ось в такому вигляді як зараз. Мабудь однодумців шукає. І її однодумці оці гоми.

    Администрация либо не может ее удалить, либо лень просто
  • #148 від com 29 Jun 2018
  • Я зазвичай плюсую карму тим, в кого дисбаланс.
  • #149 від RG 29 Jun 2018
  • Вчора піднімали якусь стару тему, там було написано, що на цьому движку фігню з кармою можна вимкнути  :smilie7:
  • #150 від bоrderlander 29 Jun 2018
  • Я зазвичай плюсую карму тим, в кого дисбаланс.
    Якщо виникають дисбаланси, то це просто системний баг. Абр політика адміністрації.
    Симпл машин форум дозволяє зробити з карми цікаву фічу, але Чупс чомусь зробив фічу для кармадрочерів. Якщо комусь цікаво, можу показати, як організована карма на одному російському форумі з точно таким самим двіжком. Проте не бачу сенсу, Чупс вперто любить скакати по граблях.
Сторінок:
Actions