Автор Тема: Прилавок книжного магазина Москвы.  (Прочитано 2199 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #30 : Вересня 09, 2014, 01:42:56 13:42 »
и если человек один раз принял какую-то точку зрения то при попытке ему что-то обьяснить у него включается защита : так это я что-ли нихера не понимаю ? это я значит дурак штоле ? да иди ты нахер !

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #31 : Вересня 09, 2014, 01:43:09 13:43 »
Та воно так.
Але ж 80% населення - зазомбовані. І це в наш час...От не можу я такого зрозуміти... :shuffle:
Вони ж активно подорожують світом, чого не було при сссср, мають інтернет...

Вони самозазомбовані. Самі собі придумують віртуальний світ з Великою Росією і живуть в ньому. Путін їм тільки допомагає в цьому.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #32 : Вересня 09, 2014, 01:47:04 13:47 »
На прозрение рассчитывать не стоит. Изоляция и пусть варятся в собственном соку.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #33 : Вересня 09, 2014, 01:48:51 13:48 »
На прозрение рассчитывать не стоит. Изоляция и пусть варятся в собственном соку.

+1

тогда пожрут друг друга, как пауки в банке.
ибо их природная агрессивность потребует выхода.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #34 : Вересня 09, 2014, 01:50:37 13:50 »
На прозрение рассчитывать не стоит. Изоляция и пусть варятся в собственном соку.

Так отож. Вони "помиляються" не тому, що їх хтось обманює. Вони "помиляються" тому, що хочуть цього. І це вже не можна трактувати як "помилка". Це свідоме викривлення реальності з метою виправдання власних скотських вчинків - минулих, нинішніх і майбутніх.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #35 : Вересня 09, 2014, 01:51:12 13:51 »
и если человек один раз принял какую-то точку зрения то при попытке ему что-то обьяснить у него включается защита : так это я что-ли нихера не понимаю ? это я значит дурак штоле ? да иди ты нахер !

дивно, це з якого віку так пояснення у вас рашкованії(С) так сприймаються?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #36 : Вересня 09, 2014, 01:53:45 13:53 »
в этом смысле путен - раб империалистичиских мечтаний рашкован

он просто говорит то что они хотят услышать. это кстате делают все политики

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #37 : Вересня 09, 2014, 01:56:09 13:56 »
У нас зараз помилково розглядають нинішню Росію як банду злочинців, у якій є один вожак, який "обманув" решта членів банди і "втягнув" їх. Відповідно всі решта члени банди ніби як "жертви". Насправді, як правило, у такій банді майже всі є покидьками, серед яких часто "вожак" - не самий найгірший з них.

Offline HappyKat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 680
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #38 : Вересня 09, 2014, 01:58:46 13:58 »
В Ялте в книжном магазине тоже есть подобные книги.  " Кровь Донбасса" точно видела.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #39 : Вересня 09, 2014, 02:00:52 14:00 »
в этом смысле путен - раб империалистичиских мечтаний рашкован

он просто говорит то что они хотят услышать. это кстате делают все политики

мне кажется, тут игра в обе стороны, практически проблема яйцо/курица)
они зазомбированные в силу сознанной верхушкой окружающей среды, а верхушка лишена некоторой свободы поступков из-за необходимости соответствовать ожиданиям толпы

лента Мебиуса получается)

"Резать к чёртовой матери, не дожидаясь перитонитов!"

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #40 : Вересня 09, 2014, 02:01:00 14:01 »
Так отож. Вони "помиляються" не тому, що їх хтось обманює. Вони "помиляються" тому, що хочуть цього. І це вже не можна трактувати як "помилка". Це свідоме викривлення реальності з метою виправдання власних скотських вчинків - минулих, нинішніх і майбутніх.
та да. Знать, что тебе врут и осознанно примать вранье за истину, а правду просто игнорировать — это ж какие вывихнутые мозги надо иметь. Пропаганда делает чудеса. Посматриваю новости на рашатв, некоторые дикторы понимают, что читают вранье, по ним видно, и читают, не поперхнутся. И фразы так грамотно построены, и новости подаются так виртуозно, шо я прям в шоке. Эксперимент удался: из людей сделали скотов.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #41 : Вересня 09, 2014, 02:04:42 14:04 »
та да. Знать, что тебе врут и осознанно примать вранье за истину, а правду просто игнорировать — это ж какие вывихнутые мозги надо иметь. Пропаганда делает чудеса. Посматриваю новости на рашатв, некоторые дикторы понимают, что читают вранье, по ним видно, и читают, не поперхнутся. И фразы так грамотно построены, и новости подаются так виртуозно, шо я прям в шоке. Эксперимент удался: из людей сделали скотов.

Для цього достатньо просто дослідити психологію наркомана чи злочинця. Ці люди неперервно брешуть в першу чергу САМІ СОБІ. Відпрацювавши на собі вміння брехати, неперервно та безбожно брешуть всім навколо. Але глибоко в душі вони прекрасно розуміють, що все те, що вони брешуть собі та всім навколо - херня собача. Але їм так зручно існувати, виправдовуючи свої паскудні вчинки неперервною брехнею.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #42 : Вересня 09, 2014, 02:06:25 14:06 »
У нас зараз помилково розглядають нинішню Росію як банду злочинців, у якій є один вожак, який "обманув" решта членів банди і "втягнув" їх. Відповідно всі решта члени банди ніби як "жертви". Насправді, як правило, у такій банді майже всі є покидьками, серед яких часто "вожак" - не самий найгірший з них.

В банді своя мораль, і те що за межами цього колективу іншими людьми вважається аморальним("зло"),
в межах банди є цілком прийнятним, моральним і вітається як "добро".

Виходить просто у нас і у них різні поняття про "добро" та "зло".
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Прилавок книжного магазина Москвы.
« Reply #43 : Вересня 09, 2014, 03:28:21 15:28 »
Мені похуй, що вони там читають.  До речі, це комплекс тих хто вважав кацапів братами, а тепер переживає, що про нього кацапи пишуть.