Автор Тема: Героическое "ранение" Семена Семенченко  (Прочитано 20537 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #60 : Вересня 05, 2014, 08:35:17 08:35 »
Пусть мутный, пусть любит внимание
скажу так, именно с такими любят работать в CIA - с людьми у которых большие амбиции и котороые способны организовать вокруг себя людей.

в ФСБ все наоборот. там любят работать с тупыми, которые тупо подчиняются и могут только мелко срать и накидывать на вентилятор


я ни на что не намекаю. и любое совпадение с реально существующими людьми является случайным :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9337
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #61 : Вересня 05, 2014, 08:36:40 08:36 »
Кванте, мене не цікавлять всілякі там розборки, тим більш напади на людей, які самі не можуть Вам відповісти, але ці постійні спроби дискредитації добровільних батальйонів вже дуже нагадують манію переслідування.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #62 : Вересня 05, 2014, 08:43:27 08:43 »
Цитувати
Тобто інформація, якій 12-48 годин є застарілою та гівном? Тих людей, що він кинув на убой уже немає - полон і мертві. Вижило дуже мало. Набирають нових. Можливо хтось з добровольців побачить правду і піде до нормального командира, а не ідіота Грішина.
Квант, что за лепет. Даже если выжило мало, то и одного достаточно, чтоб хидить бояться. В батальоне не маменькины сынки - битые мужики, если Семенченко такой как ты расписываешь (имея сведения из сомнительных источников) то предательствовать ему не долго. Но я в этом сомневаюсь, спорить с тобой не буду это бесполезно, но через время вспомню твои "шедевры"  если ты конечно не ускачешь.
Батя, мы стараемся ...

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #63 : Вересня 05, 2014, 08:43:52 08:43 »
Мудачуковська пропаганда зараз тисне на те, що якщо гинуть бійці, то це винні командири, а не рашисти, які їх обстрілюють....

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #64 : Вересня 05, 2014, 08:48:23 08:48 »
Кванте, чисто по-людськи: коли ти шкодиш людині, це зло до тебе повертається з часом..Подумай скільки до тебе повернеться - коли ти шкодиш 40 мільйонам, роблячи "вброси" та сіючи ворожнечу між українцями. Якщо в тебе залишились хоч зародки совісті - знайди собі іншу роботу, більш нейтральну, що приносить користь людям.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #65 : Вересня 05, 2014, 08:57:08 08:57 »
Кванте, чисто по-людськи: коли ти шкодиш людині, це зло до тебе повертається з часом..Подумай скільки до тебе повернеться - коли ти шкодиш 40 мільйонам, роблячи "вброси" та сіючи ворожнечу між українцями. Якщо в тебе залишились хоч зародки совісті - знайди собі іншу роботу, більш нейтральну, що приносить користь людям.

Між якими українцями? Я ж не проти бійців Донбасу! Я проти того, що патріотами керувала людина, яка їх убиває, бо є некомпетентною. І на крові українців-патріотів робить собі "славу".

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #66 : Вересня 05, 2014, 08:58:00 08:58 »
Кванте, чисто по-людськи: коли ти шкодиш людині, це зло до тебе повертається з часом..Подумай скільки до тебе повернеться - коли ти шкодиш 40 мільйонам, роблячи "вброси" та сіючи ворожнечу між українцями. Якщо в тебе залишились хоч зародки совісті - знайди собі іншу роботу, більш нейтральну, що приносить користь людям.

+1  :smiley24:
Эта тема на самом деле сеет вражду, для многих она болезненна.
Сейчас это очень плохо для Украины, ведь понятно же.
Но Квант всё никак не может остановиться.
Уже вторую неделю его колбасит.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #67 : Вересня 05, 2014, 09:01:17 09:01 »
какой- то пидарский сплетник

І довбана лєсба...мабуть  :smilie7:

а можно попросить прямую ссылку на этот текст?
была же просьба выкладывать линк на источник а не только галимый скрин. (Особенно когда речь о говновбросах).

Что-то я перерыл все ее посты за последние пару недель негде такого нету.
Плёхо исчу?

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #68 : Вересня 05, 2014, 09:05:53 09:05 »
Кванте, чисто по-людськи: коли ти шкодиш людині, це зло до тебе повертається з часом..Подумай скільки до тебе повернеться - коли ти шкодиш 40 мільйонам, роблячи "вброси" та сіючи ворожнечу між українцями. Якщо в тебе залишились хоч зародки совісті - знайди собі іншу роботу, більш нейтральну, що приносить користь людям.

Між якими українцями? Я ж не проти бійців Донбасу! Я проти того, що патріотами керувала людина, яка їх убиває, бо є некомпетентною. І на крові українців-патріотів робить собі "славу".
Скажи чесно, ти тролиш за гроші, чи думаєш, що так допомагаєш своїй країні (російськ. імперії чи як там у вас)
Просто, чисто по-людськи - стережись, бо "благими намірами" дорогу вистлано сам знаєш куди...
християнство велить молитись за своїх ворогів...тож я проситиму, щоб усі росіяни нарешті зрозуміли, що путін їх заведе і кине, а розплачуватись будуть вони.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #69 : Вересня 05, 2014, 09:07:12 09:07 »
Повторюю, мені цей срач не подобається. Хай із командиром розбираються самі добровольці. Як вони вирішать, так і буде.

Це безумовно правільно.
Але зараз ми говоримо не про командира батальйону "Донбас", а про новий політичний проект "Семенченко".
А це дві різні речі.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #70 : Вересня 05, 2014, 09:10:09 09:10 »
До сих пор не понял, а зачем Квант мочит настоящего бойца?
Или у нас огромный выбор военных?

Ви не повірите але військових які є справжніми героями в нас дйсно дуже багато.
Як просто в Армії, так і в добровольчих батальйонах і в Нацгвардії.
Але кому вони зараз цікаві, коли всі зайняті одним Семенченком?
От така це дуже нелогічна і підла річ піар...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #71 : Вересня 05, 2014, 09:11:25 09:11 »
Повторюю, мені цей срач не подобається. Хай із командиром розбираються самі добровольці. Як вони вирішать, так і буде.

Це безумовно правільно.
Але зараз ми говоримо не про командира батальйону "Донбас", а про новий політичний проект "Семенченко".
А це дві різні речі.

Я две недели тому назад написал, что Семенченко надо выбрать, он хочет быть комбатом или политиком.

Ну или писать в мордокниге или лечиться.

Нельзя совмещать это в одном человеке. 

Честно сказал - я иду в политику, командование передаю тому-то.

Все - нет вопросов.

Contra Spem Spero

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #72 : Вересня 05, 2014, 09:11:48 09:11 »
Да-да...

Давайте обосрём Семенченко и прославим Парасюка!

 :laugh:

А для чого це нам?
Ми же не юльки яким потрбні куміри.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9337
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #73 : Вересня 05, 2014, 09:12:36 09:12 »
Повторюю, мені цей срач не подобається. Хай із командиром розбираються самі добровольці. Як вони вирішать, так і буде.

Це безумовно правільно.
Але зараз ми говоримо не про командира батальйону "Донбас", а про новий політичний проект "Семенченко".
А це дві різні речі.

Семенченко подався до якоїсь партії, чи створив власну? Я не в курсі справи, але мені здається, що зараз не час для розборок. А от якщо він піде на вибори, тоді можливо.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #74 : Вересня 05, 2014, 09:13:25 09:13 »
Да-да...

Давайте обосрём Семенченко и прославим Парасюка!

 :laugh:

А для чого це нам?
Ми же не юльки яким потрбні куміри.

Нам это не нужно. А то к героической обороне Консерватории 19-20 февраля тоже найдется много вопросов.

Кому это нужно???
Contra Spem Spero

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #75 : Вересня 05, 2014, 09:14:05 09:14 »
Если здесь так гнобят патриотов, то понимаю что те кто дорвались до власти готовят реванш. Их в феврале покоцали хорошо, так они просто решили, если нельзя победить то надо возглавить. Суки.

У Вас патріоти це лицеміри типу Грішин-Ляшко?
У нас патриоты это те кто умирает, а те кто их гнобит стуча по клавишам, это мудаки.

А може насправді ті кого керівництво БЮТ(читай Медведчук) наказало піарити і прославляти?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #76 : Вересня 05, 2014, 09:18:00 09:18 »


Що поганого в тому, якщо назвати 5-ту колоно вишиватником? Речення треба дочитати до кінця, де вона пише: Готовы эти вышиватники швырять в топку жизни патриотов целыми батальонами - только бы не лишили бедного вышиватника права блеять похвалы в адрес своего лже-Божка.

Є в нас такі, взяти хоча би той самий БЮТ який паразитує на патріотизмі, будучи насправді послідовною антиукраїнською силою.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #77 : Вересня 05, 2014, 09:22:49 09:22 »


Що поганого в тому, якщо назвати 5-ту колоно вишиватником? Речення треба дочитати до кінця, де вона пише: Готовы эти вышиватники швырять в топку жизни патриотов целыми батальонами - только бы не лишили бедного вышиватника права блеять похвалы в адрес своего лже-Божка.

Є в нас такі, взяти хоча би той самий БЮТ який паразитує на патріотизмі, будучи насправді послідовною антиукраїнською силою.

100% Тимошенко на перших порах навіть Хмару в партії тримала. А як тільки Хмара зрозумів, що його обманули - його крики правди уже "електорат" не цікавили. Людям хотілося вірити, що "старий втратив розум". Так і тут з Семенченком (Грішином), люди зробили собі куміра і очевидним фактам не хочуть виріти.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #78 : Вересня 05, 2014, 09:23:37 09:23 »
Кавнт у меня в игноре - его опусы не читала и ветку просмотрела "вскольз", возник вопрос, риторический, кому нужен этот срач, когда под Мариуполем бои? :Zabaneno:
Героические бойцы невидимого фронта, прекратите - Х%йло радостно курит в сторонке, утирая слезы под свой любимый гимн.
А с Семенченко пусть рабираются его бойцы, разберутся.
 :Prapor2:   

Offline Lopatolog

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #79 : Вересня 05, 2014, 09:31:24 09:31 »
Повторюю, мені цей срач не подобається. Хай із командиром розбираються самі добровольці. Як вони вирішать, так і буде.

Це безумовно правільно.
Але зараз ми говоримо не про командира батальйону "Донбас", а про новий політичний проект "Семенченко".
А це дві різні речі.

Семенченко подався до якоїсь партії, чи створив власну? Я не в курсі справи, але мені здається, що зараз не час для розборок. А от якщо він піде на вибори, тоді можливо.
Как по мне то это делается специально, что бы отвлечь от чего то основного. Так ведь Аскольдушка. Почемуто кванта за то что он делает никто не трогает, а других банит администрация на право и налево. Знать что то знает.
Ту т куда не ткни и сразу все к Тимошенко привязывают, страх перед ней застилает все в глазах наверно. Бабушка уже внуков пошла няньчить, а ее все так же боятся. Заметте все боятся.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 09:34:22 09:34 від Lopatolog »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #80 : Вересня 05, 2014, 09:36:04 09:36 »
Дмитро Різниченко (Боєць Донбасу)
14 год. · Відредаговане ·

У зв'язку з тим, що сьогодні деякі солдати батальону "Донбас" на прес-конференції в УНІАНі різко розкритикували Семен Семенченко, я хочу влаштувати епічний тред - як солдат батальону відповісти в коментарях на всі питання щодо комбата.

Запрошується весь чесний фейсбук. Постараюся бути гранично чесним.

Шановним читачам, які будуть читати цей тред, рекомендую тримати в голові стару офіцерську мудрість: "Куди солдата не цілуй - у нього всюди жопа". І тільки крізь її призму сприймати будь-яку інформацію, що йде від підлеглих про командирів.

Питання-відповіді з коментарів:

"Поїхав пофоткатися на передову, а його там поранили" - Не знаю, куди комбата поранено, сам не бачив. Але на передову він їздить геть не тільки фотографуватися. Я особисто бачив його на передовій під час штурму Попасної, Первомайська (у перших рядах) та Іловайська.

"Хто вибирав Семена в командири?" - Ніхто не обирав. Та я й, якщо чесно, не пам'ятаю, щоб хтось говорив, ніби посада комбата у нас виборна.

"Хто планує операції?" - Я не знаю, хто планує операції. І знати не можу, я гранатометник.

"Есть ли контроль за использованием средств, собранных на нужды вашего батальона?" - Не знаю. Але знаю, що наш батальон, з рештою, був добре укомплектований - були видані і нормальна форма, і каски, і броніки, і загалом було добре матеріальне забезпечення.

"Вроде как несколько бойцов из Донбасса перешли в другие ДБ. Если так, то какой причине они ушли?" - Так, переходили. І не кілька бійців, а іноді й цілими підрозділами. Так само, як цілими підрозділами приєднувалися до батальону. Треба просто зрозуміти, що добровольчі батальони - досить аморфна структура, тут можна просто написати заяву та поїхати з війни. Хтось ображається на керівництво та йде. Хтось вважає, що його не цінують. Когось виганяють. Хтось виявляє, що не був оформлений офіційно (в канцелярії справжній бардак) і йде. Хтось вважає себе завеликим спеціалістом задля серед цього збіговиська аматорів, і йде. У когось особисті комфлікти. Когось підсиділи і примусили піти. Всяке буває.

"Ідеологія є в батальйоні?" - Любити Україну - от і вся ідеологія. Нічого конкретнішого не пам'ятаю.

"Я спрашиваю: за что наградили?" - Семен був представлений до ордену 19 серпня, коли ніякого оточення ще не було. Орден він заслужив - батальон виконав поставлений наказ, успішно зайшов в Іловайськ, навіть не маючи підтримки від інших частин, і наступного дня організував зачистку, добре потріпавши ворога. Інша справа, що нагороди тоді заслужив далеко не тільки комбат. Але я гадаю, після приведення в порядок списків батальону це буде враховано.

"Чи можете ви назвати конткретних людей винних у Іловайському котлі" - Ні, не можу. Треба розслідування - хто послав нас всіх (добровольчі батальони, арту і броневиків) у ту пастку.

"чому саме зарз така масована атака наа Семена?" - Бо є привід. Батальон в катастрофі, і люди, які мали щось проти нього, просто користуються моментом, щоб вивалити все, що на душі.

"чи знаєш тих солдат, які сьогодні критикували Семенсенка на конференції" - Пізнав одного. Фагот, командир протитанкового взводу.

"вот 3,14т в ФБ Семен много" - Не бачу в цьому нічого поганого. Я теж багато пиздю в ФБ. З рештою, завдяки комбатовому піару був утворений наш батальон - один з перших добровольчих, можна сказати, вітрина. Завдяки піару у нас було хороше матеріальне забезпечення, бо нас любили волонтери. Я вважаю, хороший піар ніколи не заважає.

"чому деякі бійці виступили проти свого командира?" - У кожного своя причина, очевидно. У мене причин виступати проти нього нема.

"правда что в марте у Семена не было денег пополнить счет на мобильный телефон,а в мае он купил за 60 тыс долл авто" - Я не знаю, скільки у нього було грошей у квітні. А щодо авто, то він їздив на подарованому батальону Шевроле Субурбані, якщо не помиляюся, доки ця машина не постраждала від куль.

"Почему там где Семенченко, там на населенные пункты атаки в лоб на укреп район?" - Якраз в Іловайську ми обійшли супротивника з флангу і зайшли з того боку, де вони не чекали.

"чисто внутрішньо, інтуїтивно в тебе є довіра до комбата?" - Є. Але він політик, а довіряти до кінця будь-якому політику я давно відучився.

"А Семен вже політик ?" - Він і був політиком. «Війна є продовження політики іншими засобами», як казав Клаузевіц.

"Чи вважаєти Ви увагу, що приділяється батальйону Донбас ЗМІ та спільнотою пропорційною військовим заслугам батальйону у порівнянні із іншими підрозділами ЗСУ, МВС, СБУ?" - У нас, без жартів, дійсно хоробрий та завзятий батальон, але улюбленцями ЗМІ ми стали лише завдяки харизмі комбата. Журналісти люблять, коли хтось не боїться камери, говорить по суті та підкріплює слова діями. Але існує безліч підрозділів збройних сил, які показали себе у боях героїчніше, але не отримали належної слави. Це несправедливо.

"Підмоги не дочекались ні в Карлівці ні Іловайську." - Підмоги також не дочекалася 79-та бригада, яка героїчно виходила з оточення. Підмоги не дочекалися безліч підрозділів, просто про їх катастрофи було менше інформації.

"Чому командир *Прикарпаття* взяв на себе відповідальність і спас хлопців?" - Я важаю, що батальон "Прикарпаття" у повному складі заслуговує на військово-польовий суд.

"Як може командувати батальоном людина без військової освіти?" - А як люди без офіційного статусу займаються забезпеченням війська? Як на Майдані люди без військової освіти командували сотнями? У нас була революція. Революція народжує нових державних функціонерів, залучаючи їх з геть різних сфер. Клим Ворошилов був звичайним робітником, а став маршалом.

"Дима, а все-таки сколько вернулось?" - Я не знаю за весь батальон. Я знаю, що з мого взводу (22 людини) в котлі загинуло п'ятеро. Троє точно в полоні.

"Чого комбат ще не дав наказу розстріляти недисциплінованих вояків?" - У нас так не прийнято. На жаль. Принаймні, штрафні роти формувати точно варто було б.

"Дмитре чи підходлила під час котла до вас підмога..?" - Мене вивезли, коли котел ще не був, по суті, котлом, оточення лише починалося. На той момент підмоги не було. Пізніше (хлопці казали), підмога підходила. У якій кількості - не знаю.
Quo Vadis

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #81 : Вересня 05, 2014, 09:39:00 09:39 »
Повторюю, мені цей срач не подобається. Хай із командиром розбираються самі добровольці. Як вони вирішать, так і буде.

Це безумовно правільно.
Але зараз ми говоримо не про командира батальйону "Донбас", а про новий політичний проект "Семенченко".
А це дві різні речі.

Семенченко подався до якоїсь партії, чи створив власну? Я не в курсі справи, але мені здається, що зараз не час для розборок. А от якщо він піде на вибори, тоді можливо.
Как по мне то это делается специально, что бы отвлечь от чего то основного. Так ведь Аскольдушка. Почемуто кванта за то что он делает никто не трогает, а других банит администрация на право и налево. Знать что то знает.
Ту т куда не ткни и сразу все к Тимошенко привязывают, страх перед ней застилает все в глазах наверно. Бабушка уже внуков пошла няньчить, а ее все так же боятся. Заметте все боятся.

Отруйних змій також бояться.
Що до Кванта, то які до нього претензії в місцевих юлькв?
Можете озвучити?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #82 : Вересня 05, 2014, 09:40:24 09:40 »
Кавнт у меня в игноре - его опусы не читала и ветку просмотрела "вскольз", возник вопрос, риторический, кому нужен этот срач, когда под Мариуполем бои? :Zabaneno:
Героические бойцы невидимого фронта, прекратите - Х%йло радостно курит в сторонке, утирая слезы под свой любимый гимн.
А с Семенченко пусть рабираются его бойцы, разберутся.
 :Prapor2:

З комбатом Грішиним чи з політиком Семенченком?
З ким з них присутніх в одній особі?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #83 : Вересня 05, 2014, 09:44:48 09:44 »
Дмитро Різниченко (Боєць Донбасу)
14 год. · Відредаговане ·

У зв'язку з тим, що сьогодні деякі солдати батальону "Донбас" на прес-конференції в УНІАНі різко розкритикували Семен Семенченко, я хочу влаштувати епічний тред - як солдат батальону відповісти в коментарях на всі питання щодо комбата.

Запрошується весь чесний фейсбук. Постараюся бути гранично чесним.

Шановним читачам, які будуть читати цей тред, рекомендую тримати в голові стару офіцерську мудрість: "Куди солдата не цілуй - у нього всюди жопа". І тільки крізь її призму сприймати будь-яку інформацію, що йде від підлеглих про командирів.

Питання-відповіді з коментарів:

"Поїхав пофоткатися на передову, а його там поранили" - Не знаю, куди комбата поранено, сам не бачив. Але на передову він їздить геть не тільки фотографуватися. Я особисто бачив його на передовій під час штурму Попасної, Первомайська (у перших рядах) та Іловайська.

"Хто вибирав Семена в командири?" - Ніхто не обирав. Та я й, якщо чесно, не пам'ятаю, щоб хтось говорив, ніби посада комбата у нас виборна.

"Хто планує операції?" - Я не знаю, хто планує операції. І знати не можу, я гранатометник.


Почну з того, що Різниченко людина неадекватна.
Коли це штурмували Попасну та Первоймайск? Не було штурму. Після артилерійських ударів ЗСУ колоради тупо втекли і Донбас заходив в міста без жодного спротиву. Відповідно у цих містах у них немає ні вбитих, ні поранених.
Реальний штурм був в Іловайську 11 серпня. Ось відео з першими рядами. Покажіть тут Семенченка де він особисто йде в атаку (можна і в третьому ряду)

« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 09:46:44 09:46 від Kvant »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #84 : Вересня 05, 2014, 09:49:14 09:49 »
Повторюю, мені цей срач не подобається. Хай із командиром розбираються самі добровольці. Як вони вирішать, так і буде.
Кот дело говорит. Для меня один показатель - если вооруженные люди, которыми ты якобы плохо руководил и бросал на убой ( слова Кванта) тебя не застрелили при первой же возможности, списав это на шальную пулю теров, то ты всетаки не такой и плохой. Пусть мутный, пусть любит внимание но сразу же называть предателем и врагом явная заказуха. Притом что Квант, не могущий никак успокоится, ну ни словом не вспомнил про Литвина -3. который будучи кадровым командиром бросил своих людей и с....ибал из сектора Д. Про это молчок, зато про Семенченка каждый день новая ветка со старым дерьмом.

А Вы в этом уверены? Какое-то уж очень странное ранение у "хероя" было
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #85 : Вересня 05, 2014, 09:53:24 09:53 »
Семен Семенченко

Уезжаю из Киева, подводим черту. Всех кого вывели из окружения в отпуск отправил. Пленными занимаемся и по государственной и по коммерческой линии. Процесс запущен, будет двигаться и без меня. Надеюсь скоро увидеть ребят.

По раненым- подтянули волонтеров, собрали деньги, оформляем государственную помощь.
Всем семьям погибших государство выделяет квартиру в районе проживания и 609.000 грн.

Подписано представление на более 100 орденов и медалей, за Николаевку, карловку, лисичанск, попасную, иловайск. Делаю три представления на звания Героев Украины- все посмертно.

Батальон Донбасс стал.батальонно- тактической группой. 700 человек. По штату полк и вполне возможно ходатайствую о том чтоб такой статус и получил. Активно пополняем новобранцами. Приступаем к тренировкам. Ждем получения тяжелой техники: танки и бтры. Будет рота спецназа для борьбы с диверсионными группами.

По расследованию окружения группировки в Иловайске: пояснили все: Президенту, Премьеру, голове ВР. Создано следственная комиссия ВР, прокуратура возбудила уголовное дело. Ждем решения президента - кого в отставку а кого под суд.

Я всегда говорил что верю в Победу. Сейчас она возможна только если изменятся правила игры. Если те люди что готовы при необходимости умирать за Украину поймут что их жертва не ритуальна, не по глупости, а действительно была нужна.
Если будет развернута система отбора мотивированных людей в армию, тех кто не будет бежать, а будет цепляться зубами за каждый кусок земли.
Если генералами начнут делать за результат а не за усиленное лизание пятой точки начальству.

Тогда у нас будет шанс. Не просто сдаться под видом мира, оттянув время до наступления голодных бунтов этой зимой или весной, когда придет черед поедания Путиным следующей части нашей территории. И не взяв под видом автономии ДНР пятой колонны, которая в нужный момент поможет этому поеданию. А шанс выйти из этой войны ГОСУДАРСТВОМ и чтобы жертвы были не напрасны.

Мне пишут сотни жителей Донбасса: нас бросают?почему уходит армия? Почему нам никто объясняют что с нами будет? Почему все молчат и прячут глаза? Вы сами знаете ответ на этот вопрос. И не меня вам надо спрашивать. Могу ответить только за Донбасс и за себя. Оставить вышедших из окружения людей, бывших в боях два месяца я не имею права- они не роботы, им нужен отдых. Очень много раненных, а новобранцев необученных отдать не могу. На убой- нет, пусть учатся. Это минимум месяц....

Что я могу? Я приеду сам. На Донбассе и раны быстрей заживут. Со мной несколько десятков товарищей с которыми я начинал когда то, еще в марте и апреле, танк отбитый у россиян, пара БТР и минометы с ПТУРами. Если Вы хотите защищать свою землю- присоединяйтесь в нам в Мариуполе и Красноармейске. В Краматорске и Славянске. Оружие найдём. Если сможем сами защитить свою землю без всяких миноборон , если будет земля гореть у агрессора под ногами- значит будем жить. Не сможем- значит и недостойны.

Уезжаю из Киеве с легким сердцем. За эти дни город реально отобрал всю энергию. Выборы, вбросы, интриги, подлость, дезертиры под видом героев и безответственность пополам с предательством. Знаю что под Мариуполем . Сейчас трудно и батальону Азов наша помощь не помешает. И наше оружие, которое им так и не выдало миобороны- тоже. А там как Бог даст. Главное "делай что должен и будь что будет"



приєднуйтесь "генерали клавіатури"
Quo Vadis

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #86 : Вересня 05, 2014, 09:53:58 09:53 »
Кавнт у меня в игноре - его опусы не читала и ветку просмотрела "вскольз", возник вопрос, риторический, кому нужен этот срач, когда под Мариуполем бои? :Zabaneno:
Героические бойцы невидимого фронта, прекратите - Х%йло радостно курит в сторонке, утирая слезы под свой любимый гимн.
А с Семенченко пусть рабираются его бойцы, разберутся.
 :Prapor2:

З комбатом Грішиним чи з політиком Семенченком?
З ким з них присутніх в одній особі?
Вам не понятен смысл того, что я написала? - Ничем помочь не могу. Продолжайте сраться - прямо по вашим "поцизиям", равно как и "позициям" ваших оппонентов, Грады пока еще не стреляют.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 09:56:43 09:56 від Milena »

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #87 : Вересня 05, 2014, 09:57:30 09:57 »
А Вы в этом уверены? Какое-то уж очень странное ранение у "хероя" было
а что странного в ранении в жопу?

почему ранение в жопу странное?

и является ли ранение в бедро таким же странным, как ранение в жопу хотя разница между этими частями тела - считанные сантиметры?

а еще есть ранения в писюн. после которого уже нет писюна и яиц. оно тоже странное?

как ни странно, жопа является тоже частью тела. при чем не защищенной бронежилетом.

и пулевое или осколочное ранение в жопу является не таким уж смешным и простым, не смотря на всю его кажущуюся веселость.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #88 : Вересня 05, 2014, 09:59:12 09:59 »
Меня всегда удивляло как Семенченко (или кто он там) успевал мотаться из горячих точек по всевозможным эфирам.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #89 : Вересня 05, 2014, 10:00:18 10:00 »
Меня всегда удивляло как Семенченко (или кто он там) успевал мотаться из горячих точек по всевозможным эфирам.
так же как и Билецкий
Welcome to the Dark Side of the Force