Автор Тема: Пропозиция СУПчегам.Не тягніть будь ласка на форум статті з ресурсів ру.  (Прочитано 826 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Читати там немає чого.Обговорювати теж.100% ватна пропаганда під різними соусами, навіть з використанням ангажованих  європейських "аналітиків ".

Дякую за розуміння.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
народ, а с каких пор мнение врага перестало быть интересным? А-а-а-а наверное с тех самых как сюда его принес Кванта. Ну, это конечно в корне меняет дело



 :smiley14:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
На місті Дрейк я б Вас просто забанив за тролізм та висмикування з контексту.


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
На місті Дрейк я б Вас просто забанив за тролізм та висмикування з контексту.

Не сейчас.  :smiley15:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
На місті Дрейк я б Вас просто забанив за тролізм та висмикування з контексту.

я привів повну цитату, і нічого не висмикував.

ресурс.ру це мнєніє врага (с)

Offline ПТН ПНХ

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
Так можна, чи не можна? Чи можна, але не всім?  :Sho_za: А лише спеціально навченим людям, які будуть приносити якесь лайно в зубах із зони ру, а ми будемо с серйозним виглядом це обнюхувати і розглядати. Теж варіант, але окрім лайна потрібно навчити їх приносити і корисні речі. А то все якісь портянки тягнуть.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
На місті Дрейк я б Вас просто забанив за тролізм та висмикування з контексту.

Ну в принципі все в межах правил і межах пристойності, хоча дуже часто і на грані.
Так що ніби поки все в рамках допустимого, і явних порушень правил немає.
Поки. :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Так можна, чи не можна? Чи можна, але не всім?  :Sho_za: А лише спеціально навченим людям, які будуть приносити якесь лайно в зубах із зони ру, а ми будемо с серйозним виглядом це обнюхувати і розглядати. Теж варіант, але окрім лайна потрібно навчити їх приносити і корисні речі. А то все якісь портянки тягнуть.

Друже, так саме для того і є тут на форумі модератори, що би "відділяти зерно від полови"

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Так можна, чи не можна? Чи можна, але не всім?  :Sho_za: А лише спеціально навченим людям, які будуть приносити якесь лайно в зубах із зони ру, а ми будемо с серйозним виглядом це обнюхувати і розглядати. Теж варіант, але окрім лайна потрібно навчити їх приносити і корисні речі. А то все якісь портянки тягнуть.

Друже, так саме для того і є тут на форумі модератори, що би "відділяти зерно від полови"

в деяких міцсях, мені здається, у них "сито диряве"

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Даже не знаю... А как у вас получается видеть полную картину происходящего без российских источников? Ясное дело, что нет смысла смотреть Первый канал и иже с ним. Но есть Эхо Москвы, Слон, РБК, российский Форбс, канал "Дождь" и др.

Фактически пребывая в состоянии войны с Россией, как можно не интересоваться тем, чем дышит и как себя чувствует страна-агрессор?
« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 12:12:57 12:12 від Taratayka »

Offline ПТН ПНХ

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41

Друже, так саме для того і є тут на форумі модератори, що би "відділяти зерно від полови"

в деяких міцсях, мені здається, у них "сито диряве"

Еге ж, поки всіх просіюють через сито, деякі обрані користуються привілеями гівно діжками лити без ніяких сит.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Еге ж, поки всіх просіюють через сито, деякі обрані користуються привілеями гівно діжками лити без ніяких сит.

Если Вы на Кванта намекаете, то глядя на то какая тут война ему объявлена, то просто напрашивается вывод "хорошие сапоги. Надо брать"
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Даже не знаю... А как у вас получается видеть полную картину происходящего без российских источников? Ясное дело, что нет смысла смотреть Первый канал и иже с ним. Но есть Эхо Москвы, Слон, РБК, российский Форбс, канал "Дождь" и др.

Фактически пребывая в состоянии войны с Россией, как можно не интересоваться тем, чем дышит и как себя чувствует страна-агрессор?


Мені достатньо цього, щоб повністю поставити хрест:

 24 березня 2014 року 14:24

Переважна більшість росіян - 93 % - підтримує анексію Криму Росією, з них 80 % - навіть якщо доведеться почати війну.
Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).


Вірогідність почути щось корисне  7 до 93
« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 12:24:46 12:24 від finli »

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
finli,

на крымском референдуме тоже 126% за присоединение к России проголосовало  :smilie3:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
finli,

на крымском референдуме тоже 126% за присоединение к России проголосовало  :smilie3:

От бачите, це є "інформаця" від Російськіх ЗМІ

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча


Еге ж, поки всіх просіюють через сито, деякі обрані користуються привілеями гівно діжками лити без ніяких сит.

Если Вы на Кванта намекаете, то глядя на то какая тут война ему объявлена, то просто напрашивается вывод "хорошие сапоги. Надо брать"

+100500 особливо коли бачиш хто воює проти нього.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Друже, так саме для того і є тут на форумі модератори, що би "відділяти зерно від полови"

в деяких міцсях, мені здається, у них "сито диряве"

Еге ж, поки всіх просіюють через сито, деякі обрані користуються привілеями гівно діжками лити без ніяких сит.

Деякі користувачі, пропонують взяти дрібніше сито і пересіювати більш ретельно.
Не задуюмуючись на тим, чи самі вони пройдуть через таке сито.
Також ніхто не думає чи точно буде цікаво спілкуватись на такому рафінованму форумі.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Але тим не менше ця і деякі інші теми змушують задуматись над тими організованими стайками крористувачів, які з усіх сил намагаються навязати свою волю адміністрациї форума.
Чи прийнятно це, чи краще для форума буде не ставитись надто ліберально до подібних речей.