Автор Тема: Крик душі заставив змінити Україну на Азербайджан - WTF?  (Прочитано 726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
«Крик душі заставив змінити Україну на Азербайджан»
Олімпійська чемпіонка з веслування Інна Осипенко-Радомська не виступатиме під синьо-жовтим прапором

NO COMMENTS

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
наскільки я знаю тренувальна база веслувальників була в криму
тобто зараз ВЗАГАЛІ немає

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46574
  • Never give in!
«Крик душі заставив змінити Україну на Азербайджан»
Олімпійська чемпіонка з веслування Інна Осипенко-Радомська не виступатиме під синьо-жовтим прапором

NO COMMENTS

А шо тренуватися на Дністровському лимані, веслуючи між Білгородом і Овідіополем, - западло?  :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26950
наскільки я знаю тренувальна база веслувальників була в криму
тобто зараз ВЗАГАЛІ немає

????

И де она была, просто интересно

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
«Крик душі заставив змінити Україну на Азербайджан»
Олімпійська чемпіонка з веслування Інна Осипенко-Радомська не виступатиме під синьо-жовтим прапором

NO COMMENTS

А шо тренуватися на Дністровському лимані, веслуючи між Білгородом і Овідіополем, - западло?  :Sho_za:
+100, в Києві також є (принаймні була, знайомі діти займалися разом із проф.спортсменами)

Цитувати
- Чи робила Федерація певні кроки, аби Вас втримати в Україні і чи знав цю проблему президент НОК України Сергій Бубка?
- Сергій Бубка знав цю проблему, адже з ним спілкувалася. Гадаю, він до кінця не був обізнаний у цій справі і, мабуть, не пробував її вирішити. На жаль, ситуація була такою, що різні спортсмени на різні змагання їхали за свій рахунок. Усе робилося фактично в борг. А коли ці борги повернуть, ніхто не знав.

На жаль, веслування на байдарках і каное – такий вид спорту, який не особливо цікавий людям. Дуже рідко можна побачити по телебаченню, що наші спортсмени привезли медалі з якихось змагань. Важко нам знайти спонсора, оскільки вид спорту не є популярним. Коли бачать мій зовнішній вигляд, часто запитують яким видом спорту займаюся, на що відповідаю, що веслуванням. Люди не особливо знають що це таке.
Виглядає як економічна еміграція до більш сприятливих умов, а патріотизм тут ні до чого.

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Хоч не до Раші, і на тому подякуємо...  :smilie7:

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
вважаю, що зараз буде нова хвиля еміграції...