Автор Тема: Одеса. Упс ...  (Прочитано 1613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Одеса. Упс ...
« : Квітня 26, 2014, 09:44:08 21:44 »
[ Invalid YouTube link ]

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #1 : Квітня 26, 2014, 09:52:54 21:52 »
місцевий дурдом зачинили на ремонт ?
чи то втікачі ?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #2 : Квітня 26, 2014, 09:56:14 21:56 »
ничо не понятно
что пацаны хотели? ??? ??? ???
ігнор Квант

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #3 : Квітня 26, 2014, 09:57:48 21:57 »
Правильно,
я Офіцер, а ти гівно.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #4 : Квітня 26, 2014, 10:00:24 22:00 »
"Одеські лікарі відмовились лікувати поранених самооборонців"    :smilie2:

"Скандал в Одесі: активістам Самоборони, які постраждали напередодні від вибуху гранати на блокпості під Одесою, місцеві медики не надали допомогу.

Ані лікування, ані елементарної поваги від людей в білих халатах поранені не дочекалися. Їх ігнорували, більше того – з вуст медиків звучало: "безхатченкам тут не місце". Все це було в Одеській міській лікарні номер один. Найбільш травмованих довелося терміново перевезти до лікарні у Броварах що під Києвом.

Тепер вони лежать у Броварах, у палаті ветеранів війни – четверо чоловіків із лав Самооборони Майдану.

Постраждалий само оборонець Микола Містряну – родом з Молдови: "Присягу принял на верность Украине".

Присягнув – і тиждень разом з товаришами ніс варту на блокпостах Одещини. Вони перевіряли машини, щоби не проникли до міста сепаратисти, зброю не возили.

У ніч на п’ятницю машин їхало мало. Вони саме сіли з ДАІшником пити каву. Самооборонець Богдан Бойко саме всім роздав каву, сів на лавочку, закурив сигарету – не докурив і не допив. У їхній бік полетіла граната, кілька разів вдарилася об землю і вибухнула.

І тут на арену вийшли одеські лікарі. Постраждалий самооборонець Ігор Павлович пригадує: "Прозвучала такая фраза: вот приедет хозяин этой больницы – и будем решать, что делать с этими бомжами".

Богдану дісталося найбільше. Він узагалі не може пересуватися – уламки гранати і в животі, і в нозі, але лікар категорично відмовився їх діставати. В Броварах, де він тепер, кажуть – стан не дуже втішний. Серед іншого – у нього чотири години носова кровотеча була, не зупинялася.

А в Одеській міській лікарні номер один Богдану, щоправда, дозволили просто полежати. З лікарів ніхто не з'являвся. Навіть коли просився до вбиральні – не реагували.

Змилосердилися тільки над Миколою. Його навіть прооперували, бо кровотеча була. А через кілька годин попросили на вихід.

Після такої швидкої допомоги друзі вирішили везти хлопців на Київ. Проводжали їх з Одеси так само, як і зустрічали. "Вивезли на двір на каталках, вибіжала медсестра, каже, а ну на фіг віддай каталки, це наші каталки", – каже Богдан Бойко.

.У Броварах усе інакше – біля них так і бігають. Головлікар – тут як тут навіть у вихідний. Тут їм носять мішки з їжею незнайомі люди. А от рідня не навідує. Богдан Бойко бідкається: "У мене мама просто регіоналка. Любить Януковича".

На блокпостах Одещини їх часто називали бандерівцями. При цьому, серед них нема жодного вихідця із Західної України. "Я бендерівець с Луганска", – іронізує боєць.

Щойно стануть на ноги – знову хочуть поїхати чергувати туди само, під Одесу. Миколі там місцева Самооборона подарувала шкіряного браслета.

"Для нас специально сделали. Переживаем за своих собратьев", – каже боєць".


Ольга Петрів та Валентин Стрельцов, 5 канал.

http://www.5.ua/ukrajina/suspilstvo/item/382394-odeski-likari-vidmovylys-likuvaty-poranenykh-samooborontsiv

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #5 : Квітня 26, 2014, 10:04:32 22:04 »
ничо не понятно
что пацаны хотели? ??? ??? ???

Армію на міцність випробовують. Оскільки в Одесі буйних мало, то вирішили з цвєточками прийти, мирними овечками прикинутися. І то не вийшло.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #6 : Квітня 26, 2014, 10:06:06 22:06 »
Медработники с политпристрастиями - это капец.  :smilie9:
ігнор Квант

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #7 : Квітня 26, 2014, 10:09:42 22:09 »
Медработники с политпристрастиями - это капец.  :smilie9:

а офф коментарів головлікара де ? :Sho_za:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #8 : Квітня 26, 2014, 10:13:13 22:13 »
"Одеські лікарі відмовились лікувати поранених самооборонців"    :smilie2:

"Скандал в Одесі: активістам Самоборони, які постраждали напередодні від вибуху гранати на блокпості під Одесою, місцеві медики не надали допомогу.
Ані лікування, ані елементарної поваги від людей в білих халатах поранені не дочекалися. Їх ігнорували, більше того – з вуст медиків звучало: "безхатченкам тут не місце". Все це було в Одеській міській лікарні номер один. Найбільш травмованих довелося терміново перевезти до лікарні у Броварах що під Києвом.
Тепер вони лежать у Броварах, у палаті ветеранів війни – четверо чоловіків із лав Самооборони Майдану.
Постраждалий само оборонець Микола Містряну – родом з Молдови: "Присягу принял на верность Украине".
Присягнув – і тиждень разом з товаришами ніс варту на блокпостах Одещини. Вони перевіряли машини, щоби не проникли до міста сепаратисти, зброю не возили.
У ніч на п’ятницю машин їхало мало. Вони саме сіли з ДАІшником пити каву. Самооборонець Богдан Бойко саме всім роздав каву, сів на лавочку, закурив сигарету – не докурив і не допив. У їхній бік полетіла граната, кілька разів вдарилася об землю і вибухнула.
І тут на арену вийшли одеські лікарі. Постраждалий самооборонець Ігор Павлович пригадує: "Прозвучала такая фраза: вот приедет хозяин этой больницы – и будем решать, что делать с этими бомжами".
Богдану дісталося найбільше. Він узагалі не може пересуватися – уламки гранати і в животі, і в нозі, але лікар категорично відмовився їх діставати. В Броварах, де він тепер, кажуть – стан не дуже втішний. Серед іншого – у нього чотири години носова кровотеча була, не зупинялася.
А в Одеській міській лікарні номер один Богдану, щоправда, дозволили просто полежати. З лікарів ніхто не з'являвся. Навіть коли просився до вбиральні – не реагували.
Змилосердилися тільки над Миколою. Його навіть прооперували, бо кровотеча була. А через кілька годин попросили на вихід.
Після такої швидкої допомоги друзі вирішили везти хлопців на Київ. Проводжали їх з Одеси так само, як і зустрічали. "Вивезли на двір на каталках, вибіжала медсестра, каже, а ну на фіг віддай каталки, це наші каталки", – каже Богдан Бойко.

.У Броварах усе інакше – біля них так і бігають. Головлікар – тут як тут навіть у вихідний. Тут їм носять мішки з їжею незнайомі люди. А от рідня не навідує. Богдан Бойко бідкається: "У мене мама просто регіоналка. Любить Януковича".
На блокпостах Одещини їх часто називали бандерівцями. При цьому, серед них нема жодного вихідця із Західної України. "Я бендерівець с Луганска", – іронізує боєць.
Щойно стануть на ноги – знову хочуть поїхати чергувати туди само, під Одесу. Миколі там місцева Самооборона подарувала шкіряного браслета.
"Для нас специально сделали. Переживаем за своих собратьев", – каже боєць".

Ольга Петрів та Валентин Стрельцов, 5 канал.

http://www.5.ua/ukrajina/suspilstvo/item/382394-odeski-likari-vidmovylys-likuvaty-poranenykh-samooborontsiv

Вот что-то не верю я в это. Какой нафиг "приедет хозяин больницы" ГКБ№1 она же "Еврейская" больница, не частная лавочка. Спокон веку была ургентной.  Да, не самая лучшая клиника, но что бы выставили с полостным ранением этого просто не может быть.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #9 : Квітня 26, 2014, 10:16:19 22:16 »
ничо не понятно
что пацаны хотели? ??? ??? ???

Кричали якусь єрунду
Руки на Восток  :smilie11:

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #10 : Квітня 26, 2014, 10:17:08 22:17 »
Я б на місці організаторів форуму додав до правил вимогу супроводжувати відеоматеріали бодай коротким коментарем.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #11 : Квітня 26, 2014, 10:34:06 22:34 »
Я б на місці організаторів форуму додав до правил вимогу супроводжувати відеоматеріали бодай коротким коментарем.
+++
І додавати на якому моменті дмвитися
А то нема часу купу всякоі фвгні переглядати

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Одеса. Упс ...
« Reply #12 : Квітня 26, 2014, 10:39:42 22:39 »
маю власний досвід з цією "лікарнею" і її робітниками.

Жінка підвернула ногу на волейболі. Добралися додому, вже здається що все добре, але через хвилин 30 почалися страшенні болі. Була зима і шивдку чекати навіть не думав. Піймав машину, посадив жінку і поїхали до цих покидьків, вони типу швидка а вже була глуха ніч.


Далі щастя нас бачити показали ще на вході з питання "какова хєра ти кнам пріехал, єдь в сваю паліклініку!".
Трохи з матами і обіцянками розплатитися за їх велику послугу виконувати свої обовязки, нас пустили. Далі ренген - плати, лікар, який подивився знімки - плати. Медсестра, яка нас супроводжувала - плати. Вже якась напів забухана вахтьорша відкрила двері, щоб виїхати на колясці до таксі додому, заявила мені, "а мнє денег чо нє даш?". На питання а її то за що? Відповідь пєсєц. "Ну я же дарожку пасипала вам, чтоби виєхать било как". Була послана нахуй прямим текстом, але враження були просто жах. З тих пір  я маю телефони швидкої інтосани і клініки святої катерини. Цим уїпанам навіть при смерті не покажусь.


Так що в історію вірю на 100500%. Тих поців не те що до людей, їх стратити треба, щоб інші знали, що таке бути скотом і лікарем одночасно.

П.С. З жінкою все було нормально. розтяжка без перелому.