Автор Тема: Сімферопольське х...йло. ("Бажаю Усикові отримати по пиці")  (Прочитано 848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Жителі України по-різному реагують на майбутній бій Олександра Усика проти росіянина Мурата Гассієва, який відбудеться в Москві

Українці дуже активно обговорюють прийдешній бій, адже востаннє в Москву їздив ще Володимир Кличко, який в 2013 році впевнено переміг там Олександра Повєткіна.

Той бій викликав справжній ажіотаж, а телеканали били рекорди за переглядами. Зараз же ситуація ще більш напружена і багато вболівальників розглядають цей поєдинок як продовження конфлікту між Україною і РФ.

Втім, багато користувачів соцмереж негативно поставилися до рішення Усика проводити бій в столиці Росії.

“Не дивлюся ЧС-2018 в Москві, цей бій теж дивитися не буду, хоча бокс дуже люблю. Бажаю Усику отримати по пиці”, – написав волонтер і активіст Руслан Сан-Марино.

https://politeka.net/ua/news/sport-news/669905-zhelaju-usiku-poluchit-po-morde-ukraincy-v-gneve-iz-za-prorossijskogo-reshenija-boksera/?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=l.politeka.net&utm_term=1275039&utm_content=6425828



Подивіться на їбало цього хохла-лицеміра.

Можна одне сказати: йому на цвитарі вже давно прогули пишуть.
Сподіваюсь, Господь невдовзі виправить цей свій недогляд.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бум, ти як завжди, почiнаеш новину емоцiями.
Навiть коли Усик "опутисть" суперника - то для нас це буде ПЕРЕМОГА.
Ти такий вумний, що нема куда сили дiвати?..
Може, ти замiсть Усiка пойдеш на рiнг?..
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Бум, ти як завжди, почiнаеш новину емоцiями.
Навiть коли Усик "опутисть" суперника - то для нас це буде ПЕРЕМОГА.
Ти такий вумний, що нема куда сили дiвати?..
Може, ти замiсть Усiка пойдеш на рiнг?..
 :smilie7:

Для мене ні.
Не тому що я вболіватиму за кацапа.
А просто тому, що в будь-якому поєдинку Усика, я в будь-якому випадку вболіватиму не за когось, а конкретно проти Усика.
Навіть в тому випадку, якщо бій буде з кацапом.
Хоч з кацапом, хоч з американцем, хоч з китайцем - тільки проти Усика.

Так само як і проти абсолюної більшості так званих "українських спортсменів"

Російськомовний спортсмен, що формально представляє Україну - це завжди ворог України.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Російськомовний спортсмен, що формально представляє Україну - це завжди ворог України.
:Sho_za:
Вiд спеки... дах iде?..
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Та ні, ти ж мене знаєш  :smilie5: Між іншим, на сьогодні дощ обіцяли  :smilie5:

Навіть більше скажу.
Якщо Усик битиметься навіть з якимось Ізраїльським боксером, навіть з російськомовним, навіть батьки якого були вихідцями з Бердичива й зі Жмеринки, навіть в цьому випадку я вболіватиму проти Усика.

І якщо Володимир Кличко битимиться з таким само спортсменом - то вболіватиму і проти Кличка.
Чому - тому що ізраїльські спортсмени ( як і всі інші) мені байдужі.
Але Усик і Кличко - однозначно вороги України.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Але Усик і Кличко - однозначно вороги України.
З тобою все ясно - коли мова переходить на "Жидiвськi рейки" - для ЮВТ... це першi вороги Украiни.
Далi, як бачу, нема про що сперечатися...
Дощ... вже другий тиждень обiцяють - але обiцяного... три роки чекають.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Ну от дивися.
Усик же не єврей? Правильно?
Але для мене ворог, навіть в порівнянні зі середньостатистичним ізраїльським євреєм.

Тобто, я цілком об"єктивний  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну от дивися.
Усик же не єврей? Правильно?
Але для мене ворог, навіть в порівнянні зі середньостатистичним ізраїльським євреєм.
Тобто, я цілком об"єктивний  :smilie5:
:Sho_za:
Юльки взагалi не можуть бути об'ективними, бо вонi ЗОМБОВАНI та кажуть лише те, що вiшае на вуха iх Багiня.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46547
  • Never give in!
Усик - дебіл. Але хитрий і до грошей ласий.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33188
  • Стать: Чоловіча
Усик - дебіл. Але хитрий і до грошей ласий.

Ти, Іудушка, щодо грошей би вже мовчав  :fp2

Він простоза мордобій отримує і в принципі не шифрується. Як деякі американські патрійоти  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Усик - дебіл. Але хитрий і до грошей ласий.

Ти, Іудушка, щодо грошей би вже мовчав  :fp2

Він простоза мордобій отримує і в принципі не шифрується. Як деякі американські патрійоти  :weep:

...І як деякі потомственні галицькі польські хохложиди, які після 1945-го року записали в 5-й графі "українці", щоб легше було просуватись по життєвій кар"єрі.
 Навіть українську мову засвоїли, але свою етноментальну сутність змінити так і не змогли. Бо природу - не обдуриш.
Після 1991 -го ці лукаві суб"єкти швиденько відправили своїх чад за кордон, вчитися ( а потім і працювати й жити). А ті що вже були облаштовані тут, то тут поки що й залишаються, якщо за словами Ханни Херман "Платять добрі гроші". А самі ці "суб"єкти" пиздять на різних хворумах "про патріотизм", чекаючи пенсії, потім продажу нерухомості і щоб потім з"їбати туди ж, до Польщі.

А коли їм дорікають, мовляв, що ж ви такі холуї-пристосуванці, то вони не моргнувши оком відповідають "А що ? Всі люди кудись постійно переїжджають!"