Автор Тема: На біса ви баните Бумера?  (Прочитано 1149 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
На біса ви баните Бумера?
« : Липня 27, 2018, 05:17:30 05:17 »
Так, він має бздик на Юльці, але то можна просто ігнорувати.
Він іноді дуже цікаво пише і з ним можна дискутувати.

На біса ви тут постите всяку персональну хєрню? Вона нікому не цікава.
Найлегший спосіб угробити форум - це звести його до якихось особистих побрехеньок хутірського масштабу, що з приходом героїв-ФУПівців і відбувається.
If you are going through hell, keep going.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #1 : Липня 27, 2018, 06:55:40 06:55 »
Йди нах тобі сказали

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #2 : Липня 27, 2018, 07:07:20 07:07 »
Йди нах тобі сказали

Підтримую! :Vedy_sebe:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #3 : Липня 27, 2018, 07:45:28 07:45 »
кота - на рукавички.
хоч якась користь :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #4 : Липня 27, 2018, 07:53:36 07:53 »
Так, він має бздик на Юльці, але то можна просто ігнорувати.
Він іноді дуже цікаво пише і з ним можна дискутувати.
На біса ви тут постите всяку персональну хєрню? Вона нікому не цікава.
Найлегший спосіб угробити форум - це звести його до якихось особистих побрехеньок хутірського масштабу, що з приходом героїв-ФУПівців і відбувається.
Вiдповiм по пунктах.
1. Бума банять не за його присутнiсть, а за прихованну але вперту рекалму Ю. Тимошенко та БЮТ, як Партii, яка нам  тут взагалi не треба.
2. На бiса ти постиш всяку муть, коли без тебе можна спокiйно спiлкуватись, адже у тебе скрiзь зрада та запроданцi.
3. Нiяких побрехеньок тут немае - на вiдмiну вiд ФУПа, СУП дае можливiсть кожному культурно висловити свою думку.
4. Тебе ображають героi ФУПiвцi - то не заходь сюди, регись на ФУПе та пости там все, що тобi подобаеться.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 08:06:01 08:06 від Бувалий »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #5 : Липня 27, 2018, 08:00:36 08:00 »
старе, але актуальне
 :weep:

Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #6 : Липня 27, 2018, 08:17:03 08:17 »
Так, він має бздик на Юльці, але то можна просто ігнорувати.
Він іноді дуже цікаво пише і з ним можна дискутувати.

На біса ви тут постите всяку персональну хєрню? Вона нікому не цікава.
Найлегший спосіб угробити форум - це звести його до якихось особистих побрехеньок хутірського масштабу, що з приходом героїв-ФУПівців і відбувається.

Я указал, за что бан. Котик, ты решил на меня наехать?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #7 : Липня 27, 2018, 08:25:18 08:25 »
Я указал, за что бан.
Котик, ты решил на меня наехать?
Сумно Коту - був один однодумець, та й той... бан собi чесно заробив.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #8 : Липня 27, 2018, 10:13:55 10:13 »
Я указал, за что бан.
Котик, ты решил на меня наехать?
Сумно Коту - був один однодумець, та й той... бан собi чесно заробив.
 :smilie7:

Котик за ТРОЛЛИНГ в этой ветке не отсидел...http://ukrpravda.net/index.php?topic=47226.0. А еще и за эту http://ukrpravda.net/index.php?topic=47240.0.....А за права трудящихся борется, генератор контента СУП.

...я вот сейчас думаю...взял ромашку и лепесточки отрываю...банить-не банить-банить-не банить...
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 10:26:53 10:26 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #9 : Липня 27, 2018, 10:25:43 10:25 »
банить

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #10 : Липня 27, 2018, 10:32:09 10:32 »
Я указал, за что бан.
Котик, ты решил на меня наехать?
Сумно Коту - був один однодумець, та й той... бан собi чесно заробив.
 :smilie7:

Бумеранг может миллион раз орать, что юля- святая и голосовать надо за нее. Я понимаю психоз юльков, как опытный псыхиатор человеческих душ.

Но я не потерплю тупой кацапской пропаганды: "Всі ці яценюкоподібні рехворматори роблять Україні шкоду не  меншу, ніж хуйло зі своєю мілітаризованою Ордою."

Именно КАЦАПСКОЙ, как ни странно для некоторых людей, глядя на первый взгляд на эту фразу.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
скаче дид ишак лютуе

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #12 : Липня 27, 2018, 10:54:05 10:54 »
банить



 :weep:

Это еще не кастрировали. Ферал Кэт в последние дни сильно разбушевался. Кидается на всех. Думает, что если он "генератор контента" (с)...то может хвост пружинить. У меня дома две кошки и кот. Я умею общаться с котами.

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #13 : Липня 27, 2018, 11:29:50 11:29 »
моє бачення таке, що банити не треба. Самі користувачі розберуться. Не діти ж малі.

Банить треба вже при великих срачах від яких зле всім на форумі і ссамому форуму. А так, хай користувачі вчаться відстоювати себе та країну. Бо вийдуть із дому, у світ, а там модерів не має.

Якщо гратися в бани як Слав, то наш форум не дотягне ніколи й до половини того, що є на Зрадойобиці. імхо

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #14 : Липня 27, 2018, 11:35:01 11:35 »
моє бачення таке, що банити не треба. Самі користувачі розберуться. Не діти ж малі.

Банить треба вже при великих срачах від яких зле всім на форумі і ссамому форуму. А так, хай користувачі вчаться відстоювати себе та країну. Бо вийдуть із дому, у світ, а там модерів не має.

Якщо гратися в бани як Слав, то наш форум не дотягне ніколи й до половини того, що є на Зрадойобиці. імхо

Цей форум вижив, коли ми всі "гєнєрілі кантент на ФУПє". ФУП ДОГЄНЕРАТОРСТВОВАВСЯ...СУП виживе і зараз.

Я баню "рєдко, но мєтко". "Ай-яй-яй" я робити не буду. Я баню за конкретні "охрєнєнія".

Щось не подобається, є ООН, ОБСЄ, "репартьори бєз граніц", амнесті інтернешнл. Є адміністрація форума і власник. Я за посаду модератора не тримаюсь.
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 11:39:08 11:39 від Geo »

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #15 : Липня 27, 2018, 11:40:52 11:40 »
моє бачення таке, що банити не треба. Самі користувачі розберуться. Не діти ж малі.

Банить треба вже при великих срачах від яких зле всім на форумі і ссамому форуму. А так, хай користувачі вчаться відстоювати себе та країну. Бо вийдуть із дому, у світ, а там модерів не має.

Якщо гратися в бани як Слав, то наш форум не дотягне ніколи й до половини того, що є на Зрадойобиці. імхо

Есть моменты за которые надо банить! Иначе здесь юзеров не будет, а кот, конешно останется доволен. Он для этого и приставлен к форуму. Нельзя трогать - семью, родителей, детей даже если ненавидишь оппонента. Думаю все с этим согласны? Тупой троллинг, в нейтральной ветке это тоже бан(кратковременный), иначе нет смысла их открывать. Открываешь-общаешься а пришел тролль, все загадил.
скаче дид ишак лютуе

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #16 : Липня 27, 2018, 02:22:26 14:22 »
банить



 :weep:

Это еще не кастрировали. Ферал Кэт в последние дни сильно разбушевался. Кидается на всех. Думает, что если он "генератор контента" (с)...то может хвост пружинить. У меня дома две кошки и кот. Я умею общаться с котами.
:)
А в мене тільки  на кпп троє рідних, плюс до десяти перманентно " пріходящих")))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #17 : Липня 27, 2018, 02:29:20 14:29 »

А в мене тільки  на кпп троє рідних, плюс до десяти перманентно " пріходящих")))

В мене на ВОПі...що собак, що котів було....капець. Але в мене був улюбленець. Кіт "Сєпар". Ну і рожа у нього була...Чорно-білий..весь, замурзаний у вугіллі... Один зрачок - нормальний, один постійно круглий і здоровацький...І очі різнокольорові...Морда - чисте бандво. Котяра - клас. Розумний... :smiley24: А мишей ловииииив.... І НІКОЛИ нічого зі столу не тирив.
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 02:35:14 14:35 від Geo »

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #18 : Липня 27, 2018, 02:45:24 14:45 »

А в мене тільки  на кпп троє рідних, плюс до десяти перманентно " пріходящих")))

В мене на ВОПі...що собак, що котів було....капець. Але в мене був улюбленець. Кіт "Сєпар". Ну і рожа у нього була...Чорно-білий..весь, замурзаний у вугіллі... Один зрачок - нормальний, один постійно круглий і здоровацький...І очі різнокольорові...Морда - чисте бандво. Котяра - клас. Розумний... :smiley24: А мишей ловииииив.... І НІКОЛИ нічого зі столу не тирив.
В нас під сєвєром в 15 теж була киця Сєпа) сибірська)

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #19 : Липня 27, 2018, 03:07:57 15:07 »
Цитувати

Щось не подобається, є ООН, ОБСЄ, "репартьори бєз граніц", амнесті інтернешнл. Є адміністрація форума і власник. Я за посаду модератора не тримаюсь.

давай теж, не будем в Бога гратись. Повторювати манічку аля Слав, не к ліцу


Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #20 : Липня 27, 2018, 03:09:38 15:09 »
банить



 :weep:

Это еще не кастрировали. Ферал Кэт в последние дни сильно разбушевался. Кидается на всех. Думает, что если он "генератор контента" (с)...то может хвост пружинить. У меня дома две кошки и кот. Я умею общаться с котами.

 :gigi:  :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #21 : Липня 27, 2018, 03:10:21 15:10 »
Цитувати

Щось не подобається, є ООН, ОБСЄ, "репартьори бєз граніц", амнесті інтернешнл. Є адміністрація форума і власник. Я за посаду модератора не тримаюсь.

давай теж, не будем в Бога гратись. Повторювати манічку аля Слав, не к ліцу

Я в Бога не играюсь. Я БАНЮ. Работа такая. Вы решили меня пристыдить?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса ви баните Бумера?
« Reply #22 : Липня 27, 2018, 03:23:21 15:23 »
Один гундит про обязательное наличие параллельной ватной реальности на СУПе. Называет это Свободой Слова.
("Интер" номер два.)

Мадам постіно пише, що винні у всьому сіоністи-жидовня в Україні. Потім називає СУП - ФСБшним проектом і просить її або розстріляти, або закрити її акаунт назавжди.

Третій, що не пост, то (приблизно..ліньки цитувати), в буль-якій гілці, рандомно: "ти, гніда змоскальщена, щелепу прикрий, а ти в кокошнікє пройди на *уй, а ти що вилупився, узькоязике чмо? а ти що за гнідос лапотний тут розварнякався? Ідіть всі нахєр, мені похєр, москалі недобиті. АТОшнику - вбий в собі москаля!"
20 повідомлень на день.
Живе 24 години на добу в США і на СУПі.

Четвертий: яценюкоподібна влада робить Україні таке ж самісіньке зло, як і кацапське кремлівське "хуйло".

Я буду сидіти і дивитись? Оййй...кумееее...не вгадали.
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 03:26:33 15:26 від Geo »