Автор Тема: Сирія-Україна  (Прочитано 768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Сирія-Україна
« : Травня 22, 2014, 11:07:45 23:07 »
Там те що у нас але в дзеркальному відображенні
таке враження, що ніхто з наших силовиків не чув нічого про Сирію, не бачив характер, тактику бойових дій там.
всі питання щодо блок-постів, щодо укріплених баз там вже показав час, але ніхто не бере цей досвід до уваги.
Всі питання щодо зради силовиків, щодо нелояльного населення вже пройдені, але це ігнорується.
Спробую затягнути сюди своїх знайомих які є найкращими спецами по Сирії, сам теж не пас задніх  :shuffle:
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • Стать: Чоловіча
Re: Сирія-Україна
« Reply #1 : Травня 22, 2014, 11:10:14 23:10 »
Да, расскажите пожалуйста.

И лучше - что не так делается и как нужно.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Сирія-Україна
« Reply #2 : Травня 22, 2014, 11:11:02 23:11 »
да..интересно будет почитать.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Сирія-Україна
« Reply #3 : Травня 22, 2014, 11:19:57 23:19 »
чекаємо сочної аналітіки
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: Сирія-Україна
« Reply #4 : Травня 23, 2014, 12:42:08 00:42 »
хлопці, не треба сарказму, що ми прогнозували та моніторили потім по Сирії справджувалися дуже часто, те про що я писав 1,5-2 роки тому те там і відбувається. 
я вже відписався хлопцям, чекаю на відповідь, чи сподобається їм цей форум не знаю.
М-Давід, він же Арестович навряд чи, займається реальними справами, хоч я з ним не завжди згоден.
Завтра почну писати про сирійський досвід за речі про які писав вище.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Сирія-Україна
« Reply #5 : Травня 23, 2014, 12:47:42 00:47 »
х\з
я написал без всякого сарказма....
мне интересна будет прочесть....а если это ещё и спасёт жизнь нашим военным..(може кто прочитает)

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Сирія-Україна
« Reply #6 : Травня 23, 2014, 12:52:00 00:52 »
я вже відписався хлопцям, чекаю на відповідь, чи сподобається їм цей форум не знаю.
М-Давід, він же Арестович навряд чи, займається реальними справами, хоч я з ним не завжди згоден.
waronline? давай заманивай их сюда  :smiley24: :gigi:

М-Давид чел специфический это да. но он на нашей стороне так или иначе :laugh:

P.S. кстати, а ты там под каким ником зареген?  :shuffle:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сирія-Україна
« Reply #7 : Травня 23, 2014, 12:55:58 00:55 »
Без претензий на искушенность, - из всего, что я наслушался про Чечню, самыми эффективными там были добровольцы контрактники, для которых командир был как отец (а не назначенный сверху какой-нибудь блюститель цвета одеял).

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: Сирія-Україна
« Reply #8 : Травня 23, 2014, 12:57:18 00:57 »
я вже відписався хлопцям, чекаю на відповідь, чи сподобається їм цей форум не знаю.
М-Давід, він же Арестович навряд чи, займається реальними справами, хоч я з ним не завжди згоден.
waronline? давай заманивай их сюда  :smiley24: :gigi:

М-Давид чел специфический это да. но он на нашей стороне так или иначе :laugh:
Так, Варонлайн теж. Після початку гарячих подій в Україні кацапня купила їх адмінів, там зараз повний шабаш русско-фашистської нечисті, дуже багато наших забанено як і мене, я навіть не можу з ними звязатися. 
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Сирія-Україна
« Reply #9 : Травня 23, 2014, 01:10:51 01:10 »
Так, Варонлайн теж. Після початку гарячих подій в Україні кацапня купила їх адмінів, там зараз повний шабаш русско-фашистської нечисті, дуже багато наших забанено як і мене, я навіть не можу з ними звязатися.
я заметил. я не зареген, но читаю с начала движухи в Сирии.

думаю, дело там не в купле-продаже модераторов, а в том, что модераторы тамошние - это просто ватники, переехавшие из Рашкостана в Израиль. у них поведение и говно в головах такие же, как у ватников, переехавших на ПМЖ в Германию или другие страны Европы и мира.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: Сирія-Україна
« Reply #10 : Травня 23, 2014, 01:17:54 01:17 »
Так, Варонлайн теж. Після початку гарячих подій в Україні кацапня купила їх адмінів, там зараз повний шабаш русско-фашистської нечисті, дуже багато наших забанено як і мене, я навіть не можу з ними звязатися.
я заметил. я не зареген, но читаю с начала движухи в Сирии.

думаю, дело там не в купле-продаже модераторов, а в том, что модераторы тамошние - это просто ватники, переехавшие из Рашкостана в Израиль. у них поведение и говно в головах такие же, как у ватников, переехавших на ПМЖ в Германию или другие страны Европы и мира.
це мій пост http://waronline.org/fora/index.php?threads/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B.571/page-4394#post-468573
до подій в Україні всі ці бузі, пампи та інша нечисть постійно сиділа під арештом та в бані, зараз банять нас.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.