Автор Тема: Сили АТО та бойовики мають спільно знищити тих, хто проти «режиму тиші» — Безсме  (Прочитано 703 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Роман Безсмертний вчора , на 5- тому каналі пояснив, навіщо застосовується ,,день тиші'' .

,,Колишній посол України в Білорусі та український політик Роман Безмертний в ефірі 5 каналу закликав сили АТО та бойовиків спільно знищити тих, хто не приймають умови «тиші».( так принято в мировой практике).

«Ті, хто не приймають умови «тиші», знищуються. День тиші необхідний для виявлення тих, хто не підтримує цей процес», — повідомив політик.

http://7days-ua.com/news/ukrajinskyj-pojovykiv-spilno-znyschyty-tyh-hto-ne-pryjmayut-umovy-tyshi-video/

( там есть и видеофрагмент  передачи).

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
такое только Безсмертные могут предлагать.  и самому взять в руки автомат он не захочет.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Это одна из тех новостей, которые ты еще не дочитал, а голова уже начала болеть.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Это одна из тех новостей, которые ты еще не дочитал, а голова уже начала болеть.

Тут было много вопросов , зачем день тишины.? Вот Бессмертный вчера и объяснил доходчиво.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Роман Безмертний в ефірі 5 каналу закликав сили АТО та бойовиків спільно знищити тих, хто не приймають умови «тиші».( так принято в мировой практике).


я як прочитав це слово так ледь з дивану не впав.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Роман Безмертний в ефірі 5 каналу закликав сили АТО та бойовиків спільно знищити тих, хто не приймають умови «тиші».( так принято в мировой практике).


я як прочитав це слово так ледь з дивану не впав.

 Я думаю, день тишины в мировой практике для того, чтобы выявить  так называемую ,,третью силу'', которая мешает имплементировать договорённости между противоборствующими сторонами.  Где -то так

Offline Convers.n

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Геть з України,а потім режим тиші.

Offline Convers.n

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Роман Безсмертний, довбень якийсь  :smilie9: