Автор Тема: В это невозможно поверить  (Прочитано 4543 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: В это невозможно поверить
« Reply #60 : Травня 29, 2014, 07:47:03 19:47 »
А тепер спокійно. Звідки інфо ? Хто знає цього Віктора ?
З інших джерел є підтвердження ?  Особисто я не вірю.

Навіщо бздуну Литвину парламент , який стоїть на межі розгону ?

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: В это невозможно поверить
« Reply #61 : Травня 29, 2014, 07:50:37 19:50 »
О !  Знайшов звідки полилось вперше.

http://uainfo.org/yandex/331033-za-litvina-yak-novogo-spkera-parlamentu-vzhe-zbrali-265-golosv.htmlї


ЗІ. uainfo якщо не помиляюсь зливний бачок Медведчука. Удачі , вам супчеги, в дискусії..

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Re: В это невозможно поверить
« Reply #62 : Травня 29, 2014, 08:00:17 20:00 »
Если вы Wolter или DIDUS, то я пас  :suicide2:

Хочете вірте, хочете ні, але я до цих осіб не маю жодного відношення. Мене з ФУПУ вигнали десь в березні 2010 року і відтоді я там не можу навіть коментаррі писати в статтях на УП,

Ок, стиль изложения очень похож.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: В это невозможно поверить
« Reply #63 : Травня 29, 2014, 08:00:30 20:00 »

У Вас немає цілісної картини , історії президентства Ющенка В січні 2006 року Ющенко і Єхануров здійснили злочин, розірвавши кучмівський договір на закупку газу, для того,щоб втаскати посередника ФІрташівське РУЕ, з якого Ющенко отримував свою президентську доляху.

 У мене є неспростовані факти: при Ющенку у України не було проблем ні із фінансами ні із ростом промисловості, ні із розрахунками за газ, не було громадянського протистояння і загрози незалежності країни. І тут влізла Григян - маємо шалені борги, падіння виробництва, громадянське протистояння, смерть тисяч людей (а скільки ще буде) і повна загроза цілісності та незалежності держави.

В мене є неспростовані факти, що в Київській області на початку 2000 року була заборгованиість по пенсіях за півтора року. І тільки як Григян бувши віце-прем"єром з енергетики ліквідувала взаємозаліки в розрахунках за електроенергію ( на чому жирували Суркіс і МЕдведчук), то в країні з"явилися живі гроші і всі пенсіонерам пенсії погасили за 1,5-2 місяці. В інших областях було те сам. І також припинились віялові відімкнення електрики в сільськ. місцевості.
Проблем з фінансуванням, після 2000 року і з розрахунками за газ вже й при Кучмі не було, Ви не забули про це ?
Бо діяв якраз договір на газ за 50 дол., в схемах закупок не було Росукренерго і ще частину газу отримували без грошей, бартером, як плату за транспортування російського газу.
Громадянського протистояння, суттєвого, не було й при Кучмі, тільки олігархи як паразити висмоктували кров з бюджету й економіки. На Донбасі, між іншим, в ті часи ВЗАГАЛІ, ніякого протистояння не було. ТІльки як Григян стала Прем"єром 905.02.2005 р.), то вона до 24.08. 2005 року зуміла організувати виплати всіх заборгованостей по зарплатах всім шахтарям всіх державних шахт за всі роки незалежності України. Ви про це не забували ?
Загроза Незалежності країні з"явилась тоді, коли Президентом був слизняк, боягуз, нікчема і брехун Ющенко.
Бо навіть при Кучмі ( мудак ще той), але ні в Одесі ні в Севастополі пам"ятники повії Катерині ніхто ставити не ризикнув би, і такого накопичення донецької ОЗУ в КИєві теж не було, навіть Кучма не допускав їх так багато.

Ющенко в 2004 році за підтримкм народу їх переміг, а потім захотів не змінювати країну ( перш за все наводити порядки в енепгетиці, ліквідовувати офшорні схеми і т.д.), а захотів, щоб олірхічні всі схеми існували й надалі, офшор на Кіпр, дотування донбаських шахт ( а фактично розкрадання грошей з Києва Ахметовим та іншими злодіями). А тоді ще й добавилась корупція на газових закупках ( Росукренерго, Фірташ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).
.
Я ж Вам сказав. Видима "стабільність", коли економіка знекровлюється, а найняті працівники мають мізерні зарплати, та й ті не вчасно платять, а при цьому жирують бандити й олігархи,- навряд чи це те, заради чого Україна стала незалежною країною.

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: В это невозможно поверить
« Reply #64 : Травня 29, 2014, 08:04:02 20:04 »
[



 Розумію причину твоєї радості, адже Григян наробила Україні такого лиха, що виправити надзвичайно важко.

ну вальцман же это сделает? это ж недежда всего прогрессивного человечества!!! :smilie7: