Автор Тема: Що спільного між ВВХ і "неподільною одиницею будь якої величини в фізиці"  (Прочитано 699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Щоб не писати на пряму нік персонажу(щоб не забанили) я його розшифрував "неподільна одиниця будь якої величини в фізиці" хто не зрозумів дивіться в вікіпедії.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ще одна підказка хто сей персонаж. Активно поливає брудом ДБ і волонтерів. Лиже дупу генералам штабу і МО. Його не чіпають модератори.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ну та всі вже зрозуміли  про кого йдеться. Як не як люди з вищою освітою, декотрі навіть фізику вчили.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
а що  не голосуєм?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Мені вчора модератор заявила, що моя думка про цей "персонаж" на форумі одна, і що ніхто її не підтримує. Прохання до форумчан проголосувати. Щоб модератори нарешті звернули увагу на хамську поведінку цього ніку.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Модератор прекрасно знает, что многие на форуме недолюбливают этого персонажа.
"Неподільна одиниця" и ещё некоторые из его компании тут любиимчики, и никогда не бывают в бане, что бы они не делали.
Все, кто боролся с "неподільною одиницею" были забанены на длительные строки и на форум уже не вернулись.
Если вы будете так настойчиво против него бороться, то и вас могут забанить :smilie2:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Юрий, если Вы ратуете за соблюдение правил и равное ко всем отношение, то не нарушайте, пожалуйста, их сами.
Именные ветки у нас прямо запрещены.
При всем уважении, думаю что ее место в разделе "Смітник"

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Старіна а де тут "іменна" ветка де "нік" персонажа?
Скайнет мене вже три рази банили, я все таки намагаюсь достукатись до модерів...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Старіна а де тут "іменна" ветка де "нік" персонажа?
Скайнет мене вже три рази банили, я все таки намагаюсь достукатись до модерів...
Юрий, Вы же знаете, что бьют не по паспорту.
Мне кажется, что в такую грязь, как обсуждение Кванта, лезть не стоит.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Так я з ним і не сперечаюсь просто я хочу щоб люди які читаюсь СУП знали про цей нік - іщо він собою представляє
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
останній перл цього дятла

"Ага, Читач, а чому із-за тебе скільки людей убили на АТО? Совість тебе не мучає? У тебе руки по локоть в крові патріотів."

Дрейк не соромно, ні?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна