Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 24 Oct 2022
  • Більшість населення є закінченими дебілами...

    https://twitter.com/i/status/1584540657989091329
  • #2 від Йожин з бажин 24 Oct 2022
  • Эта страна обречена.
    Увьі.
    .......
    Кримчани не нестимуть відповідальність, якщо просто проживали в умовах окупації – Ташева.

  • #3 від Адам Жоржович 24 Oct 2022
  • Эта страна обречена.
    Увьі.
    .......
    Кримчани не нестимуть відповідальність, якщо просто проживали в умовах окупації – Ташева.


    А тобі б хотілося, щоб Залужний віліз у телевізор і з звірячим гарчанням пообіцяв всіх розвішати на ліхтарях?  :cm: Щоб всі франзуци-підараси і "прімкнувшиє к нім" німці зразу заволали про "всьо ніадназначна" і "крим - асоб статья"?  :smilie8:
  • #4 від Йожин з бажин 24 Oct 2022
  • А тобі б хотілося, щоб Залужний віліз у телевізор і з звірячим гарчанням пообіцяв всіх розвішати на ліхтарях?  :cm: Щоб всі франзуци-підараси і "прімкнувшиє к нім" німці зразу заволали про "всьо ніадназначна" і "крим - асоб статья"?  :smilie8:

     :smilie10: А Залужньій тут причём?

    Это должно делать вьісшее политическое руководством страньі и Верховна Рада.
    Но судя по опьіту Харьковской области коллаборантьі и вата отделается лёгким испугом.
    И опять: наша песня хороша, давай сначала.
  • #5 від Адам Жоржович 24 Oct 2022
  • :smilie10: А Залужньій тут причём?

    Это должно делать вьісшее политическое руководством страньі и Верховна Рада.
    Но судя по опьіту Харьковской области коллаборантьі и вата отделается лёгким испугом.
    И опять: наша песня хороша, давай сначала.

    Залужний - для максимального ефекту образу "звірячої хунти".

    І що значить "атдєлалась" - звідки у тебе інформація хто і як там "атдєлался" (з тих, кто не втік)?
  • #6 від Йожин з бажин 24 Oct 2022
  • ........
    І що значить "атдєлалась" - звідки у тебе інформація хто і як там "атдєлался" (з тих, кто не втік)?

    Стьіц-пиздьіц :smilie10:
    Вас что? В интернетах забанили?
    Полно видео-фото, как вчерашние радовавшиеся приходу Расеи навсегда уже украинский хлебушко кушают и получают пенсии в двойном размере.
    Это вместо пребьівания на параше.

    А чего б и дальше не ждать "русский мир" при таких раскладах?
  • #7 від Адам Жоржович 24 Oct 2022
  • Стьіц-пиздьіц :smilie10:
    Вас что? В интернетах забанили?
    Полно видео-фото, как вчерашние радовавшиеся приходу Расеи навсегда уже украинский хлебушко кушают и получают пенсии в двойном размере.
    Это вместо пребьівания на параше.

    А чего б и дальше не ждать "русский мир" при таких раскладах?

    Та хай чекають чого хочуть - від них не залежить ніхуя від слова взагалі. То шлак не вартий уваги. 

    За "радуватися кацапам" статті в кодексі немає. За колаборантство - є.
  • #8 від Йожин з бажин 24 Oct 2022
  • Та хай чекають чого хочуть - від них не залежить ніхуя від слова взагалі. То шлак не вартий уваги. 

    За "радуватися кацапам" статті в кодексі немає. За колаборантство - є.
    Потом.
    Когда они вам наголосуют, то не удивляйтесь " а какжьі таг?"
  • #9 від Адам Жоржович 24 Oct 2022
  • Потом.
    Когда они вам наголосуют, то не удивляйтесь " а какжьі таг?"

    "Такова спортівная жизнь"(с)

    Не гінацидити ж їх насправді.
  • #10 від Йожин з бажин 24 Oct 2022
  • "Такова спортівная жизнь"(с)

    Не гінацидити ж їх насправді.

    Зато не скучно!
  • #11 від Feral Cat 29 Oct 2022
  • Продивлявся соцмедія про біженців з України на Заході.
    Дуже багато фактів того, що багато з них дуже щвидко налагодили спілкування із кацапнею у плані пошуку роботи та й взагалі у плані життя на Заході. При цьому всіляко уникають спілкування із українськими організаціями.
  • #12 від Комашки 30 Oct 2022
  • Продивлявся соцмедія про біженців з України на Заході.
    Дуже багато фактів того, що багато з них дуже щвидко налагодили спілкування із кацапнею у плані пошуку роботи та й взагалі у плані життя на Заході. При цьому всіляко уникають спілкування із українськими організаціями.
    буває
  • #13 від Feral Cat 30 Oct 2022
  • буває

    Із мого досвіду спілкування з українцями (і не лише на цьому форумі) можу сказати, що у своїй абсолютній більшості вони не здатні встановлювати причинно-наслідкові зв“язки мііж явищами та подіями. Це такі собі дорослі люди із світосприйняттям малюків. Саме через це Україна перебувала в стані такого собі замогіпнозу  “Какая разніца“ або ж “Все буде Україна“.
    І навіть за умов нинішньої катастрофи, абсолютна більшість продовжує вважати, що все, що робилося в Україні до 24 лютого, не має стосунку до того, що сталося 24 лютого.

    Тому маю доволі песимістичний погляд на майбутнє. Українське суспільство загалом не зміниться і всі попередні соціальні, політичні, і культурні проблеми плавно перекочують у повоєнне майбутнє і будуть повторюватися із притаманною для них регулярністю.
  • #14 від Комашки 30 Oct 2022
  • Із мого досвіду спілкування з українцями (і не лише на цьому форумі) можу сказати, що у своїй абсолютній більшості вони не здатні встановлювати причинно-наслідкові зв“язки мііж явищами та подіями. Це такі собі дорослі люди із світосприйняттям малюків.
    А от в інших націй все зоооовсім по-іншому  :gigi:
  • #15 від Feral Cat 30 Oct 2022
  • А от в інших націй все зоооовсім по-іншому  :gigi:

    Я не пригадую щоб інші нації обирали під час війни клоуна на президента і свято берегли  монументи завойовників на своїй території.
    Ну а вже про спілкування мовою своїх убивць при можливості цього не робити, я взагалі промовчу.
  • #16 від ЮАР 30 Oct 2022
  • Дідусь замість Юлькіной шмоньки почав зеленого прутня смоктати!

  • #17 від Комашки 30 Oct 2022
  • Я не пригадую щоб інші нації обирали під час війни клоуна на президента і свято берегли  монументи завойовників на своїй території.
    Тю, йедем дас зайне. США он зі своїми прямими ворогами сосу-сосущіствованіє в стратегію заклада, й курятинкою вигодовує старанно, коли життєздатність мразоти під загрозою. Теж нічо так, як на провідну країну світу - а що вже інших брати  :gigi:
  • #18 від Feral Cat 30 Oct 2022
  • Виборці зразка референдуму 1991 року проголосували б за Порошенка, а не за Зеленського.
    Відбулася суспільна деградація за останні 30років.
  • #19 від Outlander 30 Oct 2022
  • Виборці зразка референдуму 1991 року проголосували б за Порошенка, а не за Зеленського.
    Відбулася суспільна деградація за останні 30років.
    Виборці зразка 1991 проголосували б за Бойка, Медведчука і Петю Симоненка. До речі де він?  :gigi:
  • #20 від Комашки 31 Oct 2022
  • Виборці зразка 1991 проголосували б за Бойка, Медведчука і Петю Симоненка. До речі де він?  :gigi:
    Кажуть, спєрдоліл до антипутінської коаліції в бєлоруссію: https://www.obozrevatel.com/politics-news/a-kuda-propal-petr-simonenko-okkupantyi-pomogli-emu-vyiehat.htm
  • #21 від Feral Cat 31 Oct 2022
  • Виборці зразка 1991 проголосували б за Бойка, Медведчука і Петю Симоненка. До речі де він?  :gigi:

    Аніхуя.
    Ти напевно в 1991-му ще під стіл пішки ходив.
  • #22 від Комашки 31 Oct 2022
  • Аніхуя.
    Ти напевно в 1991-му ще під стіл пішки ходив.
    Я плюс-мінус пішки, що не заважає мені пам'ятати як обрали Кравчука - ну от шоби не єто вот всьо, а то всьоткі мало лі :)
    Люди з 90х не деградували, а дуже-дуже навпаки.
  • #23 від Feral Cat 31 Oct 2022
  • Я плюс-мінус пішки, що не заважає мені пам'ятати як обрали Кравчука - ну от шоби не єто вот всьо, а то всьоткі мало лі :)
    Люди з 90х не деградували, а дуже-дуже навпаки.

    Ага, і під час війни обрали кретина, якого їм накинув містечковий злодій.
  • #24 від Комашки 31 Oct 2022
  • Ага, і під час війни обрали кретина, якого їм накинув містечковий злодій.
    Підозрюю, що добра половина відомих мене націй в українських умовах ще б на додаток відстрочила у кацапів... хоча про що я. Вони б років з триста як зникли  :lol:
  • #25 від Outlander 31 Oct 2022
  • Ага, і під час війни обрали кретина, якого їм накинув містечковий злодій.
    Навіть цей кретин є значним кроком вперед порівняно з двічі несудимим проффесором Завгаром, червоним директором батьком олігархату Чучмою і хитрозадим комунякою "просру все" Кравчуком. Порівняно з Порошенко це звісно крок назад. Але на жаль в соціумі немає постійного і сталого розвитку. Відкати також неминучі.
  • #26 від Feral Cat 31 Oct 2022
  • Навіть цей кретин є значним кроком вперед порівняно з двічі несудимим проффесором Завгаром, червоним директором батьком олігархату Чучмою і хитрозадим комунякою "просру все" Кравчуком. Порівняно з Порошенко це звісно крок назад. Але на жаль в соціумі немає постійного і сталого розвитку. Відкати також неминучі.

    Нехуйовий прогрес населення за 30 років - від комуністичного бюрократа до напів-кримінального імбецила.
    Куди там якимсь чехам із їхнім Масариком чи Гавелом.
  • #27 від Uki 31 Oct 2022
  • Нехуйовий прогрес населення за 30 років - від комуністичного бюрократа до напів-кримінального імбецила.
    Куди там якимсь чехам із їхнім Масариком чи Гавелом.

    Хто б казав про напів-кримінальних імбецилів  :fp2
  • #28 від Комашки 31 Oct 2022
  • Куди там якимсь чехам із їхнім Масариком чи Гавелом.
    Який Гавел був у чехів, коли кацапня у 1968 році виділила їм краааааапельочку тієї уваги, котрою десятиріччями насолоджується Україна, всім відомо.
  • #29 від Feral Cat 31 Oct 2022
  • Хто б казав про напів-кримінальних імбецилів  :fp2

    Я розумію що папа Джо і його синок Хантер то є проблема, але на відміну від тебе я за них не голосував.  :smilie7:
  • #30 від Uki 31 Oct 2022
  • Я розумію що папа Джо і його синок Хантер то є проблема, але на відміну від тебе я за них не голосував.  :smilie7:

    ти голосував за "напів-кримінального імбецила"
Сторінок:
Actions