Автор Тема: Ящо у другому турі виборів президента зійдуться Зеленський та Вакарчук?  (Прочитано 2308 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, ну ти ж також не в Україні весь цей час перебував, так що не гунди.

А по Славіку - заздрість тебе давить, як кожного лузера  :smilie5:
RG, може я і  маю якісь заздрощі, але не в мені чи в Котові справа.
Ти справді вважаєш, що Славко Вакарчук - найкращий варіант для України? Навіть після його пісні "Це не твоя війна"?

По Вакарчуку та інших миццях я вже висловився вище, включно з їх шансами на яких небудь виборах.

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Вищенаведене звернення - теж не знаходжу там ніякої зради, просто якісь слабкі намагання вплинути на не до кінця ватний контингент.

Іудушку завжди вважав і вважаю підкацапним холуєм за бабло, тому просто рекомендую посилати його накуй у всіх випадках  :weep:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, ну ти ж також не в Україні весь цей час перебував, так що не гунди.

А по Славіку - заздрість тебе давить, як кожного лузера  :smilie5:
RG, може я і  маю якісь заздрощі, але не в мені чи в Котові справа.
Ти справді вважаєш, що Славко Вакарчук - найкращий варіант для України? Навіть після його пісні "Це не твоя війна"?

По Вакарчуку та інших миццях я вже висловився вище, включно з їх шансами на яких небудь виборах.

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Вищенаведене звернення - теж не знаходжу там ніякої зради, просто якісь слабкі намагання вплинути на не до кінця ватний контингент.

Іудушку завжди вважав і вважаю підкацапним холуєм за бабло, тому просто рекомендую посилати його накуй у всіх випадках  :weep:

То ким же ти себе тоді вважаєш?  :smilie11: :smilie11: :smilie11:

підказую: відоме слово на букву "Д" ( остання буква "Б")

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Ти вважаєш доречною фразу "не твоя війна" (а це ключова фраза того набору звуків від Славіка) саме в найважчі дні російської агресії?
Ну-ну, так далеко можна зайти.
"Скільки вона забере іще
твоїх дітей не твоя війна?" -
ага, зовсім ніякої зради. Прото така собі поцифістська пісенька  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Ти вважаєш доречною фразу "не твоя війна" (а це ключова фраза того набору звуків від Славіка) саме в найважчі дні російської агресії?
Ну-ну, так далеко можна зайти.
"Скільки вона забере іще
твоїх дітей не твоя війна?" -
ага, зовсім ніякої зради. Прото така собі поцифістська пісенька  :weep:

Та діти його в Польщі, їм нічого не загрожує.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я знаю хто пропихує Славка...  :laugh:

така тьотка з бублікамі на голові (раніше), а щас вона в образі учілкі-простітуткі :shuffle:

Тому що лише у тандемі Вакарчук - простітутка простітутка може перемогти  :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Ти вважаєш доречною фразу "не твоя війна" (а це ключова фраза того набору звуків від Славіка) саме в найважчі дні російської агресії?
Ну-ну, так далеко можна зайти.
"Скільки вона забере іще
твоїх дітей не твоя війна?" -
ага, зовсім ніякої зради. Прото така собі поцифістська пісенька  :weep:

Ну, залежно кому він її співає. Якщо кацапам, як тут причитають, та якимось ватникам, то все нормально  :smilie5:

А взагалі-то, якщо розглядати хлопа на вибори як альтернативу для всілякого напівватного електорату, типу виборців макаки чи там литвинів різних, то якраз те, що треба.  Тому бабцейобнутий і сходить так тут на гівно  :smilie7: 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Я знаю хто пропихує Славка...  :laugh:

така тьотка з бублікамі на голові (раніше), а щас вона в образі учілкі-простітуткі :shuffle:

Тому що лише у тандемі Вакарчук - простітутка простітутка може перемогти  :smilie8:
Не думаю, Вакарчук виграє в Макаки без варіантів.

Власне кажучи, хто платить бабло, той Вакарчука й танцює. Схоже на те, що це Пінчук та Фрідман.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Ти вважаєш доречною фразу "не твоя війна" (а це ключова фраза того набору звуків від Славіка) саме в найважчі дні російської агресії?
Ну-ну, так далеко можна зайти.
"Скільки вона забере іще
твоїх дітей не твоя війна?" -
ага, зовсім ніякої зради. Прото така собі поцифістська пісенька  :weep:

Ну, залежно кому він її співає. Якщо кацапам, як тут причитають, та якимось ватникам, то все нормально  :smilie5:

А взагалі-то, якщо розглядати хлопа на вибори як альтернативу для всілякого напівватного електорату, типу виборців макаки чи там литвинів різних, то якраз те, що треба.  Тому бабцейобнутий і сходить так тут на гівно  :smilie7:
Ще раз повторюю, не треба будувати свої фантазії на піску, в основу треба закладати факти.
А факти нам говорять, що тему Вакарчука зараз розігрують на форумах ті люди, які ще вчора співали дифірамби квартирооптимістам та Сміттєнемочі. Факти говорять, що Вакарчук палко дружить з Фрідманом, який і з Андрійком Садовим має спільні проекти. Тому давай відкинемо напівватний електорат одразу і назавжди. Славко буде окучувати електорат Західної та Центральної України.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча

Творчості його не відслідковую, бо вважаю попсою. Подивився текст тої пісеньки про 'не твою війну' - хз, ніякої зради не бачу. Та власне і тексту якогось чіткого теж не бачу, просто набір фраз  :smilie5: 

Ти вважаєш доречною фразу "не твоя війна" (а це ключова фраза того набору звуків від Славіка) саме в найважчі дні російської агресії?
Ну-ну, так далеко можна зайти.
"Скільки вона забере іще
твоїх дітей не твоя війна?" -
ага, зовсім ніякої зради. Прото така собі поцифістська пісенька  :weep:

Ну, залежно кому він її співає. Якщо кацапам, як тут причитають, та якимось ватникам, то все нормально  :smilie5:

А взагалі-то, якщо розглядати хлопа на вибори як альтернативу для всілякого напівватного електорату, типу виборців макаки чи там литвинів різних, то якраз те, що треба.  Тому бабцейобнутий і сходить так тут на гівно  :smilie7:
Ще раз повторюю, не треба будувати свої фантазії на піску, в основу треба закладати факти.
А факти нам говорять, що тему Вакарчука зараз розігрують на форумах ті люди, які ще вчора співали дифірамби квартирооптимістам та Сміттєнемочі. Факти говорять, що Вакарчук палко дружить з Фрідманом, який і з Андрійком Садовим має спільні проекти. Тому давай відкинемо напівватний електорат одразу і назавжди. Славко буде окучувати електорат Західної та Центральної України.

Та дурня це все, Вакарчук і президентський рівень - це смішно. Хіба що чисьо для розкрутки іміджу, засвітитись на політарені, так би мовити.

Ось рівень мера Львова - це зовсім інша розмова. Не виключено, що десь на цей приз фрідмани реально й розраховують.

Тим більше, що Андрійцьо Садік вже попалився по повній, заміна давно проситься  :smilie7: