Автор Тема: Іспанська вата  (Прочитано 1127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
Іспанська вата
« : Жовтня 10, 2014, 06:04:30 18:04 »
Іспанія і іспанці завжди викликали у мене огиду коридою. Лише нація покидьків може насолоджуватися повільним і цинічним вбивством прекрасної тварини.   :smiley23:


Юрій Чопик added 3 new photos.
Yesterday at 10:01 ·

Російська пропаганда як чума лізе в університетські класи Європи. Після лекції на факультеті слов"янських мов в Гранадському університеті професора психології Іжевського університету, агресія і насильство продовжилось в Університеті Комплутенсе в Мадриді, а саме на факультеті політичних наук і соціології, де новостворені так звані Платформи проти воєн, Комітет допомоги антифашистській Україні повторили виставку присвяченій трагедії в Одесі 2 травня ( яка до речі подорожує по всій Європі), разом з циклом лекцій і круглих столів, за участю " жертв гуманітарної катастрофи" з Донецька і Луганська розповідають про фашизм і звірства українців на Сході України, які вбивають, відрізають голови і т.п. Поки вчора витискали метр за метром українських активістів сотні іспанських студентів з вигуками фашисти , відповідною агресією і не можливою для будь якого пояснення істерією, копанням і плювками геть з університету, "дівчата" палили Український прапор.Дякуючи фото українки Роксолани Винар, громадянки США, якій потрощили фотоапарат вдалось цей акт звірства так званого майбутнього Іспанії відновити. В США за будь який акт спалення прапора будь якої держави кримінальна відповідальність. В Мадриді навіть поліція не змогла заїхати на територію університету, а приймала наші свідчення на вулиці, а потім в дуже співчутливій атмосфері в відділку поліції. Машина Посольства України також постраждала. В цій ситуації українська дипломатія працює, а українські громадські організації Іспанії готовлять звернення до Міністра освіти та ректорів усіх університетів Іспанії про заборону в стінах університету російської пропаганди. Вчора подібна акція пройшла в Куенці, завтра в Саламанці, а на вихідні в Барселоні і в Алькорконі, околиці Мадриду. Відкривається другий фронт боротьби проти всього українського в Європі, з метою не допущення наближення і вступу в ЄС, незважаючи на його недоліки. Ми, українці в Європі, як ніколи повинні мобілізувати усі зусилля проти російської брехні і пропаганди.Але Україна переможе, наш дух не зломати. Слава Україні! Героям Слава!



https://www.facebook.com/urijchopyk

If you are going through hell, keep going.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Іспанська вата
« Reply #1 : Жовтня 10, 2014, 06:19:01 18:19 »
То що трапилось ? Якась придурошна комуністка спалила прапор ? Ну є пару маргиналів , а де їх немає ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Іспанська вата
« Reply #2 : Жовтня 10, 2014, 07:27:42 19:27 »
й одягнуте це чудо прикольно,жовті капці та синій верх ... :moskali:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Іспанська вата
« Reply #3 : Жовтня 10, 2014, 07:50:53 19:50 »
Ой , перепрошую , скоріше " визволена жєнщіна Іспанії" , у дурнуватого створіння підорастична стрічка в волоссях . Одним словом стандартна дегенератка , з такими розмовляти взагалі западло, там не те що вата , там курячий помет в голові . Одна така мені колись заявила , що Папа винен в розповсюдженні дитячого спіду в Африці , бо інфіковані батьки долбляться направо і наліво  без гандонів і діти народжуються інфікованими . на моє запитання " а якби дупчились в гандонах , то з дітьми все було б пучком ? "  Спочатку почало блимати , а потім її аж перекосило ... Звичайно подальшу маячню я слухати не збирався і пішов собі геть . ...
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
Re: Іспанська вата
« Reply #4 : Жовтня 10, 2014, 08:44:51 20:44 »
на жаль не лише Іспанія переповнена кретинами

Ось вам Гарвард

If you are going through hell, keep going.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Іспанська вата
« Reply #5 : Жовтня 10, 2014, 09:09:54 21:09 »
на жаль не лише Іспанія переповнена кретинами

Ось вам Гарвард



Що значить переповнена ?  :weep: 
Це все типова  студентська муйня у вільному суспільстві .
Гопота пишається віджатими ірнонами , студенти - які вони нев'єпенні троцкісти , анархисти і підораси .
Це все тримається в межах кампусів і різних дискусійних клубів , які в Іспанії , прикладом , щільно моніторяться Гвардією Сівіль ( а я можу Вас запевнити , що з цими хлопцями сильно не забалуєш , це нащадки фалангістів і різну пробільшовистську шваль вони пресують жорстко і безкомпромісно  ) . Там вже давно є інфа хто де що і коли . Я не один раз спостерігав , як всю цю лівацьку пиздоту клали мордою в асфальт десь на спонтанному блок посту ... Їх просто відсліжують , відчикують , а потім накривають обкуреними на дорзі ....... Не буду багато розказувати , але я б цим реально не переймався , серйозно . Вата " но пасаран " , а собре тода Еспання ель сіело( еста )  деспехадо .  :gigi:
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 09:14:43 21:14 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Іспанська вата
« Reply #6 : Жовтня 10, 2014, 09:46:22 21:46 »
no son españoles
son  putas mestizos

 :lol: :weep:  та дрочєри просто , хіліпояс інтегралес .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Іспанська вата
« Reply #7 : Жовтня 10, 2014, 11:47:37 23:47 »
З iнфекцiею iспанцi облажалися. 
I це в спецiальнiй больницi. 

Починайте розконсервовувати бункери  :smilie7:

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
Re: Іспанська вата
« Reply #8 : Жовтня 11, 2014, 02:36:13 14:36 »
Пишеться офіційна заява про посібників і прпаганду тероризму.. докладаються свідчення.. І ЦІ ВСЯ ПІЗДОБРАТІЯ іде до каталажкак.. В ІСПАНІЇ "ЛЮБЛЯТЬ" пиздуватих ТЕРОРИСТІВ... А пиздукватий ватник в каталажці одразу стає іншим.. За тероризм дають великі строки