Автор Тема: Профі повально звільняються?  (Прочитано 2565 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #30 : Вересня 30, 2017, 09:31:09 21:31 »
Зараз вся ця херня з копійчаними зарплатами вже не проходить, не той розклад.

НМД, основна проблема в подальшому розвитку - відсутність в країні нормального кредитування бізнесу, яке дасть можливість швидко і достатньо ефективно переформатувати ділове середовище в країні.

Якщо це буде - підуть і ефективні проекти, до них знайдуться толкові управлінці та технологи. На раз-два це не буде, але святе місце довго пустим не буває   :smilie7:
І не тільки бізнесу.
Відсутність внутрішнього споживача аж ніяк не сприяє економічному зростанню.

Споживач якраз є, не треба перебільшувати. І його ще й кредитують в нас будь здоров, просто подивись на кредитні точки банків в якому-небудь Епіцентрі чи Комфі, чи взяти ті ж кредити на авто. 

Але це кредитування ЧУЖОГО бізнесу, який сюди ІМПОРТУЄ товар   :Ganba:     

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #31 : Вересня 30, 2017, 09:31:15 21:31 »
Цитувати
Давно ще казав своїм колегам ровесникам - "Виздихає наше покоління штрейкбрехерів, ладних за поганеньку їжу працювати, отоді щось і змінеться". :smilie1:

До речі ось підвищення тарифів на комуналку і дало певного копняка, за копійки не вийде працювати при всьому бажанні
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #32 : Вересня 30, 2017, 09:38:40 21:38 »
Пам'ятаю років ще з десяток, а може і більше, тому в якомусь інтервью Ландик плакався, що коли вони побудували виробництво у Львові, то їм довелося тікати, бо ніхто не хотів там працювати. Мовляв львів'янам ліпше туалети за 1000 єврів у європах мити ніж працювати на "високотехнологічному" підприємстві. А на запитання скільки вони платять, відповів - "Ну как і в данецкє, 1200 грн." І запропонував заборонити українцям виїзд за кордон. А проблема ставлення до фахівців як до бидла існує - "За варотамі 200 на твайо места в очєрєді стаіт". Варто почитати хвупіських ботів, які корчать із себе нуворішів, з їхнім зневажливим "найміти".  Давно ще казав своїм колегам ровесникам - "Виздихає наше покоління штрейкбрехерів, ладних за поганеньку їжу працювати, отоді щось і змінеться". :smilie1:

На людях які люблять своє діло тримається світ.
Якщо вони "повиздихають", то буде остаточна катастрофа.
З іншого боку є дуже важке питання - такі як наприклад Корольов - це герої, чи зрадники всенародного саботажу проти системи (як ненасильницькій формі супротиву злу)?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #33 : Вересня 30, 2017, 09:39:21 21:39 »
Цитувати
Давно ще казав своїм колегам ровесникам - "Виздихає наше покоління штрейкбрехерів, ладних за поганеньку їжу працювати, отоді щось і змінеться". :smilie1:

До речі ось підвищення тарифів на комуналку і дало певного копняка, за копійки не вийде працювати при всьому бажанні

Скоріше підвищення мінімалки одночасно з утриманням курсу долара.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #34 : Вересня 30, 2017, 09:44:58 21:44 »
Зараз вся ця херня з копійчаними зарплатами вже не проходить, не той розклад.

НМД, основна проблема в подальшому розвитку - відсутність в країні нормального кредитування бізнесу, яке дасть можливість швидко і достатньо ефективно переформатувати ділове середовище в країні.

Якщо це буде - підуть і ефективні проекти, до них знайдуться толкові управлінці та технологи. На раз-два це не буде, але святе місце довго пустим не буває   :smilie7:

Дуже несподівано і дуже оптимістично.
Бачите - сенс у спілкуванні на форумах є. Мені наприклад таке навіть на думку не спадало. :)

Насправді тут є дотичне одне дуже складне питання.
Представники "управлінської касти" (в т.ч. ті хто сприймає цю ментальну систему як таку собі магічну технологію) - це явище штучне чи природне?
Якщо природне, то так просто усунути їх не вдасться - вони здатні до потужних руйнівних дій, здатні знищити все.
Вони не зможуть просто "цивілізовано збанкрутитись". Якщо так, то все набагато складніше ніж здається на перший погляд.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #35 : Вересня 30, 2017, 10:27:25 22:27 »
Зараз вся ця херня з копійчаними зарплатами вже не проходить, не той розклад.

НМД, основна проблема в подальшому розвитку - відсутність в країні нормального кредитування бізнесу, яке дасть можливість швидко і достатньо ефективно переформатувати ділове середовище в країні.

Якщо це буде - підуть і ефективні проекти, до них знайдуться толкові управлінці та технологи. На раз-два це не буде, але святе місце довго пустим не буває   :smilie7:

Дуже несподівано і дуже оптимістично.
Бачите - сенс у спілкуванні на форумах є. Мені наприклад таке навіть на думку не спадало. :)

Насправді тут є дотичне одне дуже складне питання.
Представники "управлінської касти" (в т.ч. ті хто сприймає цю ментальну систему як таку собі магічну технологію) - це явище штучне чи природне?
Якщо природне, то так просто усунути їх не вдасться - вони здатні до потужних руйнівних дій, здатні знищити все.
Вони не зможуть просто "цивілізовано збанкрутитись". Якщо так, то все набагато складніше ніж здається на перший погляд.

Не будуть вони ні хера руйнувати, в цьому немає ніякого резону в першу чергу для них самих.

І зміни в власниках/топах багатьох структур йдуть досить динамічно, вже повір мені. Знаю серйозні структури, де в післяхряківські часи вже по третьому кругу все переграється (мова тут йде про недержавні контори).   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #36 : Вересня 30, 2017, 11:10:49 23:10 »

великі проблеми- це голод, вигнання, смерть

цивілізоване закриття бізнесу, як на мене, це не велика проблема

і я би не став все- таки говорити про "революційність" змін в бізнес- середовищі внаслідок "зміни поколінь"

Революційної зміни поколінь немає. Багато хто з наступного покління наслідує "стару школу".

я думаю, що "революція" можлива хіба внаслідок гіперактивного заходу на український ринок глобального бізнесу

Або завдяки масовому від'ізду фахівців на Захід.

так, "революційної зміни поколінь немає"- і це , я думаю, нормально

а до міграції трудових ресурсів треба звикати- глобалізація, курча

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #37 : Жовтня 01, 2017, 09:54:04 09:54 »
насправді
відбувається перехід високооплачуваних спеціалістів на ФОП
бо так куди простіше сплачувати податки і піднімати зарплату

а по друге, таким чином спеціалісти можуть надавати послуги відразу кільком фірмам і виробництвам
ще більше збільшуючи доходи і вивільняючи час

плюс начальство не д...бує

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #38 : Жовтня 02, 2017, 02:47:17 02:47 »
Не будуть вони ні хера руйнувати, в цьому немає ніякого резону в першу чергу для них самих.

Резони не працюють там де мова про культ.
Я вже два рази бачив як люди які були представниками цієї касти, помирали, до останнього так і не зрозумівши що їх вбила їх же система.
І до останнього так і трималися її. Це був для мене шок.

« Останнє редагування: Жовтня 02, 2017, 06:48:28 06:48 від Декодер »