Сторінок:
Actions
  • #391 від svit 27 Jan 2018
  • справді ніхто не переводить біткойн в фіат ?

    При зростанні на кількасот відсотків на рік?  :smilie11:
    Ну може якісь ідіоти й переводять.
  • #392 від div 27 Jan 2018
  • справді ніхто не переводить біткойн в фіат ?

    При зростанні на кількасот відсотків на рік?
    :smilie11:
    Ну може якісь ідіоти й переводять.

    Вот про это я и говорю

    "- Неужели никто не продает луковицы?
    - Так они растут в цене по 10% на месяц. Дураков нет!"
  • #393 від WestNik 27 Jan 2018
  • справді ніхто не переводить біткойн в фіат ?

    При зростанні на кількасот відсотків на рік?  :smilie11:
    Ну може якісь ідіоти й переводять.

    Ви взагалі всерйоз зараз говорите про стійкий інвестиційний потенціал чогось із кількома сотнями відсотків на рік ?

    і справді вважаєте, що ідіоти ті, хто вийшов із цього , заробивши xN ?
  • #394 від Kikker 27 Jan 2018
  • Визнаю своє невігластво, але ніколи нічого не чув про цибулини тюльпанів в якості об'єкта спекулятивних інфестицій. Кому треба, можу поставити скільки треба :)
  • #395 від div 27 Jan 2018
  • Визнаю своє невігластво, але ніколи нічого не чув про цибулини тюльпанів в якості об'єкта спекулятивних інфестицій. Кому треба, можу поставити скільки треба :)

    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%8E%D0%BB%D1%8C%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F

    Цитувати
    Первые признаки тюльпаномании проявились в 1633 году в Западной Фрисландии, вдали от тюльпановых ферм Харлема и больших денег Амстердама[101][102]. Летом 1633 года, писал хронист Теодор Велиус[nl], цены на тюльпаны выросли настолько, что один из жителей города Хорн обменял свой каменный дом на три луковицы; вслед за тем местный фермер обменял на луковицы своё хозяйство[101]. Стоимость недвижимости в каждой сделке составляла не менее пятисот гульденов. Ранее голландцы покупали луковицы за деньги, в 1633 году деньгами стали сами луковицы[101].
  • #396 від Kikker 27 Jan 2018
  • Дякую. Жаль, такі гарні часи минули. Якщо що, свистіть, цибулинки знайдуться.
  • #397 від svit 27 Jan 2018
  • Ви взагалі всерйоз зараз говорите про стійкий інвестиційний потенціал чогось із кількома сотнями відсотків на рік ?

    і справді вважаєте, що ідіоти ті, хто вийшов із цього , заробивши xN ?

    Більшість біткоїнів в світі дісталася своїм власникам нахаляву - була згенерована ще 5-10 років тому.
    Хтось вкладався в обладнання, в електроенергію, але це і все. Купляти біткоїни заради заробітку - це дурня, може хтось і купляє.
    Але ті, хто є власником біткоїнів, мабуть таки їх не продають - нема сенсу продавати ресурс, який щоденно дорожчає.
  • #398 від Бувалий 27 Jan 2018
  • Більшість біткоїнів в світі дісталася своїм власникам нахаляву - була згенерована ще 5-10 років тому.
    Хтось вкладався в обладнання, в електроенергію, але це і все.
    Купляти біткоїни заради заробітку - це дурня, може хтось і купляє.
    Але ті, хто є власником біткоїнів, мабуть таки їх не продають - нема сенсу продавати ресурс, який щоденно дорожчає.
    Може, я чогось не розумiю.
    Намагався вникнути, та щось не виходить.
    В чому сенс БК?..
    В тому, що це одна iз Супер-Валют, що буде вiчною?..
    Чi там якийсь iншiй варiант?..
     :smilie7:
  • #399 від svit 27 Jan 2018
  • Намагався вникнути, та щось не виходить.
    В чому сенс БК?..
    В тому, що це одна iз Супер-Валют, що буде вiчною?..
    Чi там якийсь iншiй варiант?..

    Анонімні децентралізовані транзакції. Гроші, що не належать державі. Більше не знаю.
  • #400 від Бувалий 27 Jan 2018
  • Цитувати
    Анонімні децентралізовані транзакції.
    Гроші, що не належать державі.
    Більше не знаю.
    Зрозумiло.
     :smilie7:
  • #401 від WestNik 27 Jan 2018
  • Ви взагалі всерйоз зараз говорите про стійкий інвестиційний потенціал чогось із кількома сотнями відсотків на рік ?

    і справді вважаєте, що ідіоти ті, хто вийшов із цього , заробивши xN ?

    Більшість біткоїнів в світі дісталася своїм власникам нахаляву - була згенерована ще 5-10 років тому.
    Хтось вкладався в обладнання, в електроенергію, але це і все. Купляти біткоїни заради заробітку - це дурня, може хтось і купляє.
    Але ті, хто є власником біткоїнів, мабуть таки їх не продають - нема сенсу продавати ресурс, який щоденно дорожчає.

    звичайно, нащо продавати

    це ж абсолютно очевидно, що біткойн навіть теоретично не може дешевшати
  • #402 від WestNik 27 Jan 2018
  • Намагався вникнути, та щось не виходить.
    В чому сенс БК?..
    В тому, що це одна iз Супер-Валют, що буде вiчною?..
    Чi там якийсь iншiй варiант?..

    Анонімні децентралізовані транзакції. Гроші, що не належать державі. Більше не знаю.

    гроші, які вклали в біткойн, і які коштує біткойн, належать державам

    і по поведінці біткойна зрозуміло, що "держави" мають на нього безпосередній вплив

    і як тільки в біткойн перестануть вкладати "реальні" гроші, його вартість стане близькою до нуля
  • #403 від svit 27 Jan 2018
  • і як тільки в біткойн перестануть вкладати "реальні" гроші, його вартість стане близькою до нуля

    Та вже було про це - не хочете вкладати - не вкладайте, генеруйте самі... правда, тепер це неможливо. Ну тоді доведеться купляти.
  • #404 від Адам Жоржович 27 Jan 2018
  • Кто тебе это сказал?
    Пузырь лопается когда спекулянты начинают пытаться перевести купленное в реальные средства.

    Так біткоїн ніхто не переводить у реальні средства, для чого?

    А бульбашки - ну ті що я пам'ятаю - крах доткомів - так вона лопнула саме тому що вкладені гроші інвесторів згоріли.

    справді ніхто не переводить біткойн в фіат ?

    Ну якщо комусь нічого в житті не треба, крім цихверки на coinbase та інколи трохи грибів з SilkRoad (чи ту хуйню вже прикрили?), то не переводять. Я от якщо треба щось купити: жратву, шмаття, хату, тачку - то переводять аж гай гуде. А ще коли треба прибуток зафіксувати.  :smilie8:
  • #405 від WestNik 27 Jan 2018
  • і як тільки в біткойн перестануть вкладати "реальні" гроші, його вартість стане близькою до нуля

    Та вже було про це - не хочете вкладати - не вкладайте, генеруйте самі... правда, тепер це неможливо. Ну тоді доведеться купляти.

    генерувати що ?
  • #406 від svit 28 Jan 2018
  • Цитата: WestNik
    генерувати що ?

    Та біткоїни ж. Майнити.
  • #407 від WestNik 28 Jan 2018
  • Цитата: WestNik
    генерувати що ?

    Та біткоїни ж. Майнити.

    Що генерують майнери ?

    Яку цінність ?
  • #408 від Адам Жоржович 28 Jan 2018
  • Цитата: WestNik
    генерувати що ?

    Та біткоїни ж. Майнити.

    Що генерують майнери ?

    Яку цінність ?

    Та біткоїни ж.  :snoozer_09:
  • #409 від WestNik 28 Jan 2018
  • Цитата: WestNik
    генерувати що ?

    Та біткоїни ж. Майнити.

    Що генерують майнери ?

    Яку цінність ?

    Та біткоїни ж.  :snoozer_09:

    я знаю, що майнери "генерують" біткойни

    питання в тому, яка цінність цієї "генерації" ?
  • #410 від svit 28 Jan 2018
  • я знаю, що майнери "генерують" біткойни
    питання в тому, яка цінність цієї "генерації" ?

    Ну оті ваші 15-20 тис. баксів, які вам і хочеться, і колеться вкласти в одну монету.
  • #411 від WestNik 28 Jan 2018
  • я знаю, що майнери "генерують" біткойни
    питання в тому, яка цінність цієї "генерації" ?

    Ну оті ваші 15-20 тис. баксів, які вам і хочеться, і колеться вкласти в одну монету.

    не колеться ні грама- вкладаю в речі, які хоча б комусь реально потрібні

    яка цінність "генерації" ?
  • #412 від svit 28 Jan 2018
  • яка цінність "генерації" ?

    Ну оті ваші 15-20 тис. баксів, які вам і хочеться, і колеться вкласти в одну монету.
  • #413 від WestNik 28 Jan 2018
  • яка цінність "генерації" ?

    Ну оті ваші 15-20 тис. баксів, які вам і хочеться, і колеться вкласти в одну монету.

    вкладати в що ?

    що таке ця "монета" ?
  • #414 від svit 29 Jan 2018

  • вкладати в що ?

    що таке ця "монета" ?

    Загадковий набір байтів на компьютері.
  • #415 від WestNik 29 Jan 2018

  • вкладати в що ?

    що таке ця "монета" ?

    Загадковий набір байтів на компьютері.

    Навіть не пароль від якого- небудь сейфу ?
  • #416 від Бувалий 29 Jan 2018
  • Не варто все скидати в один комп, або, навiть, головний жорсткий дiск.
    Купiть собi окремий комп.та розважайтесь з тими БК.
     :smilie7:
  • #417 від svit 29 Jan 2018
  • Навіть не пароль від якого- небудь сейфу ?

    Сейф - то вже якась архаїка. Зараз гроші зберігають в мережі, а не в сейфі.
  • #418 від WestNik 29 Jan 2018
  • Не варто все скидати в один комп, або, навiть, головний жорсткий дiск.
    Купiть собi окремий комп.та розважайтесь з тими БК.
     :smilie7:

    я не планую і не планував ніколи купувати активи, цінність яких мені абсолютно незрозуміла

    і намагаюся тут донести своє бачення цього фуфлового "активу"

    може раптом комусь це допоможе
  • #419 від WestNik 29 Jan 2018
  • Навіть не пароль від якого- небудь сейфу ?

    Сейф - то вже якась архаїка. Зараз гроші зберігають в мережі, а не в сейфі.

    гроші зберігають по різному- як кому подобається

    але це не стосується криптовалют

    їх цінність полягає виключно у суб'єктивному бажанні володіти ними - і як тільки це , загалом, дивне бажання пропаде, цінність криптовалют стане відповідати їхньому об'єктивному забезпеченню
  • #420 від svit 29 Jan 2018
  • їх цінність полягає виключно у суб'єктивному бажанні володіти ними - і як тільки це , загалом, дивне бажання пропаде, цінність криптовалют стане відповідати їхньому об'єктивному забезпеченню

    Дивно, тобто ви вважаєте увесь світовий IT-бомонд якимись дебілами типу Пшонки, що колекціонував золоті унітази  :smilie11:
    Усіх IT-науковців, програмістів, інвесторів, розробників апаратури, хто був причетний до виникнення та потім використання криптовалют... усіх продавців і покупців, хто проводить угоди в криптовалютах... нда, це вже цікаво.

    Щодо пропаде бажання - такого бажання ніколи й не було, але те що не пропаде тенденція на використання нефіатних грошей - це вам скажуть навіть біткоїн-песимісти.
Сторінок:
Actions