Сторінок:
Actions
  • #1321 від Бувалий 22 Mar 2020
  • В Аптеку пускають по 1 людинi - працюють швидко, але навiть там... не всi медики в масках.
    Люди все розумiють, стоять бiля Аптеки та не бурчать - протягом дня - тепло, хмаро, тем. + 8...+ 10 гр. , iнколи сонячно...
    Поруч з Аптекою - Пошта - на полу намалювали жовтi лiнii - 1 кв. метр. - тобто, пускають по 1 людинi на 1 вiкно.
    Не бачу, аби люди кашляли та чiхали - перевожно, пенси - 60 +.
    В маркетах - продавцi та касири - в масках - великих черг до кас немае...
  • #1322 від leonpod 22 Mar 2020
  • варіант лікування вдома. поцупив з фупу у "tyras"

  • #1323 від jia 22 Mar 2020
  • Месидж у повітрі - залишайтеся вдома!

    Це гей підарасового походження іменно тому сів в авто, поїхав на злітну, заправив корча, покатався в повітрі, сів в авто і поїхав додому, що не виходили з дому?
  • #1324 від злата 22 Mar 2020


  • .
  • #1325 від злата 22 Mar 2020
  • Віктор Уколов
    1 год ·
     
    ТК Путч: "Перед вильотом з китайськими тестами до України народні депутати Слуг народу сфотографувались не одягнувши масок, на відміну від китайців. Тепер через їхню впертість і тупість, перші тести мають бути використані для них. Треба було б посадити їх і на 14-денний карантин, бажано не вдома, щоб не заразили домашніх. Крайній справа в окулярах і без маски - Андрій Мотовиловець, нардеп від СН".
  • #1326 від злата 22 Mar 2020
  • Віктор Уколов
    41 хв ·
    Виявляється в літаку з Китаю везуть експрес-тести, які роблять вже хворим.
    Михайло Радуцький наперед виправдовує, що робити тести здоровим, мовляв, немає сенсу.
    Тим часом у Німеччині, а тепер в Італії використовують ПВЛ, який тестує наявність вірусу до перших симптомів, адже так виявляються носії.
    Як довго брехлива політика буде заважати подолати хворобу?

    "Тестирование людей без признаков болезни не имеет смысла, - Радуцкий (дополнено)
    В Минздраве уверены, что главное - самоизолироваться.

     https://lb.ua/society/2020/03/22/453192_testirovanie_lyudey_bez_priznakov.html?fbclid=IwAR1qZu46dgFEUEEuIdPia1QuLHqudidc31YhNOAyO4Bi-3FRhPwef5ALzaY
  • #1327 від злата 22 Mar 2020
  • Похоже, китайцы продали клоунам тесты, которые им уже не нужны.
    Интересно, за какую сумму денег ?
    Как- то незаметно узеленские становятся " свинарчуками".
    Те правдами - неправдами покупали нужные детали у россиян для нашей военной техники.
    А эти  покупают тесты у китайцев, за любые деньги.
  • #1328 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • В Іспаніїї використовують дрони

  • #1329 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • смертність на сьогодні

    Country,      %

    China   4,02
    Italy   9,01
    Spain   6,14
    USA   1,3
    Germany   0,39
    Iran   7,79
    France   3,89
    S. Korea   1,17
    Switzerland   1,11
    UK   4,78
    Netherlands   4,26
    Belgium   2,21
    Austria   0,28
    Norway   0,31
    Sweden   1,1
    Denmark   0,93
    Australia   0,52
    Canada   1,5
  • #1330 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • СТРИБОК ІНФІКУВАННЯ ТА СМЕРТЕЙ ВІД КОРОНАВІРУСУ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ У НІДЕРЛАНДАХ

    Жертвами стали люди у віці від 57 до 97 років.

    У Нідерландах кількість підтверджених випадків коронавірусу збільшилася на 573 або майже на 16%, що призвело до 4 204 інфікованих осіб в країні.

    Про це повідомляє The Guardian з посиланням на органи охорони здоров’я країни.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
    В Росії продовжує зростати кількість інфікованих коронавірусом, найбільше – у Москві

    Зазначається, що кількість летальних випадків від COVID-19 зросла до 179 осіб.


    БІЛЬШЕ ПРО:
    КОРОНАВІРУС
    Коронавірус у світі. Додому повернули майже 60 тисяч українців, 16 осіб лікуються за кордоном
    Коронавірус в Іспанії. Місць у лікарнях не вистачає, лікарям доводиться обирати, хто з пацієнтів житиме
    Коронавірус на Близькому Сході: в Ірані за добу інфікувалися майже 1 000 осіб


  • #1331 від Yuras Yuras 22 Mar 2020

  • У затвердженому Кабінетом міністрів переліку відсутні ліки від коронавірусу, які рекомендовані китайськими, французькими та американськими лікарями.


    Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній голова Одеської ОДА Максим Степанов.

    "Реально страшно!" Україна не закупить діючі препарати від коронавірусу

    "Якщо чесно, в шоці. Реально страшно. Взяти і наплювати на всі рекомендації практичних лікарів Китаю, Франції, США ... Тих людей, які вже зіткнулися з цією бідою. Жоден з рекомендованих ними препаратів до цього переліку не увійшов. Жоден!" – зазначив він.


    Степанов закликав владу "вийти зі стану анабіозу", тому що "Україна вже перебуває в епіцентрі катастрофи".


    "Карантин – тільки на папері. Лікарі тримаються на ентузіазмі і почуття обов'язку. Працюють в період страшної епідемії на ту ж жебрацьку зарплату, що і раніше. Ми не забезпечили їх навіть засобами захисту і незабаром ризикуємо почати їх втрачати", – підкреслив ексголова ОДА.

    Він закликав вивчити тактики лікування інших країн і вжити відповідних заходів, щоб якомога менша кількість людей потребували штучної вентиляції легенів. А тим, яким допомогти без ІВО неможливо, перебували на апараті якомога менше.

    "Для цього необхідно дотримуватись рекомендацій, які дає практична медицина в боротьбі з коронавірусів, і наситити наші лікарні такими лікарськими препаратами: "Плаквеніл", "Лопінавір"/"Ритонавір", "Арбідол", "Хлорохін" та іншими. Затвердити перелік потрібно, звичайно ж, з провідними вірусологами", – зазначив Степанов.

    https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ukraina-ne-zakupit-zhodnogo-diyuchogo-preparatu-vid-koronavirusu-stepanov.htm
  • #1332 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • Оперний співак Пласідо Домінго заразився коронавірусом :smilie10:

    Коронавірус вкотре підтвердили у знаменитості. Стало відомо про інфікування 78-річного оперного співака Пласідо Домінго. Артист зробив тест на Covid-19, який показав позитивний результат.

    Іспанський оперний співак Пласідо Домінго, який нещодавно визнав свою провину у сексуальних домаганнях до 20 жінок, сьогодні, 22 березня, зізнався, що у нього діагностували коронавірус. Про це знаменитість повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.



    Читайте також:

    На коронавірус захворів клавішник Bon Jovi Девід Браян
    Смертельний вірус поширюється у світі з космічною швидкістю. Кожного дня стає відомо про десятки тисяч хворих, серед яких опиняються і зірки світового шоу-бізнесу. Вони розповідають прихильникам про інфікування, симптоми, які проявляються в них, та лікування. Закликають також берегти себе та рідних.

    Пласідо Домінго зазначив, що вважає свохм моральним обов'язком оголосити про пощитивний результат тесту на Covid-19. Він разом із сім'єю перебуватиме на карантині до тих пір, поки це буде необхідно з медичної точки зору.

    Зараз ми всі перебуваємо почуваємося добре. У мене були наявні симптоми лихоманки і кашлю, тому вирішив зробити тест, результати якого виявилися поззитивними,
    – пише Пласідо в публікації.

  • #1333 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • У суботу ввечері, 21 березня 2020 року, у Франції помер лікар, який рятував пацієнтів від коронавірусу. Це перший летальний випадок медика в країні. Міністр охорони здоров'я підтвердив цю інформацію.
  • #1334 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • Врачи обнаружили новые симптомы заражения COVID-19
    22.03.2020, 18:08 • 738 • 0
    Врачи обнаружили новые симптомы заражения COVID-19

    Коронавирусная инфекция, которая через некоторое время после заболевания проявляется одышкой, болями в мышцах и суставах, а также сухим кашлем, может быть также распознана по потере у человека обоняния и вкуса.

    Такие данные приводят британские отоларингологи, передает Sky News.

    В их заявлении говорится, что людям с потерей обоняния и вкуса, но без других симптомов COVID-19, придется самоизолироваться для уменьшения риска распространения вируса (сейчас в Англии на самоизоляцию уходят граждане с высокой температурой или постоянным кашлем).


    По информации медиков, пациенты могут не иметь никаких симптомов заболевания COVID-19 (кашля или повышенной температуры), но у них может наблюдаться потеря обоняния или вкуса, это указывает на то, что вирус находится в носовой полости.
  • #1335 від arrow 22 Mar 2020
  • Дані по Італії вийшли.

    Що ж, гадаю, вчора був пік. Подіяв лише тотальний карантин, а-ля Китай.
  • #1336 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • Що цікаво, думаю, навіть ті, що перехворіли, не вийшли із зони ризику.

    В мене вчора знову почало шребти в горлі і так недобре почувалось - ну ніби як перед початком простуди. Причому я вже 10 днів безвилазно сиджу дома.

    А сьогодні прокинулась і все ок. Напевно, у мене цей вірус уже хронічний  :smilie10: :smilie10: :smilie10:
  • #1337 від arrow 22 Mar 2020
  • Що цікаво, думаю, навіть ті, що перехворіли, не вийшли із зони ризику.

    В мене вчора знову почало шребти в горлі і так недобре почувалось - ну ніби як перед початком простуди. Причому я вже 10 днів безвилазно сиджу дома.

    А сьогодні прокинулась і все ок. Напевно, у мене цей вірус уже хронічний  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

    А ти вже сама в себе "діагностувала" корону?  :fp
  • #1338 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • А ти вже сама в себе "діагностувала" корону?  :fp

    Ну а що робити в умовах доступу до тестування? А симптоми дуже нагадують, як у Тома Хенкса було. Хворіли ще в лютому, причому кашлю у мене взагалі не було, а в чоловіка з начальником ще довше і кашель.
  • #1339 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • Ну а що робити в умовах відсутності доступу до тестування? А симптоми дуже нагадують, як у Тома Хенкса було. Хворіли ще в лютому, причому кашлю у мене взагалі не було, а в чоловіка з начальником ще довше і кашель.
  • #1340 від Feral Cat 22 Mar 2020
  • Готуйтеся як мінімум до 40% рівня інфікованлсті китайським вірусом.
  • #1341 від arrow 22 Mar 2020
  • Ну а що робити в умовах доступу до тестування? А симптоми дуже нагадують, як у Тома Хенкса було. Хворіли ще в лютому, причому кашлю у мене взагалі не було, а в чоловіка з начальником ще довше і кашель.

    В лютому шанси корони були десь 0.001%.

    Не страждай параноєю.
  • #1342 від Мазепа Київ 22 Mar 2020
  • Меркель на самоізоляції: вона контактувала з лікарем, в якого виявили коронавірус
  • #1343 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • В лютому шанси корони були десь 0.001%.

    Не страждай параноєю.

    Ну ти дайош. Різноманітні вуханці почали роз"їздитися ще в грудні. В січні чи на почату лютого (вже не пам"ятаю), зайшла в туалет, а там миє руки особа із азійською зовнішністю. У момент, коли я заходила у будку, вона чхнула, я якраз відкривала дверцята. Через певний час я захворіла. Савпадєніє? Ні думаю (С)  :weep: :weep: :weep:
  • #1344 від Бувалий 22 Mar 2020
  • Чому саме з Кiтаю по Свiту йде iнфекцiйний марафон?..


  • #1345 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • Фейсбук-сторінка хворого на коронавірус у Житомирі, якщо кому цікаво:

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100037770164852&eid=ARCpj0AErkMFiSImQbGWRntKKEmT5ZJd_8hCWRvf5hI8lQC7TaOUONOn5zlD6rYrn0UF3LtsWO0waXYI
  • #1346 від Feral Cat 22 Mar 2020
  • #1347 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • https://twitter.com/i/status/1241749428492537864

    Клас! Ось і взнаємо, наскільки ефективні ці ліки. Якщо критичні хворі будуть виліковуватися та кількість інфікованих піде на спад, можемо повернутися до нормального життя набагато швидше.
  • #1348 від medved 22 Mar 2020
  • Врачи обнаружили новые симптомы заражения COVID-19
    22.03.2020, 18:08 • 738 • 0
    Врачи обнаружили новые симптомы заражения COVID-19

    Коронавирусная инфекция, которая через некоторое время после заболевания проявляется одышкой, болями в мышцах и суставах, а также сухим кашлем, может быть также распознана по потере у человека обоняния и вкуса.

    Такие данные приводят британские отоларингологи, передает Sky News.

    В их заявлении говорится, что людям с потерей обоняния и вкуса, но без других симптомов COVID-19, придется самоизолироваться для уменьшения риска распространения вируса (сейчас в Англии на самоизоляцию уходят граждане с высокой температурой или постоянным кашлем).


    По информации медиков, пациенты могут не иметь никаких симптомов заболевания COVID-19 (кашля или повышенной температуры), но у них может наблюдаться потеря обоняния или вкуса, это указывает на то, что вирус находится в носовой полости.

    до речі, не вздумайте хто капати декаметоксін в шнобєлі. Його зараз усілєнно рекламують вітчизняні "виробники".
    я був в 2010 капнув в ніс здуру, так втратив нюх на півтора року.  Вірніше, півтора року будь-який запах(парфуми, гімно, їжа, квіти, шампуні, і т.д) відчувався тільки як запах паленої гуми.
    Отака вона атєчєствєнна мєдіціна іттіть ійо, яка дозволяє випускати такі "прєпарати".
  • #1349 від Ad Astra 22 Mar 2020
  • Українська "спеціалістка" з вимовою та манерами Вірки Сердючки Голубовська не соромиться штовхати кацапську та китайську антиамериканську пропаганду:



    Взагалі совість втратили. А потім будуть волати - Америка, допоможи!

    До речі, чому вона на всіх фотках та на всіх ефірах у одній і тій же кофточці?  :smilie10:
  • #1350 від злата 22 Mar 2020
  • Кількість хворих коронавірусом COVID-19 в Україні збільшилася на 16 осіб і наразі становить 63 людини.
    Про це повідомив в.о. гендиректора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін в ефірі телеканалу "Україна 24" в неділю ввечері, 22 березня.
    "Станом на цей час у нас є 645 підозр і 63 підтверджених випадки", – сказав Кузін.
    ( обозреватель ).
Сторінок:
Actions