Автор Тема: А всі звернули увагу на дату?  (Прочитано 2378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #30 : Червня 18, 2014, 02:37:39 14:37 »
Це все дуже гіпотетично. Просто військова культура в англосаксів - берегти людей. Може завдяки цьому їм і вдалося завоювати майже весь світ з населенням як в України (до Голодомору й Другої світової).

На самом деле и у немцев было разное отношение к англичанам (американцам, норвежцам, голландцам...), с одной стороны, и славянами, с другой. Первые ведь тоже германцы, почти немцы, высшая раса. И отношение к военнопленным отличалось, если они из США или России (видел американские фильмы про немецкие лагеря для пленных американцев - думал, ничего себе курорт).
А мы вроде и не оффтопим, тема же про 22 июня )

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #31 : Червня 18, 2014, 02:38:01 14:38 »

не знаю, до солдат претензій немає, вони солдати, а за результатами трьох місяців війни,
пишатись гарними воїнами узагальнено поки у мене підстав немає, на жаль

Можете піти на АТО і показати як треба. В Азов навіть жінок беруть. В Айдарі є і 50-ти літні.
А то Ви як диванний воїн з претензіями не лише до воїнів, а вже і до "поганого народу".

П.С. А мінусувати не треба, я ж Вас не мінусую.
« Останнє редагування: Червня 18, 2014, 02:43:49 14:43 від Kvant »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #32 : Червня 18, 2014, 02:40:34 14:40 »
просто залишу це тут:

Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #33 : Червня 18, 2014, 02:45:52 14:45 »

не знаю, до солдат претензій немає, вони солдати, а за результатами трьох місяців війни,
пишатись гарними воїнами узагальнено поки у мене підстав немає, на жаль

Можете піти на АТО і показати як треба. В Азов навіть жінок беруть. В Айдарі є і 50-ти літні.
А то Ви як диванний воїн з претензіями не лише до воїнів, а вже і до "поганого народу".

очікувано...
можу, але тільки солдатом, від того, що проявлятиму особистий героїзм у програних боях,
чи в період бездіяльності
мою армію гарною не назвуть, така от сувора правда життя
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #34 : Червня 18, 2014, 02:56:36 14:56 »

не знаю, до солдат претензій немає, вони солдати, а за результатами трьох місяців війни,
пишатись гарними воїнами узагальнено поки у мене підстав немає, на жаль

Можете піти на АТО і показати як треба. В Азов навіть жінок беруть. В Айдарі є і 50-ти літні.
А то Ви як диванний воїн з претензіями не лише до воїнів, а вже і до "поганого народу".

очікувано...
можу, але тільки солдатом, від того, що проявлятиму особистий героїзм у програних боях,
чи в період бездіяльності
мою армію гарною не назвуть, така от сувора правда життя

Раджу ознайомитися http://odrodzenie.org.ua/2003-6/konf/04_2005/noga.pdf

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #35 : Червня 18, 2014, 03:15:33 15:15 »
Раджу ознайомитися http://odrodzenie.org.ua/2003-6/konf/04_2005/noga.pdf

та напишіть тезисно "от Маланюк вважав" і дайте посилання,
а то знайомся і здогадуйся що хотів сказати,
на ФУПі один був той взагалі речення з контексту виривав зручне і давав посилання
де текст йому протирічив, а тут і не здогадаєшся, що сказати хотів
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #36 : Червня 18, 2014, 03:15:44 15:15 »
Некоторая информация про 22 июня.

22 июня около 4 часов начинается день (восход солнца) - первый после летнего солнцестояния.
С этого дня темное время суток увеличивается (тьма наступает, свет отступает).

Периоды между летним и зимним солнцестоянием обозначались солнцеворотом, коловратом, свастикой.
Считается что у Гитлера была свастика, но не все с этим согласны, поскольку считают, что "хвосты" креста направленные вправо, означают движение против часовой стрелки и являются на самом деле совастикой (аусвастикой).

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #37 : Червня 18, 2014, 03:45:30 15:45 »
"Далекоглядный Петя" не способен предусмотреть даже таких мелочных, но очевидных, пропагандистских проёпов.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: А всі звернули увагу на дату?
« Reply #38 : Червня 18, 2014, 06:01:13 18:01 »
Це все дуже гіпотетично. Просто військова культура в англосаксів - берегти людей. Може завдяки цьому їм і вдалося завоювати майже весь світ з населенням як в України (до Голодомору й Другої світової).

На самом деле и у немцев было разное отношение к англичанам (американцам, норвежцам, голландцам...), с одной стороны, и славянами, с другой. Первые ведь тоже германцы, почти немцы, высшая раса. И отношение к военнопленным отличалось, если они из США или России (видел американские фильмы про немецкие лагеря для пленных американцев - думал, ничего себе курорт).
А мы вроде и не оффтопим, тема же про 22 июня )
Не слід все мішати до купи. Не будете ж Ви стверджувати, що англосакси кидали своїх вояків тисячами під дулами загородзагонів під вогонь німецьких кулеметів розташованих у бетонованих укріпленнях, щоб просто закидати їх трупами, а німці у них не стріляли, бо вони, бач, германці?  :Sho_za:

А щодо полонених відомо, що Сталін відмовився підписувати відповідні міжнародні конвенції, бо "в СРСР полонених бути не може - лише зрадники". Тому вся міжнародна допомога полоненим йшла тим з них, чиї уряди ці конвенції підписали (тобто всім, крім СРСР). А своїх ресурсів щоб годувати кілька мільйонів молодих чоловіків у німців просто не було - вони ж теж воювали і мали труднощі з продовольством.