Сторінок:
Actions
  • #91 від Єгорій 26 Mar 2014
  • а шо, ти тут щось вирішуєш? і давно? ну то і платити будеш сам за свої забаганки
  • #92 від entp 26 Mar 2014
  • а шо, ти тут щось вирішуєш? і давно? ну то і платити будеш сам за свої забаганки
    тебе НІХТО не примушує платити.

    а хочеш дискутувати про технології - створи окрему тему.
  • #93 від Єгорій 26 Mar 2014
  • мова про розміщення ДАНОГО форуму на іншому хостінгу. пропозиція 250 євро на рік - не сприйнятна. 30 євро на рік - саме те для сайтів з посещайкою до 3000 уників на добу.
  • #94 від entp 26 Mar 2014
  • мова про розміщення ДАНОГО форуму на іншому хостінгу. пропозиція 250 євро на рік - не сприйнятна. 30 євро на рік - саме те для сайтів з посещайкою до 3000 уників на добу.
    НІ. Мова іде про розміщення даного форуму на іншому VSP (Virtual Private Server)
    шаред-хостингами бався собі хоч безкоштовно.



  • #95 від Єгорій 26 Mar 2014
  • а краще купити собі окремий фізичний сервак. чи навіть 2!  :super:
  • #96 від entp 26 Mar 2014
  • а краще купити собі окремий фізичний сервак. чи навіть 2!  :super:
    ще зарано.
    пізніше, якщо доростемо.

    п.с.
    що стається з форумом  на шаред-хостингу, якщо сусідський сайт через криву CMS вальнув mysql ?
  • #97 від Єгорій 26 Mar 2014
  • може ти на кацапських гівно-хостингах сидиш, у мене за 5 років жодного разу такого не було. до того ж на хостінгу щодобовий автобекап файлів і БД.
  • #98 від Came Tak 26 Mar 2014
  • ну що ікспєрти? сьома сторінка вже, а компромісу так і не дійшли  :eyes:
    і тут ще хтось намагається критикувати уряд, що за цілий місяць бардак в державі припинити не можуть...
  • #99 від entp 26 Mar 2014
  • може ти на кацапських гівно-хостингах сидиш, у мене за 5 років жодного разу такого не було. до того ж на хостінгу щодобовий автобекап файлів і БД.

    молодець. я радий за тебе. бався і далі в пасочки.

    навіть хороше місце у автобусі не є причиною відмовлятися від власного авто.

    повторюю - не вважаєш за доцільне потратити на безпеку, надійність і можливість розширення (в т.ч. додаючи нові сервіси)  3 євро на 1-2 роки - користуйся безплатно.
    хочеш подискутувати про переваги/недоліки технологій - створи гілку і дай мені на неї лінк - поспілкуємося.



  • #100 від Єгорій 26 Mar 2014
  • у тебе нав'язливі стани? ну то купи собі у гугля дата-центр за 100500 мільйярдів і тішся на ньому зі своїми двома сайтєгамі в повній безпеці. для десятка таких форумів як цей вистачить нормального шареду поза очі. крапка.
  • #101 від Via 26 Mar 2014
  • Голосувалка - 96% за. Хватить товкти воду в ступі - куди слати гроші?
  • #102 від entp 26 Mar 2014
  • ну що ікспєрти? сьома сторінка вже, а компромісу так і не дійшли  :eyes:
    і тут ще хтось намагається критикувати уряд, що за цілий місяць бардак в державі припинити не можуть...

    якого ще компромісу?  тут спільнота висловлюється за чи проти розміщення ресурсу на окремому сервері в ЄС.
    наразі 61 користувач підтвердив готовність заплатити 3 євро , що вже досить більше ніж  на рік роботи.
    це, якщо форум не буде зростати.
    але ми ж ставимо мету догнати і перегнати!


  • #103 від entp 26 Mar 2014
  • у тебе нав'язливі стани? ну то купи собі у гугля дата-центр за 100500 мільйярдів і тішся на ньому зі своїми двома сайтєгамі в повній безпеці. для десятка таких форумів як цей вистачить нормального шареду поза очі. крапка.
    яка твоя кваліфікація?
  • #104 від Єгорій 26 Mar 2014
  • а хто ти взагалі?  :Sho_za:
  • #105 від entp 26 Mar 2014
  • Голосувалка - 96% за. Хватить товкти воду в ступі - куди слати гроші?
    так не спіши - ще є час - може решта 160 користувачів будуть заперечувати?
    Голосування закінчується: 29-03-2014, 13:54:52
  • #106 від мабуть 26 Mar 2014
  • Голосувалка - 96% за. Хватить товкти воду в ступі - куди слати гроші?

    Я бы подождал, пока наберется 80 "за" (по 3 евро с носа, как спрашивали).
  • #107 від entp 26 Mar 2014
  • а хто ти взагалі?  :Sho_za:
    я задав питання перший.
    ти прийшов у мною створену гілку і висловив сумніви у запропонованому технічному рішенні.
    то ж будь ласкавий - представся - яка твоя кваліфікація в ІТ-сфері.


  • #108 від Via 26 Mar 2014
  • так не спіши - ще є час - може решта 160 користувачів будуть заперечувати?
    Голосування закінчується: 29-03-2014, 13:54:52


    Не будуть. Але три доби почекаємо - так, то й так.
  • #109 від Єгорій 26 Mar 2014
  • і шо тепер? ти шось собі ціни не складеш. ти - ніхто, щоб я тобі щось казав про себе. тут немає "твоїх" гілок. якщо ти хочеш напарити тут через свій реф.лінк непотрібний VPS і заробити на продажу - то це твої проблеми. ще раз повторюю: НЕ ПОТРІБЕН VPS ДЛЯ ФОРУМУ В 200-300 УНИКІВ НА ДОБУ. ну тобто можна і дата-центр побудувати з дурі, але то - за свій кошт, а не в складчину.
  • #110 від Єгорій 26 Mar 2014
  • пи.си. якщо ти такий ойтішнєг, як і сеошник - то взагалі добраніч  :gigi: заробляй на життя напарюванням хостингів та розкручуй сайти в підпису на нулячих форумах  :gigi:
  • #111 від entp 26 Mar 2014
  • і шо тепер? ти шось собі ціни не складеш. ти - ніхто, щоб я тобі щось казав про себе.
    не треба про себе, ти про свою кваліфікацію скажи. бо берешся судити технічні пропозиції.
    Цитувати
    тут немає "твоїх" гілок. якщо ти хочеш напарити тут через свій реф.лінк непотрібний VPS і заробити на продажу - то це твої проблеми.
    ти дебіл?
    я щось напарюю? адмін САМ вибере ресурс (чи вже вибрав).
    Цитувати
    ще раз повторюю: НЕ ПОТРІБЕН VPS ДЛЯ ФОРУМУ В 200-300 УНИКІВ НА ДОБУ. ну тобто можна і дата-центр побудувати з дурі, але то - за свій кошт, а не в складчину.
    а тобі яке діло? - проголосуй - "НІ" і усьо.





  • #112 від Єгорій 26 Mar 2014
  • іді-ка ти в ігнор, хамло  :smiley16:
  • #113 від Via 26 Mar 2014
  • НЕ ПОТРІБЕН VPS ДЛЯ ФОРУМУ В 200-300 УНИКІВ НА ДОБУ. ну тобто можна і дата-центр побудувати з дурі, але то - за свій кошт, а не в складчину.

    Єгорій, заткнися - я бажаю за свої три євро будувати дата-центр. Крапка. Всохни з своїми стогонами.
  • #114 від Єгорій 26 Mar 2014
  • о, рагуліна пожалували. будувати за 3є дата-центр  :gigi:
  • #115 від Via 26 Mar 2014
  • о, рагуліна пожалували. будувати за 3є дата-центр  :gigi:

    Так. А ти вгомонися, бо виглядаєш як дурень з ініціативою. Ми робимо серйозні речі і бажаємо мати достатні резерви. Що ще неясно?
  • #116 від Єгорій 26 Mar 2014
  • о, рагуліна пожалували. будувати за 3є дата-центр  :gigi:

    Так. А ти вгомонися, бо виглядаєш як дурень з ініціативою. Ми робимо серйозні речі і бажаємо мати достатні резерви. Що ще неясно?
    бо того, що ви хочете зібрати та витратити на рік хостінгу - достатньо щоб сплатити років за 7. ну нехай 5. решту краще б на армію заслали, ніж тупо викидати :(
  • #117 від Via 26 Mar 2014
  • бо того, що ви хочете зібрати та витратити на рік хостінгу - достатньо щоб сплатити років за 7. ну нехай 5. решту краще б на армію заслали, ніж тупо викидати :(

    От у тебе я забула спитати, куди мені краще кинути свої три євро. Все, не мороч голову собі і людям, адмін сам розбереться.
  • #118 від Єгорій 26 Mar 2014
  • рагуліну забув спитати, що мені робити  :fuck:
  • #119 від entp 26 Mar 2014
  • рагуліну забув спитати, що мені робити  :fuck:

    а це вже тягне на попередження?
  • #120 від andry 26 Mar 2014
  • Скільки можна товкти воду в ступі?
    Люди, яких я запрошую, питають 2 речі.

    1. Де хоститься (чи нема ФСБ)
    2. Чи цікавий

    Ще раз питаю: де лінк  Donate  біля прапору?
Сторінок:
Actions