Автор Тема: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...  (Прочитано 2803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Купував сметану в фермерському магазині біля Дитячого Світу.
Продавчиня- типова росіянка із розряду "чудь бєлоглазая".
Гарно рекламує товар.
Купую у них часто.
Пропонує "русскій сир".
Кажу що "русскіх" товарів не купую.
Питає: почєму?
Кажу -не хочу підтримувати окупантів.
Відповідає :" А ,січяс нє паймьош кто акупант".
Я трошки офігіваю: "А Крим ?"
Відповідає: "А Крим чєчєнци захватілі а нє русскіє. І потом-развє єто нормально,что возлє Славянска заєхалі в сєло і всєх житєлєй расстрєлялі танкамі?!"
Мене просто убило в один момент.
Питаю-хто таку херню сказав?
Каже- в тєлєвізорє сказалі,значіт правда.
Виклав покупки і більше там не купуватиму нічого.
Блядь,і ця херня в Києві живе і таку маячню поширює. :smiley23:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #1 : Травня 07, 2014, 11:00:27 11:00 »
Нашел бы директора чтобы эту сучку уволил.Пускай едет в Рязань торговать.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #2 : Травня 07, 2014, 11:02:21 11:02 »
Блядь,і ця херня в Києві живе і таку маячню поширює. :smiley23:
Это ОБС. Тут бесполезно что то делать. До тех пор пока у нас в телеках будут кастинги/шоу/танцы/ и др. клоуны вместо информации о действиях правительства, ничего с ОБС сделать будет нельзя
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #3 : Травня 07, 2014, 11:02:37 11:02 »
Нашел бы директора чтобы эту сучку уволил.Пускай едет в Рязань торговать.

Та мабуть треба.
Оці ОБС(одна бабка сказала)-відверті диверсанти.Навіть якщо самі про це не здогадуються.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #4 : Травня 07, 2014, 11:02:46 11:02 »
))

ох Сашко, да таких с промытыми мозгами по всей Украине - миллионы

не забывайте, что до этого их зомбировали каналы овоща вместе с рос каналами

да и слухи-сплетни разносятся в такой среде со скоростью света

там уже по глазам видно, что она скажет - так что я с такими даже говорить ен пытаюсь - зомби они и есть зомби

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #5 : Травня 07, 2014, 11:06:55 11:06 »
всіх не вишлєшь на історіческую родіну, прийдеться робити даунбаську резервацію і туда висилати

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #6 : Травня 07, 2014, 11:09:22 11:09 »
Та мабуть треба.
Оці ОБС(одна бабка сказала)-відверті диверсанти.Навіть якщо самі про це не здогадуються.
Так не давно это мою маму ОБС блятский так напугали - еле корвалолом отпоили... И полёт фантазии безудержный через несколько рук один труп превращается в сотни а разрушения так вообще как при ядерном взрыве.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #7 : Травня 07, 2014, 11:10:26 11:10 »
Є таке, що в Києві живе і про Київ бреше : тьотінька-сусідка працює в магазині десь неподалік Бесарабки, сусідям каже з  "возмущенієм": " на Майданє свінєй уже разводят еті бомжи!" Питають її: " це ти сама бачила?" - " нєт, я туда НІ РАЗУ не ходила, шо я -дура?! Я по тілівізору сама слишала!"

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #8 : Травня 07, 2014, 11:11:02 11:11 »
ТС, будете в Одесі, навіть не намагайтесь з бабками говорити. Залишитесь голодним з таким підходом.  :gigi:

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #9 : Травня 07, 2014, 11:15:02 11:15 »
Адресу магазину дай. Схожу куплю "русского сіру"   :smiley14:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #10 : Травня 07, 2014, 11:15:57 11:15 »
ТС, будете в Одесі, навіть не намагайтесь з бабками говорити. Залишитесь голодним з таким підходом.  :gigi:

+100


Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #11 : Травня 07, 2014, 11:30:17 11:30 »
Кажу що "русскіх" товарів не купую.

А сир дійсно "русскій", чи просто назва така, а виробляється у нас? Бо в нас купа сирзаводів випускають сир під такою назвою, тут, я так розумію, просто рецептура така.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #12 : Травня 07, 2014, 11:32:26 11:32 »
Кажу що "русскіх" товарів не купую.

А сир дійсно "русскій", чи просто назва така, а виробляється у нас? Бо в нас купа сирзаводів випускають сир під такою назвою, тут, я так розумію, просто рецептура така.

Не русский, а российский. Марка такая, как голландский, например. Еще от царя гороха так называется. Естественно производится у нас. Кто бы от кацапов сыр сюда вез. Но название на че-нибудь сменить надо бы.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #13 : Травня 07, 2014, 11:35:19 11:35 »
ТС, будете в Одесі, навіть не намагайтесь з бабками говорити. Залишитесь голодним з таким підходом.  :gigi:

Це вони залишаться без моїх грошей.
А я якось переживу.
Крім того "не кажіть за всю Одесу".
Я там пів життя прожив.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #14 : Травня 07, 2014, 11:36:09 11:36 »
Адресу магазину дай. Схожу куплю "русского сіру"   :smiley14:

Навпроти універмагу Дитячий Світ. "Фермерське молоко"-павільйон.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #15 : Травня 07, 2014, 11:37:55 11:37 »
Кажу що "русскіх" товарів не купую.

А сир дійсно "русскій", чи просто назва така, а виробляється у нас? Бо в нас купа сирзаводів випускають сир під такою назвою, тут, я так розумію, просто рецептура така.

Не русский, а российский. Марка такая, как голландский, например. Еще от царя гороха так называется. Естественно производится у нас. Кто бы от кацапов сыр сюда вез. Но название на че-нибудь сменить надо бы.
Та не думаю, що треба вже настільки нагнітати. Ми ж не вони. Я теж в Сільпо трохи потролив одну тітку, яка вибрала сир російський (по назві). Кажу треба було б переіменувати в "сир окупантський" , ну тітка доречі сприйняла адеватно - розсміялась. Невже ми дійдемо до того, що в московсвьких ресторанах не буде "котлет по-київськи"?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #16 : Травня 07, 2014, 11:39:38 11:39 »
Тю, щось не так спрацювало. Повторю.

Та не думаю, що треба вже настільки нагнітати. Ми ж не вони. Я теж в Сільпо трохи потролив одну тітку, яка вибрала сир російський (по назві). Кажу треба було б переіменувати в "сир окупантський" , ну тітка доречі сприйняла адеватно - розсміялась. Невже ми дійдемо до того, що в московсвьких ресторанах не буде "котлет по-київськи"?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #17 : Травня 07, 2014, 11:40:41 11:40 »
 :smilie5:
у мене біля дому в "Бі-маркеті" зараз на російський сир мегазнижки, нікому не подобається назва і ніхто не бере його
переклеїли б етикетки вже, чи що  :smilie1:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #18 : Травня 07, 2014, 11:41:04 11:41 »
Не купую російського сиру. Розумію, що просто назва така, як голандський чи сметанковий. Але все одно не купую.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #19 : Травня 07, 2014, 11:41:08 11:41 »
Тю, щось не так спрацювало. Повторю.

Та не думаю, що треба вже настільки нагнітати. Ми ж не вони. Я теж в Сільпо трохи потролив одну тітку, яка вибрала сир російський (по назві). Кажу треба було б переіменувати в "сир окупантський" , ну тітка доречі сприйняла адеватно - розсміялась. Невже ми дійдемо до того, що в московсвьких ресторанах не буде "котлет по-київськи"?

Розмова не про назву сиру,а про поширення дезинформації.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #20 : Травня 07, 2014, 11:47:14 11:47 »
Кажу що "русскіх" товарів не купую.

А сир дійсно "русскій", чи просто назва така, а виробляється у нас? Бо в нас купа сирзаводів випускають сир під такою назвою, тут, я так розумію, просто рецептура така.

Сыр "российский", не "русский".
Вот водка - "русская", не "российская".

Это если зарегистрированые названия.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #21 : Травня 07, 2014, 11:48:32 11:48 »
Адресу магазину дай. Схожу куплю "русского сіру"   :smiley14:

Навпроти універмагу Дитячий Світ. "Фермерське молоко"-павільйон.
Спс, на выходные заеду обязательно потролить эту суку, и можешь не сомневаться, что вытяну их директора...

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #22 : Травня 07, 2014, 11:51:09 11:51 »
Тю, щось не так спрацювало. Повторю.

Та не думаю, що треба вже настільки нагнітати. Ми ж не вони. Я теж в Сільпо трохи потролив одну тітку, яка вибрала сир російський (по назві). Кажу треба було б переіменувати в "сир окупантський" , ну тітка доречі сприйняла адеватно - розсміялась. Невже ми дійдемо до того, що в московсвьких ресторанах не буде "котлет по-київськи"?
Надо бы конечно разобраться, в Киеве ул.Московская, пр.Московский, мост Московский...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #23 : Травня 07, 2014, 11:54:19 11:54 »
Цитувати
Розмова не про назву сиру,а про поширення дезинформації.

Та то зрозуміло. На жаль, такий рівень інтелекту в тих людей. Помітно, чим більш розвинута людина, тим більш вона проукраїнськи налаштована.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #24 : Травня 07, 2014, 12:03:50 12:03 »
Тю, щось не так спрацювало. Повторю.

Та не думаю, що треба вже настільки нагнітати. Ми ж не вони. Я теж в Сільпо трохи потролив одну тітку, яка вибрала сир російський (по назві). Кажу треба було б переіменувати в "сир окупантський" , ну тітка доречі сприйняла адеватно - розсміялась. Невже ми дійдемо до того, що в московсвьких ресторанах не буде "котлет по-київськи"?

Так сообщали недавно о переименовании в каком-то аэропорту в России котлет по-киевски. Процесс пошёл.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #25 : Травня 07, 2014, 12:16:40 12:16 »
Надо бы конечно разобраться, в Киеве ул.Московская, пр.Московский, мост Московский...

Колбаса Московская...

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #26 : Травня 07, 2014, 12:39:36 12:39 »
Тю, щось не так спрацювало. Повторю.

Та не думаю, що треба вже настільки нагнітати. Ми ж не вони. Я теж в Сільпо трохи потролив одну тітку, яка вибрала сир російський (по назві). Кажу треба було б переіменувати в "сир окупантський" , ну тітка доречі сприйняла адеватно - розсміялась. Невже ми дійдемо до того, що в московсвьких ресторанах не буде "котлет по-київськи"?
Надо бы конечно разобраться, в Киеве ул.Московская, пр.Московский, мост Московский...

Площа Московська і Ленінградська...
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #27 : Травня 07, 2014, 12:40:41 12:40 »
Та шо там говорити, навіть у Львові є один далекий знайомий - мудак рідкісний, звісно - так постить ВК на стіну репости з пабліку ДНР. Це взагалі в голову не вкладається

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #28 : Травня 07, 2014, 12:43:29 12:43 »
нормальна тема. Веду особисту маленьку кампанію спілкування з такими продавщицями. Уже декілька років в крамницях та на базарах спілкуюся з продавщицями українською. Навіть у російськомовних регіонах. Навіть у Криму, коли був. На диво, кругом всі зі мною нормально говорять, дехто з явно російськомовних продавщиць навіть намагається на українську переходити.
Вода камінь точить. За весь час тільки в Києві натрапив на продавщицю, що демонстративно мені заявила, що не знає, що таке "шипшина". Довелося розтлумачити.
Але забавно стає, коли хтось з продавщиць на базарі (навіть один раз в крамниці) на запитання про вартість відповідає, наприклад: "три рубля". Тоді роблю радісний вигляд і починаю шукати рублі по кишенях зі словами "В мене в основному гривні, але якщо хочете, то так буде навіть дешевше". Всі до одної поправляються бігом "ні-ні, гривень". Вибачаються навіть  :smilie1:
... і хай Росія згине як держава

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Цианід головного мозку.ППЦ. І це в Києві...
« Reply #29 : Травня 07, 2014, 12:49:41 12:49 »
нормальна тема. Веду особисту маленьку кампанію спілкування з такими продавщицями. Уже декілька років в крамницях та на базарах спілкуюся з продавщицями українською. Навіть у російськомовних регіонах. Навіть у Криму, коли був. На диво, кругом всі зі мною нормально говорять, дехто з явно російськомовних продавщиць навіть намагається на українську переходити.
Вода камінь точить. За весь час тільки в Києві натрапив на продавщицю, що демонстративно мені заявила, що не знає, що таке "шипшина". Довелося розтлумачити.
Але забавно стає, коли хтось з продавщиць на базарі (навіть один раз в крамниці) на запитання про вартість відповідає, наприклад: "три рубля". Тоді роблю радісний вигляд і починаю шукати рублі по кишенях зі словами "В мене в основному гривні, але якщо хочете, то так буде навіть дешевше". Всі до одної поправляються бігом "ні-ні, гривень". Вибачаються навіть  :smilie1:
Аналогічно. в Одесі коли був, ні разу не нахамили, навіть деколи казали, що приємно українську чисту почути