Автор Тема: Затримані у Києві 22 травня диверсанти виявились помічниками депута?  (Прочитано 866 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
А саме - народного депутата Леонова Едуарда Володимировича від ВО Свобода.

Тільки що з трибуни ВР про це заявив якийсь депутат і назвав повні імена затриманих  :smilie1:


Цитувати
22 травня в рамках антитерористичних заходів Служба безпеки України затримала у Києві двох диверсантів, учасників терористичної групи.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
У січні ц.р. вони прибули з АР Крим до Києва, де під виглядом прихильників Євромайдану приєдналися до активістів у Київській міській державній адміністрації.
"Позиціонуючи себе активними учасниками Євромайдану, "О" та "С" готували низку акцій диверсійно-підривного характеру проти нашої держави, збирали і передавали своїм російським координаторам інформацію щодо перебігу подій", - зазначає СБУ.

http://ukr.pravda.com.ua/news/2014/05/22/7026106/?attempt=1

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
сволота прыйдэ - порядок навэдэ  :weep:

бля, а хто ж тогда у фарионши в помошнегах? :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
сволота прыйдэ - порядок навэдэ  :weep:

бля, а хто ж тогда у фарионши в помошнегах? :smilie7:

ХЗ. Але якщо зважити, що Фаріон з 1988 року в КПРС, то не менше
секретарів райкому..

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
може дочекаємось якихось офіційних повідомлень? бо "хтось чув, що хтось сказав по телевізору" не дуже надійне джерело ...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
може дочекаємось якихось офіційних повідомлень? бо "хтось чув, що хтось сказав по телевізору" не дуже надійне джерело ...

Cвободівці чи якийсь їх представник (вже не пам"ятаю хто на другий день після затримання було) писали про це на своєму фейсбуці ... типу "міліція пакує наших патріотів"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
може дочекаємось якихось офіційних повідомлень? бо "хтось чув, що хтось сказав по телевізору" не дуже надійне джерело ...

Я особисто чув.

А ось того депутата, який про це заявив я не знаю. Це був чи риг чи комуняка.
Я не думаю, що чувак видав неперевірену инфу, оскільки в іншому разі він обісреться на весь парламент і всю країну.

Якщо це правда - віглядає так, що Леонов записав до своїх помічників двох маловідомих йому майданівців.
З іншого боку - можливо вони вже й в партію Свобода встигли вступити.

В любому випадку - ситуація анекдотична.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Виглядає, що це зовсім ніяка не інсайдерська інформація.

Цитувати
У Києві зникли два активісти, їхнє помешкання розгромлене

Учора квартиру, де мешкали два активіста "Свободи" Олександр Костенко і Станіслав Краснов, розгромили невідомі, після чого з хлопцями зник зв'язок. Про це LB.ua розповів друг зниклих Руслан.

Краснов і Костенко - кримчани, останнім часом жили в Києві, винаймали разом квартиру. Активісти Майдану.

За словами Руслана, з помешкання зникли всі цінні речі, сейф відімкнений.

"Хлопці раніше ніколи не вимикали телефонів, зараз же всі телефони вимкнені, зв'язку з ними немає", - розповідає друг зниклих.

http://ukr.lb.ua/news/2014/05/22/267291_kieve_propali_dva_aktivista.html


Цитувати
У квартирі зниклих свободівців були виявлені сліди обшуку.
У Києві зникли два помічники народного депутата України ВО Свобода Едуарда Леонова - Станіслав Краснов та Олександр Костенко, повідомляє прес-служба партії в четвер, 22 травня.

"21 травня вони не з'явилися на зустріч о 17 годині. У кожного з них є по два телефони, і всі вони вимкнені. Причому раніше ніколи не було такого, щоб телефони мої помічники вимикали. У квартирі, яку вони винаймають, де один з їхніх друзів побував близько 22:00, він побачив розкидані по кімнаті речі - очевидно, був обшук, але вхідний замок на дверях був цілий", - повідомив Едуард Леонов.

Депутат також наголосив, що це вже не перший напад на його помічників. У грудні 2013 року на їхній орендованій квартирі теж провели обшук. Тоді у помічників нардепа зникли ноутбук і гроші.

"У Києві Краснов і Костенко активно боролися з незаконними забудовами. Нещодавно, під час одного з таких рейдів, хлопцям вдалося сфотографувати на свій телефон номер міліцейської машини, яка охороняла забудову. Це може бути однією з причин зникнення", - наголосив Леонов.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3366870-u-kyievi-znykly-dvoie-aktyvistiv-svobody

В кеші гугла є посилання на це повідомлення Свободи, але оригінал свободівці вже видалили:

Цитувати
У Києві зникли два помічники народного депутата ...
www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/050822/
22 трав. 2014 - "У Києві Краснов та Костенко активно боролися з незаконними забудовами. ... Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
До речі, згадав такий аспект:

Цитувати
Крім того, в СБУ зазначили, що в одному з гаражів, яким користувалися диверсанти, виявлено значну кількість матеріальних цінностей, що були викрадені з приміщень КМДА, зокрема, державні та ювілейні нагороди (понад 10 тис. од.), меблі, металеві сейфи, комп’ютери та побутова техніка.

Стало цікаво, це було награбовано ними, як російськими диверсантами, чи, як активістами ВО Свобода?

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Цитувати
Я особисто чув.

А ось того депутата, який про це заявив я не знаю. Це був чи риг чи комуняка.
Я не думаю, що чувак видав неперевірену инфу, оскільки в іншому разі він обісреться на весь парламент і всю країну.
_________________________________
 ключовы слова - риг ао комуняка. не хдивуэ. колили ты два довбны виявляться помычниками ПеНыСа
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...