Автор Тема: Рівно 6 місяців тому, 19.01....  (Прочитано 1540 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« : Липня 19, 2014, 11:12:06 23:12 »
В мене враження - що ми вже 6 років прожили, аж не віриться, що це було всього пів-року тому...

[ Invalid YouTube link ]
« Останнє редагування: Липня 19, 2014, 11:13:41 23:13 від Ronin »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Рівно 6 місяців тому....
« Reply #1 : Липня 19, 2014, 11:13:28 23:13 »
подій за півроку більше як за попередніх 22 роки.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рівно 6 місяців тому....
« Reply #2 : Липня 19, 2014, 11:14:55 23:14 »
подій за півроку більше як за попередніх 22 роки.

Так "густина часу" така, що хочеться його різати ножем на шматки та розчитяти якось, бо надто вже концентровано виходить...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #3 : Липня 19, 2014, 11:15:25 23:15 »
А кто бы мог подумать пол года назад, что все это приведет практически к порогу 3-й мировой. :( На голову не налазит просто.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #4 : Липня 19, 2014, 11:18:05 23:18 »
Останні півроку постійно згадую, як десь в глухі 80-і я, ще школярка, з розкритим ротом слухала спогади батька і його приятелів  - війна, післявоєнний час, шістдесяті, і ляпнула, що "моєму поколінню не пощастило, бо живемо в час, коли нічого не відбувається". А потім як покотилось... А останні місяці взагалі змінили уявлення про час - починаєш розуміти фантастичні романи, де він то розширювався, то стискався...

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #5 : Липня 19, 2014, 11:18:17 23:18 »
А кто бы мог подумать пол года назад, что все это приведет практически к порогу 3-й мировой. :( На голову не налазит просто.
Не, ну тут Майдан не виноват.
К порогу 3-й мировой нас ведёт тот прискорбный факт, что Хутин - Пуйло.

  • Гість
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #6 : Липня 19, 2014, 11:18:54 23:18 »
страшне. боляче дивитися.

найстрашніші кадри з України - це кадри з Майдану. цього світ не побачив, бо йому байдуже.

я не можу дивитися ті кадри коли людей несли в мішках для сміття, автомайданівців.. коли розстрілювали снайпери. це дуже, дуже страшно. наша Революція була страшною за усіми параметрами... страшнішою за Робеспьєра.


Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #7 : Липня 19, 2014, 11:21:28 23:21 »
І рівно 5 місяців тому, 19.02 Майдан приходив до себе після нічного штурму - а попереду був жах розстрілу розстрілу 20-го та 21-го. В Україні час густий, як старий мед....

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #8 : Липня 19, 2014, 11:23:33 23:23 »
Для мене взагалі, життя розділилось на "до Майдану" і "після Майдану".
Дуже важливо зберегти пам`ять про ті події для наступних поколінь в фільмах, книгах, картинах.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #9 : Липня 19, 2014, 11:26:33 23:26 »
Пам'ятаєте, не так давно по мережі гуляла картинка?


От тоді я і задумалась - а може і справді, треба було дома лишатись, тоді дощ такий йшов? Але все ще переконана, що зробили правильно...

В понеділок від початку всього буде вже вісім місяців... І чого все відбувається у період 19-21 число?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #10 : Липня 19, 2014, 11:27:39 23:27 »
"моєму поколінню не пощастило, бо живемо в час, коли нічого не відбувається". А потім як покотилось...

Я приблизно у той же час, також школярем шкодував, що на наше покоління не випало "якоїсь війни" ;). Дурне хлопченя.... Потім був Афган, розвал Союза з Вільнюсом та Спітаком, а зараз - оце... З одного боку цікаво бачити, коли в тебе на очах народжується нова нація і новий світ, але не зовсім прикольно бути в епіцентрі того всього. "Блажен, кто мир сей посетил в его моменты роковые..."

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #11 : Липня 19, 2014, 11:34:38 23:34 »
Дуже важливо зберегти пам`ять про ті події для наступних поколінь в фільмах, книгах, картинах.

У!  Я чомусь більше ніж певен, що та кількість подій неодмінно перейде в якість - мусять з'явитись нові письменники, режисери, які за мотивами подій 2013-1014 в Україні та Росії років напишуть романи та знімуть фільми. Бо не тільки тому, що в нас тут народжується нова нація та нова країна, але і паралельно гине стара Росія - а це подія планетарного масштабу. Чесно кажучи, не знаю, чим то все закінчиться, але якщо людство вциліє - то у режисерів та письменників буде купа матеріалу.;) Бо в тому Голівуді останні роки явно спостерігається брак гарних сценарїв для фільмів - вже до найтупіших коміксів по третьому разу та ігор типу "Морський бій" дознімались...  :gigi:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #12 : Липня 19, 2014, 11:40:32 23:40 »
А кто бы мог подумать пол года назад, что все это приведет практически к порогу 3-й мировой. :( На голову не налазит просто.
Коли вбили Нігояна, я сказав що це перший з багатьох тисяч. Сьогодні дружина згадала як тоді мені не вірила.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #13 : Липня 20, 2014, 05:56:19 05:56 »
"моєму поколінню не пощастило, бо живемо в час, коли нічого не відбувається". А потім як покотилось...

Я приблизно у той же час, також школярем шкодував, що на наше покоління не випало "якоїсь війни" ;) . Дурне хлопченя.... Потім був Афган, розвал Союза з Вільнюсом та Спітаком, а зараз - оце... З одного боку цікаво бачити, коли в тебе на очах народжується нова нація і новий світ, але не зовсім прикольно бути в епіцентрі того всього. "Блажен, кто мир сей посетил в его моменты роковые..."
И ещё Чернобыль. Там я впервые услышал, как время делят на "до" и ""после" войны.
Sapere aude

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #14 : Липня 20, 2014, 06:46:29 06:46 »
Дуже важливо зберегти пам`ять про ті події для наступних поколінь в фільмах, книгах, картинах.

У!  Я чомусь більше ніж певен, що та кількість подій неодмінно перейде в якість - мусять з'явитись нові письменники, режисери, які за мотивами подій 2013-1014 в Україні та Росії років напишуть романи та знімуть фільми. Бо не тільки тому, що в нас тут народжується нова нація та нова країна, але і паралельно гине стара Росія - а це подія планетарного масштабу. Чесно кажучи, не знаю, чим то все закінчиться, але якщо людство вциліє - то у режисерів та письменників буде купа матеріалу.;) Бо в тому Голівуді останні роки явно спостерігається брак гарних сценарїв для фільмів - вже до найтупіших коміксів по третьому разу та ігор типу "Морський бій" дознімались...  :gigi:

Чем больше времени пройдёт момента событий, тем меньше правды и больше идеологии будет в сценариях.К сожалению, очередные неонацисты в России (а уже понятно, что нацизм - явление циклическое) будут снимать фильмы о подвигах беркута и кукловодах из "Госдепа", жаждавших развалить великую Россию.
А официальные лица, сидя в тёплых кабинетах, будут говорить что-то по типу "Не забудем уроки Майдана" и продолжать воровать и смеяться в душе над наивностью участников событий.
К сожалению, мораль и справедливость существуют на бытовом уровне, а не на государственном (не только в нашей стране).
И тем не менее, как и с первым Майданом, я утверждаю, что все это было не зря, и жертвы не напрасны, чем бы в итоге не закончились события. Страна настолько стремительно погружалась в болото беспросветности, если бы не Майдан, то у Украины и украинцев впереди были бы долгие годы прозябания и апатии.
Произошёл катарсис - чёрное опять стало чёрным, а белое - белым. Даже трагедия на востоке страны каленым железом выжигает болезнь рабства.
Фактически сейчас закладывается фундамент развития страны на несколько поколений вперёд, а в динамике современной цивилизации - это целая вечность.
Спасибо всем за неравнодушие, Фортуна улыбается сильным духом.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #15 : Липня 20, 2014, 08:48:07 08:48 »







Татьяна Малахова

10 ч. · отредактировано ·
.

Когда бы я ни пришла на Майдан - я не вижу солнца и света. У меня перед глазами стоит ночь 18 февраля.. куда бы я ни посмотрела - в глазах ночь, костры, а в ушах стоит голос Нищука: "Хлопцi з самооброни! кидайте в вогонь все, окрiм наших святинь..." И я вспоминаю, как ближе к полночи на сцену поднялись ребята и сняли с пола сцены ковровое покрытие и понесли его в огонь, а потом поставили на пол иконы и понесли в огонь подставки...Огонь - был нашим единственным спасением от надвигающегося Беркута...
Завтра 20 июля...ровно 5 месяцев назад в это время Львовская сотня была еще в пути...ребята приехали утром и спасли Майдан.
Я думаю, я не увижу на Майдане солнца до тех пор, пока в государственных кабинетах сидят приспешники януковича и пока идет война...
ігнор Квант

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #16 : Липня 20, 2014, 09:08:47 09:08 »







Татьяна Малахова

10 ч. · отредактировано ·
.

Когда бы я ни пришла на Майдан - я не вижу солнца и света. У меня перед глазами стоит ночь 18 февраля.. куда бы я ни посмотрела - в глазах ночь, костры, а в ушах стоит голос Нищука: "Хлопцi з самооброни! кидайте в вогонь все, окрiм наших святинь..." И я вспоминаю, как ближе к полночи на сцену поднялись ребята и сняли с пола сцены ковровое покрытие и понесли его в огонь, а потом поставили на пол иконы и понесли в огонь подставки...Огонь - был нашим единственным спасением от надвигающегося Беркута...
Завтра 20 июля...ровно 5 месяцев назад в это время Львовская сотня была еще в пути...ребята приехали утром и спасли Майдан.
Я думаю, я не увижу на Майдане солнца до тех пор, пока в государственных кабинетах сидят приспешники януковича и пока идет война...
Як точно сказано...
І дуже непокоїть, що вже 5 місяців "нової влади", а НІХТО ще не наказаний за вбивства і катування майданівців.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #17 : Липня 20, 2014, 09:25:13 09:25 »


Татьяна Малахова

10 ч. · отредактировано ·
.

Когда бы я ни пришла на Майдан - я не вижу солнца и света. У меня перед глазами стоит ночь 18 февраля.. куда бы я ни посмотрела - в глазах ночь, костры, а в ушах стоит голос Нищука: "Хлопцi з самооброни! кидайте в вогонь все, окрiм наших святинь..." И я вспоминаю, как ближе к полночи на сцену поднялись ребята и сняли с пола сцены ковровое покрытие и понесли его в огонь, а потом поставили на пол иконы и понесли в огонь подставки...Огонь - был нашим единственным спасением от надвигающегося Беркута...
Завтра 20 июля...ровно 5 месяцев назад в это время Львовская сотня была еще в пути...ребята приехали утром и спасли Майдан.
Я думаю, я не увижу на Майдане солнца до тех пор, пока в государственных кабинетах сидят приспешники януковича и пока идет война...


В точку! Тільки для мене Майдан той, що я побачила вже після - чорний від гарі асфальт, сльози, квіти, труни... В найстрашніші дні мене не було в Києві і досі є якесь відчуття вини. А зараз просто не можу там бувати - адже багато для кого майдан в пам'яті залишиться таким, як зараз...

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #18 : Липня 20, 2014, 09:28:04 09:28 »
А кто бы мог подумать пол года назад, что все это приведет практически к порогу 3-й мировой. :( На голову не налазит просто.

Якщо вже братись за аналогії... Перша світова почалась з пострілів в провінції Австро-Угорської імперії. В результаті - імперія розвалилась.

Друга світова почалась з анексії тієї самої Австрії та поділу Чехословаччини (також уламка Австро-Угорської імперії) В результаті - повністю переділена карта центральної Європи, і ЄЕС, як спосіб розв'язання суперечностей без застосування сили, ну і перевиховання деяких країн від всяких там імперіалізмів, реваншизмів, нацизмів і т.п (плекання того, що рашисти зараз називають толерастією і ліберастією  :gigi:).

Ну а третя світова (не дай, Господи, дійсно перерости в гарячу фазу) почалась з бажання України нарешті виповзти з-під імперського нагляду і спробувати самостійно вирішувати власну долю, що висловилось у двох Майданах, Криму і теперішніх трагічних подій на Донбасі. Дай, Боже, щоб світова спільнота допомогла з цим впоратись, бо і привід для втручання вже є :(
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #19 : Липня 20, 2014, 09:51:47 09:51 »
Все ще не зрозуміли навіщо був той майдан-переворот та хто його спонсував (не буває революцій без спонсору)

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Re: Рівно 6 місяців тому, 19.01....
« Reply #20 : Липня 20, 2014, 09:58:17 09:58 »
Все ще не зрозуміли навіщо був той майдан-переворот та хто його спонсував (не буває революцій без спонсору)

Зачем разбрасываться столь общими утверждениями за которые можно легко макнуть рылом в гивно?
Может подскажешь, кто спонсировал великую французскую революцию ?