Автор Тема: Ще один "заробітчанин"  (Прочитано 705 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ще один "заробітчанин"
« : Листопада 03, 2014, 10:56:27 10:56 »
http://www.e1.ru/news/spool/news_id-413982.html

А тепер уявіть розклад. Підар поперся сюди щоб "заробити". Скоріше за все, йому запропонували скасувати за це кримінальне переслідування. Його тут убили. Наші явно що просять зараз з батьків та дівчини грубі гроші за тіло (і правильно роблять). Що-небудь заробив. Я б на місці батьків та рідних таких "заробітчан" вбивав би ще коли вони вдома в Росії - менше витрат, не треба тіло викуповувати та перти світ за очі.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Ще один "заробітчанин"
« Reply #1 : Листопада 03, 2014, 12:40:30 12:40 »
http://www.e1.ru/news/spool/news_id-413982.html

А тепер уявіть розклад. Підар поперся сюди щоб "заробити". Скоріше за все, йому запропонували скасувати за це кримінальне переслідування. Його тут убили. Наші явно що просять зараз з батьків та дівчини грубі гроші за тіло (і правильно роблять). Що-небудь заробив. Я б на місці батьків та рідних таких "заробітчан" вбивав би ще коли вони вдома в Росії - менше витрат, не треба тіло викуповувати та перти світ за очі.
Это при 100% вероятности. Но они ж надеются на джекпот.
Ник зарезервирован

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: Ще один "заробітчанин"
« Reply #2 : Листопада 03, 2014, 01:55:48 13:55 »
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один "заробітчанин"
« Reply #3 : Листопада 03, 2014, 02:17:26 14:17 »
Это при 100% вероятности. Но они ж надеются на джекпот.

Ну він же знає, що він невезучий довбойоб. І батьки його знають, що він невезучий довбойоб. І дівчина його знає, що він невезучий довбойоб. Краще б просто прямо вдома покінчив життя самогубством, менше мороки матері та дівчині з викуповуванням та перевезенням тіла.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один "заробітчанин"
« Reply #4 : Листопада 03, 2014, 02:19:18 14:19 »
 :Sho_za: , який Бердянськ?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще один "заробітчанин"
« Reply #5 : Листопада 03, 2014, 02:55:46 14:55 »
Хлопці що його завалили мене просто вразили свіжісттю ідеї .Викуп тіла це геніальний хід .По-перше це ліквідує комерційу найманства,викриває правду про перебіг справ в Хуйлостані щодо ставлення доманюпаса ,пряма інвестиція в зброєні сили України .
Якщо родичі відмовляться платити ,то пригрозити ,що покійного "відспівають " "по католічєскому обряду",а особливо впертим так взагалі "по уніатскому".Хотів би я після цього подивитись на їхню бравурність .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП