Автор Тема: Як наші керівники збираються спілкуватися із Москвою?  (Прочитано 830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Мене цікавить як наші керівники збираються спілкуватися із Москвою. Ситуація очевидна – Україну було по суті згвалтовано, відібрано її майно, і гвалтівник поводить себе ніби нічогого не сталося – business as usual.

Про які стосунки мпжна говорити за таких умов? Найбільша проблема, як мені здається, - це величезна психологічна підпорядкованість України Москві, визначена економічною, політичною та культурною залежністю. Я взагалі не розумію, як можна говорити про будь-які стосунки та нормалізацію за умови, коли частина нашої території окупована.

Вчорашня обіцянка Порошенка нормалізувати стосунки з Росією впродовж 3-х місяців потребує роз“яснення з його боку. Про яку нромалізацію може йти мова за нинішньої ситуації з Кримом?
If you are going through hell, keep going.

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Я, думаю, якщо таки спілкування з московією буде, то почати спілкуватися через перекладачів :)
А шо, прикольно :)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
При помощи Кузьмука и его ракетного воинства  :Razom:
Mocsia delenda est

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Мене цікавить як наші керівники збираються спілкуватися із Москвою. Ситуація очевидна – Україну було по суті згвалтовано, відібрано її майно, і гвалтівник поводить себе ніби нічогого не сталося – business as usual.

Про які стосунки мпжна говорити за таких умов? Найбільша проблема, як мені здається, - це величезна психологічна підпорядкованість України Москві, визначена економічною, політичною та культурною залежністю. Я взагалі не розумію, як можна говорити про будь-які стосунки та нормалізацію за умови, коли частина нашої території окупована.

Вчорашня обіцянка Порошенка нормалізувати стосунки з Росією впродовж 3-х місяців потребує роз“яснення з його боку. Про яку нромалізацію може йти мова за нинішньої ситуації з Кримом?

Ось про яку: "У Яценюка готові повернутися до ідеї запозичення у РФ 15 мільярдів"

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/15/7025479/

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Я, думаю, якщо таки спілкування з московією буде, то почати спілкуватися через перекладачів :)
А шо, прикольно :)

Сеня  буде виключно англійською

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Мене цікавить насамперед предмет спілкування.
Нормальна країна б взагалі розірвала б стосунки до повернення окупованої території і вживала б усі можливі засоби, щоб цього досягти.
У нас - нормалізація з 3 місяці. :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
А как Япония с Россией общается? Говорят о деле, а параллельно напоминают о Курилах. И ждут своего часа.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
розслабьтесь...ПєтюнЯ все порішає :lol: за 3 місяця

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Мене дійсно цікавить, як керівництво буде змивати кримську ганьбу. І чи готове населення до припинення співпраці з Москвою за умов його залежності від неі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Мене цікавить як наші керівники збираються спілкуватися із Москвою. Ситуація очевидна – Україну було по суті згвалтовано, відібрано її майно, і гвалтівник поводить себе ніби нічогого не сталося – business as usual.

Про які стосунки мпжна говорити за таких умов? Найбільша проблема, як мені здається, - це величезна психологічна підпорядкованість України Москві, визначена економічною, політичною та культурною залежністю. Я взагалі не розумію, як можна говорити про будь-які стосунки та нормалізацію за умови, коли частина нашої території окупована.

Вчорашня обіцянка Порошенка нормалізувати стосунки з Росією впродовж 3-х місяців потребує роз“яснення з його боку. Про яку нромалізацію може йти мова за нинішньої ситуації з Кримом?

Ось про яку: "У Яценюка готові повернутися до ідеї запозичення у РФ 15 мільярдів"

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/15/7025479/

Яценюк таки хоче "кулю в лоб"?

 :an

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
думаю, під виглядом нормалізації буде подано злив...
а я пропонував просто продати в все... спочатку - Крим, а там - як вийде ... ;)

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
В мене враження, що якби не американці, то керівництво України вже б давно і з радістю все злило москалям.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
В мене враження, що якби не американці, то керівництво України вже б давно і з радістю все злило москалям.
Ты даже не представляешь на сколько прав. :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Батя, мы стараемся ...

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
ці виродки бояться навіть чихнути в сторону фашистської россії .
з моменту окупації Криму ні одного кроку направленого на протидію, ні одного позову.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.