Автор Тема: Гнати лаптєй сраним віником з Почаївської лаври  (Прочитано 1411 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Депутати Тернопільської облради хочуть повернути Почаївську лавру, яку окупували «комісари рускаво міра», державі

Депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Арсенія Яценюка щодо скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №438-р «Про виключення із складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника споруд Почаївської Свято-Успенської лаври». Про це інформує прес-служба облради.

У зверненні, зокрема, йдеться: «Ми, депутати Тернопільської обласної ради, вкрай стурбовані ситуацією, яка складається довкола питання майбутнього Свято-Успенської Почаївської лаври. Почаївська лавра з часу заснування була осередком українського православ’я. Однак через багаторічну окупацію духовної святині комісарами «русского міра», це молитовне місце цілеспрямовано перетворювалося в осередок антиукраїнства, міжконфесійної неприязні, розбрату та протистояння на Тернопільщині.

Ці тенденції підсилилися у зв’язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження від 17 липня 2003 року №438-р «Про виключення із складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника споруд Почаївської Свято-Успенської лаври». В грудні того ж року урядом Януковича відбулася передача комплексу споруд лаври у безкоштовне користування представникам Української православної церкви Московського патріархату, про що укладено договір між Держбудом та Свято-Успенською Почаївською лаврою. Договір діє 49 років – до 1 січня 2052 року.

Такі дії Януковича мали на меті знівелювати не лише українську історію, а й українську церкву. Українські християнські центри – Зарваниця, Почаївська, Святогірська та Києво-Печерська лаври, Софія Київська – це духовне багатство українців. До Українських святинь із молитвами йдуть паломники з усього світу, тому вони повинні належати лише українському народові.

Хочемо нагадати, що 29 травня 2001 року Кабінет Міністрів України відніс комплекс пам’яток культурної спадщини у містах Кременці та Почаєві до відання Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. Відтак згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2002 році усі пам’ятки були передані зі спільної власності територіальних громад сіл та міст Кременецького району у державну власність з віднесенням до сфери управління Держбуду України.

З огляду на зазначене ми, депутати Тернопільської обласної ради, вимагаємо скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №438-р «Про виключення із складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника споруд Почаївської Свято-Успенської лаври» та повернути попередній правовий статус».

Також депутати проголосували за те, щоб це звернення надіслати і усім народним депутатам Верховної ради від Тернопільщини.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Якби ще і Києво-Печерську забрати у МП.
Як пригадаю, що під час Майдану там тітушки жили... :smilie9:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Якби ще і Києво-Печерську забрати у МП.
Як пригадаю, що під час Майдану там тітушки жили... :smilie9:

З київською важче. А от з Почаєва цілком реально - тернопільщина все ж таки. Пам"ятаю як там придурошні бабці не пускали, якщо ти не правильного патріархату
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
cкільки пам'ятаю, Почаївська лавра завжди була оплотом найпизданутішого російського ПГМу
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Останнім часом не їздимо туди. Напрягає усскій мір.
Товсті священники з масними обличчями і неохайними бородами.З їх очиць так і пре зверхність і бажання принизити і розтоптати людину. НМД священник не має   бути таким

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
он етаго нє адабріт  :weep:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
он етаго нє адабріт  :weep:

Напевно ні.
Це один з пунктів, які мені в Порошенка не подобались здавна.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Останнім часом не їздимо туди. Напрягає усскій мір.
Товсті священники з масними обличчями і неохайними бородами.З їх очиць так і пре зверхність і бажання принизити і розтоптати людину. НМД священник не має   бути таким

У 2006 році була в нас дводенна екскурсія до Почаївської лаври, Кременця та інших місць ;)

І от екскурсоводка нам поза Лаврою сказала, що заснували її грекокатолики, але в самій ЛАврі про це нема жодної згадки.

А ще в мене є фотографія з переліком гріхів з тієї лаври, так там одним з гріхів є відвідування храмів КП та спільна молитва з КП  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Останнім часом не їздимо туди. Напрягає усскій мір.
Товсті священники з масними обличчями і неохайними бородами.З їх очиць так і пре зверхність і бажання принизити і розтоптати людину. НМД священник не має   бути таким

У 2006 році була в нас дводенна екскурсія до Почаївської лаври, Кременця та інших місць ;)

І от екскурсоводка нам поза Лаврою сказала, що заснували її грекокатолики, але в самій ЛАврі про це нема жодної згадки.

А ще в мене є фотографія з переліком гріхів з тієї лаври, так там одним з гріхів є відвідування храмів КП та спільна молитва з КП  :smiley14:
Мене вразило, що монах, коли брав грамотки за здоров*я обов*язково виясняв прихожанином якого патріархату є прохач.
З таким не зустрічалася ні у греко-католиків, ні у католиків, ні у КП.
У всьому тотальна ненависть до всього українського

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

І от екскурсоводка нам поза Лаврою сказала, що заснували її грекокатолики, але в самій ЛАврі про це нема жодної згадки.


 :hot: . Це як про Штірліца і парашут . Тоб-то ієзуітське бароко в дві вежі під кутом 45 , це інша назва російського стилю " срубом в лапу " ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якби ще і Києво-Печерську забрати у МП.
Як пригадаю, що під час Майдану там тітушки жили... :smilie9:
За моеi юностi КПЛ (Киево-Печерская Лавра) була держ. iсторико-культурним заповiдником.
Багато рокiв я туди ходив, немов в музей. Бо вiн таки був таким. Однак, з часом КПЛ стали передавати споруди Нижнiх та Верхнiх печер, а там вже апетит не мог стриматися - вiддайте споруди верхньоi Лаври, палати ченчiв, Трапезну, корпуси де були музеi тощо.
Зараз вже мова йде про 100 пр. передачу всього, що там е суто УПЦ. :smilie1:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
За моеi юностi КПЛ (Киево-Печерская Лавра) була держ. iсторико-культурним заповiдником.
Багато рокiв я туди ходив, немов в музей. Бо вiн таки був таким. Однак, з часом КПЛ стали передавати споруди Нижнiх та Верхнiх печер, а там вже апетит не мог стриматися - вiддайте споруди верхньоi Лаври, палати ченчiв, Трапезну, корпуси де були музеi тощо.
Зараз вже мова йде про 100 пр. передачу всього, що там е суто УПЦ. :smilie1:

Бував в КПЛ 4 рази . Два останні рази " добровольно - прінудітєльно " ( духовні вправи задля перемоги в собі поца і " відкритість " на православіє ) . Корочє , брєд кокой- то вся ця смердюча поповщина .  :smiley23:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
У мене близька людина працює у заповіднику Києво-Печерської Лаври.
Ви собі не уявляєте, які перешкоди попи Лаври роблять для вивченя, розвитку заповідника!..
Музейники і наукові працівники повинні кожен свій крок узгоджувати з попами МП. І якщо попам щось не подобаєть, а це буває у більшості випадків, проект не дають реалізовувати.
Після Майдану вони трохи притихли. А після інавгурації Пороха знову нагліють... :smilie2:
Так що знову переконуюсь, що МП - зло.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
За моеi юностi КПЛ (Киево-Печерская Лавра) була держ. iсторико-культурним заповiдником.
Багато рокiв я туди ходив, немов в музей. Бо вiн таки був таким. Однак, з часом КПЛ стали передавати споруди Нижнiх та Верхнiх печер, а там вже апетит не мог стриматися - вiддайте споруди верхньоi Лаври, палати ченчiв, Трапезну, корпуси де були музеi тощо.
Зараз вже мова йде про 100 пр. передачу всього, що там е суто УПЦ. :smilie1:

Бував в КПЛ 4 рази . Два останні рази " добровольно - прінудітєльно " ( духовні вправи задля перемоги в собі поца і " відкритість " на православіє ) . Корочє , брєд кокой- то вся ця смердюча поповщина .  :smiley23:
Аби нi кого не судити, скажу, що саме там... на Печерську... чудове бiополе: там же навкрги холми, багато скверiв, та й сама Лавра, майже велика фортеця, яку можно обiйти десь за двi-три години.
Тому на суто церковне..., вибачте, мене мало цiкавило.
Знаю, що на Лавру багато народу працюе - е своя ферма, своя освiта духовна...
До Лаври iздить багато гостей та туристiв, тому Лавра майже нiчого не бере у Держави, а заробляе сама. :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У мене близька людина працює у заповіднику Києво-Печерської Лаври.
Ви собі не уявляєте, які перешкоди попи Лаври роблять для вивченя, розвитку заповідника!..
Музейники і наукові працівники повинні кожен свій крок узгоджувати з попами МП. І якщо попам щось не подобаєть, а це буває у більшості випадків, проект не дають реалізовувати.
Після Майдану вони трохи притихли. А після інавгурації Пороха знову нагліють... :smilie2:
Так що знову переконуюсь, що МП - зло.
Справа на попах.  Ви ж знаете, що у нас церква вiддiлена вiд держави. Однако, держава (чому?) надае аренду землi БЕЗКОШТОВНО. Мо, я помиляюсь? Однак за свiтло, охорону, трударям, кухнi... тре щось платити. Те же саме питання про архологiю та будiвництво.  З попами цяцькатися не треба. Головне, аби був дозвiл, а все iнше... вiд лукавого. :smiley14:

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
коцаппедріахат треба копняками гнати до хуторміхайловска

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А ще в мене є фотографія з переліком гріхів з тієї лаври, так там одним з гріхів є відвідування храмів КП та спільна молитва з КП  :smiley14:

Да да, в году эдак 2009-м видел такой список из 150+ пунктов. Брошюрка о том как правильно готовиться к исповеди.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Аби нi кого не судити, скажу, що саме там... на Печерську... чудове бiополе: там же навкрги холми, багато скверiв, та й сама Лавра, майже велика фортеця, яку можно обiйти десь за двi-три години.
Тому на суто церковне..., вибачте, мене мало цiкавило.
Знаю, що на Лавру багато народу працюе - е своя ферма, своя освiта духовна...
До Лаври iздить багато гостей та туристiв, тому Лавра майже нiчого не бере у Держави, а заробляе сама. :smilie1:

Може й " біополе " , але смердить як з мавзолєю .
Може цей клоповник  , ще з часів Речі Посполитоі , таки вдасться продезінфектувати .
може за наступного президента , бо Порох ПГМнутий .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Я дуже нейтральна до питання релігійних конфесій, бо виросла у родині де були і католики, і православні різних патріархатів, і греко-католики, але МП мене остаточно доконав, коли у Лаврі хрестила дитину друзів. Священик почав з того, що тільки їх віра істинна, а якщо хтось з присутніх спілкується з людьми іншої віри, наприклад католиками, то це гріх, який треба спокутувати молитвами ще чимось. На моє запитання, чи повинна я за його логікою відректись від батька, відповів, що це буде дуже богоугодна справа. Більше там моєї ноги не було...

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Я дуже нейтральна до питання релігійних конфесій, бо виросла у родині де були і католики, і православні різних патріархатів, і греко-католики, але МП мене остаточно доконав, коли у Лаврі хрестила дитину друзів. Священик почав з того, що тільки їх віра істинна, а якщо хтось з присутніх спілкується з людьми іншої віри, наприклад католиками, то це гріх, який треба спокутувати молитвами ще чимось. На моє запитання, чи повинна я за його логікою відректись від батька, відповів, що це буде дуже богоугодна справа. Більше там моєї ноги не було...


Тут з простих речей треба виходити . Ортодоксія ( Православ'я ) - правильна " релігія " . Питання в ортодоксійності  всього цього балагану після прийняття доктрин Григорія Палами .
Церква аксиоматично не може дотримуватись будь-якоі уніфікованоі філософськоі , чи богословськоі доктрини . Це вже сектанство .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ось тут

&feature=share


пан Зубов розповідає про стан речей у Московському правослв"ї. До Другої світової було винищено 95% служителів всіх культів. В МП священиків залишилося не більше. Вижили ті, що пішли на співпрацю з органами влади.  В основному були сексотами. Підчас Другої світової зі Сталіним сталася дивна метаморфоза - під час важких для Москви часів він згадав про Бога, та прикликав старців на допомогу. Залишки церкви залишили у відносному спокої, але з тих часів служителі МП так і співпрацювали з органами ДБ.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Я дуже нейтральна до питання релігійних конфесій

Аналогично... Могу сказать, что ранее "раскольнические" УПЦ КП и УАПЦ воспринимал скептически, но к УПЦ КП мнение изменилось когда во время зимних событий священники пустили к храм людей, бежавших от озверевших беркутовцев. Не важно канонична их церковь или нет, но поступок достоен уважения.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Аналогично... Могу сказать, что ранее "раскольнические" УПЦ КП и УАПЦ воспринимал скептически, но к УПЦ КП мнение изменилось когда во время зимних событий священники пустили к храм людей, бежавших от озверевших беркутовцев. Не важно канонична их церковь или нет, но поступок достоен уважения.


Завжди дивувала ця прихільність до " канонічності " в організаціі де канонічне право не існує як предмет вивчення . ну а звинувачення інших в " юридизмі " на фоні цього взагалі звучать ( в цей момент відбувається регіт в залі ) ....смішно.
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
До Лаври iздить багато гостей та туристiв, тому Лавра майже нiчого не бере у Держави, а заробляе сама. :smilie1:
:fp2
Так туристи не мармизи попів приїзджають дивитись, а Лавру, яка є надбанням всього народу.

Без допомоги держави московські попи нехай їдуть в Урюпінськ заробляти, а Лавру треба повернути українському народу. Це буде справедливо. Чому спадком Сагайдачного та Мазепи зараз має розпоряджатись Гундяй?!