Автор Тема: А вот теперь за шоколаднрго голосовать не буду  (Прочитано 2176 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

А что оно, тогда, самораспустилось бы... Устав есть устав...

У них был печальный опыт войны между членами НАТО (Турция и Греция), но это же не "внешнее нападение" :)

Высказали бы озабоченность, пообещали ввести санкции, ну и дальше по списку. Пайки бы прислали, а может даже и бронежилеты.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

і нафіга нам тоді то НАТО?

А ЕС нам нафига, кроме ЗСТ и безвизового режима?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

і нафіга нам тоді то НАТО?

А ЕС нам нафига, кроме ЗСТ и безвизового режима?
честно? не знаю. Разве что для контроля над нашими можновладцями, шобы сильно не дергались из стороны в сторону и не разворачивали курс на 180% по три раза в год

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ось декілька прикладів. Формально в Криму воювали "сили самооборони", без жодного російського солдата. Що заважа таким "силам самооборони" завестися в Ризі чи Юрмалі? І німецький та французький уряд заявлять що ситуацію необхідно вивчити глибше. B 1939-му зробили взагалі просто - війну Німеччині оголосили, але жодного солдата на допомогу Польщі не послали. І це при наявності залізобетонного оборонного пакта. Можна ще згадати Будапештський меморандум, так вдало підписаний Україною. Продовжувати?

і нафіга нам тоді то НАТО?

Це доступ до технологій і розвідувальних данних, це безпосередня взаємодія з одними з найсучасніших і найпотужніших армій світу.

Просто до НАТО не можна ставитися як нахлібник, що вони прийдуть і будуть тебе захищати а нам армія зовсім не потрібна. Це саме колективна система безпеки де кожен мусить не тільки брати а і вносити. Буде здорова повага до української армії - буде готовність німців з французами воювати на українському боці.

І разом з тим це дешевше ніж альтернатива - коли оборонятися треба по всіх азимутах.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

А ЕС нам нафига, кроме ЗСТ и безвизового режима?
честно? не знаю. Разве что для контроля над нашими можновладцями, шобы сильно не дергались из стороны в сторону и не разворачивали курс на 180% по три раза в год
[/quote]

Болгарам и иже с ними не очень помогло. Комиссары из ЕС сюда чиновниками работать не приедут, законодательство мы и так можем подогнать под стандарты, вопрос, как всегда, в его выполнении.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

А ЕС нам нафига, кроме ЗСТ и безвизового режима?
честно? не знаю. Разве что для контроля над нашими можновладцями, шобы сильно не дергались из стороны в сторону и не разворачивали курс на 180% по три раза в год

Болгарам и иже с ними не очень помогло. Комиссары из ЕС сюда чиновниками работать не приедут, законодательство мы и так можем подогнать под стандарты, вопрос, как всегда, в его выполнении.
[/quote]


Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Після того, як Порох стане президентом, розчарованих стане в рази більше...
От поки він мовчав, рейтинг піднімався.
Треба ж йому було проговоритись і за "наладжування стосунків з Росією", і за "проти референдуму про НАТО". :smilie1:
А про скільки ще він мовчить.... :shuffle:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Після того, як Порох стане президентом, розчарованих стане в рази більше...
От поки він мовчав, рейтинг піднімався.
Треба ж йому було проговоритись і за "наладжування стосунків з Росією", і за "проти референдуму про НАТО". :smilie1:
А про скільки ще він мовчить.... :shuffle:

блін, у нас народ тупий, чи що? Комуняки кілька років вимагають референдуму про НАТО. Петя каже, що не можна зараз того референдуму, бо так ніколи не вступимо. І що у нас народ: ахтисукашоколадна, давай референдум, робимо як комуняки кажуть. Кількість ідіотів, які не вміють читати, просто вражає.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Після того, як Порох стане президентом, розчарованих стане в рази більше...
От поки він мовчав, рейтинг піднімався.
Треба ж йому було проговоритись і за "наладжування стосунків з Росією", і за "проти референдуму про НАТО". :smilie1:
А про скільки ще він мовчить.... :shuffle:

блін, у нас народ тупий, чи що? Комуняки кілька років вимагають референдуму про НАТО. Петя каже, що не можна зараз того референдуму, бо так ніколи не вступимо. І що у нас народ: ахтисукашоколадна, давай референдум, робимо як комуняки кажуть. Кількість ідіотів, які не вміють читати, просто вражає.

Нє, а мій пост при чому?..
Я констатую факт, що Порох лише відкриває рот, і рейтинг падає.
То що буде, коли він почне робити те, про що зараз мовчить?..

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Після того, як Порох стане президентом, розчарованих стане в рази більше...
От поки він мовчав, рейтинг піднімався.
Треба ж йому було проговоритись і за "наладжування стосунків з Росією", і за "проти референдуму про НАТО". :smilie1:
А про скільки ще він мовчить.... :shuffle:

блін, у нас народ тупий, чи що? Комуняки кілька років вимагають референдуму про НАТО. Петя каже, що не можна зараз того референдуму, бо так ніколи не вступимо. І що у нас народ: ахтисукашоколадна, давай референдум, робимо як комуняки кажуть. Кількість ідіотів, які не вміють читати, просто вражає.

Нє, а мій пост при чому?..
Я констатую факт, що Порох лише відкриває рот, і рейтинг падає.
То що буде, коли він почне робити те, про що зараз мовчить?..

Та нідочого ваш пост. Просто з тим референдумом то черговий приклад, що краще мовчати, бо вивернуть усе навиворіт, а потім доводь, що ти не верблюд.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Та нідочого ваш пост. Просто з тим референдумом то черговий приклад, що краще мовчати, бо вивернуть усе навиворіт, а потім доводь, що ти не верблюд.

Давно еще говорил, что Пороху чтобы выиграть в первом туре, лучше просто молчать и ничего не говорить. Сейчас любой спич от него будет обработан и перекручен, и выдан в информпространство под другим соусом. Вот как новость звучит, например, на цензоре - Порошенко против проведения референдума о вступлении Украины в НАТО - какая первая реакция? Ах он против НАТО, да хрен я теперь за него проголосую. То есть вброс сделан, а кто там будет читать-разбираться, уже не так важно.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Та нідочого ваш пост. Просто з тим референдумом то черговий приклад, що краще мовчати, бо вивернуть усе навиворіт, а потім доводь, що ти не верблюд.

Давно еще говорил, что Пороху чтобы выиграть в первом туре, лучше просто молчать и ничего не говорить. Сейчас любой спич от него будет обработан и перекручен, и выдан в информпространство под другим соусом. Вот как новость звучит, например, на цензоре - Порошенко против проведения референдума о вступлении Украины в НАТО - какая первая реакция? Ах он против НАТО, да хрен я теперь за него проголосую. То есть вброс сделан, а кто там будет читать-разбираться, уже не так важно.

я поражаюсь просто. два форума СУП и ФУП. Вроде не самые дебилы собрались. И что - сначала по странице гневных воплей про сукушоколадную, потом начинают соображать, что собственно Порох сказал.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

я поражаюсь просто. два форума СУП и ФУП. Вроде не самые дебилы собрались. И что - сначала по странице гневных воплей про сукушоколадную, потом начинают соображать, что собственно Порох сказал.

Потому что писатели, а не читатели, плюс все на эмоциях, кругом измена, в список подозреваемых может попасть даже домашняя мебель и котэ.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
У Шустера вчеоа за вступление в НАТО было 60+ так, что утрите шоколадные сопли, шоколадные зайцы и идите путингу сдаваться

 И минусуйт,. минусйте в карме, пар выпускайте.. Шоколадный - предатель

Вы нагнетаете сами

 не нагнетаю, вы скоро все увидите и ощутите сами... шоколадного в презы нельзя

А кого можна? Може за кремлівську ковдру голосувати?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Після того, як Порох стане президентом, розчарованих стане в рази більше...
От поки він мовчав, рейтинг піднімався.
Треба ж йому було проговоритись і за "наладжування стосунків з Росією", і за "проти референдуму про НАТО". :smilie1:
А про скільки ще він мовчить.... :shuffle:

блін, у нас народ тупий, чи що? Комуняки кілька років вимагають референдуму про НАТО. Петя каже, що не можна зараз того референдуму, бо так ніколи не вступимо. І що у нас народ: ахтисукашоколадна, давай референдум, робимо як комуняки кажуть. Кількість ідіотів, які не вміють читати, просто вражає.

Нє, а мій пост при чому?..
Я констатую факт, що Порох лише відкриває рот, і рейтинг падає.
То що буде, коли він почне робити те, про що зараз мовчить?..

А не треба чіплятися до кожного слова. Роз`яснення позиції по НАТО цілком прийнятне.  Негайний референдум це дійсно дуже великий ризик і шлях до імовірної поразки. При таких вистоких ставках розважливість не зайва.


А ось додаткові пояснення з приводу "врегулювання за три місяці" дійсно були б не зайві. Дуже суперечлива заява.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та що ж ви мінуси тикаєте?.. :smilie3:
Я нічого не маю проти вашого Порошенка.
Він мало чим відрізняється від Тимошенко чи ще там кого.
Просто цікаво, що поки мовчав, рейтинг піднімався.
Варто лише йому щось сказати, рейтинг падає.
Краще нехай цей тиждень помовчить, бо так і каравай дожене його в рейтингах. :shuffle:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Цікаве питання - а скільки з 'осуждающіх і аблічающіх' знайомі безпосередньо з тим, що сказав сам Пєця, а не в тим, що 'Ізя напєл'.  :rotate: 

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Зараз за референдум по НАТО може агітувати лише той, хто до НАТО вступати не бажає.
Пояснення цього висновку містяться вище у багатьох дописах.
Я про інший аспект. Юля на початку виборчої компанії декілька разів висловилась за так звану "Європейську систему колективної безпеки" - старий московський фейк часів Грузинської війни, задуманий як псевдо-альтернатива НАТО. Цей фейк був настільки нежиттездатний, що навіть москалі про нього вже давно не згадують. Причому це 4х-слівне словосполучення кожного разу використовувалось Юлею в контекстах, где потрібно було просто сказати "НАТО". Все це продовжувалось до того моменту, пока не виникла ідея референдуму. Тепер Юлія Володимирівна сміливо виступає за НАТО зразу ж після проведення цього референдуму. Радикал, куди тому ж Ляшку...