Автор Тема: Стопиццотый раз о переводе стрелок на зимне-летнее время.  (Прочитано 3347 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Жайворонки живуть довше за сов - доведений факт, почитайте медичні статті.
Дуже хотілось би подивитися, скільки б жайворонки прожили, якщо б кожен день лягали б о 2-3-й.
Ви берете факт і не бажаєте його аналізувати. В дійсності більш коротке життя сов обумовлено не їхнім хронотипом самим по собі, а тим, що їх хронотип в більшості випадків не співпадає з нав'язаним і людина не має можливості нормально висипатися.

Що ви хочете, щоб я аналізувала? Не зовсім зрозуміло. Ясно ж що недосипання - це аж ніяк не здоровий спосіб життя!
Ким нав'язаний? Природою? Якщо ви мало спите, лягаєте пізно, їсте на ніч, випиваєте, курите і робите інші такі приємні, але шкідливі речі, то життя виставляє рахунок у вигляді хвороб, депресії, "чоловік заглядається на інших струнких жінок" і т.д.
Хочете перевірити - вперед. Я колись перевірила. Мені вистачило. Тепер тільки здоровий спосіб життя...почуваюся щасливою... і забула сюди додати ще духовний розвиток.
Тим більше, здоров'я жінки - це здоров'я майбутніх дітей. Тобто здоров'я всієї нації.
Так що, жінки, закликаю всіх починати з себе - не пошкодуєте.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
давайтє ужє псіносрач, тут і повод как раз  - зімой тємнєєт раньшє, в тємнотє большє вєроятность нарваться на "нє бойтєсь, она нє укусід"
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
Жайворонки живуть довше за сов - доведений факт, почитайте медичні статті.
Дуже хотілось би подивитися, скільки б жайворонки прожили, якщо б кожен день лягали б о 2-3-й.
Ви берете факт і не бажаєте його аналізувати. В дійсності більш коротке життя сов обумовлено не їхнім хронотипом самим по собі, а тим, що їх хронотип в більшості випадків не співпадає з нав'язаним і людина не має можливості нормально висипатися.
Що ви хочете, щоб я аналізувала? Не зовсім зрозуміло. Ясно ж що недосипання - це аж ніяк не здоровий спосіб життя!
Можете взагалі нічого не аналізувати - кожен сам має вирішувати, чи думати власною головою, чи беззастережно довіряти всіляким "гуру"...
Якщо недосипання - це аж ніяк не здоровий спосіб життя, то не можуть сови вести здоровий, бо нав'язаний їм ритм життя не дозволяє висипатися: вставати на роботу о 6-7-й - це для сов те ж саме, що жайворонку лягати о 2-3-й. Саме звідси й їх більш коротке (в середньому) життя. Що тут незрозумілого???

Цитувати
Ким нав'язаний? Природою?
При чому тут природа? Якби людина, як біологічний вид, вела б виключно денний спосіб життя, то не мала б можливості бачити в темряві та в сутінках. Але око людини пристосовано як для денного освітлення, так і для нічної темряви.
Хроноритм життя нав'язується консервативним соціумом.

Цитувати
Якщо ви мало спите, лягаєте пізно, їсте на ніч, випиваєте, курите і робите інші такі приємні, але шкідливі речі, то життя виставляє рахунок у вигляді хвороб, депресії, "чоловік заглядається на інших струнких жінок" і т.д.
До речі, не існує об'єктивних доказів шкідливості всіх вказаних "приємних речей" - всі наявні дослідження не відповідають цілому ряду критеріїв, наприклад, репрезентативності.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Скіфе, ви мене з розуму зводите. Ця розмова ні про що. А називається вона: "А я розумніший за вас" і все.