Сторінок:
Actions
  • #91 від Дрейк 14 May 2018
  • Шановні дописувачі! Припинить, будь ласка мовосрач.
    Бувалий не треба робити подібних мовних випадів на адресу опонента. Тут дійсно не ФУП.
    Южанин прекрати материться в адрес оппонента . Тут действительно не ФУП
  • #92 від Южанин 14 May 2018

  • Южанин прекрати материться в адрес оппонента . Тут действительно не ФУП[/color]

    Я еще не матерился , а к этой категории, которая из мовы сдалала фетиш  у меня стойкое чувство сродни чувству к коммунякам.
  • #93 від злата 14 May 2018
  • А в нашей компании мовоозабоченных дегенератов посылают нахер. Новую дорогу нахер знаешь?
    Южанiн, тобi треба приеднатися до веселоi компанii Бумеранга й Foxa - перше й останне попередження.
    Ще одне таке лайно - йдеш в баню.
    Набридли твоi викрутаси - на ФУПi можеш робити що авгодно - тут у нас своi Правила.
    Не вмiеш спiлкуватися на Держ. мовi - йди до своiх друзяк на ФУП - тебе сюди нi хто не кликав.
    Так зрозумiiло, чi тобi виписати лiкарняний, як Бумерангу?..
    Ще раз повторюю - добрим тоном на СУПi е спiлкування Державною мовою, на зважаючi на те, звiдки ти родом, та яка в тебе мета й освiта.
    Не можеш вивчити мову... шукай траслiт або перекладай самотужки.
     >:(
    Пан Бувалий !
    Українська мова не потребує захисту у вигляді примусу і лайки.
    Українська мова хоче, щоб її любили, хвалили , і  популяризували.
     :smilie1:
  • #94 від злата 14 May 2018

  • Южанин прекрати материться в адрес оппонента . Тут действительно не ФУП[/color]

    Я еще не матерился , а к этой категории, которая из мовы сдалала фетиш  у меня стойкое чувство сродни чувству к коммунякам.
    Пан Южанин!
    Не нервничайте !
    Всё утрясется , украинцы поймут друг друга.
    Почему Юг Украины был отдан Кравчуком-Кучмой  на откуп  российским коммунистам -  это их грех.
    А не наш, южноукраинцев.
    Зато наши дети украинский язык знают гараздо лучше нас.
     :smilie1:
  • #95 від Бувалий 14 May 2018
  • Шановні дописувачі! Припинить, будь ласка мовосрач.
    Бувалий не треба робити подібних мовних випадів на адресу опонента. Тут дійсно не ФУП.
    Южанин прекрати материться в адрес оппонента . Тут действительно не ФУП

    ОК.
    Зрозумiло.
     :smilie7:
  • #96 від Южанин 14 May 2018

  • Пан Южанин!
    Не нервничайте !
    Всё утрясется ,


    Я нервничаю только по одному поводу. Только слепой не видит какую "карту" будет разыгрывать кремль в ближайшие пол года. И от того , что слышав эту "песню" в исполнении кремля в 2014 году , эти "патриоты" , которые считают , что действуют во благо , не распознают тоже дерьмо в новой аранжировке, фактически являясь пособниками кремля.
  • #97 від svit 17 May 2018
  • 10 кращіх виступів України.

    А знаєте що... те Євробачення фігня якась, але...це один з майданчиків, де Україна стверджується як Держава... два перших місця, кілька других та третіх... я думаю, коли згадують Ukraine в Європі, то кажуть Jamala, а раніше (сам чув)  казали "Chornobyl"...


  • #98 від Бувалий 17 May 2018
  • Першою була... Руслана - то було справдi Свято.
    Верка Сердючка могла б пройти.
    Джамала... - щось менi пiдказуе, що там було бiльше Полiтики...
     :smilie7:
  • #99 від svit 17 May 2018
  • Джамала... - щось менi пiдказуе, що там було бiльше Полiтики...

    Так само як і Руслана. Два Майдани - дві перемоги на Євробаченні. Це всім спадає на думку. Може це і не політика, а просто зв'язок, Україна у всіх на слуху - і народ голосує.

    Але щодо Джамали - то був явний неформат. Тому і перемогла, окрім політики.
Сторінок:
Actions