Автор Тема: Путін може почати війну завтра...  (Прочитано 7700 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #30 : Травня 08, 2014, 04:48:16 16:48 »

які зараз варіанти дій для Путіна?
  • йти вперед відкритою війною
  • віддати Крим, відступити і покаятися (і його зїдять свої за "слабкість" )
  • далі мутити в Україні, засилаючи диверсантів, і підтримуючи терористів (чого світ не сприйме, і Україна теж вже почала АТО серйозніше)
Я не даватиму оцінку чужим теоріям.
Путіну треба закріпити Крим за собою, а себе у статусі переможця. Він це буде робити доступними йому способами (нажене військових, підсилить силовиків, застосує якісь продовольчі програми). Активну кампанію на сході України він вже "злив", проте буде далі "підпільно" роздмухувати ситуацію у Донбасі. Завтра слід очікувати сплеск провокацій, потім вони дещо вщухнуть, проте не припиняться до виборів, коли знов таки буде сплеск. Але метою цих провокацій буде лише насерти на голову центральній владі, тобто спроба замазати інших, коли сам у лайні. Іншого я не очікую.

1) по криму
я думаю, що без "материкового коридору" (який, схоже без прямого війс. вторгення неможливий) Крим для Путіна буде дуже дорогим придбанням і може сам по собі зламати хребет рос.економіці

2) по ЛуганДоніїї
тут вже треба говорити не просто "провокації" а ледь не воєнний конфлікт (руками ватніків) який вже не так легко загасити, бо йому укр. влада дала розростися
« Останнє редагування: Травня 08, 2014, 04:49:50 16:49 від UnionJack »

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #31 : Травня 08, 2014, 04:49:30 16:49 »
После "референдумов" 11 мая.
2 варианта.
1. Активизация боевых действий на Донеччине и Луганщине. Как следствие - вторжение.
2. Та же хрень, что и в Крыму. ...

ІМХО "так як в Криму" в ЛуганДоніі бути не може
1) Крим для Украіни набагто простіше ізолювати (якщо не мати сил чи бажання відвойовувати) тоді як ЛуганДонія чітких геогр. меж не має і тому з цим щось довделться робити
2а) наявність ЧФ РФ в Криму
2б) наявінсть агресивного руссо-анклаву в Севастополі + Керчі

3) відсутність масової підтримки вторгнення навіть в Донбасі на відміну від Криму.
    А масова підтримка так очікувалась.
    Де-факто на боці Путіна там активно грають лише зграї люмпена.
    Про області західніше Донбасу я вже не кажу.

ІМХО, де-факто зараз потрапили в ситуацію мавпи та  горщика з бананом.

От що буде робити мавпа в такій ситуації ?   
     

Эти стаи там достаточно многочисленны.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Vadim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 199
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #32 : Травня 08, 2014, 04:57:30 16:57 »
тут вже треба говорити не просто "провокації" а ледь не воєнний конфлікт (руками ватніків) який вже не так легко загасити, бо йому укр. влада дала розростися
За это, я надеюсь, придет время и будут судить. Все смерти наших военных и гражданских на их совести. Не говоря о национальном унижении.
Времени было достаточно, что бы организовать\мотивировать силы быстрого реагирования и тушить террористов в зародыше. 

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #33 : Травня 08, 2014, 04:58:55 16:58 »
После "референдумов" 11 мая.
2 варианта.
1. Активизация боевых действий на Донеччине и Луганщине. Как следствие - вторжение.
2. Та же хрень, что и в Крыму. ...

ІМХО "так як в Криму" в ЛуганДоніі бути не може
1) Крим для Украіни набагто простіше ізолювати (якщо не мати сил чи бажання відвойовувати) тоді як ЛуганДонія чітких геогр. меж не має і тому з цим щось довделться робити
2а) наявність ЧФ РФ в Криму
2б) наявінсть агресивного руссо-анклаву в Севастополі + Керчі

Непонимаю, как всё перечисленное выше помешает нашей власти слить этот ЛуганДон?
Еще и выставить ментов и ВВ-ников против черных человечков...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #34 : Травня 08, 2014, 04:59:38 16:59 »
Ех, а я б метнув гранату в кокарду з курчам-мутантом. Починайте Володим Володимирович
« Останнє редагування: Травня 08, 2014, 05:04:11 17:04 від outsider »

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #35 : Травня 08, 2014, 05:07:24 17:07 »
Завтра война
Vip Виктор Давыдов (в блоге Свободное место) 05.05.2014
http://grani.ru/blogs/free/entries/228700.html

давайте я угадаю, что будет дальше. Праздники пройдут спокойно, после чего вылезет еще один аналитег с прогнозом, что война будет накануне выборов. И найдется 101 причина.

Я могу понять автора блога, опубликовавшего этот высер. Но я не могу понять ваши причины, зачем вы притащили это на форум? Цель автора блога:
1. поднять посещаемость своего ресурса или 2. посеять панику, поддерживать ее. Если у людей паника, ими легче управлять.

Так зачем помогать этим аналитегам в их нечестных приемах? Что вы нам открыли, что враг у ворот? Мы это знаем. Прекращайте уже (просьба всем, кто распространяет эти пасквили).
Хотите помочь, ищите в сети рекомендации как выжить в экстремальных условиях войны.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #36 : Травня 08, 2014, 05:25:02 17:25 »
Не исключено появление «черного лебедя», который заставит Москву снова поставить винтовку на предохранитель.

не понял, что за черный лебедь ?
обама

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #37 : Травня 08, 2014, 05:27:22 17:27 »
хотелось бы спокойных выходных, как и неделю назад(Одесса), но уже столько напророчили, что чуть ли не массовый 9/11 будет во всех городах, а потом ввод армии путлера

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #38 : Травня 08, 2014, 05:43:25 17:43 »
"Путин срочно созвал Военный совет. Россия готовит в Украине миротворческую операцию?
Сегодня, в 17:27

http://glavcom.ua/news/204478.html

"По мнению главы белорусского государства, в первую очередь это касается событий в Одессе. «Это вообще приводит нас к нехорошим параллелям. И я смотрю: на экранах телевизоров уже появились эти параллели. Мы помним Хатынь, когда несколько сотен деревень на территории Беларуси были сожжены фашистами вот по такому принципу», – сказал он. «Неприемлемы подобные действия в любых государствах и тем более неприемлемо будет, если мы спокойно будем взирать на то, что происходит. Это прежде всего касается Российской Федерации и Беларуси. Мы, естественно, не можем на это взирать, потому что там наши люди и они взывают о помощи и требуют реагирования на подобные вещи», – заявил Лукашенко, добавив, что ситуация развивается очень быстро."

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #39 : Травня 08, 2014, 05:46:22 17:46 »
"Путин срочно созвал Военный совет. Россия готовит в Украине миротворческую операцию?
Сегодня, в 17:27

http://glavcom.ua/news/204478.html

"По мнению главы белорусского государства, в первую очередь это касается событий в Одессе. «Это вообще приводит нас к нехорошим параллелям. И я смотрю: на экранах телевизоров уже появились эти параллели. Мы помним Хатынь, когда несколько сотен деревень на территории Беларуси были сожжены фашистами вот по такому принципу», – сказал он. «Неприемлемы подобные действия в любых государствах и тем более неприемлемо будет, если мы спокойно будем взирать на то, что происходит. Это прежде всего касается Российской Федерации и Беларуси. Мы, естественно, не можем на это взирать, потому что там наши люди и они взывают о помощи и требуют реагирования на подобные вещи», – заявил Лукашенко, добавив, что ситуация развивается очень быстро."

это самые плохие новости за эту неделю

Offline Погласки

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #40 : Травня 08, 2014, 05:57:05 17:57 »
Война завтра в 19.00 (уже было) :lol
 :lol:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #41 : Травня 08, 2014, 06:09:56 18:09 »
Прекращайте уже (просьба всем, кто распространяет эти пасквили).
Хотите помочь, ищите в сети рекомендации как выжить в экстремальных условиях войны.

де ви бачите паніку? навіть я мати 4-рьох дітей не панікую і не вірю що ця стаття посіяла паніку  в рядах моїх рідних Супчиків :smilie1:
мені здалось там багато цікавих думок от і розмістила
а як діяти в екстремальних умовах я думаю кожна людина буде вирішувати коли вона в них опиниться
це залежить насамперед від Бога і віри в себе та обставин
що судилось те і буде :smilie1:
Quo Vadis

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #42 : Травня 08, 2014, 06:17:29 18:17 »
Не исключено появление «черного лебедя», который заставит Москву снова поставить винтовку на предохранитель.

не понял, что за черный лебедь ?

"чорний лебідь" - мем. Означає НЕСПОДІВАНКУ, котра круто поміняє існуючі прогнози і ніби-то очевидні тенденції розвитку
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #43 : Травня 08, 2014, 06:22:09 18:22 »
Завтра вторжение! Нет? Ну, послезавтра так точно! Опять нет?  Граница пройдет по Днепру 100% по Збручу 146%!
Такие фейки выгодны власти, частично оправдывает вялотекущую АТО, закрывает глаза людям на все их просчеты.
Почему не уничтожаете террористов к хренам? Правильно, что бы не злить пуйло. 
Я просто уверен, если за день смешать сепаратистов с гавном, предварительно предупредив население, пуйло повоняет и заткнётся. Ему бы и Крым не обломился, не будь у власти тормознутый пасторат.

 :smiley25:

Це сказав Соротюк. І сказав він правду! Вторгнення відбулося в той же ж вечір під виглядом "казаков"
Десь три дні назад якийсь депутат , пардон, перднув що  "Путін нападе сьогодні о 19.00 ". 
Ну що можна казати в таких випадках ? Лікуватись треба.
Заспокійливе пити.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #44 : Травня 08, 2014, 06:42:34 18:42 »
достали уже персонажи с подобными ветками. Сейчас это уже воспринимается как болезненная тяга вздрочнуть еще раз напомнить об очевидном. Чего вы хотели добиться именно так назвав ветку? Подергать нервы коллегам с форума и читателям? Зачем? Вампирите потихоньку? Ибо реального смысла в таком названии нет. В этом состоянии мы живем не первый месяц. так что лучше смените название ветки.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #45 : Травня 08, 2014, 06:48:22 18:48 »
Та нехай вже починає. Хоч якась ясність наступить, а то заїбала та "Свадьба в Маліновкє" на Донеччині

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33212
  • Стать: Чоловіча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #46 : Травня 08, 2014, 07:32:52 19:32 »
Та нехай вже починає. Хоч якась ясність наступить, а то заїбала та "Свадьба в Маліновкє" на Донеччині

Це точно. Може - то нехай починає. А ні - то хай сидить і не пи...ть.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #47 : Травня 08, 2014, 07:40:31 19:40 »
Та нехай вже починає. Хоч якась ясність наступить, а то заїбала та "Свадьба в Маліновкє" на Донеччині

Це точно. Може - то нехай починає. А ні - то хай сидить і не пи...ть.

отож бо що Путін може так довго мутити, тримаючи Україну в напрузі
наскільки довго - це складно сказати. Я думаю що ситуація вже й так занадто заятгнулася порівняно з його початковим планом, бо бліц-крігу на Юго-Востоке не вийшло

ІМХО все вирішуватиметься в масштабі 3-4-5 місяців.
1) вибори Президента
2) літо і провал сезону в Криму

осінь-зима - там вже газові питання постануть, і Україна і Європа і Росія муситимуть щось вирішувати. Якщо до того часу протистояння не буде якось розвязано з чітким резльтатом, воно перейде в затяжну "сплячу" фазу

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #48 : Травня 08, 2014, 07:42:45 19:42 »
Він туди ж не Каліною їхати збирается, а літаком летіти. Треба оголосити навчання сил ППО України і подивитися, наскількі міцні в хуйла яйка: всі пам'ятають, на яку відстань долітає ракета з С-200 коли "заблукає".  :gigi:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #49 : Травня 08, 2014, 07:47:40 19:47 »
А що, ще в когось такі повідомлення викликають паніку?.. :shuffle:
Я вже за ці всі безсонні місяці настільки загартувалась, що викликати паніку, мабуть, зможе лише бомбардувальник в небі над моїми дітьми. І так думаю не лише я одна.
А от різну аналітику буває цікаво почитати... :smilie1:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #50 : Травня 08, 2014, 08:00:26 20:00 »
А що, ще в когось такі повідомлення викликають паніку?.. :shuffle:
Я вже за ці всі безсонні місяці настільки загартувалась, що викликати паніку, мабуть, зможе лише бомбардувальник в небі над моїми дітьми. І так думаю не лише я одна.
А от різну аналітику буває цікаво почитати... :smilie1:

+в карму

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #51 : Травня 08, 2014, 08:04:08 20:04 »
А що, ще в когось такі повідомлення викликають паніку?.. :shuffle:
Я вже за ці всі безсонні місяці настільки загартувалась, що викликати паніку, мабуть, зможе лише бомбардувальник в небі над моїми дітьми. І так думаю не лише я одна.
А от різну аналітику буває цікаво почитати... :smilie1:

+в карму
:Razom:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #52 : Травня 08, 2014, 08:32:54 20:32 »
Не исключено появление «черного лебедя», который заставит Москву снова поставить винтовку на предохранитель.

не понял, что за черный лебедь ?
обама

Ні, це не Обама, це така ідіома.
Позаначає дуже рідкісну, непередбачувану подію, яка має досить значні часом глобальні наслідки.
Там ціла теорія існує, люди наукові праці пишуть на цю тему.
« Останнє редагування: Травня 08, 2014, 08:35:46 20:35 від Askold »

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #53 : Травня 08, 2014, 08:39:17 20:39 »
А що, ще в когось такі повідомлення викликають паніку?.. :shuffle:
Я вже за ці всі безсонні місяці настільки загартувалась, що викликати паніку, мабуть, зможе лише бомбардувальник в небі над моїми дітьми. І так думаю не лише я одна.
А от різну аналітику буває цікаво почитати... :smilie1:

вы не думаете что кроме писателей, на форуме много читателей. И открывая список форумов у всех взгляд скользит по названиям тем. И именно это задает первый настрой. Нам то уже давно это пофигу..но с другой стороны - сколько можно открывать одинаковых тем про "все пропало", "завтра война" итд.? И главное - зачем  :smilie11:
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #54 : Травня 08, 2014, 08:58:27 20:58 »
Не исключено появление «черного лебедя», который заставит Москву снова поставить винтовку на предохранитель.

не понял, что за черный лебедь ?
обама

Обама  - Чёрный Бибизьян... Чёрным лебедем иногда называют В-1В, который в отличие от Белого лебедя (Ту-160) хорошо управляем на малых высотах и способен прорвать современную систему ПВО на сверхмалых высотах порядка 100 футов (около 30 м (!)). В СССР  В-1В окрестили Чёрным лебедем из-за чёрного антирадарного покрытия обшивки бомбардировщика.




А вот Белый лебедь Ту-160. Украина отдала свои России за газовые долги...
« Останнє редагування: Травня 08, 2014, 09:11:46 21:11 від Loge »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33212
  • Стать: Чоловіча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #55 : Травня 08, 2014, 09:25:53 21:25 »
Та нехай вже починає. Хоч якась ясність наступить, а то заїбала та "Свадьба в Маліновкє" на Донеччині

Це точно. Може - то нехай починає. А ні - то хай сидить і не пи...ть.

отож бо що Путін може так довго мутити, тримаючи Україну в напрузі
наскільки довго - це складно сказати. Я думаю що ситуація вже й так занадто заятгнулася порівняно з його початковим планом, бо бліц-крігу на Юго-Востоке не вийшло

ІМХО все вирішуватиметься в масштабі 3-4-5 місяців.
1) вибори Президента
2) літо і провал сезону в Криму

осінь-зима - там вже газові питання постануть, і Україна і Європа і Росія муситимуть щось вирішувати. Якщо до того часу протистояння не буде якось розвязано з чітким резльтатом, воно перейде в затяжну "сплячу" фазу

На довго в нього немає внутрішнього ресурсу. Навіть не стільки матеріального, скільки можливості постійно тримати високий рівень гоп-патріотизму в Кацапстані без якогось стравлювання. Гайки закручені, тиск пари він сам підняв, а спускати по суті немає куди.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #56 : Травня 08, 2014, 09:35:15 21:35 »

Путлера щойно запросили на святкування висадки союзників в Нормандії, що відбудеться 6 червня. Там будуть присутні Обама і Меркель. Путлер прийняв запрошення.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #57 : Травня 08, 2014, 09:35:20 21:35 »
як мені вже набридло це ниття про початок війни путіним.
від себе хочу сказати, що х..ло не почне війни ні завтра, ні після завтра, ні через місяць. в нього зараз проблема як вийти з найменшими втратами з ситуації, в яку він сам себе загнав.
а завтра він може не почати війну, а в черговий раз під звуки державного гімну підти на йух. о це він може дійсно завтра зробити.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #58 : Травня 08, 2014, 09:36:58 21:36 »

Путлера щойно запросили на святкування висадки союзників в Нормандії, що відбудеться 6 червня. Там будуть присутні Обама і Меркель. Путлер прийняв запрошення.
і що це значить у стратегічному плані?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Путін може почати війну завтра...
« Reply #59 : Травня 08, 2014, 09:38:15 21:38 »

Путлера щойно запросили на святкування висадки союзників в Нормандії, що відбудеться 6 червня. Там будуть присутні Обама і Меркель. Путлер прийняв запрошення.
і що це значить у стратегічному плані?

Заарештують і відвезуть до Гаги.  :gigi: