Автор Тема: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой  (Прочитано 36883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #90 : Травня 09, 2014, 02:59:37 14:59 »
я так понимаю затем, что на границе стоит 40 тыщ кацапов с танками, и к АТО это не имеет никакого отношения.

А де ж вони? Бо кордон дірявий як дрантя. Прикордонників палять регулярно. Чому армія не допомагає?

Градами прикордонникам допомагати?

військами. Туди колони перли не тільки градів.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #91 : Травня 09, 2014, 03:00:12 15:00 »
А затеянная якобы перегруппировка сил АТО - это очередная сдача врагам времени для ихнего референдума. Надо войти в Донецк и уничтожить там всех, кто против Украины.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #92 : Травня 09, 2014, 03:00:56 15:00 »
РЕВОЛЮЦІЯ | ЄВРОМАЙДАН | ПРАВИЙ СЕКТОР
Сегодня в 14:55
Сегодня утром мы получили фотографии, сделанные возле УВД перед тем, как начался его штурм сепаратистами. Фото сделаны приблизительно в 10.30-11.00. Как вы видите, у людей на фото есть оружие, поэтому называть их мирными протестующими никто не имеет права. Все фото были переданы в СБУ в Донецке и в Киеве.

Просьба отписаться всем, у кого есть информация о людях, изображенных на фото или дополнительная информация о событиях.


















Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #93 : Травня 09, 2014, 03:01:25 15:01 »
Цитата: PamTam link=topic=8255.msg18545н6#msg185456 date=1399636530
я так понимаю затем, что на границе стоит 40 тыщ кацапов с танками, и к АТО это не имеет никакого отношения.

А де ж вони? Бо кордон дірявий як дрантя. Прикордонників палять регулярно. Чому армія не допомагає?

Градами прикордонникам допомагати?

військами. Туди колони перли не тільки градів.

 А один тигр жирика сделал их всех, как последних лошар. Тьфу!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #94 : Травня 09, 2014, 03:02:17 15:02 »
А затеянная якобы перегруппировка сил АТО - это очередная сдача врагам времени для ихнего референдума. Надо войти в Донецк и уничтожить там всех, кто против Украины.

ахереть какая глубокая мысль с дивана...ну, давайте, войдите...центр донецка сегодня


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #95 : Травня 09, 2014, 03:05:20 15:05 »
Котик ‏@tikhiys  15 мин.
К воинской части подходят люди, не массово, но имеется персонаж с избытком лишнего веса и в броне жилете #Мариуполь

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #96 : Травня 09, 2014, 03:06:44 15:06 »
Да, надо стоять от них подальше, б/п.
Стереть нах с лица земли.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #97 : Травня 09, 2014, 03:08:30 15:08 »
Еще одно подтверждение из ФУПа:

"Армия Юго-Востока под Славянском отжала у укровойск две установки «Град». ///

дада
авторитетне джерело, чувачок з bmwgroup.com

Источник, конечно, с запашком, но меня просто поражают кадры видео с эшелонами БТРов, Градов, грузовиков с пушками, которые перегоняют куда-то на даунбас.

В езут передавть колорадам - другого объяснения нет. Зачем АТОшникам Грады, если они даже автомататы не используют по назначению?

Предатели на самом верху. Крутов, явный агент ГРУ. Назначают командовать хз кого, а потом они месяцами рассказывают сказки про "необходимость очередной передислокации". Жаль молодых патриотов, которые реально гибнут, непонятно за что.

Похоже, пиздец, извините за грубое слово.

я так понимаю затем, что на границе стоит 40 тыщ кацапов с танками, и к АТО это не имеет никакого отношения.

А толку, если у этих БТРов и Градов тыла нет?

Если 35 колорадов с АК могут легко окружить и разоружить погранзаставу, если жириновский через границу перегоняет тигры, казачки переходят сотнями, перевозят оружие...

Я этого не понимаю.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #98 : Травня 09, 2014, 03:10:49 15:10 »


Цитувати
Будівля міської міліції Маріуполя.

Довелося обстрілювати з БМП терористів, що її захопили. На цей час будівлю гасять пожежники. Відповідно, терористів уже пов'язали. Також терористи снують по всьому місту. Ситуація напружена. Багато ватніків, дуже багато.

otif_t=notify_me
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #99 : Травня 09, 2014, 03:16:05 15:16 »


Цитувати
Будівля міської міліції Маріуполя.

Довелося обстрілювати з БМП терористів, що її захопили. На цей час будівлю гасять пожежники. Відповідно, терористів уже пов'язали. Також терористи снують по всьому місту. Ситуація напружена. Багато ватніків, дуже багато.

otif_t=notify_me

неслабо так расстреляли...здание тушат


Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #100 : Травня 09, 2014, 03:22:41 15:22 »
Олег Ляшко
1 хв. ·

Остання інфа з Маріуполя. Приміщення УВС Маріуполя повністю згоріло. Снайпери убили нашого командира Дніпропетровської бригади Сергія Демиденка. Тяжко поранений командир частини Нацгвардії Сергій Савінський. Начальника маріупільської міліції Валерій Андрощука не можемо знайти, він відстрілювався до останнього. За свідченнями очевидців, терористи знущаються з тіла загиблого Демиденка, йому - вже мертвому - відрізали вуха і викололи очі. Нелюди!

Стоятимемо до останнього, але цим тварюкам Україну не віддамо

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #101 : Травня 09, 2014, 03:31:05 15:31 »
Олег Ляшко
1 хв. ·

Остання інфа з Маріуполя. Приміщення УВС Маріуполя повністю згоріло. Снайпери убили нашого командира Дніпропетровської бригади Сергія Демиденка. Тяжко поранений командир частини Нацгвардії Сергій Савінський. Начальника маріупільської міліції Валерій Андрощука не можемо знайти, він відстрілювався до останнього. За свідченнями очевидців, терористи знущаються з тіла загиблого Демиденка, йому - вже мертвому - відрізали вуха і викололи очі. Нелюди!

Стоятимемо до останнього, але цим тварюкам Україну не віддамо
Так хто переміг? Шото не ясно

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #102 : Травня 09, 2014, 03:33:42 15:33 »
Я так розумію що зайшли,постріляли і відійшли.

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #103 : Травня 09, 2014, 03:33:50 15:33 »
Ви коли небудь працювали на будь-якій роботі? Тоді знаєте, шо все погано, я б зробив набагато краще, що вони діють? Знайомі емоції :) Але ж фірми, підприємства продовжують працювати, отримуати прибуток ))

Так і зараз. Я висловлюю велику подяку владі, що хоч щось робить. Надії взагалі не було, що будуть щось робити.
А простим солдатам велечезна подяка. Мене не призвали, на жаль. Військова професія специфічна, мабуть там достає складу.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #104 : Травня 09, 2014, 03:34:25 15:34 »
Олег Ляшко
1 хв. ·

Остання інфа з Маріуполя. Приміщення УВС Маріуполя повністю згоріло. Снайпери убили нашого командира Дніпропетровської бригади Сергія Демиденка.

А где наши снайперы, почему не отстреливают командиров ватников?
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #105 : Травня 09, 2014, 03:34:36 15:34 »
Наши бросили сломавшийся БМП. Похоже наши отошли.


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #106 : Травня 09, 2014, 03:35:20 15:35 »
В Мариуполе в ходе антитеррористической операции по состоянию на 15. 00 9 мая 3 человека погибли, 25 человек получили ранения.

Об этом сообщает Цензор НЕТ со ссылкой на пресс-службу Донецкой областной государственной администрации.

Как сообщают медики, сегодня в ходе антитеррористической операции в Мариуполе три человека погибли, еще 25 получили ранения и доставлены в лечебно-профилактические учреждения города.

Данными о принадлежности убитых и раненых департамент здравоохранения на данный момент не располагает. Источник: http://censor.net.ua/n284596 Источник: http://censor.net.ua/n284596

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #107 : Травня 09, 2014, 03:38:14 15:38 »
Ви коли небудь працювали на будь-якій роботі? Тоді знаєте, шо все погано, я б зробив набагато краще, що вони діють? Знайомі емоції :) Але ж фірми, підприємства продовжують працювати, отримуати прибуток ))

Так і зараз. Я висловлюю велику подяку владі, що хоч щось робить. Надії взагалі не було, що будуть щось робити.
А простим солдатам велечезна подяка. Мене не призвали, на жаль. Військова професія специфічна, мабуть там достає складу.

Вибачте, але Ви адекватна людина?!.
Якби ця д...на "нова влада" робила те, що потрібно ще місяць тому, сьогодні б наші військові і мирні жителі не гинули... :smilie9:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #108 : Травня 09, 2014, 03:40:59 15:40 »

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #109 : Травня 09, 2014, 03:41:39 15:41 »
Ви коли небудь працювали на будь-якій роботі? Тоді знаєте, шо все погано, я б зробив набагато краще, що вони діють? Знайомі емоції :) Але ж фірми, підприємства продовжують працювати, отримуати прибуток ))

Так і зараз. Я висловлюю велику подяку владі, що хоч щось робить. Надії взагалі не було, що будуть щось робити.
А простим солдатам велечезна подяка. Мене не призвали, на жаль. Військова професія специфічна, мабуть там достає складу.

Вибачте, але Ви адекватна людина?!.
Якби ця д...на "нова влада" робила те, що потрібно ще місяць тому, сьогодні б наші військові і мирні жителі не гинули... :smilie9:

спокойнее!

не переходим на персоналии, обсуждаем лишь точки зрения!

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #110 : Травня 09, 2014, 03:42:10 15:42 »
Ви коли небудь працювали на будь-якій роботі? Тоді знаєте, шо все погано, я б зробив набагато краще, що вони діють? Знайомі емоції :) Але ж фірми, підприємства продовжують працювати, отримуати прибуток ))

Так і зараз. Я висловлюю велику подяку владі, що хоч щось робить. Надії взагалі не було, що будуть щось робити.
А простим солдатам велечезна подяка. Мене не призвали, на жаль. Військова професія специфічна, мабуть там достає складу.

Вибачте, але Ви адекватна людина?!.
Якби ця д...на "нова влада" робила те, що потрібно ще місяць тому, сьогодні б наші військові і мирні жителі не гинули... :smilie9:

Ну ви якраз наживо продемонстрували, що я писав. Всі можуть зробити краще. Але я писав про те, що є бажання і відповідні дії. Я місяць назад від цієї влади навіть на це не сподівався. Якщо є бажання - все буде добре, повірте, перевага на нашому боці є.


Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #112 : Травня 09, 2014, 03:44:05 15:44 »
Ви коли небудь працювали на будь-якій роботі? Тоді знаєте, шо все погано, я б зробив набагато краще, що вони діють? Знайомі емоції :) Але ж фірми, підприємства продовжують працювати, отримуати прибуток ))

Так і зараз. Я висловлюю велику подяку владі, що хоч щось робить. Надії взагалі не було, що будуть щось робити.
А простим солдатам велечезна подяка. Мене не призвали, на жаль. Військова професія специфічна, мабуть там достає складу.

Вибачте, але Ви адекватна людина?!.
Якби ця д...на "нова влада" робила те, що потрібно ще місяць тому, сьогодні б наші військові і мирні жителі не гинули... :smilie9:

Ну ви якраз наживо продемонстрували, що я писав. Всі можуть зробити краще. Але я писав про те, що є бажання і відповідні дії. Я місяць назад від цієї влади навіть на це не сподівався. Якщо є бажання - все буде добре, повірте, перевага на нашому боці є.

підтримую
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #113 : Травня 09, 2014, 03:45:18 15:45 »

спокойнее!

не переходим на персоналии, обсуждаем лишь точки зрения!
Та все добре. Я навіть не звернув увагу, не образився. На інших форумах все набагато складніше.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #114 : Травня 09, 2014, 03:45:58 15:45 »
Ви коли небудь працювали на будь-якій роботі? Тоді знаєте, шо все погано, я б зробив набагато краще, що вони діють? Знайомі емоції :) Але ж фірми, підприємства продовжують працювати, отримуати прибуток ))

Так і зараз. Я висловлюю велику подяку владі, що хоч щось робить. Надії взагалі не було, що будуть щось робити.
А простим солдатам велечезна подяка. Мене не призвали, на жаль. Військова професія специфічна, мабуть там достає складу.

Вибачте, але Ви адекватна людина?!.
Якби ця д...на "нова влада" робила те, що потрібно ще місяць тому, сьогодні б наші військові і мирні жителі не гинули... :smilie9:

пля...так сделайте лучше. Делов то. Мне тоже не нравится как они это делают. Но если перестать делать и это...то конец настанет очень быстро.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #115 : Травня 09, 2014, 03:46:00 15:46 »
Мені незрозуміло, чому не мочать мужиків-колорадів без зброї? Адже зрозуміло що вони ПОКИ ЩО без зброї - роздобудуть і стануть колорадами зі зброєю. Чи не краще замочити їх, поки вони без зброї?  :smilie8:

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #116 : Травня 09, 2014, 03:48:17 15:48 »
Видео "Мариуполь, стрельба из РПГ" это что-то!

Посмотрев, как какой-то мудак выходит с РПГ на середину улицы, становится на колено, полминуты изготавливается и стреляет в БМП, а потом спокойно убегает трусцой, уже не хочется обсуждать тимашонку или турчинова с тягнибоком. Не в них дело.

Как говорится, "дело было не в бобине, долбойоб сидел в кабине! (БМП)".

Это уже какой-то паралич. Жалко Олежку Ляшко. Погибнет там низахуй.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #117 : Травня 09, 2014, 03:49:22 15:49 »
Видео "Мариуполь, стрельба из РПГ" это что-то!

Посмотрев, как какой-то мудак выходит с РПГ на середину улицы, становится на колено, полминуты изготавливается и стреляет в БМП, а потом спокойно убегает трусцой, уже не хочется обсуждать тимашонку или турчинова с тягнибоком. Не в них дело.

Как говорится, "дело было не в бобине, долбойоб сидел в кабине! (БМП)".

Это уже какой-то паралич. Жалко Олежку Ляшко. Погибнет там низахуй.

Я так думаю, що це наш стріляв по вікнам УМВС  :smilie8:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #118 : Травня 09, 2014, 03:49:39 15:49 »

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: Террористы штурмуют УВС в Мариуполе. Идет бой
« Reply #119 : Травня 09, 2014, 03:53:42 15:53 »
Видео "Мариуполь, стрельба из РПГ" это что-то!

Посмотрев, как какой-то мудак выходит с РПГ на середину улицы, становится на колено, полминуты изготавливается и стреляет в БМП, а потом спокойно убегает трусцой, уже не хочется обсуждать тимашонку или турчинова с тягнибоком. Не в них дело.

Как говорится, "дело было не в бобине, долбойоб сидел в кабине! (БМП)".

Это уже какой-то паралич. Жалко Олежку Ляшко. Погибнет там низахуй.
Да не бзди, это наш стрелял :smilie7: