Автор Тема: МАФы в Киеве сносят  (Прочитано 3342 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #30 : Червня 19, 2014, 12:52:58 12:52 »
Близько біля метро правильно, що прибирають, бо це потенційно небезпечна зона.
А в цілому нехай би собі були - і людям зручно, і бізнес такий-сякий живе.
Ви явно не в Києві живете.
Я в Киеве живу и родился в Киеве и предки с Киева. И что Вы хотите сказать?


Цитувати
Глобусів 1-2-3 - то є нормально???
Правильно,разогнать всех по месту рождения и сделать паркинг.
Я хочу сказати, що людям яким зручно ходити по галереям з нескінченим пивом. семками і китайською мануфактурою, які за цим суцільним щитом кіосків не видно навіть де вони знаходяться, але їм "удобно", яким  бидлоудобство цінніше ніж архітектурна краса міста я б вказав напрям руху - нах. Наприклад на Схід, там багато хто розділяє їх цінності в удобстві.
А яке Ваше ставлення до естетів, що через хвилинне незадоволення (не живете ж Ви на вулиці?) готові позбаавити десятки тисяч людей засобів до існуvання? Чи сподіваєтесь, що позбавлені можливості торгувати цигарками вони компанію "Apple" створять?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #31 : Червня 19, 2014, 12:57:21 12:57 »
Уважаемы любимые украинцы-сограждане...

Давайте просто попробуем выполнять Законы. Те, которые есть.

А когда выполним, попробуем менять через ВР как нам хочется.

Давайте, на это лето, забъем на МАФы...

Есть водный кодекс, который говорит, что от малых речек на 25 м, средних 50 метров, больших рек и морей - 100 метров от береговой линии - не должно быть домов и других сооружений.


ЭТО, ЧТО, ТЯЖЕЛО ВЫПОЛНИТЬ.


Я поверю в это правительство, если оно до 01.09.2014 - снесет в пределах Киевской области все дома ближе 100 метров от береговой линии Днепра и Десны.

Проверить это просто спутниковой съемкой.

ВПЕРЕД?

Даже не спутниковой съемкой.. Я еду первого сентября на метро Славутич с Выдубичей и вижу, что на 100 метров от берега нет ничего...


НЕУЖЕЛИ ЭТО ТАК СЛОЖНО... ???

 


Contra Spem Spero

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #32 : Червня 19, 2014, 12:58:49 12:58 »

Дивно що цінності взяті в лапки. Ви їх не розділяєте? Засмічені вулиці в недопалках і пластиковій посуді і сидячі навприсядки або на будь якому заборчику споживачи пива і "семок" більше радують око?

В Париже давно были под Эйфелевой башней? :lol: Я уж не говорю про всякие Gare du Nord
Тоесть кроме засраного неграми и арабами Парижа уже ориентироваться не на что?  Или спор ради спора?
Та чого ж, крім засраного парижу є ще міста:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #33 : Червня 19, 2014, 12:59:10 12:59 »
от кому заважало пиво на вулицях? та нікому, окрім власників кафе та пивнушок. Занесли, отримали результат. Причому все обставили європейськими цінностями.
За європейськими "цінностями" (законами) дудлити пиво на вулиці заборонено. :smiley25:
Тільки на вулиці його і п'ють улітку. Солідні громадяни - за столиками ресторанів і кафе на тротуарі; молодь - як і в нас - на лавочках у сквериках.

"Суворість європейських законів компенсується їхньою необов'язковістю."  :smiley25: (це ~ жарт).

це не жарт це факт
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #34 : Червня 19, 2014, 01:00:57 13:00 »
Ну расчищать фасады улиц и переходы я за, но не поголовно всех под снос. Можно нужные населению киоски переносить, а не сносить.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #35 : Червня 19, 2014, 01:01:19 13:01 »
Цитувати
А яке Ваше ставлення до естетів, що через хвилинне незадоволення (не живете ж Ви на вулиці?) готові позбаавити десятки тисяч людей засобів до існуvання? Чи сподіваєтесь, що позбавлені можливості торгувати цигарками вони компанію "Apple" створять?
Якщо рухатись в цоьму напрямку легко можна виправдати навіть сомалійських піратів (дітей же треба годувати), а торговці наркотиками взагалі підпишуться під вашими словами і там індустрія не маленька навіть не десятки тисяч.
І да, я належу до естетів які через хвилинне незадоволення через втручання в їх життя і створення в ньому незручностей можу позбавити не тільки засобів існування а й дечого більшого.
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #36 : Червня 19, 2014, 01:04:14 13:04 »
Уважаемы любимые украинцы-сограждане...

Давайте просто попробуем выполнять Законы. Те, которые есть.

А когда выполним, попробуем менять через ВР как нам хочется.

Давайте, на это лето, забъем на МАФы...

Есть водный кодекс, который говорит, что от малых речек на 25 м, средних 50 метров, больших рек и морей - 100 метров от береговой линии - не должно быть домов и других сооружений.


ЭТО, ЧТО, ТЯЖЕЛО ВЫПОЛНИТЬ.


Я поверю в это правительство, если оно до 01.09.2014 - снесет в пределах Киевской области все дома ближе 100 метров от береговой линии Днепра и Десны.

Проверить это просто спутниковой съемкой.

ВПЕРЕД?

Даже не спутниковой съемкой.. Я еду первого сентября на метро Славутич с Выдубичей и вижу, что на 100 метров от берега нет ничего...


НЕУЖЕЛИ ЭТО ТАК СЛОЖНО... ???
Сергей, вы не чюткий - людям же так удобно, вышел из дома и на собственный пляж, на общей реке. И да, еще ж и рабочие места строителей.
Батя, мы стараемся ...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #37 : Червня 19, 2014, 01:04:30 13:04 »
Уважаемы любимые украинцы-сограждане...

Давайте просто попробуем выполнять Законы. Те, которые есть.

А когда выполним, попробуем менять через ВР как нам хочется.

Давайте, на это лето, забъем на МАФы...

Есть водный кодекс, который говорит, что от малых речек на 25 м, средних 50 метров, больших рек и морей - 100 метров от береговой линии - не должно быть домов и других сооружений.


ЭТО, ЧТО, ТЯЖЕЛО ВЫПОЛНИТЬ.


Я поверю в это правительство, если оно до 01.09.2014 - снесет в пределах Киевской области все дома ближе 100 метров от береговой линии Днепра и Десны.

Проверить это просто спутниковой съемкой.

ВПЕРЕД?

Даже не спутниковой съемкой.. Я еду первого сентября на метро Славутич с Выдубичей и вижу, что на 100 метров от берега нет ничего...


НЕУЖЕЛИ ЭТО ТАК СЛОЖНО... ???
Вибачте, але тут я вже заступлюсь і за засраний Париж, рівно як і за засрані Лондон, Берлін, Страсбург, і ще, певен, десятки тисяч міст і містечок. У межах міста набережні - це одні з найбільш забудованих вулиць в усьому світі.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #38 : Червня 19, 2014, 01:07:53 13:07 »
Близько біля метро правильно, що прибирають, бо це потенційно небезпечна зона.
А в цілому нехай би собі були - і людям зручно, і бізнес такий-сякий живе.

Ви хоч раз у Києві були?
Бачили фільм "Мільйонер з нетрів"? Ото у нас зараз таке. Свинарник, а не столиця.
ПОТРІБНО ЗНЕСТИ ВСІ МАФИ ПІД КОРІНЬ!
Недавно був у Дрездені. Жодного кіоска! Простір, чистота, люди гуляють...
Європейський Київ має початися з прибирання кіосків і білбордів.

Дивні люди. Ні розуміння, ні логіки.
Ну знесете ви всі МАФИ, і куди подінеться весь той люд, який був задіяний в тому бізнес-середовищі та заробляв своєю працею якусь копійку?
Ви їх влаштуєте на таку ж саму по доходах і оплаті працю?
Перш ніж зносити МАФИ знесіть податки разом з податковою адміністрацією та 90% чиновників, яки висмоктують соки з України й їдуть гуляти в чисті Дрездени.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #39 : Червня 19, 2014, 01:09:08 13:09 »
Уважаемы любимые украинцы-сограждане...

Давайте просто попробуем выполнять Законы. Те, которые есть.

А когда выполним, попробуем менять через ВР как нам хочется.

Давайте, на это лето, забъем на МАФы...

Есть водный кодекс, который говорит, что от малых речек на 25 м, средних 50 метров, больших рек и морей - 100 метров от береговой линии - не должно быть домов и других сооружений.


ЭТО, ЧТО, ТЯЖЕЛО ВЫПОЛНИТЬ.


Я поверю в это правительство, если оно до 01.09.2014 - снесет в пределах Киевской области все дома ближе 100 метров от береговой линии Днепра и Десны.

Проверить это просто спутниковой съемкой.

ВПЕРЕД?

Даже не спутниковой съемкой.. Я еду первого сентября на метро Славутич с Выдубичей и вижу, что на 100 метров от берега нет ничего...


НЕУЖЕЛИ ЭТО ТАК СЛОЖНО... ???
Вибачте, але тут я вже заступлюсь і за засраний Париж, рівно як і за засрані Лондон, Берлін, Страсбург, і ще, певен, десятки тисяч міст і містечок. У межах міста набережні - це одні з найбільш забудованих вулиць в усьому світі.

так у нас на Видубичах набережні? не знав
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #40 : Червня 19, 2014, 01:09:30 13:09 »

Тоесть кроме засраного неграми и арабами Парижа уже ориентироваться не на что?  Или спор ради спора?

К тому, что быдло есть везде, не нужно европу ставить как какой-то ориентир и образец, она крайне неоднородна.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #41 : Червня 19, 2014, 01:09:38 13:09 »
А зачем нам расказзывать про Париж и Лондон, если в Украине есть свои украинские законы???

Или мы не самостоятельны.

Я не хочу видеть в Киеве парижа, Лондона или  Нью-Йорка, тем более Москвы...

Я хочу видеть Киев, который живет по Украинским законам.

Если написано, что 100 метров от берега запрещены постройки, значит, их не должно быть

Все. Нечего больше обсуждать. 
Contra Spem Spero

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #42 : Червня 19, 2014, 01:10:31 13:10 »
А зачем нам расказзывать про Париж и Лондон, если в Украине есть свои украинские законы???

Или мы не самостоятельны.

Я не хочу видеть в Киеве парижа, Лондона или  Нью-Йорка, тем более Москвы...

Я хочу видеть Киев, который живет по Украинским законам.

Если написано, что 100 метров от берега запрещены постройки, значит, их не должно быть

Все. Нечего больше обсуждать.

+1
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #43 : Червня 19, 2014, 01:10:47 13:10 »
Близько біля метро правильно, що прибирають, бо це потенційно небезпечна зона.
А в цілому нехай би собі були - і людям зручно, і бізнес такий-сякий живе.
Бізнесу, який не платить податки, а тільки збирає чорну касу для кришевателів - :upa

То нехай навідається до них Правий сектор і пояснить, що касу тепер потрібно платити йому.
Бо податки все одно чиновники розкрадуть, а для війни з сепаратистами потрібні кошти.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #44 : Червня 19, 2014, 01:14:47 13:14 »
Тільки на вулиці його і п'ють улітку. Солідні громадяни - за столиками ресторанів і кафе на тротуарі; молодь - як і в нас - на лавочках у сквериках.

"Суворість європейських законів компенсується їхньою необов'язковістю."  :smiley25: (це ~ жарт).
Тобто, купили пиво в маркеті і п'ють з горла на лавочках чи стоячи?
Європа, звісно, різна, але в Нвмеччині, Італії, Іспанії і Португалії - не п'ють, мабуть, тому що немає там поділу на солідних клієнтів і несолідних, а головне - немає в барах і кафешках високих націнок. А от у Франції - є! (пару років тому - 8 євро за воду, каву, пиво... зараз може й більше) Тому в Парижі і п'ють шампанське на газонах у центрі, і туристи, і місцеві.
А у Києві - дівчата, гарні як моделі, у прикиді, на 12-см підборах по Хрещатику цокають і з пляшкою пива у руці... Загляденье!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #45 : Червня 19, 2014, 01:16:26 13:16 »
А зачем нам расказзывать про Париж и Лондон, если в Украине есть свои украинские законы???

Или мы не самостоятельны.

Я не хочу видеть в Киеве парижа, Лондона или  Нью-Йорка, тем более Москвы...

Я хочу видеть Киев, который живет по Украинским законам.

Если написано, что 100 метров от берега запрещены постройки, значит, их не должно быть

Все. Нечего больше обсуждать.
Так розумію, нам в Північну Корею?  :smiley23:

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #46 : Червня 19, 2014, 01:17:21 13:17 »
Шановні хлопці та дівчата...
Ви всерьоз вважаєте, що "Водка-Бар" безпосередньо під стелою Незалежності, Всякі там Білли, магазини Глобусів 1-2-3 - то є нормально???
Цю ганьбу треба припиняти негайно...
Сергiй SV, найбільша ганьба для мене - наявність цієї Верховної Ради та іншої вищої чиновничої братії, яка по старому жирує, коли патріотична молодь гине на Сході.
Припиніть цю ганьбу, а вся інша й сама припинеться.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #47 : Червня 19, 2014, 01:18:43 13:18 »
Как-то я видела, как с продуктового МАФа женщина-продавец вьінесла в ведре и вьілила мочу на снег....А куда ходят в туалет продавцьі?.... и еще , ненароком можно увидеть любителей пивньіх ларьков без туалетов , спревляющих нужду на улице....Противно, но єто горькая правда...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #48 : Червня 19, 2014, 01:22:30 13:22 »
Шановні хлопці та дівчата...
Ви всерьоз вважаєте, що "Водка-Бар" безпосередньо під стелою Незалежності, Всякі там Білли, магазини Глобусів 1-2-3 - то є нормально???
Цю ганьбу треба припиняти негайно...
Сергiй SV, найбільша ганьба для мене - наявність цієї Верховної Ради та іншої вищої чиновничої братії, яка по старому жирує, коли патріотична молодь гине на Сході.
Припиніть цю ганьбу, а вся інша й сама припинеться.

То одне питання, а то - інше.

Вирішувати треба обидва...

Я - за народну акцію - геть торгівлю, БУДЬ ЯКУ, з Майдану...

Може, комусь похєр...

А я особисту без сліз і люті не можк дивитись, як народ жере шаурму і пиво , наприклад,  безпосередньо біля готелю Козацький,  де лежалі наши загиблі товарищі.

Всі ці ятки, сушия, макдональдс, пивларьки, кримськотаратрський ресторан, намети з пивом та закус"ю - повини бути ліквідовани без жодних умов.
Contra Spem Spero

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #49 : Червня 19, 2014, 01:24:27 13:24 »
Поєтому, для малого и среднего бизнеса надо организовьівать площадки, обязательно с стационарньім санузлом,...с вьіборньім правлением єтой площадки, и , желательно, с учетом пожеланий местньіх жителей, в каких товарах они нуждаются ....Площадок должно бьіть немало, через столько-то метров....И бизнес поднимется, и людям польза

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #50 : Червня 19, 2014, 01:26:06 13:26 »
Дивні люди. Ні розуміння, ні логіки.
Ну знесете ви всі МАФИ, і куди подінеться весь той люд, який був задіяний в тому бізнес-середовищі та заробляв своєю працею якусь копійку?
Ви їх влаштуєте на таку ж саму по доходах і оплаті працю?
Перш ніж зносити МАФИ знесіть податки разом з податковою адміністрацією та 90% чиновників, яки висмоктують соки з України й їдуть гуляти в чисті Дрездени.
Оце логіка! :smiley16:
А те, що з 60 знесли тільки 6, тому що не мали ліцензій і стояли не "на місці" - нерозумно і нелогічно.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #51 : Червня 19, 2014, 01:26:15 13:26 »
Как-то я видела, как с продуктового МАФа женщина-продавец вьінесла в ведре и вьілила мочу на снег....А куда ходят в туалет продавцьі?.... и еще , ненароком можно увидеть любителей пивньіх ларьков без туалетов , спревляющих нужду на улице....Противно, но єто горькая правда...

Не треба мішати до купи економічні проблеми й безкультур'я. Хоча останнє й часто з першими пов'язане, досвід показує, що культура зростає з добробутом, тож позбавляючи людей доходів навряд чи піднімете культуру.

P.S. Пам'ятаєте під час Євро-2012 якогось скандинава оштрафували за те, що справляв малу нужду на вулиці? Запевняю - в Європі це звична річ.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #52 : Червня 19, 2014, 01:26:39 13:26 »
Поєтому, для малого и среднего бизнеса надо организовьівать площадки, обязательно с стационарньім санузлом,...с вьіборньім правлением єтой площадки, и , желательно, с учетом пожеланий местньіх жителей, в каких товарах они нуждаются ....Площадок должно бьіть немало, через столько-то метров....И бизнес поднимется, и людям польза

 :suicide2:

більше комітетів хороших і різних
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #53 : Червня 19, 2014, 01:27:36 13:27 »
Цитувати
Вибачте, але тут я вже заступлюсь і за засраний Париж, рівно як і за засрані Лондон, Берлін, Страсбург, і ще, певен, десятки тисяч міст і містечок. У межах міста набережні - це одні з найбільш забудованих вулиць в усьому світі.
Ви класний маніпулятор, берег річки це не набережна, забудова пляжів це не місто. Добре хоч Венецію не приплели.
Батя, мы стараемся ...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #54 : Червня 19, 2014, 01:29:30 13:29 »
Є супер пропозиція.

ПРИБРАТИ МАФИ ВСІ, АБСОЛЮТНО !

Потім, по факту їх повної відсутності протягом року, прийняти правила розміщення.

І поновлювати згідно цих правил.
Contra Spem Spero

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #55 : Червня 19, 2014, 01:31:33 13:31 »
Поєтому, для малого и среднего бизнеса надо организовьівать площадки, обязательно с стационарньім санузлом,...с вьіборньім правлением єтой площадки, и , желательно, с учетом пожеланий местньіх жителей, в каких товарах они нуждаются ....Площадок должно бьіть немало, через столько-то метров....И бизнес поднимется, и людям польза
І хто має це організовувати?  :smilie2: Київрада? - Малий і середній бізнес має сам і тільки, а Київрада - слідкувати, щоб усе за законом.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #56 : Червня 19, 2014, 01:31:44 13:31 »
Шановні хлопці та дівчата...
Ви всерьоз вважаєте, що "Водка-Бар" безпосередньо під стелою Незалежності, Всякі там Білли, магазини Глобусів 1-2-3 - то є нормально???
Цю ганьбу треба припиняти негайно...
Сергiй SV, найбільша ганьба для мене - наявність цієї Верховної Ради та іншої вищої чиновничої братії, яка по старому жирує, коли патріотична молодь гине на Сході.
Припиніть цю ганьбу, а вся інша й сама припинеться.
То одне питання, а то - інше.
Вирішувати треба обидва...
Я - за народну акцію - геть торгівлю, БУДЬ ЯКУ, з Майдану...
Може, комусь похєр...
А я особисту без сліз і люті не можк дивитись, як народ жере шаурму і пиво , наприклад,  безпосередньо біля готелю Козацький,  де лежалі наши загиблі товарищі.
Всі ці ятки, сушия, макдональдс, пивларьки, кримськотаратрський ресторан, намети з пивом та закус"ю - повини бути ліквідовани без жодних умов.
Це не одне й інше питання, а ГОЛОВНЕ (первинне) й другорядне (похідне).
Якщо влада хоче мати чорні потоки бабла з бізнесу, вона їх матиме. І тому проблема МАФів все одно не вирішиться.
А перенаправлення ненависті людей з влади на МАФи - це класика управління масами.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #57 : Червня 19, 2014, 01:32:29 13:32 »
Шановні хлопці та дівчата...
Ви всерьоз вважаєте, що "Водка-Бар" безпосередньо під стелою Незалежності, Всякі там Білли, магазини Глобусів 1-2-3 - то є нормально???
Цю ганьбу треба припиняти негайно...
Сергiй SV, найбільша ганьба для мене - наявність цієї Верховної Ради та іншої вищої чиновничої братії, яка по старому жирує, коли патріотична молодь гине на Сході.
Припиніть цю ганьбу, а вся інша й сама припинеться.

То одне питання, а то - інше.

Вирішувати треба обидва...

Я - за народну акцію - геть торгівлю, БУДЬ ЯКУ, з Майдану...

Може, комусь похєр...

А я особисту без сліз і люті не можк дивитись, як народ жере шаурму і пиво , наприклад,  безпосередньо біля готелю Козацький,  де лежалі наши загиблі товарищі.

Всі ці ятки, сушия, макдональдс, пивларьки, кримськотаратрський ресторан, намети з пивом та закус"ю - повини бути ліквідовани без жодних умов.

Не розумію. Під час Майдану у ті люті холоди люди й витримали лише завдяки тому, що на Майдані завжди можна було поїсти й випити чогось гарячого. Пункти харчування були чи не найголовнішою (після барикад) прикметою й опорою Майдану.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #58 : Червня 19, 2014, 01:32:35 13:32 »
Є супер пропозиція.

ПРИБРАТИ МАФИ ВСІ, АБСОЛЮТНО !

Потім, по факту їх повної відсутності протягом року, прийняти правила розміщення.

І поновлювати згідно цих правил.

і тут же знести всі забудови впродовж водних берегів.

така собі шоковатерапія :hot:

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: МАФы в Киеве сносят
« Reply #59 : Червня 19, 2014, 01:34:19 13:34 »
Жодних проблем не буде...

З харчуванням Майдану, якщо він реально буде потрібен.

То не аргумент.
Contra Spem Spero