Автор Тема: Прийшов час перемагати.  (Прочитано 2274 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #30 : Листопада 28, 2021, 05:47:27 17:47 »
Про ковід не зрозумів.


Пьотр Алєксєіч мав би з трусів вискочити для того, щоб двічі в ту саму річку зайти.

История знала огромное количество примеров , ну например Петро Сагайдачный или Уинстон Черчилль.

Мне становится понятной та персональная ветка, хоть персональные ветки я не одобряю.  :smilie7:

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #31 : Листопада 28, 2021, 05:50:48 17:50 »
Ти дядько ?
Не баба ?
І про пенсію брешеш.

З 1 квітня 2021 року пенсійний вік для жінок в Україні становитиме 60 років, це передбачає пенсійна реформа, ухвалена попередньою владою ще у 2011 році. Як пояснили у Пенсійному фонді, йтимуть на пенсію в 60 років ті жінки, які народилися після 1 квітня 1961 року.
А у тебе усе Пєтя винен.
А знаєш, зєлька з МВФ підписали підвищення пенсійного віку ще на п'ять років .

Я ніколи не брешу.
Те, що Петя виконав забаганки МВФ чи рішення папєрєдніків, як і Зєля, їх ніяк не виправдовує,
як і всіх інших „солідарників“ комуняцьких.
І пенсія - останнє, що мене цікавить в цьому житті.
Я би всі пенсії „страітєлям камунізма“ анулював і посадив їх всіх на мінімальну соціалку.
Комунізм не побудували? За що пенсії?
Те саме - й решті „будівельників“.
Ті, що собі наскирдували, - мають і так добре, якого милого вони ще на моїй шиї мають сидіти???!!!
А ті, що не наскирдували, й так - мінімальні копійки мають.
Зрозуміло викладаю?

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #32 : Листопада 28, 2021, 05:55:17 17:55 »
История знала огромное количество примеров , ну например Петро Сагайдачный или Уинстон Черчилль.

Мне становится понятной та персональная ветка, хоть персональные ветки я не одобряю.  :smilie7:

Побачимо який з Петі Сагайдачний. Хоча його більше з Вишневецьким порівнювати можна. Яремою.

І шо ти поняв?  Що я розворушив кубло зміїне?   :laugh:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #33 : Листопада 28, 2021, 05:56:49 17:56 »
Я ніколи не брешу.
Те, що Петя виконав забаганки МВФ чи рішення папєрєдніків, як і Зєля, їх ніяк не виправдовує,
як і всіх інших „солідарників“ комуняцьких.
І пенсія - останнє, що мене цікавить в цьому житті.
Я би всі пенсії „страітєлям камунізма“ анулював і посадив їх всіх на мінімальну соціалку.
Комунізм не побудували? За що пенсії?
Те саме - й решті „будівельників“.
Ті, що собі наскирдували, - мають і так добре, якого милого вони ще на моїй шиї мають сидіти???!!!
А ті, що не наскирдували, й так - мінімальні копійки мають.
Зрозуміло викладаю?

Да, янукович підписав , а порошенко мусив продовжувати підписане з МВФ.
Бо гроші треба було для пенсій вам.
Янукович забрав ваші пенсії.
Так і ваш зєлька.
Вже підписав з МВФ що попало, а виконуватимуть його писанину наступні люди.
Бо зєлька не залишить грошей, і треба будуть гроші вам на пенсію.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #34 : Листопада 28, 2021, 06:01:57 18:01 »
Да, янукович підписав , а порошенко мусив продовжувати підписане з МВФ.
Бо гроші треба було для пенсій вам.
Янукович забрав ваші пенсії.

Так і ваш зєлька.
Вже підписав з МВФ що попало, а виконуватимуть його писанину наступні люди.
Бо зєлька не залишить грошей, і треба будуть гроші вам на пенсію.

Ще раз, вже - третій, здається.
Жодної пенсії я не маю і мати не буду. Бо не доживу до неї.
Морочте голови іншим своїми пенсіями.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #35 : Листопада 28, 2021, 06:04:22 18:04 »
Вам, баба галамага, пенсія не треба, а моїй мамі - треба.
І бабусі треба.
І мені буде треба, і не така, як у вас зараз.
А достойна пенсія.
І для цього я виберу Порошенка.
Бо він європеєць, і знає ,що літні люди повинні жити гідно.
А для цього треба вступити в ЄС і в НАТО, щоб спільно оборонятися , бути сильними, а не витрачати всі бюджетні гроші тільки на те, щоб відбиватися від кацапів. А їх 140 млн.

Ми тут з Порошенком співпадаємо.



Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #36 : Листопада 28, 2021, 06:26:22 18:26 »
Вам, баба галамага, пенсія не треба, а моїй мамі - треба.
І бабусі треба.
І мені буде треба, і не така, як у вас зараз.
А достойна пенсія.
І для цього я виберу Порошенка.
Бо він європеєць, і знає ,що літні люди повинні жити гідно.
А для цього треба вступити в ЄС і в НАТО, щоб спільно оборонятися , бути сильними, а не витрачати всі бюджетні гроші тільки на те, щоб відбиватися від кацапів. А їх 140 млн.

Ми тут з Порошенком співпадаємо.

Ну, де ж ви співпадаєте, коли він не потребує жодних пенсій, бо має капітали?
На відміну від вас, що мріють про соціалку.
Як можна такими наївними бути?   :smilie8:
Чи ви тільки заливаєте тут про пенсії, а в реалі скирдуєте бабло?   :smilie10:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #37 : Листопада 28, 2021, 06:33:10 18:33 »
Ну, де ж ви співпадаєте, коли він не потребує жодних пенсій, бо має капітали?
На відміну від вас, що мріють про соціалку.
Як можна такими наївними бути?   :smilie8:
Чи ви тільки заливаєте тут про пенсії, а в реалі скирдуєте бабло?   :smilie10:

Порошенко хоче і робить так, щоб Україна була в ЄС і в НАТО.
Я дуже хочу, щоб Україна була в ЄС і в НАТО.
Тут наші інтереси співпадають.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #38 : Листопада 28, 2021, 07:14:52 19:14 »
Порошенко хоче і робить так, щоб Україна була в ЄС і в НАТО.
Я дуже хочу, щоб Україна була в ЄС і в НАТО.
Тут наші інтереси співпадають.

Ой, до ЄС-у - як до неба, навіть не обіцяють... германці хранцузькі.
Так що наші тільки індивідуально туди вступають, по одному.
А до НАТО ніби обіцяли, давно, але - те саме...
Якби Петя хоч дорожню карту пробив.... але й це не зроблене.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #39 : Листопада 29, 2021, 08:40:13 08:40 »
Да, янукович підписав , а порошенко мусив продовжувати підписане з МВФ.
Бо гроші треба було для пенсій вам.
Янукович забрав ваші пенсії.
Так і ваш зєлька.
Вже підписав з МВФ що попало, а виконуватимуть його писанину наступні люди.
Бо зєлька не залишить грошей, і треба будуть гроші вам на пенсію.

Злата, ти сама з собою розмовляєш?
Тоді пиши не „вам“, а „мені“.
Бо я вже кілька разів тобі пояснював, що жодної пенсії в мене нема і не буде. Як і до жодних дебілів зєлєнскіх стосунку я не маю.Не доходить???? 
Взагалі, в мене дуже погане враження про цей форум - суцільні істерики малоадекватних людей,
розмови самих зі собою, крики, обзивання, тупі звинувачення когось, але не себе,
нагадує психлікарню, шизофренію і збіговисько нарваних малолєток.    :smiley23: :smiley23: :smiley23:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6332
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #40 : Листопада 29, 2021, 10:06:10 10:06 »
А кандидатів не бачу.
А, ну ясно. Маєте, певно, таку розкіш :)

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #41 : Листопада 30, 2021, 09:54:09 09:54 »
А, ну ясно. Маєте, певно, таку розкіш :)

Яку ще розкіш?   :smilie11:
Кандидатів не видно, бо їх ніхто на публіку не пускає і не пустить. Жоден злодій, жоден паразит, жоден „політик“ і „однодумець“.
Бо знає чітко - якщо пустиш, то будеш сидіти в тюрмі, бо є за що.
І виборець це знає, що чекати з моря погоди не варто.
Тому зєлєнь „по-пріколу“ й „вибрали“, тимчасово, щоб кубло зміїне розворушити.
Тепер чухають макітри.
Але іншого способу, крім зміни „керманичів“ біля владного корита, не існує.
Для того й потрібні зміни постійні влади, - щоб свиней від корит відганяти. Крапка.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6332
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #42 : Листопада 30, 2021, 03:02:32 15:02 »
Яку ще розкіш?   :smilie11:
Страждати... максималізмом напередодні кацапської окупації :) Успіхів там боротися з корупсійон, шукати винних у якості власного життя, тощо.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #43 : Листопада 30, 2021, 03:07:05 15:07 »
Роман Доник
Закриваючи тему «нових опозиціонерів» з шустербокс.
Якщо вам дуже кортить притулитися до нових опозиційних облич, щоб не вскочити в лайно, просто дайте собі відповідь за три питання.

1. Що те обличчя робило в 19 році? Чи противилося воно приходу того треша який ми зараз бачимо. Чи допомагало?
2. Що те обличчя робило два с половиною роки, коли стало зрозуміло, що до влади прийшли руйнівники держави. Як боролось. Як протистояло руйнівництву державності. Саме пішло в опозицію, чи було викинуте владою після використання як вироб №2.
3. Саме важливе. Шо пропонує нове опозиційне обличчя? От яка програма, яка мета приходу до влади? Яка ідеологія? Які наміри для держави і людей?
Тоді вам стане трошки простіше. Бо ліплять наприклад з Разумкова опозиціонера, який прямо заявляє що зараз все так складно, що ідеології просто не може бути. За все гарне, проти всього поганого. Так як він до цього привів до влади Зеленського. А що робив 2 роки? Спікєром був від моносброда? Прекрасно.
А наприклад бувший міністр. Що він робив? Приводив до перемоги цю владу та фальсифікував справи на замовлення Зеленського? Закупав втридорога обладнання для свого міністерства? Відроджував "беркут" для захисту ОП. А що буде робити після того як прийде до влади? Посадить ще десяток волонтерів та військових за сфабрикованими справами?
Або фигляри які з’являються раз на 5 років перед виборами. Вони з’являються щоб що? Щоб зробити вас щасливими? А що роблять між цими появами? Просто сформулюйте для себе.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #44 : Грудня 01, 2021, 12:16:42 00:16 »
Просто сформулюйте для себе.

Це не так формулювати треба - що колишній робив.
Бо з колишніми - ясно все, нема що тут формулювати особливо, - непотріб.
А формулювати треба - що ти, Донику, пропонуєш конкретно? Знов колишнього?

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #45 : Грудня 01, 2021, 12:24:30 00:24 »
Страждати... максималізмом напередодні кацапської окупації :)

А чим ще страждати „напередодні“?
Це „напередодні“ вже 30 років триває, спочатку було „танки введуть“, і зараз - те саме, - знов „танки“.
Вже нове покоління виросло і власних дітей народило собі, а тим, хто 30 років тому боявся танків, - правнуків. Ті, що боялися, вже повмирали - в страхові перед „танками“. Тепер діти їхні перед смертю від старості дрижать, коли вже боятися пізно, але вони все одно бояться... „танків“ і онуки бояться. І правнуків вчать боятися.  Модератора.   :fp2
« Останнє редагування: Грудня 01, 2021, 12:37:27 00:37 від а баба галамага »

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #46 : Грудня 01, 2021, 12:26:18 00:26 »
шукати винних у якості власного життя, тощо.

Це хто винних шукає, я?
Їх шукати не треба, бо винні - всі. Ми.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #47 : Грудня 01, 2021, 09:25:32 09:25 »
Це хто винних шукає, я?
Їх шукати не треба, бо винні - всі. Ми.
Давай по пунктах про себе. В чому винна ти?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6332
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #48 : Грудня 01, 2021, 10:09:38 10:09 »
А чим ще страждати „напередодні“?
Це „напередодні“ вже 30 років триває, спочатку було „танки введуть“, і зараз - те саме, - знов „танки“.
Дик й ввели вже, якщо ви не помітили :) й далі буде. Хто ж людям винен, що їм кажеш про історичну невідворотність деяких подій, а вони це розуміють "ога, завтра танкі ввєдут, куплю спічкі та соль", й наступного дня ображаються що їх типу надурили бідось.
Щодо страждань - загалом є варіанти, дехто от обирає собі якогось політика, який на їх погляд є кращим з наявного, ну і якось це аргументують в розважальних бесідах один з одним.
Дехто в інфантила грає, типу несіть мені кандидатів, й починайте танцювати гопака, щоб мене розважити поки я буду носом крутити.
Купа можливостей  :gigi:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #49 : Грудня 04, 2021, 08:40:08 20:40 »
#SoundЧек
Одна знайома поставила мені питання: «Що вам так подобається в Порошенку?»
Відповідаю. Мені подобається, по літерах:
 
А - армія, асоціація з ЄС, антипутінська коаліція, автокефалія, автоматичне відшкодування ПДВ та інші антикорупційні заходи в головних корупційних сферах: Нафтогаз, Нацбанк, держзамовлення, площадки Саші Стоматолога, які існували до 2014 року.
 
Б - безвіз, банківська система очищена від банків-пилососів, бюджети обласних центрів виросли удвічі, бум української музики, кіновиробництва, книговидання, благодійність.
На той період, коли я листувався з цим дописувачем, вже п’ятнадцять мільярдів гривень з Фонду родини Порошенко було витрачено на армію, на інклюзивні програми для дітей та інше.
 
В - визначений вектор зовнішньої політики України, як вступ до НАТО та ЄС, введені Європою та США санкції проти путінської Росії, вихід з нафто- і газозалежності від Російської Федерації. Вихід з економічної кризи, відкриті реєстри власності, відновлення економічного зростання, відновлення ВПК.
 
Г - геополітичні перемоги, Гаазький трибунал розглядає справу проти країни-окупанта.
 
Д - декомунізація, деолігархізація, дерусифікація, децентралізація, дипломатичні перемоги, «джавеліни», дороги.
 
І це лише п’ять перших літер абетки. А повний список складає чотири аркуші.
 
Моє життєве кредо колись було окреслено цитатами на обкладинці моєї Фейсбук-сторінки: «Байдужість - це параліч душі. Бійтеся байдужих. Саме з їх мовчазної згоди відбуваються найбільші злочини на землі. Бачити несправедливість та мовчати - це самому брати участь у несправедливості. Замовчування зла живить і оживляє його. І все, що зрештою потрібно для тріумфу зла, це щоб хороші люди мовчали і нічого не робили. Але покаранням за громадську пасивність є прихід до влади злодіїв».
 
Як сказано у Платона: «Від бездіяльності по встановленою справедливості настає несправедливість. І це справедливо».
( дмитрий чекалкин).
 
!

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #50 : Грудня 05, 2021, 03:47:57 15:47 »
Дехто в інфантила грає, типу несіть мені кандидатів, й починайте танцювати гопака, щоб мене розважити поки я буду носом крутити.

Зачотний троллінг, але - не в ту стєпь.
Не „гопака“, і не іншого цирку хочеться „декому“, а менше художнього свисту, а таки більше справ реальних, а не уявних.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #51 : Грудня 05, 2021, 03:50:56 15:50 »
Бачити несправедливість та мовчати - це самому брати участь у несправедливості. Замовчування зла живить і оживляє його. І все, що зрештою потрібно для тріумфу зла, це щоб хороші люди мовчали і нічого не робили. Але покаранням за громадську пасивність є прихід до влади злодіїв».
 
Як сказано у Платона: «Від бездіяльності по встановленою справедливості настає несправедливість. І це справедливо».
( дмитрий чекалкин).
 
!

Дуже гарно вміє Чекалкін відчеканити і чекати, що з цього вийде.
Молодець!   :gigi:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #52 : Грудня 09, 2021, 03:08:17 15:08 »
СПЕРШУ ВАШИНГТОН ПОГОВОРИВ З ПОРОШЕНКО

Я вчора сильно посміявся коли в коментах хтось пожартував, що мовляв завтра представники Заходу спершу поговорять з Порошенко, а лише потім Байден говоритиме з Зеленським. Всяке, звісно, буває. але ж не до такої міри!

Так от щойно це сталося! П'ятий президент України Петро Порошенко по відеозв'язку провів розмову з учасниками онлайн конференції Ради закордонних справ США: «Демократія або автократія: чому важлива Україна?».

Петро Порошенко подякував Сполученим Штатам, Великобританії, Франції та всім державам-членам Європейського Союзу за реакцію на агресивні провокації Путіна. П'ятий президент України перелічив що треба зробити аби вирішити проблему. Це:
- пекельні санкції проти Росії;
- стратегічне рішення про вступ України до ЄС;
- санкції проти "Північного потоку-2";
- надання Україні летальної зброї;
- підтримка реформ в Україні.

А тепер кілька зауважень. По-перше, взяти таку участь в такій конференції сам Порошенко не зміг би, навіть якби ну аж сильно захотів. На такі конференції запрошують і лише запрошують. Запрошують тих, чия думка цікава. Те що Петра Порошенко туди запросили свідчить, що Петро Порошенко продовжує вести ударну зовнішньополітичну діяльність - проводить зустрічи з західними дипломатами та надає консультації по ситуації в Україні. Це свідчить, що його слухають і чують.

По-друге, хай нікого не обманює що з Порошенко говорить не президент США - президент США не може говорити з лідером парламентської партії, це повністю суперечить дипломатичному етикету. Порошенка запросили на розмову на рівень максимальний як для лідера опозиції.

По-третє, Порошенко не сказав нічого принципово нового, він давно озвучує саме ці пункти. Але його уважно вислухали. Вже повірте, на Заході чудово знають позицію Порошенка. Але, як часто буває на переговорах, позицію треба проговорити вголос, аби її почули. Позицію Порошенка на Раді закордонних справ США вислухали. Це дуже важливо.

І по-четверте. В політиці і в дипломатії непродумані рішення та експромти бувають лише... ледь не написав в Офісі президента України. Та ні, неправда це. Я не уявляю собі непродуманих рішень і недотримання протоколу адміністрацією президента Кучми. І Ющенка. Та і Януковича, чого вже там. За Порошенка - й поготів. Таке буває лише в Офісі Зеленського - там все по-приколу. Хай тепер не ображаються, що з ними теж поводяться по-приколу, тобто їх ні про що не питають. Як буває по-приколу, на Заході і так гарно знають. У них на це свій багатий досвід.

У дипломатії важить все і завжди, від кольору краватки, до конкретних слів. Сам факт того, що до переговорів Байдена з Путіним поговрити з Зеленським доручили аж цілому Держсекретарю США (четвертій особі в ієрархії США), а після переговорів Байден обдарує Зеленського увагою після того, як Рада закордонних справ США заслухала п'ятого президента, лідера опозиційної партії та заклятого противника Зеленського Петра Порошенка (вже повірте, про все це знають у Вашингтоні) це не просто збіг.

Це - сигнал. Це сигнал Кремлю - Вашнгтон цікавить в першу чергу думка Порошенка, а вже потім голови ОПУ з яким там товаришує їхній Козак. Це сигнал самому Зеленському - хлопчику повідомляють де його куточок. І ще це сигнал українським елітам.

Вже повірте, еліти все почули. І зрозуміли. І висновки зробили. Істерика в ОПУ буде гучна і скажена. Скоро побачимо.


Автор: Дмитро Вовнянко

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #53 : Грудня 09, 2021, 04:02:18 16:02 »
"Не вірте Путіну. Не недооцінюйте Путіна. Не намагайтеся домовитися з ним, адже вашу готовність до компромісів він сприймає за слабкість і зайде настільки далеко, настільки йому це дозволять", –  Петро Порошенко

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #54 : Січня 11, 2022, 11:39:22 11:39 »
КАРТИНИ ЗВІЛЬНЕНО З ПІД АЕРШТУ

Ще одна перемога адвокатів Петра Порошенка. Київський апеляційний суд вдруге скасував арешт колекції картин Петра І Марини Порошенко. Так-так, тих самих картин, які ДБР штурмував за допомогою спецпризначенців.

(click to show/hide)

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #55 : Січня 11, 2022, 02:28:43 14:28 »

.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #56 : Січня 11, 2022, 03:52:27 15:52 »
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #57 : Січня 11, 2022, 04:47:04 16:47 »
 :laugh: