Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 207697 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #360 : Серпня 17, 2015, 08:03:08 20:03 »
Это ветка про Полицию, не про неправильные решения политиков или чиновников.

предлагаешь отдельную ветку про милицию завести?
Эти чиновники сейчас стоят над полицией – она их кровь и плоть
:smiley15:
Не всё же рапортовать о победах.
Вот сегодня... нашли авто со взрывчаткой.
Не каждый же день снимать "сливки" с VIP - нарушителей ПДД.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #361 : Серпня 17, 2015, 10:47:53 22:47 »

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #362 : Серпня 17, 2015, 11:55:57 23:55 »
Я вчера увидел эти видео и настроение упало....




Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #363 : Серпня 18, 2015, 07:53:25 07:53 »
Всё путём - Медовый месяц кончился, можно и силу применить и Законы иначе трактовать.
Все же недаром Порошенко подписал закон через месяц с начала "Киевского Эксперимента".
И то, что полицаи... сами не знают Законы или же... применяют те статьи, которые им выгодны... говорит о том, что за 3 месяца подготовить патрульную службу... практически невозможно.
 :smilie7:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Нові поліціянти
« Reply #364 : Серпня 18, 2015, 08:04:12 08:04 »
Это ветка про Полицию, не про неправильные решения политиков или чиновников.

предлагаешь отдельную ветку про милицию завести?
Эти чиновники сейчас стоят над полицией – она их кровь и плоть

Че полиция решила отправить преступника в АТО? Ну тогда че за хуйнью несеш? Создай ветку про тупих прокуроров или военкомов и там можеш дрочить аж созеленеешь.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #365 : Серпня 18, 2015, 08:07:01 08:07 »
Это ветка про Полицию, не про неправильные решения политиков или чиновников.

предлагаешь отдельную ветку про милицию завести?
Эти чиновники сейчас стоят над полицией – она их кровь и плоть

Че полиция решила отправить преступника в АТО? Ну тогда че за хуйнью несеш? Создай ветку про тупих прокуроров или военкомов и там можеш дрочить аж созеленеешь.
:Vedy_sebe:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #366 : Серпня 18, 2015, 09:05:47 09:05 »
Я вчера увидел эти видео и настроение упало....
...
А чого? Я все не дивилась, але перші хвилини "ржачно" так, - "подошла девушка и как будто она моя подруга начала нагло требовать".

Ну і, штраф звичайно, але спочатку потрібно встановити особу. Особа не підкоряється вимогам поліції ідентифікуватися, навіть заявляє про те, що "закон про поліцію ще не вступив у силу" і тому "девушка не его подруга"  :smilie5:
За дурість звичайно газом не прискають, але людина поводилась явно неадекватно, потребувала затримання та встановлення особи. Це як мінімум. І я так розумію, особа встановлена?

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #367 : Серпня 18, 2015, 10:06:20 10:06 »
Я вчера увидел эти видео и настроение упало....
...
А чого? Я все не дивилась, але перші хвилини "ржачно" так, - "подошла девушка и как будто она моя подруга начала нагло требовать".

Ну і, штраф звичайно, але спочатку потрібно встановити особу. Особа не підкоряється вимогам поліції ідентифікуватися, навіть заявляє про те, що "закон про поліцію ще не вступив у силу" і тому "девушка не его подруга"  :smilie5:
За дурість звичайно газом не прискають, але людина поводилась явно неадекватно, потребувала затримання та встановлення особи. Це як мінімум. І я так розумію, особа встановлена?
Угу....сам не читал, но осуждаю....
Я вот внимательно посмотрел, на сколько хватает моего образования.
Во-первых для проверки документов требуются законные основания, и не только у прохожих. Инспектор не может вот так вот взять и остановить и проверить автомобиль.
Далее, думаю до этого момента Вы дошли, водителю инкрименируют 185 злостну непокору. Т.е. учитывая то, что автомобиль, как и Ваша квартира, дача и т.д. является Вашим имуществом,  защищаемым 30 статьей Конституцией Украины, должна охраняться этими неучами и любое проникновение без решения суда незаконно, эти дебилы совершают нападение на гражданина Украины, находящегося в своей частной собственности....
Т.е. должно быть как - остановить автомобиль на законных основаниях, представиться, назвать причину остановки и основания для проверки документов. В случае, если основанием для остановки является правонарушение, предъявить доказательства и составить протокол. Принять от водителя заявление (опционно).
 Никаких выйти из машины, досмотров, изъятие прав, применения спецсредств, ударов палкой по почкам и других Аваковских нововведений, быть не должно. Если в в очереди этой цепочке есть несоответствие какому-либо пункту, на этом действие полицая, мента и т.д. заканчивается.
Кстати, вот решение суда по той части видео, где сопляк грозит 185 водителю за то, что он не выходит из автомобиля.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/26204743
Я его себе распечатал, на всякий случай, и не только это.
Можете и дальше хихикать, видимо не знаете, как оно бывает.

ЗЫ. А на 41 минуте разговоры о наборе в полицию из "Сокол" Харькова только меня озадачил?
...и не только это...
« Останнє редагування: Серпня 18, 2015, 10:25:21 10:25 від DKMP »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #368 : Серпня 19, 2015, 07:22:16 07:22 »
для DKMP

1. виділене нижче для вас
2. що ви тулите постанову луцького суду від 2012 року до сьогодняшніх реалій


Evhen Zborowski
18 год · Змінено ·
Нічна зміна із овер.
Нас доукомплектували такими красивими "льодяниками" для того, щоб було зручніше регулювати рух і зупиняти автомобілі.
На фото я на фоні "чистої" Багговутівської без жодної неправильно припаркованої автівки, а такого біля обласної лікарні в будній день о 9 ранку тут ніколи не було.. ніколи не було до нас. Місцеві в шоці, таксисти вже вітаються з нами і знають де можна стояти, а де на пішохідний вилазити не треба.. більше всіх в захваті водії автобусного маршруту, які нарешті спокійно і легко повертають у вузьку вуличку, та ще й на зупинці ніхто не припаркований. Вони щиро посміхаються і показують великий палець догори smile emoticon
Ми ВЖЕ кардинально змінили враження про патрульних! До нас постійно підходять запитують як дістатися до певної адреси, питають поради в юридичних питаннях чи жаліються на локальні проблеми району (дуже цінний фідбек). Ми з народом, ми цікаві і потрібні одне одному!
Неймовірно приємно відчувати свою службу цінною.
апдейт:
ще вважаю необхідним не просто вказати водію на порушення, а запропонувати вихід із ситуації. Патруль добре знає свій район, а тому завжди підкаже куди водію перепаркувати автомобіль. Такий підхід є виправданим у всіх сферах життєдіяльності, перед тим як критикувати (хай навіть супер конструктивно), придумай що запропонувати для вирішення проблеми.
« Останнє редагування: Серпня 19, 2015, 07:26:08 07:26 від optimist »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #369 : Серпня 19, 2015, 08:26:18 08:26 »
Узнаю... брата Колю!
О. Бендер.
"Золотой теленок"

1. На повороте с Пугачёва на Багговутовскую... вообще парковки нет - там же здание УБОПа, кто не в курсе.
2. Обычно парковка идет по Пугачёва - от ЗАГСа - к пустырям и Подольским холмам.
Район в самом деле скучный и тесный - в двувх шагах РОВД Шевченковского р-на и дома Мажоров.
В любом случае парковаться будут - там так тесно, что если и появится место, тут же будет занято.
А еще купа маршруток, авто в больницу,  в фирмы, магазины и пр.
Вместо того, что бы район реально раскроил улицу на зоны парковки... придумали полицианта поставить.
И сколько он простоит при жаре в 30 гр.?

Эйфория первого месяца... прошла: пора реально косить бабло и не ждать чуда.
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #370 : Серпня 19, 2015, 10:14:53 10:14 »
... Я вот внимательно посмотрел, на сколько хватает моего образования.
...
Можете и дальше хихикать, видимо не знаете, как оно бывает.
Мені стало соромно  :gigi: і я вчора витратила більше години на уважний перегляд всього запропонованого відео.
Отже, водій погодився показати паспорт, тому що він не рухався на авто, тому був пішоходом, на його думку. У розмові по телефону водія (у період 5-7 хвилини) лунає слово "догнали". Тобто водія наздоганяла поліція. Були чи ні причини складати протокол про порушення можна обговорювати у суді. Поліція повинна надати докази.
Водій згодом і сам не відмовляється від того, що причини могли бути.
ДК, що прибув на місто події, говорить - нехай складають протокол.  :gigi: Так це і хотіла зробити поліція.
Особисто для мене залишилось питання, водій тікав чи ні. Спочатку він говорить про паркування, про "червону зону" для двигуна, але знаходиться у іншому місті. То рухався?
Журналіст ДК явно перешкоджає роботі поліції та одночасно обвинувачує поліцію у перешкоджанні роботі журналіста, але ОСНОВНЕ - він не надає відомостей про себе. Лунає на адресу поліції - "непонятный орган", у кінці 45 хвилинного ролика лунають слова, які не мають стосунку до суті справу та є очевидною провокацією, образою поліціянтів під час виконання їх службових обов'язків. Поліціянти пишуть події на камеру. Це добре.
Були у поліціянтів ляпи, були обмовки, але ... 6 годин !!!!
ЗЫ. А на 41 минуте разговоры о наборе в полицию из "Сокол" Харькова только меня озадачил?
...и не только это...
Якщо інших аргументів немає, то і про торгівлю Авакова трусами можна поговорити.
А от скажи, витрачаючи годину часу ти що намагався зробити? Розібратися у суті справи чи що?

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #371 : Серпня 19, 2015, 10:38:48 10:38 »
для DKMP

...
2. що ви тулите постанову луцького суду від 2012 року до сьогодняшніх реалій

...

Спасибо, у меня к Вам больше вопросов нет.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #372 : Серпня 19, 2015, 11:07:27 11:07 »
... Я вот внимательно посмотрел, на сколько хватает моего образования.
...
Можете и дальше хихикать, видимо не знаете, как оно бывает.
Мені стало соромно  :gigi: і я вчора витратила більше години на уважний перегляд всього запропонованого відео.
Отже, водій погодився показати паспорт, тому що він не рухався на авто, тому був пішоходом, на його думку. У розмові по телефону водія (у період 5-7 хвилини) лунає слово "догнали". Тобто водія наздоганяла поліція. Були чи ні причини складати протокол про порушення можна обговорювати у суді. Поліція повинна надати докази.
Водій згодом і сам не відмовляється від того, що причини могли бути.
ДК, що прибув на місто події, говорить - нехай складають протокол.  :gigi: Так це і хотіла зробити поліція.
Особисто для мене залишилось питання, водій тікав чи ні. Спочатку він говорить про паркування, про "червону зону" для двигуна, але знаходиться у іншому місті. То рухався?
Журналіст ДК явно перешкоджає роботі поліції та одночасно обвинувачує поліцію у перешкоджанні роботі журналіста, але ОСНОВНЕ - він не надає відомостей про себе. Лунає на адресу поліції - "непонятный орган", у кінці 45 хвилинного ролика лунають слова, які не мають стосунку до суті справу та є очевидною провокацією, образою поліціянтів під час виконання їх службових обов'язків. Поліціянти пишуть події на камеру. Це добре.
Були у поліціянтів ляпи, були обмовки, але ... 6 годин !!!!
ЗЫ. А на 41 минуте разговоры о наборе в полицию из "Сокол" Харькова только меня озадачил?
...и не только это...
Якщо інших аргументів немає, то і про торгівлю Авакова трусами можна поговорити.
А от скажи, витрачаючи годину часу ти що намагався зробити? Розібратися у суті справи чи що?

Это Вам стыдно за свою неграмотность.
Повторяю, водитель НЕ ДОЛЖЕН выходить из автомобиля, и это право ему даёт КОНСТИТУЦИЯ УКРАИНЫ.
То, что водителя полили газом, будет в суде признано не только, как незаконное действие, но и является задокументированным фактом превышения полномочий служебной особой, а при хорошем подходе юриста, не только это.
Ваши выводы из разговора водителя ошибочны и разговор водителя с третьим лицом никто в суде рассматривать не будет. Все факты правонарушения водителя должны быть предоставлены только инспекторами, и судя по безграмотно составленному протоколу, у них нет ни показаний незаинтересованных свидетелей, ни зафиксированных зарегистрированными устройствами фотовидеофиксации устройствами. Угу, про то, что у этих красавцев болтается на форме, в расчёт в суде приниматься не будет, говорю сразу. И даже то, что на видео есть осуществление разворота автомобиля, нет там правонарушения, нет там двойной осевой, которую лепят новомодные полициянты, и даже если я что-то не понял из этого манёвра и есть  (возможно, не отрицаю) нарушения, то нет там свидетельства того, что в тот момент манёвр совершал именно этот водитель, которого позже поливали газом.
На месте водителя, я бы этих молокососов постарался бы вывернуть наизнанку, чтобы учили законы и не лепили горбатого до стены, а тем более применяли спецсредства, для применения которых есть чёткая инструкция, где сказано, что они должны применяться только в случае угрозы.
По всему видно, что Вы не были в таких ситуациях и не водитель.
А вот когда Вы завтра пойдёте, например, на концерт Поплавского, оденете выходной наряд, и полиция отпиндячит Вас дубиной и польёт газом за то, что по требованию Вашей обожаемой полиции ,вместо паспорта Вы ей покажете входной билет на концерт любимого исполнителя, вот тогда, возможно Вы вспомните это видео, за которое Вам сегодня стыдно.
Всем бобра!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #373 : Серпня 19, 2015, 12:01:11 12:01 »
Узнаю... брата Колю!

Эйфория первого месяца... прошла: пора реально косить бабло и не ждать чуда.
 :smilie7:

Це що порада чи підозра у злочині :smilie11:
Сам вважаю неоптимальним використання поліцейського для того щоб не дозволяти паркуватися.
Квитанцію на штраф на лобове скло, евакуювання тих автівок що серьозно заважають руху і так буде порядок
Бо стогони на кшталт "ви спочатку парковки побудуйте" це маячня. Либидська площа - 2! (одна до 90хв. одна безкоштовна) парковки поряд але автівки ставлять навіть у другий ряд.
« Останнє редагування: Серпня 19, 2015, 12:58:29 12:58 від optimist »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #374 : Серпня 19, 2015, 12:05:43 12:05 »
Це ж МIЙ район - 40 рокiв там мешкаю та знаю, що парковок... не було й не буде.
Фото... - супер.
Мабудь,... треба було чекати, поки нi кого не буде...
Але... парковки - це головний гемор Столицi...
Тож... не дарма кажу - треба привчати себе не чекати, коли знайдуть мiсце пiд сонцем...
 :smilie7: 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #375 : Серпня 19, 2015, 12:23:13 12:23 »
Это Вам стыдно за свою неграмотность.
(1) Повторяю, водитель НЕ ДОЛЖЕН выходить из автомобиля, и это право ему даёт КОНСТИТУЦИЯ УКРАИНЫ.

(2) То, что водителя полили газом, будет в суде признано не только, как незаконное действие, но и является задокументированным фактом превышения полномочий служебной особой, а при хорошем подходе юриста, не только это.

(3) Ваши выводы из разговора водителя ошибочны и разговор водителя с третьим лицом никто в суде рассматривать не будет.

(4) Все факты правонарушения водителя должны быть предоставлены только инспекторами, и судя по безграмотно составленному протоколу, у них нет ни показаний незаинтересованных свидетелей, ни зафиксированных зарегистрированными устройствами фотовидеофиксации устройствами.

(5) Угу, про то, что у этих красавцев болтается на форме, в расчёт в суде приниматься не будет, говорю сразу. И даже то, что на видео есть осуществление разворота автомобиля, нет там правонарушения, нет там двойной осевой, которую лепят новомодные полициянты, и даже если я что-то не понял из этого манёвра и есть  (возможно, не отрицаю) нарушения, то нет там свидетельства того, что в тот момент манёвр совершал именно этот водитель, которого позже поливали газом.

(6) На месте водителя, я бы этих молокососов постарался бы вывернуть наизнанку, чтобы учили законы и не лепили горбатого до стены, а тем более применяли спецсредства, для применения которых есть чёткая инструкция, где сказано, что они должны применяться только в случае угрозы.

(7) По всему видно, что Вы не были в таких ситуациях и не водитель.

(8) А вот когда Вы завтра пойдёте, например, на концерт Поплавского, оденете выходной наряд, и полиция отпиндячит Вас дубиной и польёт газом за то, что по требованию Вашей обожаемой полиции ,вместо паспорта Вы ей покажете входной билет на концерт любимого исполнителя, вот тогда, возможно Вы вспомните это видео, за которое Вам сегодня стыдно.
Всем бобра!
:gigi: Так з якою метою ти дивився годину часу запропоноване відео?
Тобі по пунктах? А давай, пішли у відрив  :super:
1. Назві статтю Конституції.
2. Дивись статтю 14 закону "Про міліцію" п.6
3. Одночасно? І помилкові, і в суді розмова з третьою особою не буде розглядатися?  :smilie3: Я до суду в цієї справі не піду, мені цікава суть подій. І схоже на те, що водія поліція наздоганяла.
4. Ага, нічого немає  :gigi: А свідки всі зацікавлені ... у дружбі з Аваковим  :lol: Аргументи повинні бути чистими і стосуватися тільки справи. І ти сам це скажеш, коли вигідно тобі буде.
5. Ну і? Протокол скласти можна?
6. Інструкція не "конфліктує" з законом "Про міліцію"?
7. Чому не водій? Образи на міліцію, ДАІ немає? Та хлопець також не ображається, міліцію за 102 викликав  :gigi: Та "аргументував" власні дії згадуючи ДАЇ. Мов поліціянти не ДАЇ  :smilie3:
8. Концерт Поплавського це якби продовження теми продажі трусів Аваковим? :) Зараховано.
Вхідний білет у мене будуть вимагати у межах “концертного залу”,  так саме у водія за кермом авто вимагають водійські права. От скажи, навіщо він взагалі говорив про паспорт та пішохода ... за кермом авто, що не рухалось?

У підсумку, ми не в суді, ми намагаємось розібратися у суті подій. Для позиції ДК достатньо відео. Аргументації - нуль. Перекручування слів поліціянтки, відверте глузування, можна тролінгом назвати, але це не він. Поліціянтка називає номер статті та зачитує текст статті, а журналіст за пару хвилин знов згадує інший номер, який поліціянтка помилково назвала, про що і сповістила. Але суть обвинувачення назвала, - перешкоджання діям поліції. Але ж для журналіста немає такого "органу". Він для нього "непонятный орган". Але закон "Про міліцію" для нього зрозумілий? От нехай вважає їх міліцією. Ще раз, ляпи є і треба контролювати і поліцію також. Але не таким чином.
Поліціянка говорить журналісту - "ви такий же громадянин, як і всі", а він її не чує. Актор на сцені. Арія про труси Авакова. От такі просто нанівець зводять саму ідею контролю. Та суті журналістики. Спостерігай, знімай на відео, оприлюднюй, викладай різні думки та точки зору. Звертайся до суду за фактом, якщо прокуратура за фактами викладеними у журналістській статті не розпочала слідство. А такі як у відео розуміють 4 владу як просто владу, з якою вони якби борються. А за що? Просто за владу. За вплив на виборця по суті. Що у підсумку? "Аваков трусами торгував". Та "в америці давно б зброю застосували". А власне протокол складати потрібно було  :gigi:, це ДК не заперечує.
« Останнє редагування: Серпня 19, 2015, 12:27:01 12:27 від аматорка »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #376 : Серпня 19, 2015, 12:25:28 12:25 »
...
Эйфория первого месяца... прошла: пора реально косить бабло и не ждать чуда.
 :smilie7:
Так хлопчик міліцію за 102 і викликав  :smilie5: У нього ж жодного порушення  :smilie7:

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #377 : Серпня 19, 2015, 02:21:24 14:21 »
Вы серьёзно что ли?
1. Почитайте вот, долго не искал
http://plushkin.com.ua/konstitutsionnie_prava/lichnie_prava_i_svobodi/
Вот ещё раз решение суда http://reyestr.court.gov.ua/Review/26204743   можете привести мне в доказательство обратное, или хотя-бы найти где-то упоминание о том, что водитель по  требованию инспектора обяза выйти из автомобиля, ну хоть где-нибудь.
2. Где там водитель оказывал сопротивление? При чём тут это? Ему сказали стоять - он стоял. А если ему прикажут отжиматься, то он должен отжиматься?
Задача инспектора была составить протокол - это он и должен был делать, и водитель ему никоим образом не мешал. Водитель не обязан выполнять незаконные приказы инспектора. Прежде чем что-то выполнять, водитель должен был ознакомлен с фактами его правонарушения, а не кто-то что-то видел и кому-то что-то показалось, только факты.
3. Схоже? Вам показалось, Вы думаете? Вам послышалось? Фактов нет!
4. У Вас всё смешалось, люди, кони. Вы к чему это написали? А Вы не будете пользоваться ст.63 Конституции, если есть такое право? Ну-ну....
5. Можна, пусть себе составляли бы, никто им не "перешкоджав". Газом то поливать зачем?
6. При чём тут это? Завтра Аваков напишет, что копы должны ломать двери и всех мести в участки и там ломать кости, это не значит , что он может отменить ст. 30 Конституции .
Разбирайтесь, какой закон "главнее" и у Вас не будет вопросов.
7. Вы так и не поняли, 102 парень вызывал не по этому, но видимо, Вам всё равно...
8. Если к парню претензии в стоячей машине, то годится и паспорт и права, а если его остановили, то права обязательны, но предъявлять ( не передавать в руки ) документы только после ЗАКОННОЙ остановки и только после того, когда водителю предъявят доказательства правонарушения. А по Вашему так - останавливаю кого хочу, смотрю и проверяю что хочу, ибо я мент? Извините, у нас пока не полицейское государство, и документы показывать только в случае законных оснований, а не по любой прихоти человека в форме. Т.е. сначала законное основание для проверки, а потом документы. А так, гражданин не обязан реагировать на незаконные желания кого-либо.

Зы. там далее я не вчитывался,  и мне пофиг, чьими трусами торговал Аваков. То, что полиция начинает творить, мне не нравится. Задержания бомжей на улице при прессе - моветон для лохов.
ЗЫ.ЗЫ. Вы пишете, что в Америке уже давно применили бы оружие...не знаю, не живу там,но вот нашёл это
http://www.proshoker.ru/40000usd-za-vystrel-iz-elektroshokera/
А парню, которому незаконно набрызгали баллоном? Будет компенсация? Ему даже не оказали первую помощь.
Нас рассудит время - хорошая у нас полиция, или друзьям свобода, а врагам закон.
« Останнє редагування: Серпня 19, 2015, 02:57:05 14:57 від DKMP »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #378 : Серпня 19, 2015, 05:50:36 17:50 »
Вы серьёзно что ли?
1. Почитайте вот, долго не искал
http://plushkin.com.ua/konstitutsionnie_prava/lichnie_prava_i_svobodi/
Вот ещё раз решение суда http://reyestr.court.gov.ua/Review/26204743   можете привести мне в доказательство обратное, или хотя-бы найти где-то упоминание о том, что водитель по  требованию инспектора обяза выйти из автомобиля, ну хоть где-нибудь.
Виходити для складання протоколу не зобов'язаний,
за твоїм же посиланням -
Цитувати
Відмову ОСОБА_3 вийти з автомобіля не можна вважати злісною непокорою законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, тому що жодним нормативним актом не передбачено обов'язковість виходу водія з автомобіля при зупиненні  його працівниками міліції.
але право на це надає не Конституція  :smilie1:

2. Где там водитель оказывал сопротивление? При чём тут это? Ему сказали стоять - он стоял. А если ему прикажут отжиматься, то он должен отжиматься?
Задача инспектора была составить протокол - это он и должен был делать, и водитель ему никоим образом не мешал. Водитель не обязан выполнять незаконные приказы инспектора. Прежде чем что-то выполнять, водитель должен был ознакомлен с фактами его правонарушения, а не кто-то что-то видел и кому-то что-то показалось, только факты.
Водій не надавав відомостей про себе. Прав не показував. Може він машину взагалі вкрав. То протокол про інше буде  :smilie5:
3. Схоже? Вам показалось, Вы думаете? Вам послышалось? Фактов нет!
Врахуй, я одразу сказала про те, що відео залишає питання. Спочатку мова йде про зупинку за машиною поліції через перегрів двигуна (!) ... ну і футболку перевдягнути  :smilie3:, а потім ... стоїть вже в іншому місці та і авто поліції за ним. "Догнали" по телефону з третьою особою. То рухався після "першого контакту"? Це питання. І я одразу про це сказала. А тобі все ясно? Питань взагалі немає? Чи доказів у наданому відео немає, то і протокол складати не потрібно?  :smilie3:
4. У Вас всё смешалось, люди, кони. Вы к чему это написали? А Вы не будете пользоваться ст.63 Конституции, если есть такое право? Ну-ну....
А до чого тут стаття 63? Я на когось відповідальність навішую? Ми начебто у суті справи розбираємось. І не як прокурори, а я звичайні такі дослідники  :smilie8:
Цитувати
Стаття 63. Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом.

Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.

Засуджений користується всіма правами людини і громадянина, за винятком обмежень, які визначені законом і встановлені вироком суду.
5. Можна, пусть себе составляли бы, никто им не "перешкоджав". Газом то поливать зачем?
Як варіант, була загроза втечі. Права не показує, особа не встановлена, може він вкрав машину. Де його потім знайдеш?
6. При чём тут это? Завтра Аваков напишет, что копы должны ломать двери и всех мести в участки и там ломать кости, это не значит , что он может отменить ст. 30 Конституции .
Разбирайтесь, какой закон "главнее" и у Вас не будет вопросов.
Цитувати
Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.

Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.

У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.
Може вже час говорити про те, який абзац статті 30 "главнее"?  :smilie3:
7. Вы так и не поняли, 102 парень вызывал не по этому, но видимо, Вам всё равно...
А чого там розуміти. Хлопець прямо говорить, закон про поліцію не діє. То він їх ігнорує, викликав справжніх стражів порядку, у яких до нього НІКОЛИ не було претензій  :smilie5:
8. Если к парню претензии в стоячей машине, то годится и паспорт и права, а если его остановили, то права обязательны, но предъявлять ( не передавать в руки ) документы только после ЗАКОННОЙ остановки и только после того, когда водителю предъявят доказательства правонарушения. А по Вашему так - останавливаю кого хочу, смотрю и проверяю что хочу, ибо я мент? Извините, у нас пока не полицейское государство, и документы показывать только в случае законных оснований, а не по любой прихоти человека в форме. Т.е. сначала законное основание для проверки, а потом документы. А так, гражданин не обязан реагировать на незаконные желания кого-либо.
Ну, Дорожній контроль порадів хлопцю прийняти участь у складанні протоколу  :smilie5: Ти радиш інше. Буває.
Зы. там далее я не вчитывался,  и мне пофиг, чьими трусами торговал Аваков. То, что полиция начинает творить, мне не нравится. Задержания бомжей на улице при прессе - моветон для лохов.
ЗЫ.ЗЫ. Вы пишете, что в Америке уже давно применили бы оружие...не знаю, не живу там,но вот нашёл это
http://www.proshoker.ru/40000usd-za-vystrel-iz-elektroshokera/
А парню, которому незаконно набрызгали баллоном? Будет компенсация? Ему даже не оказали первую помощь.
Нас рассудит время - хорошая у нас полиция, или друзьям свобода, а врагам закон.
Що означає "не вчитывался"? Ти відео у повному обсязі дивився? Там і труси, і америка в повний зріст. Цікаво виходить, мене соромиш за те, що "не дивилась, але засуджую", а сам? Не соромно?  :smilie7:
Ну і, ще раз, ТРЕБА КОНТРОЛЮВАТИ дії поліції, але не таки чином, як це роблять "глузувальники". У чому їх мета? Вони хочуть нормальну поліцію? Просте ... на перший погляд питання.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #379 : Серпня 19, 2015, 06:35:10 18:35 »
2 аматорка.

С женщиной спорить можно и нужно, но только так: «Прости меня дорогая, я сам во всем виноват.»
С сайта http://www.inpearls.ru/
Желаю Вам не попадать под газовый полив за свои законные права.
Мир Вам и Вашей семье!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #380 : Серпня 19, 2015, 06:58:31 18:58 »
2 аматорка.

С женщиной спорить можно и нужно, но только так: «Прости меня дорогая, я сам во всем виноват.»
С сайта http://www.inpearls.ru/
Желаю Вам не попадать под газовый полив за свои законные права.
Мир Вам и Вашей семье!

+ за ввічливий відступ :smilie1:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #381 : Серпня 19, 2015, 07:04:10 19:04 »
у колекцію


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #382 : Серпня 19, 2015, 07:06:42 19:06 »
В Киеве полицейский поднялся за руфером на Московский мост.

Об этом в Facebook сообщил руководитель ГУ МВД в Киеве Александр Терещук.
Загалом поліцейські вирізняються не тільки виваженим та доброзичливим ставленням до громадян, але й демонструють чудову фізичну підготовку, що є вкрай важливим для роботи правоохоронців. Так тримати!

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #383 : Серпня 19, 2015, 07:40:27 19:40 »
2 аматорка.

С женщиной спорить можно и нужно, но только так: «Прости меня дорогая, я сам во всем виноват.»
С сайта http://www.inpearls.ru/
А в Конституції що про це пишуть?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #384 : Серпня 19, 2015, 07:46:01 19:46 »
2 аматорка.

С женщиной спорить можно и нужно, но только так: «Прости меня дорогая, я сам во всем виноват.»
С сайта http://www.inpearls.ru/
Желаю Вам не попадать под газовый полив за свои законные права.
Мир Вам и Вашей семье!

+ за ввічливий відступ :smilie1:
А що тут ввічливого? Злив зараховано. Але як на мене, то можна і інші слова знайти було. Все ж таки наша розмова почалась зі слів
А чого? Я все не дивилась, але перші хвилини "ржачно" так, - "подошла девушка и как будто она моя подруга начала нагло требовать"....

якось ... ржачно все ж таки  :smilie8:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #385 : Серпня 19, 2015, 07:50:53 19:50 »
В Киеве полицейский поднялся за руфером на Московский мост.
...
А навіщо? Затримати намагався? Чи протокол скласти?  :smilie3:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #386 : Серпня 19, 2015, 07:55:49 19:55 »
В Киеве полицейский поднялся за руфером на Московский мост.
...
А навіщо?
Затримати намагався? Чи протокол скласти?  :smilie3:
Руфер... йому велику тайну московськоi вежи розповiв...
 :smilie7:
Вiдео, де два полiцая одного майора в авто пакували - це таки Цiрк на дротi.
За таку работу треба... молоко за вредность давать.
 :smiley24: 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #387 : Серпня 19, 2015, 08:02:05 20:02 »
Вiдео, де два полiцая одного майора в авто пакували - це таки Цiрк на дротi.
За таку работу треба... молоко за вредность давать.
 :smiley24:
Жах. Я тільки не зрозуміла, а цей майор за кермом був?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #388 : Серпня 19, 2015, 08:07:30 20:07 »
9 хв. сорому- не за дурного майора - за хлопцiв, якi не змогли швидко одягнути кайдани та кинути свиню в салон.
Здаеться, там майже нi чого не було, однак тест на алкоголь виявив, що старий таки був пiд градусом.
 :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нові поліціянти
« Reply #389 : Серпня 19, 2015, 08:07:30 20:07 »
В Киеве полицейский поднялся за руфером на Московский мост.
...
А навіщо? Затримати намагався? Чи протокол скласти?  :smilie3:

скинути на..уй... :gigi: а вже потім протокол