Сторінок:
Actions
  • #91 від Ronin 19 Jan 2015
  • #92 від Старый Грек 19 Jan 2015
  • #93 від Irris 19 Jan 2015
  • #94 від Ronin 19 Jan 2015
  • Красата - усьо блистит!  :gigi:

    P.S. Може купити?...  :smilie8:
  • #95 від Irris 19 Jan 2015
  • Красата - усьо блистит!  :gigi:

    P.S. Може купити?...  :smilie8:

    прицениваетесь? :smilie3:
  • #96 від Некто_2 19 Jan 2015

  • Так вот ты какой цвет серебристый виталик?!
  • #97 від Irris 19 Jan 2015
  • #98 від Shannou 19 Jan 2015
  • #99 від Agh 19 Jan 2015
  • #100 від Anreal68 20 Jan 2015
  • Новейший метод обезопасить свой дом в США  :super:

    Due to the cost, I have turn out my home security system and resigned from the Neighborhood Watch Program.

    I have installed a Syrian flag on my front porch, an Iranian flag my back deck, and the black flag of ISIS waves from my roof-top.

    The state police, city police, sheriff, FBI, CIA and Homeland Security are all watching my house 24/7.

    I've never felt safer.


    Happy New Year

  • #101 від Ronin 20 Jan 2015
  • Vitalii Chepynoga
    28 хв · Змінено ·

    Ще про Францію…

    Є в мене одна дуже добра подружка в Парижі. Скрипалька з Дніпропетровська. Ну працювала в турбізнесі в Парижі. Да, буває таке сплош і рядом… Працювала вона з російськими VIP-ами. В її оправданіє можу сказати, що це було задовго-задовго до війни…
    І от, одного разу приїхав до Парижу дуже сильно крутий VIP з РАО “Газпром”. І поселився, понятноє дело в “George V” (Four Seasons), що на однойменній Avenue George V .
    Це дуже консервативний і один з зайдорожчих готелів столиці Франції. Обичний с’ют там коштує в районі трьох штук євро за добу… На сніданок шістнадцять офіціантів в лівреях і лакірованих каблуках гордо приносять тобі варене яйце на срібному підносі врімьон якогось невинно убієнного Людовіка і діметром чотири метри… Я там колись снідав і сильно комплексував, бо розумів, що родословна уборщика цього готелю значно шляхетніша ніж моя… А потім до тебе підходить спеціально обучена штатна одиниця в якомусь царському золотому кафтані, щоб витягти пакетик чаю з твоєї кружки врімьон дєвственності Марія Антуанетти… І хочеться йому дать сто євро і попросить ізвінєнія за предоставлєні проблєми… Кожної миті там очікуєш, що зараз до тебе підійде якийсь дресірований павлін з арфою і предложить слабать пару увертюр з неізвєсного Моцарта… В общим, апетіту не було… Ну то, не важно… Це я так для общої атмосфери…
    Ну, в общим, як ото часто буває, мсьє з “Газпрому” оказався поміркованим ізвращенцем, хоч і правильної орієнтації. Нашо воно йому в Парижі – непонятно. Думаю, що в Южному Бутово з цим проще і дешевше…
    Ну, короче, замовив він моїй знайомій якийсь, так сказать, особенний секс-ескорт. То вона пішла в кіоск і купила спеціальний журнал з картінками і відповідними характеристиками та прайсами, бо раніше в неї такого опиту не було. А клієнт – всігда прав! … Полистали вони разом в номері готелю цей журнальчик, оцінили всю глибину падєнія человечеських нравов і вибрали партньоршу…
    Після цього знайома набрала указаний номер телефона з готельного телефону і сказала приблизно таке: нам будь-ласка, на десять часов вечера оцю госпожу з пльоткою, наручниками і ножницями, в десантних сапогах і сарафані. І хай вона одягне оту розову лошадіну голову, а вже потом пофарбується в цвєт зебри, - а ні в коїм случає не наборот… Обезбалівающе нам не треба, ми себе й так хорошо чувствуєм… Ну, щось тіпа етого…
    Але за прикрим збігом обставин, получилося так, що позванила вона не на фабрику ізвращеній, а на рум сервіс отелю Four Seasons… Там були сильно шокіровані, бо останній раз їм повідомляли щось подібне, коли казнили Людовіка Шіснадцятого на площі Конкорд в одна тисяча сімсот дев’яносто третьому году… І відповіли так: мадам, што ві сібє позволяєтє, - у нас тут прілічноє мєсто…
    Потім вони виходили з готеля і довго-довго йшли через лоббі… А на них з прєзрєнієм дивилося кілька віков європейської цивілізації в виді обслуживающего персонала…
    На щастя, клієнт з “Газпрома” нічого не пойняв і не взнав…
    А моїй знакомій потім на рецепції тихо сказали: просьба к нам больше етого мсьє не прівозіть…
    Так починалися санкції…
  • #102 від natusya 20 Jan 2015
  • Дмитрий Чекалкин




    - У вас ящик для овощей есть?
    - Телевизор что-ли?

    • Когда я был пионером, мне рассказывали, как хорошо будет жить в будущем. Сейчас мне рассказывают, как хорошо было жить, когда я был пионером.


     Свежее от Цензор.нет:

    • Чем ниже в России цена на водку, тем крепче вера в телевизор...
    Следующим президентом России будет зомбоящик.
  • #103 від natusya 20 Jan 2015
  • #104 від sofia 20 Jan 2015
  • #105 від natusya 20 Jan 2015
  • #106 від Старина Z 20 Jan 2015
  • #107 від natusya 20 Jan 2015

  • Александр Равчев

    Все таки у нас удивительная страна.

    Вдумайтесь, в Украине есть:

    1. Огромная зона пост-ядерного взрыва, где полно радиации и мутаций и целый заброшенный город, всего в сотне км от столицы.

    2. Спорная территория, аннексированного полуострова Крым.

    3. Два террористических квази-государства по типу ИГЛ на востоке.

    4. 2 тысячи км общей границы с фашиствующим русским государством и еще 450 км с непризнанным государством "Приднестровская республика".


    По-моему из цивилизованных стран больше чем украинцам не повезло только евреям  :smilie1:
  • #108 від Anreal68 21 Jan 2015
  • Конечно, баян, но в текущей ветке должно быть.

    Знакомиый психолог говорит, что это один из самых грамотных роликов и его надо бы крутить каждый вечер по УТ хотя бы одни раз...

  • #109 від svit 21 Jan 2015
  • Волгоград  :smiley24:

    [ Invalid YouTube link ]
  • #110 від natusya 21 Jan 2015
  • НОВЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ ИМЕНА В РОССИИ — 2015:
    •- Донар, Донара («Донецкая народная республика»);
    •- Лунар, Лунара («Луганская народная республика»);
    •- Новороссия, Новоросс;
    •- Стрелок, Бабай, Моторола;
    •- Бэтмэн, Жип («жид Плотницкий»), Суб («Смерть Убийцам Бэтмэна»);
    •- Вечел («вежливый человечек»), Крымнаш;
    •- Релевор («режиссер «Левиафана» — вон из России!»), Помар («Позор Макаревичу»), Навадос («Навальный должен сидеть»)
    •- Плесан («плевать на санкции»), Духос («духовная скрепа»)

    РЕБЕНОК-С-ФЛАГОМ
    •- Несмемис («не смешите мои искандеры»);
    •- Дурепа («духовная скрепа»);
    •- Стрелослав («Стрелков — освободитель Славянска»);
    •- Росвстакол («Россия встает с колен»);
    •- Каркар («карай карателей»);
    •- Всепепут и Пувсепер («Путин всех переиграл», вариант для близнецов);
    •- Мордор («моя родная донецкая республика»);
    •- Пякорало («пятая колонна раскачивает лодку»);
    •- Смебезап («смерть бездуховному Западу»);
    •- Пурген («Путин — русский гений»);
    •- Навтан («Наших войск там нет»);
    •- Многоходовочка, Антигей, Поребрик.

     

    Ждем также ваших предложений, уважаемые читатели — и пусть история запомнит наши имена!

    Мордор и Пурген - круто :smilie5:
  • #111 від natusya 21 Jan 2015
  •  :smiley24: :smiley24: :smiley24:

  • #112 від Stavlish 21 Jan 2015
  • Карл Волох
    57 мин. · Киев · отредактировано ·
    Думаю, когда плешивое чмо начинало свою рейдерскую кампанию по приватизации победы над нацистами в пользу России, оно такого поворота событий не ожидало: на вопрос, почему Путина не пригласили на годовщину освобождения Освенцима, польский министр ИД Гжегож Схетына парировал: "так лагерь освобождал Первый Украинский фронт, то есть, украинцы".
    Считаю, это троллинг высшего уровня.
    Министра заношу в список примечательных политиков.
  • #113 від Ronin 21 Jan 2015
  • #114 від sofia 21 Jan 2015
  • Амира Шекмет
    2 год. ·

    Cоцопитуваня серед чоловіків світу на тему :"Що у вас висить нижче пояса?"
    Англієць:
    - Те, що мені приносить задоволеня!
    Француз:
    - Те, чим я задовільняю жінок!
    Росіянин:
    - Чоловіче достоїнство!
    Українець: - Шабля! А те, що у них всіх висить, у мене стоїть!
  • #115 від Ronin 21 Jan 2015
  • Амира Шекмет
    2 год. ·

    (click to show/hide)

    Господи, вже бородаті радянські анекдоти 50-річної давнини переробляють під "поточний момент" та постять по фейсбукам як тіпа свій креатив...  :smilie8:
  • #116 від Старина Z 21 Jan 2015
  • #117 від svit 22 Jan 2015


  • Путин наградил 25-летнего сына Сечина медалью ордена "За заслуги перед Отечеством" II степени за МНОГОЛЕТНИЙ ТРУД.
  • #118 від svit 22 Jan 2015
  • #119 від RedCat 22 Jan 2015
  • Гумконвой
  • #120 від AFru 22 Jan 2015
  • Никита Михалков приступил к съемкам нового блокбастера «Умалишенные Солнцем».
    В роли Солнца – В.В.Путин.
Сторінок:
Actions