Автор Тема: “Борги Росії за Крим значно більші, ніж наші борги за газ. “  (Прочитано 490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46610
  • Never give in!
Нуль відсотків економіки, сто відсотків політики, – так характеризує проект «Південний потік» президент українського Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер. Він пов’язує лобіювання Росією «Південного потоку» з намірами Москви відвернути увагу Європи від російсько-українського конфлікту. І справа не лише у тому, що у конфлікті щодо оплати українцями російського газу Євросоюз пристав на бік України, а й у тому, що Кремлю необхідно відволікти увагу від анексованого ним Криму.
 

«Я думаю, що такого проекту не буде, і все. Європа демонструє, що вона свідома, яку політику проводить Росія. Інша проблема, що борги Росії за Крим значно більші, ніж наші борги за газ. Як можна платити ці борги, якщо Росія отримані гроші віддасть армії, яка воює проти України?» – зауважує Пасхавер.
 
Поки що плани Кремля щодо транспортування газу з Новоросійська через Чорне море до Болгарії і далі – через балканський півострів – до Австрії зазнали поразки. Чи назавжди, залежить від відданості європейців демократичним цінностям і нормам міжнародного права, зазначили експерти. А також, звичайно, від того, чи справді Європа серйозно підходить до потреби диверсифікації джерел енергопостачання, про що Брюссель говорить особливо активно на тлі агресивної політики Москви проти України.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25427185.html
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я думаю, в історіїї людства це перший прецедент, коли страна, на яку напав агресор, платить агресору мільярдні кошти долгу, не враховуючи забраних агресором земель та іншого майна на143 млрд доларів, на поневолених громадян Криму,...не враховуючи вбитих і покалічених патріотів...А це! ,,ми надійні поставщики газу в Європу'', ''газ-понад усе''. сюрреалізм...
« Останнє редагування: Грудня 27, 2014, 07:36:57 19:36 від злата »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46610
  • Never give in!
Я думаю, в історіїї людства це перший прецедент, коли страна, на яку напав агресор ....платить агресору мільярдні кошти...долгу, не враховуючи забраних агресором земель та іншого майна...на143 млрд доларів, на поневолених громадян Криму,...не враховуючи вбитих і покалічених патріотів...А це! ,,ми надійні поставщики газу в Європу'', ''газ-понад усе''. сюрреалізм...

Плюсую.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Я думаю, в історіїї людства це перший прецедент, коли страна, на яку напав агресор ....платить агресору мільярдні кошти...долгу, не враховуючи забраних агресором земель та іншого майна...на143 млрд доларів, на поневолених громадян Криму,...не враховуючи вбитих і покалічених патріотів...А це! ,,ми надійні поставщики газу в Європу'', ''газ-понад усе''. сюрреалізм...

унікальна нація?

а щоб тизробив на місці яценюка..пороха..повдій нам,мабуть ти економіст великий

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Необходимо срочно!  Запускать пакет реформ, например:открьіть все реестрьі и кадастрьі, ввести перечень налогов, какие остаются на местах, какие идут в центр, реформа ЖКХ,,причем в  Великобритании реформьі в ЖКХ привели к понижению цен, а не к повьішению,как у нас...вобщем, нужно работать так, чтобьі простьіе люди увидели, что власть стала служить народу.
« Останнє редагування: Грудня 27, 2014, 07:38:39 19:38 від злата »