Сторінок:
Actions
  • #151 від svit 04 Apr 2014
  • А от це вже бімба!
  • #152 від Єгорій 04 Apr 2014
  • Підкинув на турбіну лопату гною

    напиши про видалення профілю і гілки (тоді ще нікого не видаляли). а шнапс-копитан залишився :smilie7: десь через пів року почалося "чєсть імєю" http://forum.pravda.com.ua/read.php?8,210294940
  • #153 від qwest 04 Apr 2014
  • Re: ukrpravda.net
    (---.sportsman) [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
    04 Apr 2014 13:55
    IP/Host: 109.237.89.---
    Я знаю правду всего происходящего, но рассказывать не буду, могу просто намекнуть, что связано все происходящее и клонирование не каким-то мировым заговором против УП, это не связано ни русской разведкой, ни ФСБ, ни с какими-то руссийскими ботами и тд, никакого взлома на ФУПе не было, это все фейк, все это было связано с внутренней редакционной политикой УП

    Нет ни мвлейшего желания рассказывать про эти проблемы, потому что это ваше, а мы простые допысувачи, которым прросто интересно общаться, кому анонимно, а кому открыто, вот и все...

    p.s. Скажу один посыл, если в стране идет не так как кому хочеться, то в этом ФУП и его допысувачи никак не виноваты...
  • #154 від Єгорій 04 Apr 2014


  • до речі, окєйка вже розбанений :laugh: :Razom: :moskali:
  • #155 від kelt 04 Apr 2014
  • (---.sportsman)
    .. но чогось спортсмэна тут нет
  • #156 від Старина Z 04 Apr 2014
  • Цитувати
    Re: ukrpravda.net
    pravda
    04 Apr 2014 11:31
    Адмін
    IP/Host: Модератор
    Вижу многие не читали мой предыдущий пост. Я по-прежнему обнаруживаю каждый день забаненых на 999 дней обычных фепчегов, которые при нормальных обстоятельствах не могли совершить ничего такого на такого рода бан.

    Еще раз повторю - за это же время россияне поддерживали 3 наших клона, некоторые из них точно так же хостились в России.
    @#$%&
    ukrpravda.biz.ua
    еще что-о я все не собирала, некогда было
    не говоря уже о кривде.

    Поэтому, прошу отозваться не тех, кто присоединился, а тех, кто создавал лично. Меня также интересует история создания - кто кому предложил, кто регистрировал домен.

    Пока я подозреваю здесь тупую провокацию - массовый бан участников при создании параллельного ресурса.

    Пожалуйста, пишите только те, кто действительно в теме

    Алена



    --------------------------

    вот где собака порылась

    Может это и паранойя, но мне кажется, что рассматривают вариант по суду отобрать домен ukrpravda.net - разузнать, что и как было - это один из шагов к подготовке.
    Смысла на самом деле в таком шаге немного, но если Admin решить выйти на связь с Аленой, нужно про это помнить
  • #157 від dmitry_ck 04 Apr 2014
  • Вы спорта сюда лучше пригласите
  • #158 від акын 04 Apr 2014
  • Капец. Алёна пытается представить СУП как клон, а массовые забаны как отжим юзеров сюда некими силами.
    Плюс обидки на форумчан в неуважениях к статьям и ещё чего-то.
    Намёки на регистрацию ресурса.
    Адекватность баловня судьбы Притулы под вопросом.

    Гляньте там ветку о нас, если не влом.
  • #159 від svo1973 04 Apr 2014
  • Может это и паранойя, но мне кажется, что рассматривают вариант по суду отобрать домен ukrpravda.net - разузнать, что и как было - это один из шагов к подготовке.
    Смысла на самом деле в таком шаге немного, но если Admin решить выйти на связь с Аленой, нужно про это помнить

    Я б, до речі, порекомендував би зареєструвати ще один домен на всяк випадок, без слова "правда", і пришить до нього сайт також, щоб був альтернативний домен і щоб всі знали про нього завчасно - можна вивісити тут оголошення. І нехай тоді Притула воює за домен скільки влізе. Справа не в домені чи движку, справа в спільноті та у правилах гри.
  • #160 від Go to Ass 04 Apr 2014
  • Уж извините, супруга не могла такого написать...

    А. Притула в своих "извинениях/пояснениях" просто лжет.

    И не надо тут смягчающих выражений использовать.

    :(   Политика ФУП в критические моменты Майдана - однозначна.

    Это 26го Января!

    Ну и докажите, что это недосмотр, или что??? Неужели и в такие моменты нельзя 10 минут выделить на форум своего ресурса.

    Я обратился - и получил хамский ответ. Так что врать, Алена, не надо.

    А лучше выяснить, кто отвечал от вашего имени и опубликовать, если Вы та утверждаете.


  • #161 від Єгорій 04 Apr 2014
  • Может это и паранойя, но мне кажется, что рассматривают вариант по суду отобрать домен ukrpravda.net - разузнать, что и как было - это один из шагов к подготовке.
    Смысла на самом деле в таком шаге немного, но если Admin решить выйти на связь с Аленой, нужно про это помнить

    Я б, до речі, порекомендував би зареєструвати ще один домен на всяк випадок, без слова "правда", і пришить до нього сайт також, щоб був альтернативний домен і щоб всі знали про нього завчасно - можна вивісити тут оголошення. І нехай тоді Притула воює за домен скільки влізе. Справа не в домені чи движку, справа в спільноті та у правилах гри.

    а що, притула вже викупила чи отжала слово "ПРАВДА"? :Sho_za:
  • #162 від entp 04 Apr 2014

  • Может это и паранойя, но мне кажется, что рассматривают вариант по суду отобрать домен ukrpravda.net - разузнать, что и как было - это один из шагов к подготовке.
    Смысла на самом деле в таком шаге немного, но если Admin решить выйти на связь с Аленой, нужно про это помнить

    ну, тут не все так просто , реєстратор не український, "віджим" методами адмінресурсу не прокотить.
  • #163 від Добродій 04 Apr 2014
  • Забрехалась Альонка, а ще косить під дурочку ніби не знає, що це форум Чупа-чупса  :lol:
  • #164 від Askold 04 Apr 2014
  • але пізно, нашо на ФУП тепер якщо у нас і СУП є свій

    Але я так зрозумів, що Притула збирається котити бочку на домен ukrpravda.net, мовляв "клон"...


    Теоретично може нагадити.
    Треба срочно рееструвати дзеркало і склеювати.
    Подумати яка назва має бути,  зарееструвати навіть пару доменів, і зробити редирет існуючого та всіх решти які будуть на той новий домен.
    До місяця часу домени скелюься і толку від відсудженого домена не буде ніякого і ціна його буде 0.
    Але робити це треба вже!

    В принципі купи не дуже треба, але ще один новий до якого не може бути претензій, як мінімум.
    І нехай відсуджує то втроринне і непотрібне дзеркало.  :gigi:
    Її втрати і в першу чергу іміджеві та в юзерах, будуть просто неспівставні!
    Трафік на подібних форумах в основному не пошуковий а від постійниї юзерів.
    Так що боятись нам немає чого, але підстрахуватись однозначно потрібно.


  • #165 від Добродій 04 Apr 2014
  • а що, притула вже викупила чи отжала слово "ПРАВДА"? :Sho_za:

  • #166 від Єгорій 04 Apr 2014
  • та не треба кіпішувати: домен закритий privacyprotect, хостинг поза межами України - нічого не буде
  • #167 від Askold 04 Apr 2014
  • Забрехалась Альонка, а ще косить під дурочку ніби не знає, що це форум Чупа-чупса  :lol:

    Хвилю піднімає, що би розкрутити тему "російського хостінга"
    Її піднімають для дискредетациї ресурса з того дня як стало зрозуміло що проєкт виявився успішним і несе загрозу старому ФУПу.
    Вона таки так нічого і не зрозуміла здається.
  • #168 від Askold 04 Apr 2014
  • та не треба кіпішувати: домен закритий privacyprotect, хостинг поза межами України - нічого не буде

    І всеж таки я би підстрахувався.
    Якщо цей домен буде дзеркалом, відсуджувати його не буде сенсу.
    Ну хіба для іллюзорного морального задоволення.
    Ну і для скандалу, який призвде до значних іміджевих втрат для УП.
  • #169 від Противная одесситка 04 Apr 2014
  • Зайдите на ФУП и прочтите веточку Астониш
    лично я сижу и давлюсь слезами на работе, чтобы не разреветься в голос

    эти баны в самые тяжелые дни .... просто нет слов :smilie9:
  • #170 від Єгорій 04 Apr 2014
  • Забрехалась Альонка, а ще косить під дурочку ніби не знає, що це форум Чупа-чупса  :lol:
    Хвилю піднімає, що би розкрутити тему "російського хостінга"

     :weep:



    пчоли протів мьода
  • #171 від golden aplle 04 Apr 2014
  • Забрехалась Альонка, а ще косить під дурочку ніби не знає, що це форум Чупа-чупса  :lol:


    кстати... до сего дня нет ответа на вопрос -  за что тогда чупсу дали  вечный бан:


     Бандер1вець 04 Apr 2014 12:42 IP/Host: ---.static.lviv.farlep.net

    До речі я так і не зрозумів тоді за що Чупсу впаяли 999 999 999 :D

    http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214846711,page=4
  • #172 від Askold 04 Apr 2014
  • нє, то вже занадто меркантильно.
    краще по діловому -
    вона робить редірект ФУПу  на СУП
    СУП розміщує у верхній панелі великий гарний банер УП

     буде по чесному?

    Прямий редірект? Щоб ото все штабно-бригадне лайно сюди ломанулося? Ледве вільно почав дихати, без їхнього смороду у повітрі...

    Тю, а нафіга тоді модерам кулемет, як не для відстрілу бригадних?
    Багато їх сюда приходило,  але чомусь не повернулись.
    А що вільно стало дихати то факт.
    Поки аж дивно, як ми стільки років це все терпіли і думали що це нормально.
    Тіпа, а де ж інакше?
    Тут інакше.
  • #173 від Askold 04 Apr 2014
  • то що - не робити новий хостинг? будете повертатися?

    хто тобі сказав? Ми що, вже і потролити права не маємо? Наступін наші умови до Притули - кожному пляшку "Курвуазьє" і відерко червоної ікри  :smiley16:
    нє, то вже занадто меркантильно.
    краще по діловому -
    вона робить редірект ФУПу  на СУП
    СУП розміщує у верхній панелі великий гарний банер УП

     буде по чесному?

    спрашивал ее - сказала - не будет это делать


     Та хто би сумнівався :) :smilie5:
  • #174 від Єгорій 04 Apr 2014
  • Тю, а нафіга тоді модерам кулемет, як не для відстрілу бригадних?
    Багато їх сюда приходило,  але чомусь не повернулись.

    :moskali: не приживаюцця :weep: ета какой-та гєноцид :weep:
  • #175 від Тризуб_Володимира 04 Apr 2014
  • а коли за найменшу критику журналістів УП давали вічні бани  це теж були прояви диверсантів???
    тоді казали: "це ресурс УП тому не можна критикувати її журналстів"
    ну ок у нас тепер свій ресурс на якому можемо писати, що нам заманеться
  • #176 від Донецкий Вася 04 Apr 2014
  • Акуєнна "амністія"на ФУПі - Зубченка випустили. Добре, що я ще не обідав, а то, мабуть, знудило б від читання кількох його реплік...
  • #177 від div 04 Apr 2014
  • Видалено через:
    Неталановитий мат, що не є актом мистецтва, поезії чи самовираження, а лише виплеском тваринної експресії дописувача.

    І взагалі аффтар пропагує якісь огидні і збочені цінності.

    Черт.

    Так сформулировал , шо мне аж пече так хочется узнать чтобыло написано в посте  :eyes:
  • #178 від benya v krik 04 Apr 2014
  • какой ужас оказывается творился на ФУПе , а Алена Юрьевна была не в курсе.... кошмар... правда меня забанили в темную на 999 сразу после победы Яныка в далеком 2010 году, а когда в 2013 начали появляться забаненые в этот же период, я тоже смог войти на ФУП, но опять ненадолго и был забанен в темную во-второй раз, так что не надо рассказывать, что вдруг неожиданно плохие дяди стали портить имидж хорошего ресурса, это просто закономерный результат длительной охоты на ведьм со стороны администрации ФУПа
  • #179 від Єгорій 04 Apr 2014
  • Акуєнна "амністія"на ФУПі - Зубченка випустили. Добре, що я ще не обідав, а то, мабуть, знудило б від читання кількох його реплік...

    і Ок на волі :Razom: :Prapor2: :super:
  • #180 від Alex_A 04 Apr 2014
  • киньте кто-нибудь в ветку на ФУПе

    Alex_A
    Такого користувача не існує, або він деактивований.      245 days 22:7:3 залишилось
Сторінок:
Actions