Автор Тема: По поводу Порох триумфально вернётся в ВР блаблабла  (Прочитано 682 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Сразу оставьте эти иллюзии, по риторике и накачке люмпена от нашего кодла легко делается вывод что задача не просто убрать мешающего Пороха на кого угодно, а и нейтрализовать его на будущее, отсюда все эти вопли про он ответит, он сядет, он сбежит и тд, кацапы будут ему мстить, за что ему мстить думаю людям с мозгом понятно, мстить будут руками местного быдла под визги люмпена

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20546
вот наш народ
страна даунов и дебилов

склоняюсь что надо все продавать и валить

Прості люди - Без реальних посадок перемоги у другому турі не бачити
Гонсалес
cьогодні в 14:11
IP/Host: ---.khm.volia.net
Народ каже - Поки не будуть сидіти хоча б  в СІЗО Насіров, свинарчуки, Бойко, розенблат, діамантові прокурори, детективі які гальмували, вони не будуть голосувати за Порошенка
Поліграф це знущання яке спрацює проти Порошенка, хто йому цю фігню підказав?
Мораль така - ми готові були сидіти без безвізу, без томосу, без асоціації, в злиднях але якби були реальні посадки.
Президент має пожертвувати кимось, інакше гаплик.
Як показують приклади, Порошенко, якщо дуже треба, може за один день поміняти закони, конституцію і протиснути потрібний результат

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
100% .... падающего толкни .... по этой схеме пройдут следующие пол года для пороха ...... ему не с чем будет идти в раду .... поэтому все нужно решать в апреле ....

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Триумфально в Раду ввійде Бойко (Мудачук).

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
Сразу оставьте эти иллюзии, по риторике и накачке люмпена от нашего кодла легко делается вывод что задача не просто убрать мешающего Пороха на кого угодно, а и нейтрализовать его на будущее, отсюда все эти вопли про он ответит, он сядет, он сбежит и тд, кацапы будут ему мстить, за что ему мстить думаю людям с мозгом понятно, мстить будут руками местного быдла под визги люмпена
Чого б це раптом. Порошенко не дитина й не блажений, він прекрасно знає проти кого встав, й чого вони хочуть. Триумфально, не триумфально - особисто я гадаю, що стратегія через ВР ним розглядалася серед інших варіантів, і якщо він її обере, то я його буду підтримувати. А не бризкати емоціями та себе накручувати.
Стоятиму за Україну й буду топити по всіх варіантах за Україну, починаючи з можливих, й закінчуючи неможливими. Як всі українці у всі (в тому числі скрутніші за наші) часи. Чого й всім бажаю  :Prapor2: :smiley15:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20546
имбицил аккамулировал голоса ваты которой вообще пох на коррупцию
и голоса тупых хохлов которые бьются в ситерика от того что свинарчук может быть что то украл того чего у них и не было никогда

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Прогнози - це повна туфта.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Мені плювати на посадки,мені важливий безвіз і Томос.Я буду голосувати за Пороха на парламенських,якщо вони будуть,а не імітація венесуельська.І фракція буде велика!

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Сразу оставьте эти иллюзии,

Все правильно. Это песня про то , что есть куда отступать. Ваше сопротивление бессмыслено , отступайте. 

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
в нього зараз 16 %
а в Раду скільки тре?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
і ще, в Пороха була сама ефективна компанія з усіх
згадайте його 4% у 2018 році

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Без паніки!
Зараз є надія.
А от далі... Одним словом, дівчата, моліться, щоб минули нас негаразди. Бажано, українською, бо провидіння може вирішити, що то розсіяним  щось вадить і пошле їм вищу ціну на газ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33319
  • Стать: Чоловіча
Знову скиглите ?

Справжні українці, навіть сумніву немає  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
в нього зараз 16 %
а в Раду скільки тре?
На мою думку... деякi фани Мамцi + Бойко... все ж таки дадуть голоса Петру.
Звiсно, не всi...
Але я така чорна думка, що можуть потайки намалювати  2-3% - аби Петро залишився на посадi Преза, бо новоi катастрофи... Украiне не потягне.
Кловуна... - якщо той рипатися буде... знайдуть та пристрелять, як бiшаного собаку - щвидко й без проблем.
 :smilie7: