Автор Тема: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.  (Прочитано 4895 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« : Грудня 28, 2023, 10:55:34 22:55 »


.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #1 : Грудня 29, 2023, 01:06:00 01:06 »


.

Нема-нема та й є. З'являються якісь невідомо хто коментатори зі свїми ненав'язливими думками. :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #2 : Грудня 29, 2023, 01:30:55 01:30 »
Нема-нема та й є. З'являються якісь невідомо хто коментатори зі свїми ненав'язливими думками. :smilie8:

З навʼязливими фактами.  :pooh_lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #3 : Грудня 29, 2023, 06:04:35 06:04 »
На цьому форумі факти нікого не цікавлять. Крім нас із Жоржовием, та ще Йожином.... :smilie7:
« Останнє редагування: Грудня 29, 2023, 06:11:21 06:11 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #4 : Грудня 29, 2023, 07:30:48 07:30 »
Які хвакти ? Made in Olgino ?   :moskali:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #5 : Грудня 29, 2023, 11:35:36 11:35 »
У форумних москалюв та підмоскалюв зара щось підгорить :smilie5:

ПИОНТКОВСКИЙ & ФЕЙГИН | Запад готовит ОРУЖИЕ ПОБЕДЫ для Украины / Сценарий ТРИУМФА ВСУ


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #6 : Грудня 29, 2023, 11:36:22 11:36 »
ПИОНТКОВСКИЙ: Первый F-16 уже в УКРАИНЕ / Удар ЗАПАДНЫМ оружием по МОСКВЕ


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #7 : Грудня 29, 2023, 12:20:27 12:20 »
У форумних москалюв та підмоскалюв зара щось підгорить :smilie5:
Мовив добродій, та й припхав двох кацапів. Ай смакота яка...  :fp2

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #8 : Грудня 29, 2023, 01:48:36 13:48 »
Это хорошие русские в хорошем смысле этого слова :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #9 : Грудня 29, 2023, 06:39:50 18:39 »
Суворим фактом є те, що Єблан і його лівацьке шобло не зацікавлені в розгромі кацапів в Україні.
Фактом є те, що вони всралися конфіскувати на користь України кацапські assets , бо кацапи пригрозили розривом дипстосунків.
Фактом є те, ваші сподівання на жорстку політику Єблана щодо кацапів були і залишаються дитячими мріями.
Фактом є те,що жодного ленд-лізу на практиці не планувалося.
Яких вам ще блядь фактів треба?
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #10 : Грудня 29, 2023, 06:43:16 18:43 »
Мовив добродій, та й припхав двох кацапів. Ай смакота яка...  :fp2

Уривки думок?
 
В Україні ще є Легіон «Свобода Росії» - він з росіян



І що далі?
 
Байдуже, які в тебе "уявлення".

 - Якщо в тебе є якісь конкретні претензії
чи обвинувачення щодо Фейгина чи Піонтковського, то кажи, не соромся. :af

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #11 : Грудня 29, 2023, 06:44:13 18:44 »
Бидлан - педораз   :at

Ось твердо встановлений факт. 

Все решта пропагандонські висери   :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #12 : Грудня 29, 2023, 06:47:10 18:47 »
Уривки думок?
 
В Україні ще є Легіон «Свобода Росії» - він з росіян



І що далі?
 
Байдуже, які в тебе "уявлення".



 - Якщо в тебе є якісь конкретні претензії
чи обвинувачення щодо Фейгина чи Піонтковського, то кажи, не соромся. :af

То цілуйте кацапів у сраку і далі.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #13 : Грудня 29, 2023, 08:58:53 20:58 »
То цілуйте кацапів у сраку і далі.  :gigi:


Це не тобі писалося :laugh:, що ковбаснику-трампоїдне, рамси сплутало?   :smilie5:

Легіо́н «Свобо́да Росі́ї» (рос. Легион «Свобода России») — російський легіон Збройних сил України, сформований у березні 2022 року для захисту України від російського вторгнення під час російсько-української війни.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Легіон_«Свобода_Росії»

https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_Russia_Legion

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #14 : Грудня 29, 2023, 09:01:45 21:01 »
Это

Не до теми але можливо тобі цікаве буде це відео (у вільнім часі):
https://youtu.be/TmXyssnLCW4?si=ZeXjHUZzUbl_kBPK

 :smiley15:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #15 : Грудня 30, 2023, 01:32:05 01:32 »
Байдуже, які в тебе "уявлення".
Й це правильно, бо вам варто для початочку розібратися у власних. У вас гілка на 47 сторінок, де більшість дописів ваші. Про "тезу московії". Ви там нібито правильні речі цитуєте. Про "реальну сутність русскіх", наприклад. Або про брехливість кацапів. Там багато подібного.
Тому, коли ви потім радісно вибігаєте зі смачним хорошим рускім в дзьобику, то це... не круто.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #16 : Грудня 30, 2023, 02:11:36 02:11 »
Это хорошие русские в хорошем смысле этого слова :)
Тут така справа.
Наявність хороших рускіх як таких - дуже дискусійне питання.
Наявність хороших рускіх в кількості більшої, ніж три штуки - дуже дискусійне питання.
Наявність хороших рускіх з якимось впливом на медіасферу - дуже дискусійне питання.
Наявність живих хороших рускіх з якимось впливом на медіасферу - дуже дискусійне питання.
Наявність спільних та справжніх інтересів живих хороших рускіх з українцями - дуже дискусійне питання.
Користь Україні й українцям від живих хороших рускіх - дуже дискусійне питання.
В нас, українців, особливо в літніх, є справжні психологічні травми, спричинені примусовою кацапізацією. Це факт. Тому я розумію, що дива не буде, й не в кожного українця похилого віку стане сили волі кинути настільки старі звички - тим більш, що сила волі йому ще потрібна як мінімум на те, щоб виживати під кацапськими ракетами.
Але є кілька однозначно нормальних, й однозначно ненормальних речей.
Відчувати відразу до всього кацапського - нормально. Однозначно нормально.
P.S.
З цікавого, ну або принаймі мені раніше невідомого. Виявляється, в кацапській мові є слово, яким називають кацапа, що не хоче мати з кацапством нічого спільного, а замість того - хоче бути нормальною людиною. Це називається "вьірусь".  :gigi:
P.P.S.
З відомих мені кацапів, на "вьірусь" схожий БабченКО. Ну, щоправда я реально їх мало знаю, оскільки формулу "русскій?значіт нахуй" вважаю більш гарною, аніж формула Ейлера  :gigi:
P.P.P.S.
Піонтковський - це ж, здається, той непотріб що фантазував про рак хуйла? З фокусом на те, що хуйло типу втрачає над собой контроль, й тому жость як опасєн? Й це магічним чином співпадало з розгоном ядерного шантажу? Я такі речі здебільшого читаю на цьому форумі, можу плутати. Але якщо це він - то япердолю який хороший рускій.
Фейгін - це воно? https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D0%B9%D0%B3%D0%B8%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Цитувати
российский юрист. Принимал участие в защите группы Pussy Riot, националиста Ильи Горячева (БОРН), украинской военнослужащей Надежды Савченко.
Якщо так, то теж непогано.
А користь з них, як я розумію, полягає в заспівах-відосях на тему святої анаконди.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #17 : Грудня 30, 2023, 02:34:17 02:34 »
Й це правильно, бо вам варто для початочку розібратися у власних. У вас гілка на 47 сторінок, де більшість дописів ваші. Про "тезу московії". Ви там нібито правильні речі цитуєте. Про "реальну сутність русскіх", наприклад. Або про брехливість кацапів. Там багато подібного.
Тому, коли ви потім радісно вибігаєте зі смачним хорошим рускім в дзьобику, то це... не круто.

Це називається шизофренія, або по-простому "шиза".  :smilie8:

PS. Фейгін, на хвилиночку, воював за сербів під час югославської війни. Пліч-опліч з таким собі Гіркіним.  :eyes: А потім приймав участь у спектаклі з Гадькою в головній ролі. А потім - у розкрутці абдристовича. Про пиздливого дєдущьку-аналкондщика годі і казати: він проголосив хуйло "майже дохлим" ще у далекому 2015...  :eyes:

Ахуєнно якісні джерела інформації і анал-ітіки. Рівень прахвєсора салавʼя.  :smiley24:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #18 : Грудня 30, 2023, 02:39:31 02:39 »
Мені тоді тільки одно цікаво.
А куди подівся хороший русскій швєц  :gigi: чому його святу правдушку перестали цитувати?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #19 : Грудня 30, 2023, 02:50:01 02:50 »
Мені тоді тільки одно цікаво.
А куди подівся хороший русскій швєц  :gigi: чому його святу правдушку перестали цитувати?

Він відпочиває на різдвʼяних канікулах. Повернеться засмаглий - і з новими силами заходиться годувати вафлями ... ой, я мав на увазі справжньою правдивою правдою ... татусів-хуюсів і мажок у бронеліфчиках сатаваріщі.  :super:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #20 : Грудня 30, 2023, 04:07:03 04:07 »
Чалий на цю ж тему (ігноруйте заголовок):



Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #21 : Грудня 30, 2023, 04:13:42 04:13 »
Читаючи стрічку Ройтерс дізнався, що держсекретар (навіть не президент, а просто держекретар, Карл) скористався своїм правом надати зброю Ізраілю в обхід Конгресу, бо "їм дуже треба".

"А що, так можна було?"  :smilie10:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #22 : Грудня 30, 2023, 01:01:30 13:01 »
Тут така справа.
Наявність хороших рускіх як таких - дуже дискусійне питання.
Наявність хороших рускіх в кількості більшої, ніж три штуки - дуже дискусійне питання.
Наявність хороших рускіх з якимось впливом на медіасферу - дуже дискусійне питання.
Наявність живих хороших рускіх з якимось впливом на медіасферу - дуже дискусійне питання.
Наявність спільних та справжніх інтересів живих хороших рускіх з українцями - дуже дискусійне питання.
Користь Україні й українцям від живих хороших рускіх - дуже дискусійне питання.
В нас, українців, особливо в літніх, є справжні психологічні травми, спричинені примусовою кацапізацією. Це факт. Тому я розумію, що дива не буде, й не в кожного українця похилого віку стане сили волі кинути настільки старі звички - тим більш, що сила волі йому ще потрібна як мінімум на те, щоб виживати під кацапськими ракетами.
Але є кілька однозначно нормальних, й однозначно ненормальних речей.
Відчувати відразу до всього кацапського - нормально. Однозначно нормально.
P.S.
З цікавого, ну або принаймі мені раніше невідомого. Виявляється, в кацапській мові є слово, яким називають кацапа, що не хоче мати з кацапством нічого спільного, а замість того - хоче бути нормальною людиною. Це називається "вьірусь".  :gigi:
P.P.S.
З відомих мені кацапів, на "вьірусь" схожий БабченКО. Ну, щоправда я реально їх мало знаю, оскільки формулу "русскій?значіт нахуй" вважаю більш гарною, аніж формула Ейлера  :gigi:
P.P.P.S.
Піонтковський - це ж, здається, той непотріб що фантазував про рак хуйла? З фокусом на те, що хуйло типу втрачає над собой контроль, й тому жость як опасєн? Й це магічним чином співпадало з розгоном ядерного шантажу? Я такі речі здебільшого читаю на цьому форумі, можу плутати. Але якщо це він - то япердолю який хороший рускій.
Фейгін - це воно? https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D0%B9%D0%B3%D0%B8%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87Якщо так, то теж непогано.
А користь з них, як я розумію, полягає в заспівах-відосях на тему святої анаконди.

Из этого поста я узнал две вещи
1 - ты набираешь вслепую и
2 - у тебя дохрена времени
 :gigi:

Я не такой продвинутый и буду краток
Есть две категории людей зацикленных на сексе. Первая категория всегда и везде о нем говорит, вторая категория никогда и нигде о нем не говорит
Так же и здесь.
Есть две категории лидей зацикленых на русской культуре или "русском мире" или как там еще эту херню назвать - инфопространстве.
Первая слушает только его, вторая демонстративно его полностью игнорирует.

На самом деле правильно руководствоваться в любом деле понятными критериями, а не эмоциями.
Например для меня "хороший русский" это тот кто всячески осуждает войну, пытается в меру своих сил ей противодействовать или, хотябы, не участвовать. А уж если он в Украину донатит в любой форме то это вообще не должно вопросов возникать, не?


PS. Фейгін, на хвилиночку, воював за сербів під час югославської війни. Пліч-опліч з таким собі Гіркіним.  :eyes: А потім приймав участь у спектаклі з Гадькою в головній ролі.


Шо характерно и Фейгин и Бабченко и Невзоров воевали в росармии (по факту) и именно после этого както радикально поменяли свои взгляды. Что то мне кажется что именно поэтому.

По итогу - не надо обобщать

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #23 : Грудня 30, 2023, 11:40:27 23:40 »
Читаючи стрічку Ройтерс дізнався, що держсекретар (навіть не президент, а просто держекретар, Карл) скористався своїм правом надати зброю Ізраілю в обхід Конгресу, бо "їм дуже треба".

"А що, так можна було?"  :smilie10:

Ну Блінкен сородичам не може відмовити.

Тут нібито все-таки йдеться не про надати, а про продати снаряди 155 мм.

Думаю, за бабло і Україна могла би їх отримати  :smilie7:

 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #24 : Грудня 31, 2023, 12:22:48 00:22 »
Из этого поста я узнал две вещи
1 - ты набираешь вслепую и
2 - у тебя дохрена времени
 :gigi:

Я не такой продвинутый и буду краток
Есть две категории людей зацикленных на сексе. Первая категория всегда и везде о нем говорит, вторая категория никогда и нигде о нем не говорит
Так же и здесь.
Есть две категории лидей зацикленых на русской культуре или "русском мире" или как там еще эту херню назвать - инфопространстве.
Первая слушает только его, вторая демонстративно его полностью игнорирует.

На самом деле правильно руководствоваться в любом деле понятными критериями, а не эмоциями.
Например для меня "хороший русский" это тот кто всячески осуждает войну, пытается в меру своих сил ей противодействовать или, хотябы, не участвовать. А уж если он в Украину донатит в любой форме то это вообще не должно вопросов возникать, не?

Шо характерно и Фейгин и Бабченко и Невзоров воевали в росармии (по факту) и именно после этого както радикально поменяли свои взгляды. Что то мне кажется что именно поэтому.

По итогу - не надо обобщать
А мене у відпустку виперли  :gigi: хоча зазвичай в мене дійсно є час на соціалізацію в "робочий" час.
Якщо чесно, особливих емоцій в сенсі російської культуркі в мене нема. Я її дійсно вважаю дуже вторинною, й здебільшого відверто гімняною, але це мені б не заважало щось звідти споживати (я лайно й з інших культур споживаю, де правди ховати) якби не той факт, що Україна з кацапстаном є екзистенційними ворогами.
Боюся, що поняття "екзистенційний ворог" є повністю зрозумілим якраз мені, але не багатьом співвітчизникам.
На прикладі: в мене виникають питання до описаного вами чувака. Цей чувак, він хоче щоб Україна перемогла, відновила кордон, все скінчилося й жили б далі дві братські країни? Якщо так, він для мене не "хороший русскій", а просто щось інфантильне, котре змінить свої моральні орієнтири дууууже швидко за певних умов.
"Хороший рускій" для мене - це не рускій вапщє. Тобто народжена в кацапстані людина, дії котрої спрямовані на декомпозицію кацапстану як такого, з повним усвідомленням й прийняттям всіх незручностей :) перехідного процесу від педерації до купки слабопов'язаних між собою країн типу Сибєрії та Архангельщини.
Все інше - це мій ворог, й ваш взагалі-то теж. З цим неможна непогодитися, якщо стовідсотково розуміти поняття екзистенційного ворога.
Це критерій по хорошим рускім.
По культуркє - за визначенням, пропускаючи через себе частину якоїсь культури, людина стає трохи ближчою до її ідеалів, до її світосприйняття. Вона змінює споживача, це її сутність. Ходити, й з доброї волі пропускати це через себе? Щоби що? Я, повтроююся, розумію людей, котрі є настільки індоктрінованими, що просто не можуть від неї відмовитися повністю. Просто треба такі речі треба визнавати (необов'язково публічно), свідомо мінімізувати, й абсолютно точно не варто цим хизуватися, розносячи це лайно щоб й співбесідники попоїли.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #25 : Грудня 31, 2023, 12:27:36 00:27 »
Ну Блінкен сородичам не може відмовити.

Тут нібито все-таки йдеться не про надати, а про продати снаряди 155 мм.

Думаю, за бабло і Україна могла би їх отримати  :smilie7:

 
Тобто ви вважаєте Байдена таким дебілом, котрий сподівався ще й грошиків трошки підняти на Україні, котра виключно своєю кров'ю стоїть між поточним кацапстаном та повністю відреставрованим совком? :) Дивно, бо навіть я не думаю що він настільки тупий.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #26 : Грудня 31, 2023, 03:13:36 03:13 »
Це називається шизофренія, або по-простому "шиза".  :smilie8:

PS. Фейгін, на хвилиночку, воював за сербів під час югославської війни. Пліч-опліч з таким собі Гіркіним.  :eyes: А потім приймав участь у спектаклі з Гадькою в головній ролі. А потім - у розкрутці абдристовича. Про пиздливого дєдущьку-аналкондщика годі і казати: він проголосив хуйло "майже дохлим" ще у далекому 2015...  :eyes:

Ахуєнно якісні джерела інформації і анал-ітіки. Рівень прахвєсора салавʼя.  :smiley24:

Рівень плїток й чуток, а "джерело" - лента.ру ?  :smilie5: ... ок, ось теж "100%" інфа :smilie5: на цьому рівні :

1. наприклад, ось тут пишуть, що ветеран бойових дій під Сараєво не пам'ятає такого солдата в тій бригаді, де він нібито  "служив" https://archive.is/SGFPx#selection-2213.18-2213.26
інший ветеран припускає, що він швидше за все, він приїхав як журналіст, сфотографувався і поїхав назад https://archive.is/SGFPx#selection-2505.8-2505.17

2. що з гадею що з абдристовичем Фейгін спілкувався, коли вони були притомні ще , а коли , наприклад, абдристович почав іноді вставляти в свої розповіді якусь куйню, фейгін припинив спілкування з абдристовичем і трапилось це ще бо-зна-коли, ще за кілька місяців до його недавнього проросійського піздьожа.

Піонтковський - це ж, здається, той непотріб що фантазував про рак хуйла?  З фокусом на те, що хуйло типу втрачає над собой контроль, й тому жость як опасєн? Й це магічним чином співпадало з розгоном ядерного шантажу?

Коли щось здається, люди зазвичай хрестяться.

Ps:
Адекватна людина не звинувачуватиме іншу людину без достатніх на це обґрунтувань, - лише "ґрунтуючись" на своїх припущеннях.




Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #27 : Грудня 31, 2023, 03:40:22 03:40 »
В усіх (майже усіх) війнах, і за часів О.Македонського, і за часів Золотої Орди, і за часів 2-ї світової.. тощо - використовувалося все, що допомагає перемозі. Ті, що дурніші - верещать "хлопці, - рубіть  усіх на пень!", а розумніші - міркують, як використовувати ворожі ресурси.
Слава богові, що Залужний розумна людина, саме тому створено цей легіон «Свобода Росі́ї». Слава богові, що замість Залужного у "руля" НЕ дурник.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #28 : Грудня 31, 2023, 10:40:51 10:40 »
В усіх (майже усіх) війнах, і за часів О.Македонського, і за часів Золотої Орди, і за часів 2-ї світової.. тощо - використовувалося все, що допомагає перемозі. Ті, що дурніші - верещать "хлопці, - рубіть  усіх на пень!", а розумніші - міркують, як використовувати ворожі ресурси.
Так-так, сто разів проходили ми вже цей дуже новий та дуже цікавий тюх-тюх про те, що представники мудрого українського наріду, що бігають порозважатися-послухати столічних кацапів, насправді аналізують ворога. Ну, рочків трицять оце, значить, аналізують. Важка й неблагодарна праця на перемогу. Десь як в кацапів є потєшная опозіция, котра боріццо з хуйлом теж рочків трицять.
Ті хто дурніші - верещать, а от хто розумніший - так той пішов, попоїв лайна в кацапа на каналі, й радіє. Стільки кайфу, ще й на язикє нормальном  :smiley24: Кацап столічний вумний, хто як не він тупим хахлам розкаже про ф-16 правдушку всю? Не те щоб у хахлов не було власних фантазерів, але все ж від вумних столічних кацапів воно смачніше значно. А ще є канал дошдь, там теж правдушку хороші кацапи несуть 24\7, наприклад про психічний стан хуйла (хахлу в провінции важно знати про психічний стан хуйла, а то как он біз етово буде там жити?).

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #29 : Грудня 31, 2023, 01:56:05 13:56 »
Тобто народжена в кацапстані людина, дії котрої спрямовані на декомпозицію кацапстану як такого, з повним усвідомленням й прийняттям всіх незручностей :) перехідного процесу від педерації до купки слабопов'язаних між собою країн типу Сибєрії та Архангельщини.

Ну так все упомянутые мной лица под этот критерий подходят
Даже Фейгин, самый умеренный из них, не против такого варианта что неоднократно озвучивал. Но вцелом мои критерии как я и писал не столь категоричны и непреклонны. И ежу понятно что наши желания не всегда совпадают с нашими возможностями, а вернее сказать всегда не совпадают. Эта банальность только Грете Тумберг невдомек

И кстати. Портников например под твой критерий не подходит потому как говорил что распад России может принести нам больше проблем чем ее сохранение. :)

Просто надо воспринимать слова людей не как некую ИСТИНУ, а просто как их мнение. Иногда ошибочное. Как говорится "кто без греха тот пусть первым бросит в меня камень"

И еще. Я врочем это уже писал но не грех и повторить. Никто не знает русских лучше чем сами русские.