Сторінок:
Actions
  • #1681 від Утренняя палка 24 Mar 2019
  • Конешно дядько))
  • #1682 від RG 24 Mar 2019
  • Конешно дядько))

     :smiley15:

    А чо зашифрувався ? Шпіонів ловиш ?   :smilie5:
  • #1683 від Утренняя палка 24 Mar 2019
  • :smiley15:

    А чо зашифрувався ? Шпіонів ловиш ?   :smilie5:

    Сгорел мой старый комп, пароль не смог восстановить, хотя пытался. А старое имя вспомнил и получилось. Я ж никогда не шифровался :smilie3:
  • #1684 від Утренняя палка 24 Mar 2019
  • Поражен последними событиями. Какая же, чудовищная, мерзкая тварь эта притула козленовна :smilie10:
  • #1685 від RG 24 Mar 2019
  • Поражен последними событиями. Какая же, чудовищная, мерзкая тварь эта притула козленовна :smilie10:

    Нічого дивного, кинули їх  :moskali:  в рєшитєльний бой   :smilie7:
  • #1686 від Утренняя палка 24 Mar 2019
  • Нічого дивного, кинули їх  :moskali:  в рєшитєльний бой   :smilie7:

    Кстати, дядько, ua politics был создан при помощи, всем известного юзера фантомаз. Это зять мороза. Он дал на этот проект тыщу долларов. Когда узнал, меня тянуло на рвоту, но было уже поздно, так как участвовал там - более 5000 тыщ сообщений написал. Бля позор... :smilie2:
  • #1687 від t-rex 24 Mar 2019
  • Поражен последними событиями. Какая же, чудовищная, мерзкая тварь эта притула козленовна :smilie10:
    забанили на месяц svo1973 токо за  о что без должного пиетита згадав имя Сирежи
  • #1688 від bоrderlander 24 Mar 2019
  • забанили на месяц svo1973 токо за  о что без должного пиетита згадав имя Сирежи
    Швидше за все цей бан буде в Ніколи, брехлива ефесбешниця Казльона Притула такого не прощає.
  • #1689 від RG 24 Mar 2019
  • Кстати, дядько, ua politics был создан при помощи, всем известного юзера фантомаз. Это зять мороза. Он дал на этот проект тыщу долларов. Когда узнал, меня тянуло на рвоту, но было уже поздно, так как участвовал там - более 5000 тыщ сообщений написал. Бля позор... :smilie2:

    Та то фігня. Вони ж ніби по плану форумом упячки мали стати, марозівська зять просто понти колотила.

    А потім в процесі такі да, опідарасились знатно.   
  • #1690 від Утренняя палка 24 Mar 2019
  • Швидше за все цей бан буде в Ніколи, брехлива ефесбешниця Казльона Притула такого не прощає.

    Прощает, но следит внимательно, кто и чего здесь напишет.. :laugh: А только назовешь козлюшкой аленушкой - сразу казнь. :weep: Мстительная удмуртка :gigi: :smilie8:
  • #1691 від medved 24 Mar 2019
  • #1692 від Йожин з бажин 25 Mar 2019
  • Сгорел мой старый комп, пароль не смог восстановить, хотя пытался. А старое имя вспомнил и получилось. Я ж никогда не шифровался :smilie3:

    Абориген, привет :smiley15:

    Рад видеть! Я уже думал случилось чего :smilie11:

    Сорри, что оффтоп. Как там рыб? На каневском водохранилище вытянут лящ 2'400 (без икры) в копчёном виде затянул на 1'600.

     У тебя как?
  • #1693 від лисогорець 25 Mar 2019
  • Абориген, привет :smiley15:

    Рад видеть! Я уже думал случилось чего :smilie11:

    Сорри, что оффтоп. Как там рыб? На каневском водохранилище вытянут лящ 2'400 (без икры) в копчёном виде затянул на 1'600.

     У тебя как?
    я на Каневском рыбачу постоянно. Но с лодки. На удочку. Карась. Линь. Рекорд по карасю 1.6 кг. По лину 0.88 кг.
  • #1694 від Йожин з бажин 25 Mar 2019
  • я на Каневском рыбачу постоянно. Но с лодки. На удочку. Карась. Линь. Рекорд по карасю 1.6 кг. По лину 0.88 кг.

    Ага, читал ваши отчёты. Это где-то за Кийловом?
  • #1695 від medved 25 Mar 2019
  • #1696 від ксeня 25 Mar 2019
  • Дядьку Аборигенич, ото ви собі нік взяли, шо мені аж незручно було вас спитати, хто ви є..  :lol:
  • #1697 від лисогорець 25 Mar 2019
  • Ага, читал ваши отчёты. Это где-то за Кийловом?
    Географически да, немного южнее.
  • #1698 від arrow 25 Mar 2019
  • Вольтер та Миклован почали пиходити до тями на тлі клоуно-манії.
  • #1699 від WestNik 25 Mar 2019
  • Вольтер та Миклован почали пиходити до тями на тлі клоуно-манії.

    Волтер так заманює типу «думаючих»

    В потрібний момент обісре Пороха
  • #1700 від arrow 25 Mar 2019
  • Волтер так заманює типу «думаючих»

    В потрібний момент обісре Пороха

    Не думаю.
    Це той випадок, коли пихатий козаченько розгойдував човна, а скористалися його "праведними" трудами зовсім інші.
    Ось це йому не подобається.
  • #1701 від WestNik 25 Mar 2019
  • Не думаю.
    Це той випадок, коли пихатий козаченько розгойдував човна, а скористалися його "праведними" трудами зовсім інші.
    Ось це йому не подобається.

    притулятник працює в руслі кацапського агітпрому- невелика «надія», потім велика «зрада»

    І так постійно, поки піпл не йобнеться
  • #1702 від Capitain Cubs 25 Mar 2019
  • Дядьку Аборигенич, ото ви собі нік взяли, шо мені аж незручно було вас спитати, хто ви є..  :lol:

    Це його нік 6-річноі давнини на цужьікє.
    Його через цей нік плутали з уйобком ПЛЦ :lol:
  • #1703 від arrow 25 Mar 2019
  • притулятник працює в руслі кацапського агітпрому- невелика «надія», потім велика «зрада»

    І так постійно, поки піпл не йобнеться

    Притулятник переходить у режим перманентного притулку божевільних, без будь-яких циклів.
  • #1704 від WestNik 25 Mar 2019
  • Притулятник переходить у режим перманентного притулку божевільних, без будь-яких циклів.

    і при цьому там дописують притомні люди ?
  • #1705 від Утренняя палка 25 Mar 2019
  • Абориген, привет :smiley15:

    Рад видеть! Я уже думал случилось чего :smilie11:

    Сорри, что оффтоп. Как там рыб? На каневском водохранилище вытянут лящ 2'400 (без икры) в копчёном виде затянул на 1'600.

     У тебя как?

    Все хорошо. Готовлюсь к областным соревнованиям, работы тоже много... Рад, что помнишь друже. Держи весенний натюрморт :smiley15:
  • #1706 від Alison 25 Mar 2019
  • шафран   https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5019987

    мені цікаво, якій вони бачать шанс в зеленському?
    шанс чого? їм коломоша багато шансів надавав?
  • #1707 від Утренняя палка 25 Mar 2019
  • Дядьку Аборигенич, ото ви собі нік взяли, шо мені аж незручно було вас спитати, хто ви є..  :lol:

    Та ладно пани Ксеня, обращайтесь в случае чего. :smilie3:
  • #1708 від ЮАР 25 Mar 2019


  • Цього записали?
    До речі де хто каже що він теж тук-тук-тук.
  • #1709 від bоrderlander 25 Mar 2019


  • Цього записали?
    До речі де хто каже що він теж тук-тук-тук.
    Чорт його зна, що з тою настоянкою робити. Часом наче й правильні речі писав, але зараз сильно спаскудився.
    Починаючи список, я хотів відсепарувати зовсім відморожених, таких, яким навіть "Добрий день!" сказати западло. Але зараз ми підійшли до таких кадрів, які десь на грані між відморозками і нормальними людьми. Для прикладу, дуже довго вагався, чи включати в список Лівандовича та Птаха Сороку. І лише їхні деякі вчинки останніми днями переконали, що вони в списку бути мусять.
    Проте тут виникає інша проблема - мені, якщо чесно, набридло копирсатись в лайні Лівандовичів та зважувати процент педерастії в їхніх дописах. Тому прошу заміни на посту редактора списку  :shuffle:
  • #1710 від WestNik 25 Mar 2019
  • Все хорошо. Готовлюсь к областным соревнованиям, работы тоже много... Рад, что помнишь друже. Держи весенний натюрморт :smiley15:


    ковбаса московська

    пиво білоруське

    хліб "буханка"

    васількі опять же

     :gigi:
Сторінок:
Actions