Сторінок:
Actions
  • #4171 від medved 05 May 2020
  • Шта? яка галактика - хоча, я розумію, сьогодні все ще 4 травня  :smilie5: Так, я працюю консультантом (бізнес-аналіз і проджект-менеджмент), а що? 8-годинний робочий день, як у всіх нормальних людей. По САП це не до мене. Це ти з Мічіганушкою переплутав.

    помню нєкій уєбан-зєлєноросєц плавал как говно в прорубі , когда іво чото поконкрєтнєй спросілі. То бил мишєган?
  • #4172 від Ad Astra 05 May 2020
  • помню нєкій уєбан-зєлєноросєц плавал как говно в прорубі , когда іво чото поконкрєтнєй спросілі. То бил мишєган?

    Мішиган заявив, що ще в 90-х клепав софтвер, який в принципі тоді не існував як тип. Різниця в термінології. Я дослідила, і це могло бути правдою, просто у ті часи так це не називали.

    Ти ж у нас теж суворий айтішник, чи не так?
  • #4173 від medved 06 May 2020
  • Мішиган заявив, що ще в 90-х клепав софтвер, який в принципі тоді не існував як тип. Різниця в термінології. Я дослідила, і це могло бути правдою, просто у ті часи так це не називали.

    Ти ж у нас теж суворий айтішник, чи не так?

    Зочєм вам єто знать, мадам, я жє нє собіраюсь в Данію, в отлічіє от прінца Даццкого ілі на крайняк в Фінляндію, в отлічіє от Вєршіни-ТП-Elgringo.
    Прєбивайтє в пріятном нєвєдєнії ггг
  • #4174 від Ad Astra 06 May 2020
  • Зочєм вам єто знать, мадам, я жє нє собіраюсь в Данію, в отлічіє от прінца Даццкого ілі на крайняк в Фінляндію, в отлічіє от Вєршіни-ТП-Elgringo.
    Прєбивайтє в пріятном нєвєдєнії ггг

    Це було риторичне запитання, якщо ти не зрозумів. Нащо тобі кудись збиратись - всі і так знають, що ти  миєш дупи  :pleasantry:в Чехії.

    А чому ти спілкуєшся ламаною російською мовою - ломка? ну то не соромся, адже ти колись регулярно нею дописував  :Ganba:.

    До речі, бачив, як там Ольга Тейлор пройшлася по Ю.Тимошенко та її адептах? Ви з нею практично соратники по боротьбі  :weep: А ти все "ольгіно" та "ольгіно"  :smilie10:.
  • #4175 від medved 06 May 2020


  • А чому ти спілкуєшся ламаною російською мовою - ломка? ну то не соромся, адже ти колись регулярно нею дописував  :Ganba:
     

    Брехня. Мої особисті дописи тільки українською.
    А кацапояз - только для атвєтов дИбілам гггг.
    Тому що дИбіли та ватніки не заслуговують на відповіді українською.
  • #4176 від Capitain Cubs 06 May 2020
  • Наітлі сама себе охарактеризувала "єбанутою кацапкою з Томська"
    Взагалі то там протермінований недойоб на фоні гормонального шторму, але на хуну вона не тягне
  • #4177 від Ad Astra 06 May 2020
  • Брехня. Мої особисті дописи тільки українською.
    А кацапояз - только для атвєтов дИбілам гггг.
    Тому що дИбіли та ватніки не заслуговують на відповіді українською.

    Чому брехня? твої дописи на чистій, як сльоза, російській мові домінували, наприклад, на фупі у певні періоди твоєї творчості.

    Оскільки ти мені відповідаєш ламаною російською, це значить, що ти мене вважаєш дибілкою та ватницею?  :smilie10:
  • #4178 від Ad Astra 06 May 2020
  • Наітлі сама себе охарактеризувала "єбанутою кацапкою з Томська"
    Взагалі то там протермінований недойоб на фоні гормонального шторму, але на хуну вона не тягне

    А що таке хуна? мені такі слова незнайомі.

    Яка б та наїтлі не була антиукраїнка, не треба опускати себе до рівня карофок та мирославок.
  • #4179 від Capitain Cubs 06 May 2020
  • Валюха, то твій недосяжний ідеал :laugh:
  • #4180 від Ad Astra 06 May 2020
  • Валюха, то твій недосяжний ідеал :laugh:

    А міг би красиво злити і промовчати. Вашу фотку, Кабсе, я бачила. Бачила і фотку наїтлі в молодості - виглядала точнісінько як співачка чи танцівниця євродансу - класична зовнішність в 90х.

    Що вам дає знущання над зовнішністю інших людей і особливо жінок? Вони не винні у тому, як виглядають.
  • #4181 від RG 06 May 2020
  • Валюха, то твій недосяжний ідеал :laugh:

     :pooh_lol:
  • #4182 від Capitain Cubs 06 May 2020
  • До речі, там зараз в ніколи забанили оце VVV_VVV    - діряве задньоприводне чмо.
    І зара триває смертельний холівар між неофітами-порохоботами і макакозелебобіками :weep:
  • #4183 від Ad Astra 06 May 2020
  • :pooh_lol:

    Кубс, РГ і медведка обговорюють жінок фупу  :smilie5:

  • #4184 від medved 06 May 2020
  • Кубс, РГ і медведка обговорюють жінок фупу  :smilie5:



    мішігіновате, цитату наведеш, де я обговорював?
  • #4185 від medved 07 May 2020
  • + Taras.ua - covidiot +B2B підор
  • #4186 від Sturmer44 07 May 2020
  • + Taras.ua - covidiot +B2B підор

     що таке covidiot ?
  • #4187 від Ad Astra 07 May 2020
  • мішігіновате, цитату наведеш, де я обговорював?

    Місоджиністе, чи це не ти написав у списку, що у найтлі товсті ноги, потріскані п"яти і велика попа? до речі, я бачила ту фотку і ноги зовсім не товсті і п"яти нормальні. А що, для вас можна викладати суто після професійного педикюру і не менше? та ви хто такі?  :smilie10: :weep:
  • #4188 від Ad Astra 07 May 2020
  • що таке covidiot ?

    Взагалі-то терміном "ковідіот" називають всіх тих, хто не вірить у справжність віруса, типу "це просто грип", "це брехня", "це всесвітня змова" і т.п.

    Але наші інтелектуально челеджнуті співфорумчани застосовують у протилежному сенсі - тобто коли людина закликає сприймати вірус серйозно. Нормального анабіоза саме так обізвали, хоча у нього абсолютно правильна і науково обгрунтована позиція.
  • #4189 від majesty 14 May 2020
  • сорри не нашел ветку по фуп

    очень  занятная
    про помог ли Томос Пороху

    глядя на физичесскую форму Пороха, возможность спокойно тратить свои деньги в испаниях,  на цепочку апокалипсисов за последний год, в конце концов на открытые на время карантина Рошены и полный писдец парихмаХерским с солевыми истериками можно сделать вывод
    что Бог таки не Тимошка :laugh:
  • #4190 від Geo 14 May 2020
  • сорри не нашел ветку по фуп

    очень  занятная
    про помог ли Томос Пороху

    глядя на физичесскую форму Пороха, возможность спокойно тратить свои деньги в испаниях,  на цепочку апокалипсисов за последний год, в конце концов на открытые на время карантина Рошены и полный писдец парихмаХерским с солевыми истериками можно сделать вывод
    что Бог таки не Тимошка :laugh:

    СЕДЬМАЯ СТРАНИЦА. Я нашел специально для тебя.
  • #4191 від Geo 14 May 2020
  • Интересно читать Спортсмена?

    Ну-ууу....кому и кобыла - невеста.
  • #4192 від medved 15 May 2020

  • .
  • #4193 від coolzak 15 May 2020
  • А що таке хуна? мені такі слова незнайомі.

    Яка б та наїтлі не була антиукраїнка, не треба опускати себе до рівня карофок та мирославок.
    кінець 80тих початок 90 термін.
  • #4194 від Ad Astra 15 May 2020
  • кінець 80тих початок 90 термін.

    Клянусь, за всі роки життя в Україні ніколи не зустрічався. Подивилась в інтернеті - виявляється, це слово "повія" татарського походження і ним користувався Лесь Подерев"янський. Тут є деякі поцінувачі митця, тому не дивно.
  • #4195 від coolzak 15 May 2020
  • Це вживалося ще до Подеревянського.
  • #4196 від medved 16 May 2020


  •  :smiley14:
  • #4197 від medved 16 May 2020

  • у вітьочки чергове загострення
  • #4198 від -Юрій- 16 May 2020
  • Ніколи такого не було, И ВОТ ОПЯТь...
     Тиха козлотизація?
    Как цапы.
  • #4199 від Feral Cat 16 May 2020
  • Там завжди так було. Як і в більшості міст України.
    В Києві хіба не так?
  • #4200 від Бувалий 17 May 2020
  • Там завжди так було. Як і в більшості міст України.
    В Києві хіба не так?
    А як в Одессе чi Харковi?..
     >:(
Сторінок:
Actions