Автор Тема: Ипанаты веганы решили доказать что зла не существует...  (Прочитано 1765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
они из Washington D.C. работают на гавернмент. чуство страха наверное совсем атрофировалось. живу тут в Тампе - даже тут ощущение безопасности нереальное. расслабляет.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Вони ж не поперлись на територію з левами чи крокодилами (хоча, підозрюю, в такому випадку шансів вижити в них було більше) а поперлись до ігіл, щоб довести, що всі, хто воюює з ігіл злобні вбивці, а ігіл, няші, якщо до них з добром :) А що, до речі мають подумати ігіловці про цих персонажів??? Ну явні ж шпіони, чи провокатори, чи ще хтось такого ж штибу :)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
До чого тут соціалізм

Це повна відсутність інстинкту самозбереження і здорового глузду

Колись були такі підкорювачі Евересту і з недавніх італійка автостопом в весільному платті
Націонал~соціалізм,комунізм.Теж за все добре проти всього поганого:миру~мир,за мир у всьому світі,найгуманніша у світі Конституція,найсправедливіший суд.І життя у вирі власних думок,придуманого життя.Спільні корені.Тільки одні їдуть у гості до ІГІЛ,а інші до нас з автоматом.

Дивні аналогії

Люди, яких по доброму треба було підлікувати і військові злочинці ?
Знаєте чим бунт від революції відрізняється ?От так само військові злочинці від прогресивного людства.Я вказав на спільне,тільки одні своїм життям без толку. і бездумно жертвують в ім‘я безтолкових ідей,а інші чужим. І оці мирні безтолочі для миру у всьому світі, запросто підтримають однодумців з кров‘ю по лікті.

Жертвують то вони з толком, як на мене, але це не міняє того, що це, загалом, на мою думку, є психічним відхиленням

Це як Джордано Бруно чи Жанна Д’Арк

А який стосунок мають до цього військові злочинці - не розумію
Який толк у суїциді?Що вони змогли цим довести?
Жанна Д‘Арк воювала і її стратили.
Бруно не міг відступити від принципів і його стратили.
Що ці довбні намагалися довести,коли вся історія людства свідчить про протилежне?Дорослі діти.
Ви ж згадали про військових злочинчів,от я і кажу,що це термін оціночний,щодо одних і тих же осіб можуть бути протилежні думки




Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
До чого тут соціалізм

Це повна відсутність інстинкту самозбереження і здорового глузду

Колись були такі підкорювачі Евересту і з недавніх італійка автостопом в весільному платті
Націонал~соціалізм,комунізм.Теж за все добре проти всього поганого:миру~мир,за мир у всьому світі,найгуманніша у світі Конституція,найсправедливіший суд.І життя у вирі власних думок,придуманого життя.Спільні корені.Тільки одні їдуть у гості до ІГІЛ,а інші до нас з автоматом.

Це, все-таки, трохи різні люди.
Ідеалісти~фантазери.Способи реалізації різні.

Ті що з автоматами - ніякі не ідеалісти та фантазери. Таких там 0,1%, менше статистичної похибки.
Щоб влаштувати таку бучу як ІГІЛ 0,1 замало.

Offline tracker

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
Вони ж не поперлись на територію з левами чи крокодилами (хоча, підозрюю, в такому випадку шансів вижити в них було більше) а поперлись до ігіл, щоб довести, що всі, хто воюює з ігіл злобні вбивці, а ігіл, няші, якщо до них з добром :) А що, до речі мають подумати ігіловці про цих персонажів??? Ну явні ж шпіони, чи провокатори, чи ще хтось такого ж штибу :)
Просто надо знать радикальных мусульман. Я довольно плотно общался с бедуинами, довольно дружелюбно))). Это конечно не игиловцы, но то что при случае они мне глотку перережут у меня сомнений не было. Собственно как и у них  :smilie1:.
 Это другая культура, и другая религия. Эти толерасты, бараны,губят то что создавали их деды и отцы(((((.
Кстати удмуртов, бурятов и прочих чехов к нам кацапы тоже не просто так засылали. Мы для них тоже враги, которых убить что барана зарезать.
 их чугукетовичь эту тему сечет, точнее слушает советов прохаваных чуваков с ГРУ.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
.
Кстати удмуртов, бурятов и прочих чехов к нам кацапы тоже не просто так засылали. Мы для них тоже враги, которых убить что барана зарезать.
 их чугукетовичь эту тему сечет, точнее слушает советов прохаваных чуваков с ГРУ.
Тут є дві сторони - по-перше точно видно що він не шахтьор, а по-друге з бурятами і ішими чурками психологічно легше воювати, ніж з "братішками"

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
До чого тут соціалізм

Це повна відсутність інстинкту самозбереження і здорового глузду

Колись були такі підкорювачі Евересту і з недавніх італійка автостопом в весільному платті
Націонал~соціалізм,комунізм.Теж за все добре проти всього поганого:миру~мир,за мир у всьому світі,найгуманніша у світі Конституція,найсправедливіший суд.І життя у вирі власних думок,придуманого життя.Спільні корені.Тільки одні їдуть у гості до ІГІЛ,а інші до нас з автоматом.

Дивні аналогії

Люди, яких по доброму треба було підлікувати і військові злочинці ?
Знаєте чим бунт від революції відрізняється ?От так само військові злочинці від прогресивного людства.Я вказав на спільне,тільки одні своїм життям без толку. і бездумно жертвують в ім‘я безтолкових ідей,а інші чужим. І оці мирні безтолочі для миру у всьому світі, запросто підтримають однодумців з кров‘ю по лікті.

Жертвують то вони з толком, як на мене, але це не міняє того, що це, загалом, на мою думку, є психічним відхиленням

Це як Джордано Бруно чи Жанна Д’Арк

А який стосунок мають до цього військові злочинці - не розумію
Який толк у суїциді?Що вони змогли цим довести?
Жанна Д‘Арк воювала і її стратили.
Бруно не міг відступити від принципів і його стратили.
Що ці довбні намагалися довести,коли вся історія людства свідчить про протилежне?Дорослі діти.
Ви ж згадали про військових злочинчів,от я і кажу,що це термін оціночний,щодо одних і тих же осіб можуть бути протилежні думки

якщо ми тут про цей суїцид говоримо , то толк від нього, як би не цинічно звучало, вже є

наприклад, вбивство італійки в 2008 році дало багатьом чітке розуміння, як трактується жінка в Туреччині

вбивство цих американців напевно також змусить багатьох по інакшому дивитись на події навколо Сирії

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
До чого тут соціалізм

Це повна відсутність інстинкту самозбереження і здорового глузду

Колись були такі підкорювачі Евересту і з недавніх італійка автостопом в весільному платті
Націонал~соціалізм,комунізм.Теж за все добре проти всього поганого:миру~мир,за мир у всьому світі,найгуманніша у світі Конституція,найсправедливіший суд.І життя у вирі власних думок,придуманого життя.Спільні корені.Тільки одні їдуть у гості до ІГІЛ,а інші до нас з автоматом.

Дивні аналогії

Люди, яких по доброму треба було підлікувати і військові злочинці ?
Знаєте чим бунт від революції відрізняється ?От так само військові злочинці від прогресивного людства.Я вказав на спільне,тільки одні своїм життям без толку. і бездумно жертвують в ім‘я безтолкових ідей,а інші чужим. І оці мирні безтолочі для миру у всьому світі, запросто підтримають однодумців з кров‘ю по лікті.

Жертвують то вони з толком, як на мене, але це не міняє того, що це, загалом, на мою думку, є психічним відхиленням

Це як Джордано Бруно чи Жанна Д’Арк

А який стосунок мають до цього військові злочинці - не розумію
Який толк у суїциді?Що вони змогли цим довести?
Жанна Д‘Арк воювала і її стратили.
Бруно не міг відступити від принципів і його стратили.
Що ці довбні намагалися довести,коли вся історія людства свідчить про протилежне?Дорослі діти.
Ви ж згадали про військових злочинчів,от я і кажу,що це термін оціночний,щодо одних і тих же осіб можуть бути протилежні думки

якщо ми тут про цей суїцид говоримо , то толк від нього, як би не цинічно звучало, вже є

наприклад, вбивство італійки в 2008 році дало багатьом чітке розуміння, як трактується жінка в Туреччині

вбивство цих американців напевно також змусить багатьох по інакшому дивитись на події навколо Сирії
.СРСР з рейхом все навкруги кров‘ю залили і щось не надто допомогло,в Європі з соціалістичними/комуністичними ідеями ледве впоралися.Досвід 1~ї Світової теж нікого нічому не навчив.Дурість цих американців якраз наслідок цієї недопомоги,плюс,швидше за все,творче сприйняття імперського минулого з ідіотичними висновками.Ви надто гарної думки про людей.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Ще згадав приклад подібного ідіотизму,для прикладу аби зрозуміли відсутність мізків,коли,по моєму,Бриджит Бордо простестувала проти вживання в їжу собак в Кореї під час якогось спортивного заходу,де ці собаки є традиційною їжею.