Автор Тема: Дорогий "Киiвстар" - новi тарифи псують настрiй спiлкуватися  (Прочитано 834 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якась хвороба почалась в "Киiвстарi" - зняли купу старих тарiфiв, розкидали СМС... -  примусово-добровiльно переходьте на новий тариф, який йде протягом сiчня по 15 лютого, судячi з повiдомлень.
Нiчого не можу збагнути, хiба що жаль пiвтори сотнi гривень, що за останнi роки лежать на рахунку мережi.
Що з  того буде - поки не розумiю - КС не буде церемонитися iз тими, хто вагаеться - не хочешь - заставiм, не можешь - научим.
Чi може, я щось не зрозумiв - прийшов на стор. КС - там якась iнфографiка iз новими тарифами та абон. платою... - бiльше сотнi на мiсяць.
https://24tv.ua/techno/kiyivstar_zapuskaye_shhe_odnu_hvilyu_zakrittya_tarifnih_planiv_n1091398
У кого якi думки iз цього Цирку - чергова дурiлка чи справдi покращення сервiсу?..
 :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Закривають старі тарифи, де нема абонплати.
У найгіршій ситуації опиняться ті, хто дзвонив дуже рідко, і тепер доведеться викласти мінімум 65 грн./28 днів. За умови переходу на тариф за 75 грн. і відмови від пакетних мегабайтів.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Мне сказали что возможна поденная абонплата. Проверю на днях

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Підвищення тарифів мобільного зв’язку - ознака тотального зубожіння.  :weep:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Мне сказали что возможна поденная абонплата. Проверю на днях

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/comfortable
Він позначений як архівний, але через Мій київстар поки що перехід доступний.

Щоденна абонплата - теж абонплата, яку зніматимуть незалежно, дзвоните чи ні.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Мне сказали что возможна поденная абонплата. Проверю на днях

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/comfortable
Він позначений як архівний, але через Мій київстар поки що перехід доступний.

Щоденна абонплата - теж абонплата, яку зніматимуть незалежно, дзвоните чи ні.

Я уточнял этот момент и мне сказали подключить какую то опцию которая позволяет юзать телефон как и сейчас - в режиме абонка только за дни когда производилось соединение. Но я еще не проверял, так что ....

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Короче если надурили то я буду уходить кудато на меньшую абонплату. Тримоб там вроде есть с копеечной абонплатой, попробуем. На интернете от них я сидел года три назад, не жаловался

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Короче если надурили то я буду уходить кудато на меньшую абонплату. Тримоб там вроде есть с копеечной абонплатой, попробуем. На интернете от них я сидел года три назад, не жаловался
1.30 за добу -  не розумiю, чи то за один дзонок чи просто так - день прошел i слава Богу.
У нас зараз купа операторiв.
Киiстар
Vodafon
Лайф-Сел
Ого.
Пiдкiньте, у кого ще е iнфа, якi оператори е... - здаеться - Iнтертелеком...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Закривають старі тарифи, де нема абонплати.
У найгіршій ситуації опиняться ті, хто дзвонив дуже рідко, і тепер доведеться викласти мінімум 65 грн./28 днів. За умови переходу на тариф за 75 грн. і відмови від пакетних мегабайтів.

$2.3  на місяць і вони ще скаржаться...  :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
$2.3  на місяць і вони ще скаржаться...  :fp2 :fp2 :fp2
:Sho_za:
Ти ж не порiвнюй США та Украiну - давай нам таку ж саму платню, навiть, погодинну, як в США... та ми теж викладемо 40 дол. в мiсяц, як у вас.
 :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Закривають старі тарифи, де нема абонплати.
У найгіршій ситуації опиняться ті, хто дзвонив дуже рідко, і тепер доведеться викласти мінімум 65 грн./28 днів. За умови переходу на тариф за 75 грн. і відмови від пакетних мегабайтів.

$2.3  на місяць і вони ще скаржаться...  :fp2 :fp2 :fp2

Вартість повністю відповідає якості. Про 3G/4G поза населеними пунктами як правило можна тільки мріяти, причому телефон не  просто перемикається на 2G, але часто інтернет не працює зовсім. Та що там казати, у межах міст теж може переключити на 2G.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вартість повністю відповідає якості.
Про 3G/4G поза населеними пунктами як правило можна тільки мріяти, причому телефон не  просто перемикається на 2G, але часто інтернет не працює зовсім.
Та що там казати, у межах міст теж може переключити на 2G.
Кiт у нас американець, тому все мiряе на свiй аршiн.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
давай нам таку ж саму платню, навiть, погодинну, як в США..

Як казав один мій знайомий: "давай буде при комунізмі, а комунізму не буде ніколи".  :smilie8:

Кажуть ж тобі, що природа мобільного бізнесу така, що тарифи завжди залежать від рівня життя в конкретній країні. Тарифи ростуть від зубожіння.  :gigi: