Автор Тема: А что бы Вы лично делали в такой ситуации? Про Крым.  (Прочитано 13124 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Львівянин

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
для Ливси

рядові міліціонери вони майже всюди боягузи. ми своїх три дні переконували вийти патрулювати, поки перші вийшли без форми і зброї, але з посвідченнями. Просто для того, щоб був закон.

думаю з 10 рядових можна було знайти, а це вже фактор закону. Не було ще окупаційної армії, були тільки спроби перевірити реакцію буде опір, чи ні. я думаю, що якби частина населення почала реально стріляти по москалям і брати владу в свої руки, то в ці райони вони б не полізли.

це вже військова агресія, тут реакція була б інша і в Києві і в світі, а так кримчани показали, що вони не проти, щоб їх поставили в позицію і трахнули, що і відбулось.

я б воював, може б загинув, може б відійшли на континент, але тихо я б не сидів точно.

Мля,диванна сотня.Не порівнюйте львівських-тернопільських мєнтів з кримськими
Це в Галичині вони просто здали свої райвідділи=не було їх реального захоплення
В Криму одразу був би вогонь на ураження
Там на той час мали діяти наші військові,а не місцеві мешканці

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для profilaktik

ви з друзями. ви повинні були бути там зі зброєю, там вирішувалась ваша доля, ви її просрали.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
для profilaktik

так я про що, коли вибили двері треба було їх валити і зранку показувати по всім каналам, що москалі зі зброєю лізуть на нашу землю

Так или иначе - кто должен был сопротивляться вооруженным бойцам?

Можна я? Я б ставив саморобні вибухові пристрої на шляху військових конвоїв. Надзвичайно ефективна тактика.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
народ ви чого?

в Сімферополі не було частин ЧФ Росії. Чим валити, думати треба було раніше, ну хоча б з 19 січня, вже навіть тупому їжаку було зрозуміло, що справа йде до стрілянини. А зброю можна взяти у міліції чи СБУ. Дивіться, як це зробили в Львові і Тернополі.

я не стверджую, що можна було виграти, але сидіти тихо я б не зміг.


Ты на полном серьезе сравниваешь Симферополь с Тернополем?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Взагалі то, Крим завжди був проросійським і антиукраїнським.
Ну, чесно, ніхто ж це не може заперечити.
Якщо проукраїнськи настроєна людина жила там 23 роки, то на сьогодні не набагато що змінилось.
Наша сім`я україномовна. Ми в Криму за останні 15 років разів 4-5 відпочивали. І завжди там себе почували некомфортно, як на території ворожої Росії.
Так що мені не дуже зрозуміло, що там так кардинально змінилось для місцевих.
П.С. Одне знаю точно, що я зі своїми проукраїнськими настроями не змогла б там жити і одного місяця. :shuffle:

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Найперше вивіз би сім*ю. Благо РП недалеко. Сам би повернувся. В нас є де партизанити.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Для ефективного спротиву в Криму не було головного чинника : вагомого етнічного українського ядра. Адже саме в українців в генах потяг до свободи і своєї країни. Вони не вагаючись ідуть на жертви.
Україна мала можливість за ці 23 роки створити таке ядро, свою опору в Криму. Але цього не зроблено. Тепер це зробити в рази важче.
 Показали себе тільки татари. Може не в повну силу, але ми точно знаєм що вони проукраїнські.
Тому або військова операція України або крах Хуйлостану поверне Крим. Інших варіантів нема.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Я читал
Кубс, вы, те, кто там был - молодцы
Я знаю ситуацию по Николаеву, там ватников и пофигистов чуть больше, чем почти все
Но поверь, что в Крыму все намного хуже
Ну не было шансов у профилактика
Только погибнуть в одиночку

+100
Тому проукраїнських кримчан мені відверто шкода
Якщо вже військових в Криму кинули,то що вже говорити про цивільних кримчан

Знову ця байка. :fp Місцеві "вояки" вільно ходили по місту, ходили додому спати.
А лохам та київському керівництву показували шоу "героїчної оборони".А насправді троє мудаків на гумовому човні з кувалдами брали Сагайдачний.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Львівянин

це ви диванна сотня, я свою бойову зловив 18 зранку, щит і бронік, поломане ребро, тріщини ще в 2-х і забій легені, вивезли в ніч на 19 в Тернопіль, а вже 19-го ввечері, на уколах, брав УМВС в Тернополі, де зловив гумову. а в зброярці сиділи двоє до переможного і кричали, що будуть стріляти, там коридорчик глухий і вікно з гратами. Ми в коридорчик шин і вікно винесли. Пояснили їм куди тяга і дали 5 хв вийти, а ще пояснили, що ми озброєні і у випадку прориву будемо стріляти на ураження. дійшло.

10-15 озброєних людей це сила, в умовах міста особливо.

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2362
  • Стать: Чоловіча

А лохам та київському керівництву показували шоу "героїчної оборони".А насправді троє мудаків на гумовому човні з кувалдами брали Сагайдачний.

Сагайдачный в Одессе, никто его не брал.

Хватит врать уже.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Jolly Fall

ні, звичайно, але діяв би так, як описав.

Offline Львівянин

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
народ ви чого?

в Сімферополі не було частин ЧФ Росії. Чим валити, думати треба було раніше, ну хоча б з 19 січня, вже навіть тупому їжаку було зрозуміло, що справа йде до стрілянини. А зброю можна взяти у міліції чи СБУ. Дивіться, як це зробили в Львові і Тернополі.

я не стверджую, що можна було виграти, але сидіти тихо я б не зміг.

Ви жили на Сході або в Криму?
Це так щоб зрозуміти причини вашого дитячого максималізму

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
на завершення

я вважаю, що в Криму був момент, коли пару десятків рішуче налаштованих чоловіків зі зброєю могли змінити хід подій.
я знаю, що не сидів би тихо, я б воював.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
В Николаеве стояли части ЧФ РФ?


Справедливое замечание
Не мог Профилактик и другие патриоты переть с голым жопом на регулярные войска
Даже Украина в то время не могла этого сделать

Да не мог. Только регулярные войска там позже появились. был момент когда можно было не допустить. Митинг татарский помните? Вот тогда и нужно было не по домам расходиться, а ставить палатки и собирать людей. Стояло бы там тысяч 50 ни кто бы и не посмел рыпнуться.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Львівянин

я в Москві 4-ри роки жив. При чому тут максималізм, тим більше дитячий, там в нікові день мого народження. З такими думками і на Майдан не було чого їхати, особливо хлопцям з Донецька, а я таких знаю досить багато.

я б не зміг потім спати спокійно, якщо б всрався, а ще, що б я сказав синові?
мене старший витягував у Києві і вивозив додому, тому і не потрапив у мясорубку, а так був би в перших рядах, разом зі мною, так що ребра і легеня, ще не багато. а вже в Тернополі він зловив дві світлошумові під ноги, так що міліція опиралась і в Тернопоплі.
а молодшому 3.5, він потім буде в школі вчити історію і спитає, батя, а ти де був? і що, дивився телевізор.
я ситуація, коли треба діяти і плювати на наслідки.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Крым и Тернополь бессмысленно сравнивать с точки зрения действий.
В такие кризисные моменты важно, на чьей стороне находится активная часть населения. Активная - это та, которая выходит на уличные протесты.

В Тернополе не было поддержки власти со стороны населения, были только силовики между молотом и наковальней - с одной стороны приказы из Киева, с другой - революция и народ-таки решительно был настроен, особенно по событиям под СБУ было видно.

В Крыму была как активная часть, поддерживающая Майдан, так и бабушки, которые хотели в Россию.
Если бы были попытки силового отстранения от власти регионалов со стороны протестующих, Россия силами своих эмиссаров и зомби-ТВ организовало бы антимитинги и бойню.

Собственно, те двое погибших накануне событий 27 февраля - думаю, были далеко не случайными жертвами.
Потом бы поднялся гвалт - хунта сеет раздор и кровопролитие, миротворцы ЧФ и Путин на белом коне - спаситель мирного населения.
На примере Донбасса прекрасно видно, что жертвы среди обычных жителей - это циничный инструмент Кремля для создания телевизионной картинки.
Так что уважаемые форумчане-крымчане, Вас тов. Путин готовил на заклание.

По поводу действий, которые предприняли бы форумчане, окажись в такой же ситуации, полученные ответы могут сильно отличаться от того, что было бы в действительности.
Причем в разные стороны. В критический момент кто-то затаится как мышь, у кого-то сорвет крышу, кто-то будет паниковать и писать на форуме "все пропало" или "нас предали", а в ком-то проснется героизм или холодные руки диверсанта, кто-то эмигрировал бы, кто-то подстраивался бы. Чувство необходимости бороться за Родину схлестнется с чувством ответственности за родных и близких. Поведение человека в экстремальные моменты может сильно отличаться от его обычных реакций, причем неожиданно для него самого.
Многое зависит от того, как себя ведут люди вокруг (коллективное бессознательное).

Знаете, вспоминаются школьные сочинения на тему: "Кем я стану в будущем". Все писали, что станут космонавтами, пожарниками, врачами и учителями, я вот писал, что стану астрофизиком. Не сбылось. Вот так и здесь - загадывать очень сложно.

Я для себя варианты действий случай оккупации определил еще тогда, но озвучивать с Вашего позволения не стану - предпочитаю дела словам.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Дрейк

майже згідний, тільки 27 лютого вже було зрозуміло, що без зброї не обійтись. Треба було брати зброю і владу.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Старина Z

згідний, в Тернополі було, ще простіше, бо міська влада була повністю на стороні Майдану.
Згідний, що була висока ймовірність бойових дій, але тоді вже не було б мирного референдуму і вантаж 200 пішов би в рашку скоріше.
а про антимітинги і бійню, треба було на всіх кутах кричати, що ми громада міста беремо охорону правопорядку в свої руки і не допустими в місто озброєних людей.
можливо і війна, але це вже збройна інтервенція, а не мирна анексія. Знову ж, поставили б міліцію і армію перед вибором, або захищати громадян, або переходити на бік агресора.

я думаю треба було, перевести ситуацію в силове протистояння. як мінімум, референдум не пройшов би мирно і спокійно

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
для Дрейк

майже згідний, тільки 27 лютого вже було зрозуміло, що без зброї не обійтись. Треба було брати зброю і владу.

Но попробовать то можно было? Хотя бы картинку создать для мира. А то выглядело все как-то, что вроде как народ и не против был. Ну побузили татары и пошли по домам. И все!  А стояли бы местный Майдан с палатками шинами и прочими соответствующими атрибутами была бы совершенно другая картина.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2362
  • Стать: Чоловіча
для Львівянин

я в Москві 4-ри роки жив. При чому тут максималізм, тим більше дитячий, там в нікові день мого народження. З такими думками і на Майдан не було чого їхати, особливо хлопцям з Донецька, а я таких знаю досить багато.

я б не зміг потім спати спокійно, якщо б всрався, а ще, що б я сказав синові?
мене старший витягував у Києві і вивозив додому, тому і не потрапив у мясорубку, а так був би в перших рядах, разом зі мною, так що ребра і легеня, ще не багато. а вже в Тернополі він зловив дві світлошумові під ноги, так що міліція опиралась і в Тернопоплі.
а молодшому 3.5, він потім буде в школі вчити історію і спитає, батя, а ти де був? і що, дивився телевізор.
я ситуація, коли треба діяти і плювати на наслідки.

Да, Вы правы безусловно.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Старина Z

ми не про майбутнє, а про минуле. Для мене питання, що робити і де бути зникло 1-го грудня 2013 року.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
І ще раз скажу. Для атаки на конвой мітинга не треба.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для outsider

чудова відповідь на запитання, що робити завтра для profilaktik

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Дрейк

згідни повністю, просто я на 27 лютого вже мав певну історію боїв і думаю не обмежився б мирними акціями, а питання було, що ви робили б особисто

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Старина Z, еще раз респект )


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
для outsider

чудова відповідь на запитання, що робити завтра для profilaktik

Ні, інших замість себе я б не посилав. У мене є специфічні навички

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2362
  • Стать: Чоловіча
для outsider

чудова відповідь на запитання, що робити завтра для profilaktik

Я обычный человек и не умею обращаться с оружием.


Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
все більше схиляюсь до думки, що можлива теріторіальна оборона має будуватися на концепції "вбий одного ворога"...
тобто, якщо 5~10% від населення будуть готові у звичних для себе умовах знищити всього одного ворога, зберігши власне життя, таку країну захопити нереально...
для цього не треба ні суперзброї, ні супернавичок, ні суперкерівництва...
у Криму такий відсоток значно менший, проте і вони абсолютно не пручалися...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для outsider

навички річ наживна, почитати літературу, включити голову і потрошки

для profilaktik

я теж до 20 січня не вмів робити коктель молотова

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для MakYury

є ще простіший спосіб, 100% населення повинні мати зброю, без обмеження типу і калібру.