Автор Тема: За десять днів щоб здохла "новоросія" та всі "новороси",сцуко...  (Прочитано 4476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А це що за повідомлення?

МОЛНИЯ! 19:50 в воинскую часть на Мотеле в #Донецк сейчас заехало 6 грузовиков с военными #АТО

Так то может они на отдых. Там стриптиз клуб есть.
Мужской? :smiley14:

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
ТС, вот теперь отличное название ветки получилось. :smiley24: :smiley15:
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Успокойся, дыши носом и повторяй за мной -НИКАКОГО ВТОРЖЕНИЯ ХУЙЛА НЕ БУДЕТ. Повторяй столько раз сколько сможешь.
А ці КАМАЗИ в Дамбазі туристів возять???
Камази Вітьки овоща, везуть вони найманців, і будуть ще довго возити бо хряк грошей вивіз дохрєна і більше і наші прикордонники гроші люблять. Але це не вторгнення, це велика прикрість, але з нею можна боротись і нам під силу, було б бажання.
Батя, мы стараемся ...

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Так она ж вроде уже створэна. Мысль непонятна  :smilie8:

Що тут незрозумілого . Автор теми професійний провокатор, який генерує
малоінформативні панічні теми і пости.  Мета сіяти паніку, що є одним з основих засобів інформаційної війни.

Наприклад, в цій темі теж.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=10941.0

Аналіз його текстів демонструє, що автор хоч думає, що володіє українською, але пише з
помилками характерними для людини яка не має живого україномовного середовища. Це, навіть , не суржик. Так розмовляють , наприклад, росіяни в американських фільмах. НМД, це якійсь покацаплений українець з Росії.


Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Приклади

"Таке рішення принято,можливо..."

"Що ти знаєш про організацію Майдану? Люди-герої без спору."

http://ukrpravda.net/index.php?topic=10941.0

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Приклади

"Таке рішення принято,можливо..."

"Що ти знаєш про організацію Майдану? Люди-герої без спору."

http://ukrpravda.net/index.php?topic=10941.0
Шановний Людас,вибачте мене,але Ви та Вам подібні - крім ІДІОТ,кращого порівняння не знаходжу. Я родом звідти,зідки половина загиблих Героїв з вчерашнього дня.Так що свій аналіз засунь собі в одне місце.

А пишу я те,що бачу та знаю. Все ж таки якусь частину життя прожив.

А восхваляти нашу українську бездарність,безпорядність,корупцію та продажність небуду. Такі,НАЖАЛЬ,є реалії життя.

РС. Пишу з помилками-є такий факт.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Деколи важкувато виражаю свою думку,тому пишу чужими цитатами,з якими згідний,але це також вираження моєї позиції,і зовсім не СКИГЛЕННЯ,ПАНІКА,чи подібне.     
                  Цитата з фупу з якою зтотожнююся:

Короче говоря,Луганда превращается в настоящий плацдарм для дальнейшего захвата Украины.По области в бывших пионерлагерях идёт подготовка лугандонов к боевым действиям, мяса много,сепары уже на подножном корме,грабя магазы и местных предпринимателей, полки магазов пустеют потихоньку.Ментов нет,власти нет, каждый сам за себя.Только оружие не у всех, к сожалению...

[www.youtube.com]
« Останнє редагування: Травня 30, 2014, 09:20:01 09:20 від LVV »

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Приклади

"Таке рішення принято,можливо..."

"Що ти знаєш про організацію Майдану? Люди-герої без спору."

http://ukrpravda.net/index.php?topic=10941.0
Шановний Людас,вибачте мене,але Ви та Вам подібні - крім ІДІОТ,кращого порівняння не знаходжу. Я родом звідти,зідки половина загиблих Героїв з вчерашнього дня.Так що свій аналіз засунь собі в одне місце.

А пишу я те,що бачу та знаю. Все ж таки якусь частину життя прожив.

А восхваляти нашу українську бездарність,безпорядність,корупцію та продажність небуду. Такі,НАЖАЛЬ,є реалії життя.

РС. Пишу з помилками-є такий факт.

Я таких як ти бригадних  ще з старого ФУПа десятками перебачив.
Ви ж примітивні як одеколон " Тройной".  Хулє ти тут ниття по всіх гілках розбризкуєш ?
На кого працюєш, зраднику ?
І звідки ти родом мене не іпе. Ганя Герман зі Львову і що ? 
Коротше , йди в сраку. Можеш звідти не відповідати.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Це не ниття,це констатація факту того,що може статися,а "борецівство" твоє з провокаторами-це боротьба з вітряками. Ти все одно їх не перебореш,не переговориш і т.д.

Подивись Ок на фупі ,ОДИН,відтягує на себе всіх "борцунів".

 

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Це не ниття,це констатація факту
Констатую факт.
Дуже крепко був вчора здивований. Загальновідомо, що в нетверезої людини на язиці те само, що в голові. Так от, не диво, що навколишні люди будучи в ясному розумі категорично заявляють, що "куйло не пройде". А коли понажирались етанолу, довелось аж стримувати і дзвонити жінкам, щоб вгамувалися своїх вояків, бо уся компанія поривалась без всякого воєнкомату сісти на потяг і добиратися до дамбасу. Отаке. Імхо - показник. Куйло - не пройде. Не западенщина.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Це не ниття,це констатація факту
Констатую факт.
Дуже крепко був вчора здивований. Загальновідомо, що в нетверезої людини на язиці те само, що в голові. Так от, не диво, що навколишні люди будучи в ясному розумі категорично заявляють, що "куйло не пройде". А коли понажирались етанолу, довелось аж стримувати і дзвонити жінкам, щоб вгамувалися своїх вояків, бо уся компанія поривалась без всякого воєнкомату сісти на потяг і добиратися до дамбасу. Отаке. Імхо - показник. Куйло - не пройде. Не западенщина.

Цю енергію потрібно справляти в потрібне русло,бо можна людей покласти багато просто так.Мало інтелекту у командних верхах.Низи можуть а верхи не хочуть.Здається,що верхи згодні здати все лиш би утримати коритця.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Це не ниття,це констатація факту
Констатую факт.
Дуже крепко був вчора здивований. Загальновідомо, що в нетверезої людини на язиці те само, що в голові. Так от, не диво, що навколишні люди будучи в ясному розумі категорично заявляють, що "куйло не пройде". А коли понажирались етанолу, довелось аж стримувати і дзвонити жінкам, щоб вгамувалися своїх вояків, бо уся компанія поривалась без всякого воєнкомату сісти на потяг і добиратися до дамбасу. Отаке. Імхо - показник. Куйло - не пройде. Не западенщина.

Цю енергію потрібно справляти в потрібне русло,бо можна людей покласти багато просто так.Мало інтелекту у командних верхах.Низи можуть а верхи не хочуть.Здається,що верхи згодні здати все лиш би утримати коритця.
Факт. Настрій народу дуже правильний і бойовий. Хто осідлає цю стихійну силу - зможе що завгодно.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
LVV тобі вже час створити якщо не роту, то відділення нитиків, які вже втомились чекати вторгнення.  Спрямуйте свою негативну енергію на ворожі форуми. Сидіть там і нийте - де ж вторгнення, ми чекаємо чекаємо, нема. Скільки можно не виправдовувати наші надії - путін хуйло....і тд.
Ще раз капслоком - ВТОРГНЕННЯ НЕ БУДЕ. І не шукайте ніяких аргументів за те що воно повинно бути. Прийміть як данність.
Батя, мы стараемся ...

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Леви ведені бараном приречені на поразку!!!  Якщо не появляться ЛЕВИ в керівництві нам звізда,якщо появляться звізда їм.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Леви ведені бараном приречені на поразку!!!  Якщо не появляться ЛЕВИ в керівництві нам звізда,якщо появляться звізда їм.

леви не з'являться нізвідки. Леви - це ми. Оте паскудне керівництво - це також Ми. Маємо те, що маємо. Ніхто нам не допоможе.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Ну добре,чорний день позаду,надіємось на краще.