Автор Тема: Питання до Порошенка або які стосуються Порошенка  (Прочитано 1446 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Вибачення?



« Останнє редагування: Березня 30, 2015, 11:10:36 23:10 від massii »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Re: Порошенко
« Reply #1 : Березня 30, 2015, 05:14:23 17:14 »
Та хай буде.
Порошенко переводить це на жарт. Може так і краще.
If you are going through hell, keep going.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Питання до або які стосуються Порошенка
« Reply #2 : Березня 30, 2015, 11:04:25 23:04 »
Правий Сектор - Суми та Сумщина
5 год ·
Друзі, будь-ласка, максимальний репост!



ВИМАГАЄМО КІБОРГУ “СЄВЄРУ” НАДАТИ СТАТУС УЧАСНИКА АТО!

31 березня відбудеться судове засідання у справі надання статусу учасника АТО наймолодшому загиблому кіборгу – Сергію Табалі, псевдо “Сєвєр”. Він загинув на “вишці” в Донецькому аеропорту 6 листопада 2014 року.

СУД ВІДБУДЕТЬСЯ У ЗАРІЧНОМУ СУДІ (ВУЛ. АКАДЕМІЧНА, 13) О 13.00.

Будуть присутні бойові побратими Сергія. Деталі можна уточнити у Ладомира Кальненка, к.н.т +38 (093) 167-08-77.

“Сєвєр” загинув під час боїв на Донецькому летовищі. Він був дуже ідейний. Звитяжний воїн помер з Декалогом на вустах: “Побудуємо Українську самостійну державу, або згинемо в боротьбі за неї”. Юний націоналіст не встиг створити власну сім’ю, проте в нього залишилися матір, бабуся, дідусь, тітка і двоє двоюрідних братів. Сумчани вшанували загиблого героя під час поховання, масово вийшовши на вулиці міста. Згодом Сергія Табалу увіковічили меморіальною дошкою посмертно. Тепер настав час допомогти в отриманні статусу учасника АТО. Добровольці забезпечуються всім необхідним виключно завдяки волонтерам. І завдяки побратимам і волонтерам забезпечуються сім’ї загиблих безстатусних кіборгів України з нашого Корпусу. Так не має бути! Українська держава, яку мріяв побудувати загиблий “Сєвєр”, повинна не тільки шанувати своїх героїв, а і турбуватися про їх родини. Мати “Сєвєра” – Табала Оксана Сергіївна останні 5 мсяців займається оформленням документів на отримання статусу учасника АТО для її сина. Це дасть змогу родині забезпечити соціальні гарантії з боку держави.

ТОМУ МИ ЗАКЛИКАЄМО СУМЧАН 31 БЕРЕЗНЯ О 13:00 ПРИЙТИ ДО ЗАРІЧНОГО РАЙОННОГО СУДУ М.СУМИ, ЩО НА ВУЛ. АКАДЕМІЧНІЙ, 13, З ВИМОГОЮ НАДАТИ СЕРГІЮ СТАТУС УЧАСНИКА АТО. ЛИШЕ РАЗОМ МИ – СИЛА!

http://pravyysektor.info/news/vidbudetsya-sudove-zasidannya-u-spravi-nadannya-statusu-uchasnyka-ato-serhiyu-tabali-sjevjeru/

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Питання, які стосуються Порошенка
« Reply #3 : Березня 30, 2015, 11:06:42 23:06 »
Цитувати
За 5 месяцев боев в Донецком аэропорту ни один воин 1-ой группы 93-ей бригады не представлен ни к ордену, ни к медали, ни к грамоте, - Бутусов

1-ая батальонно-тактическая группа 93-ей механизированной бригады находится в Песках, на передовой позиции. Более 5 месяцев непрерывных боев без ротации в Донецком аэропорту. 40 воинов 1-го батальона за это время погибло в боях с врагом. 200 получили ранения. Ни один воин не представлен ни к ордену, ни к медали, ни к грамоте. Ни один воин не оформлен как участник боевых действий.



Источник: http://censor.net.ua/n330667

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Бардак в королівстві Данськім.
Держава в особі бюркоратичної системи - це велике зло.
If you are going through hell, keep going.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Цитувати
В бою за донецкий а/п погиб доброволец ПС
« : Жовтня 07, 2014, 10:42:43 22:42 »

В бою за АП был смертельно ранен воин ДУКа-Горбенко Святослав Сергеевич,26.12.1994,ультрас Металлиста
Спи спокійно.

Вічна пам'ять! Слава Герою!



Просто нема слів... Сльози та журба.. Люди, ПОШИРЮЙТЕ, будь ласка!
Бійцям ДУК, які загинули за Україну, та їхнім родинам держава НІКОЛИ не буде сплачувати пенсії та ніколи не надасть звання та нагороди... Ім залишиться тільки наша ПАМ'ЯТЬ...

Sergio Alessandro Gorbenko

Cьогодні рівно п'ять місяць як загинув наш син Святослав. Після смерті в бою в аеропорту Донецька 3 жовтня наша держава вбила його ще двічі: не визнавши учасником бойових дій і воїном, що загинув в АТО, а потім руками порошенка, підписавши Мінські мирні домовленності - 2, де в обмін на мир "наш" президент дарував повну амністію. сепарам - його вбивцям. Між іншим, сьогодні мені на роботу прийшов лист від Київського військового комісара - відповідь на моє прохання вирішити питання Святослава і інших вбитих хлопців - "Ангелів Штурмової роти" 5-го батальйону ДУКу. Лист був вскритий нашою секретаркою Юлією, хоч на ньому стояло ім'я адресата - моє - Горбенку С.О. "Як ви сміли це робити? - спитав я, Яке ви маєте право вскривати мої листи". - "Я маю право, - без краплини сумління відповіла ця істота" - бо вам прийщов лист на нашу юридичну адресу." "Ви залізли в мою душу брудними руками" - відповів я...І це скажу я не припиняється всі пять місяців - скривавлена душа і чужі брудні лапи. Я витримаю біль, але помру від огиди до цих людей...Прости, синку, що не зміг тебе захистити в тій країні і в тій державі.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Не зовсім зрозуміло, це президент особисто має такі питання вирішувати, чи як? З назвою гілки не сходиться

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко
« Reply #7 : Березня 30, 2015, 11:52:06 23:52 »
Не побачив, що Кіт вже відкрив тему  -- як можна видалити мою тему, бо вона більш пізня? Адмін?

Давайте лінк, об'єднаю теми, ну чи видалю одну.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Не зовсім зрозуміло, це президент особисто має такі питання вирішувати, чи як? З назвою гілки не сходиться

А Ви вважаєте, що не особисто? тоді до кого ці запитання?

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Порошенко
« Reply #9 : Березня 30, 2015, 11:59:58 23:59 »
Не побачив, що Кіт вже відкрив тему  -- як можна видалити мою тему, бо вона більш пізня? Адмін?

Давайте лінк, об'єднаю теми, ну чи видалю одну.

Не сподобались нові пости?
Можете видалити, але краще об'єднайте, бо ці запитання виникнуть знову  - мова йде про статус не Вас чи мене, а йдеться про молодих патріотів, які загинули за Україну.

Давайте допоможемо зберегти пам'ять про них, вони Герої, не турбуйтесь, якщо хтось щось не зрозуміє --- хлопці, 17-18 років, загинули за нас, а ми думаємо, чи назвати їх Героями? Ви про це, Аскольд?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко
« Reply #10 : Березня 31, 2015, 12:12:56 00:12 »
Не побачив, що Кіт вже відкрив тему  -- як можна видалити мою тему, бо вона більш пізня? Адмін?

Давайте лінк, об'єднаю теми, ну чи видалю одну.

Не сподобались нові пости?
Можете видалити, але краще об'єднайте, бо ці запитання виникнуть знову  - мова йде про статус не Вас чи мене, а йдеться про молодих патріотів, які загинули за Україну.

Давайте допоможемо зберегти пам'ять про них, вони Герої, не турбуйтесь, якщо хтось щось не зрозуміє --- хлопці, 17-18 років, загинули за нас, а ми думаємо, чи назвати їх Героями? Ви про це, Аскольд?

Я про те що коли є дві однакових теми, то їх як правило об'єднують в одну.
Якщо одна з тем складається лише з одного старового поста, ну і може пари простів про те що така гілка вже є, таку гілки можна просто видалити.
Якщо хочете що би приклеїв вашу гілку до цієї, давайте на неї лінк.
Бо я не знаю що то за гілка і де її шукати.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Я назвав тему "Порошенко", а Feral Cat назва "Цинік" - вибирайте

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Я назвав тему "Порошенко", а Feral Cat назва "Цинік" - вибирайте

З чого вибирати?
Цю гілку я бачу, а ту що створили Ви, ні.
Чи про що ви кажете?

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Не зовсім зрозуміло, це президент особисто має такі питання вирішувати, чи як? З назвою гілки не сходиться

А Ви вважаєте, що не особисто? тоді до кого ці запитання?
До міністерства оборони, наприклад

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Я назвав тему "Порошенко", а Feral Cat назва "Цинік" - вибирайте

З чого вибирати?
Цю гілку я бачу, а ту що створили Ви, ні.
Чи про що ви кажете?

Цю гілку під назвою "Порошенко" створив я, а Кіт назвав гілку "Цинік", потім я змінив назву на "Питання до Порошенка або які стосуються Порошенка". Тому й кажу, вибирайте

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Не зовсім зрозуміло, це президент особисто має такі питання вирішувати, чи як? З назвою гілки не сходиться

А Ви вважаєте, що не особисто? тоді до кого ці запитання?
До міністерства оборони, наприклад

Тема називається "Питання до Порошенка або які стосуються Порошенка" - Порошенко є головнокомандувачем, його не стосується статус цих патріотів?!

Він і Героїв України дав Небесній Сотні лише під тиском родичів.

А зараз родичі інших загиблих вимагають визнати їх синів, батьків, братів учасниками  АТО. Чи вони просто загинули в якійсь побутовій бійці? не за Батьківщину? Не до Порошенка запитання?
« Останнє редагування: Березня 31, 2015, 08:41:46 08:41 від massii »

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Chubirko ‏@Chubirko

Почему главный «реализатор» диктаторский законов 16 января Ирина Купрейчик назначена заместителем главы Сумской ОДА?



Странные вещи происходят в стране год спустя после победы «Революции достоинства». Откровенные слуги режима Януковича, которые были готовы утопить страну в крови становятся госслужащими высокого ранга. Свежий пример – назначение Ирины Купрейчик заместителем главы Сумской областной госадминистрации. Напомним, что именно эта дама в качестве депутата ВР подписывала те самые «диктаторские законы». Не только голосовала, но именно подписывала документ, давала ему дорогу в жизнь. Напомним, что в то время многие депутаты пытались любыми способами избежать участия в этом позорном и преступном деянии. К примеру, секретарь парламенсткого комитета Петренко, который должен был визировать этот документ – выразил свое несогласие с этим позором, отказался подписывать документ и покинул заседание комитета. Но, именно тогда глава подкомитета Ирина Купрейчик, решив выслужиться перед Киваловым и Януковичем вызвалась этот документ подписать и подписала. Тем самым развязав руки силовикам Януковича на кровавое подавление Майдана. Таким образом, на руках Купрейчик – кровь Небесной сотни. И? И Купрейчик отнюдь не в тюрьме и даже не в политическом забвении. Она назначена правой рукой главы Сумской областной ГОСУДАРСТВЕННОЙ администрации. Спрашивается, кто назначает откровенных предателей украинского народа на высокие государственные должности? Кто и за сколько денег лоббирует назначения подобных людей? И стоит ли удивляться главе Сумской обладминистрации, если однажды к нему в кабинет с этими вопросами придут вооруженные люди?

http://ord-ua.com/2015/03/30/pochemu-glavnyij-realizator-diktatorskij-zakonov-16-yanvarya-irina-kuprejchik-naznachena-zamestitelem-glavyi-sumskoj-oblastnoj-gosadministratsii/?page=2