Сторінок:
Actions
  • #1 від Дрейк 03 Apr 2014
  • Интересно насколько это правда

    Я от бабушки ушел... :laugh:
    nik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
    03 Apr 2014 21:08
    IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
    Яценюк, Парубий, теперь, говорят, Турчинов собираеццо.
  • #2 від entp 03 Apr 2014
  • Интересно насколько это правда

    Я от бабушки ушел... :laugh:
    nik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
    03 Apr 2014 21:08
    IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
    Яценюк, Парубий, теперь, говорят, Турчинов собираеццо.


    так очевидно. нафіга йому бути лисим поцом за спиною юлі, коли зараз він рішає  ПИТАННЯ і вписує в історію СЕБЕ.
    і нагода гарна - щоб ніяких натяків на адмінресурс.
  • #3 від PamTam 03 Apr 2014
  • Ну Сеня до результатов выборов будет сидеть имхо тихо и сильно за Юлю не агитировать, но и против ничего не скажет. А вот пастор - это интересно... Лещенко вот писал, шо он все на РНБО  на нее цыкал и просил сидеть тихо. С другой стороны, а кто ее туда пустил, если не тот же пастор?
  • #4 від ксeня 03 Apr 2014
  • Про Турчинова давно вже ходять чутки. Я за ним спостерігаю, він протягом останніх трьох тижнів про юльку жодного слова не сказав. Я такого не можу пригадати за всі часи. Тут точно щось нечисто.
  • #5 від PamTam 03 Apr 2014
  • Про Турчинова давно вже ходять чутки. Я за ним спостерігаю, він протягом останніх трьох тижнів про юльку жодного слова не сказав. Я такого не можу пригадати за всі часи. Тут точно щось нечисто.

    посралися може чи хоче бути головою ВР і після виборів?
  • #6 від entp 03 Apr 2014
  • Про Турчинова давно вже ходять чутки. Я за ним спостерігаю, він протягом останніх трьох тижнів про юльку жодного слова не сказав. Я такого не можу пригадати за всі часи. Тут точно щось нечисто.

    посралися може чи хоче бути головою ВР і після виборів?
    а чом би і ні?
    він відчув себе першою особою. знову лізти під спідницю? а сенс?
  • #7 від PamTam 03 Apr 2014
  • Про Турчинова давно вже ходять чутки. Я за ним спостерігаю, він протягом останніх трьох тижнів про юльку жодного слова не сказав. Я такого не можу пригадати за всі часи. Тут точно щось нечисто.

    посралися може чи хоче бути головою ВР і після виборів?
    а чом би і ні?
    він відчув себе першою особою. знову лізти під спідницю? а сенс?

    а хто фракцією командує?
  • #8 від ксeня 03 Apr 2014
  • Про Турчинова давно вже ходять чутки. Я за ним спостерігаю, він протягом останніх трьох тижнів про юльку жодного слова не сказав. Я такого не можу пригадати за всі часи. Тут точно щось нечисто.

    посралися може чи хоче бути головою ВР і після виборів?

    А нащо вона йому зараз, якщо подумати? Він має шанс залишитися головою ВР, якщо залишится нейтральним до трьох опозиційних фракцій. Ну і конфлікт мабуть є, бо він був юльці вірним, як песик. Без конфлікту, тільки з меркантильних інтересів, він би її не кинув.
  • #9 від PamTam 03 Apr 2014

  • А нащо вона йому зараз, якщо подумати? Він має шанс залишитися головою ВР, якщо залишится нейтральним до трьох опозиційних фракцій. Ну і конфлікт мабуть є, бо він був юльці вірним, як песик. Без конфлікту, тільки з меркантильних інтересів, він би її не кинув.

    а нашо він тим фракціям? Питання що буде з Батьківщиною, якщо Юля пролетить на виборах. Якщо розсиплеться на Фронт змін + ще щось (вірні Юлі) + побіжуть до Пороха, то взагалі незрозуміло, що буде і хто буде головою.
  • #10 від ксeня 03 Apr 2014

  • А нащо вона йому зараз, якщо подумати? Він має шанс залишитися головою ВР, якщо залишится нейтральним до трьох опозиційних фракцій. Ну і конфлікт мабуть є, бо він був юльці вірним, як песик. Без конфлікту, тільки з меркантильних інтересів, він би її не кинув.

    а нашо він тим фракціям? Питання що буде з Батьківщиною, якщо Юля пролетить на виборах. Якщо розсиплеться на Фронт змін + ще щось (вірні Юлі) + побіжуть до Пороха, то взагалі незрозуміло, що буде і хто буде головою.

    Міг попередньо домовитися, від нього зараз багато залежить. Могли йому дати гарантії.
  • #11 від Татьяна 03 Apr 2014
  • имхо, не тот случай, в смысле, не те случаи...

    Сеня и Парубий приостановили членство в партии, пока они занимают госпосты да еще во время избирательной кампании,
    чтобы не было обвинений в политических предпочтениях,
    возможно, что Турчинов аналогично...
  • #12 від Татьяна 03 Apr 2014

  • а хто фракцією командує?

    Соболев
  • #13 від PamTam 03 Apr 2014
  • #14 від Rumata_ 03 Apr 2014
  • где-то писали  , что некоторое  число депутатов могут выйти из фракции  , если Юля не прислушается к ним и пойдет в президенты
  • #15 від гипофиз 03 Apr 2014
  • Турчинов никогда не уйдет от Старухи Изергильской. Кнессет не разрешит.
  • #16 від Татьяна 03 Apr 2014

  • а хто фракцією командує?

    Соболев
    тобто Юля?

    думаю, да,
    но вот единства, похоже, во фракции уже нет,
    кстати, Томенко вышел из Батькивщины, и вот этот случай совсем другой...
  • #17 від Татьяна 03 Apr 2014
  • где-то писали  , что некоторое  число депутатов могут выйти из фракции  , если Юля не прислушается к ним и пойдет в президенты

    два уже вышли - Томенко и какой-то на букву Х, не запомнила
  • #18 від PamTam 03 Apr 2014
  • думаю, да,
    но вот единства, похоже, во фракции уже нет,
    кстати, Томенко вышел из Батькивщины, и вот этот случай совсем другой...

    Значит,  выиграет Юля выборы, будут сидеть тихо, как миленькие. ПРоиграет - разбегутся.
  • #19 від DeL1T 03 Apr 2014
  • Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та секретар РНБО Андрій Парубій призупинили членство у партії "Батьківщина" у зв’язку з перебуванням на посадах в органах державної влади.

    На цьому наголошує прес-служба "Батьківщини".

    "Арсеній Яценюк написав відповідну заяву 27 лютого 2014 року, Андрій Парубій – 15 березня 2014 року. Формулювання, використане в обох заявах – "призупинення членства в партії", - повідомила вона.
    "Цей крок пов’язаний із тим, щоб попередити можливі звинувачення у зловживаннях під час виборчої кампанії", - йдеться у повідомленні.

     :weep: :love:
  • #20 від DeL1T 03 Apr 2014
  • где-то писали  , что некоторое  число депутатов могут выйти из фракции  , если Юля не прислушается к ним и пойдет в президенты

    два уже вышли - Томенко и какой-то на букву Х, не запомнила

    Депутат Верховної Ради Михайло Хміль вирішив вийти з партії "Батьківщина".
    Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши на підтвердження заяву.
    "Покидати фракцію, з якою я пережив всі складнощі опозиційної боротьби, я поки що не збираюся. Але якщо колеги по фракції приймуть інше рішення – я його сприйму", - заявив Хміль.
  • #21 від DeL1T 03 Apr 2014
  • думаю, да,
    но вот единства, похоже, во фракции уже нет,
    кстати, Томенко вышел из Батькивщины, и вот этот случай совсем другой...

    Значит,  выиграет Юля выборы, будут сидеть тихо, как миленькие. ПРоиграет - разбегутся.

    ПОнимаешь ситуацию :smiley24: :gigi:
  • #22 від Fox 03 Apr 2014


  •  :laugh:
  • #23 від skiff 03 Apr 2014
  • где-то писали  , что некоторое  число депутатов могут выйти из фракции  , если Юля не прислушается к ним и пойдет в президенты

    два уже вышли - Томенко и какой-то на букву Х, не запомнила

    Депутат Верховної Ради Михайло Хміль вирішив вийти з партії "Батьківщина".
    Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши на підтвердження заяву.
    "Покидати фракцію, з якою я пережив всі складнощі опозиційної боротьби, я поки що не збираюся. Але якщо колеги по фракції приймуть інше рішення – я його сприйму", - заявив Хміль.

    Ще Оробець
Сторінок:
Actions